PDA

צפה בגרסא המלאה : התיעצות חברייה.

avishav1
14-09-09, 18:19
מזה חודשיים אני הפסקתי להתאמן בגלל קליק כואב במיוחד במרפק שקיבלתי מלחיצה צרפתית.
חשבתי שזה יעבור ממש מהר אבל הינה עד היום כואב קצת.
אתמול הלכתי לאורטופד סוף סוף,גם כן..צריך לחכות חודשיים לתור.
הגעתי,הסברתי לו,הוא בדק לי את היד ואמר לי שכנראה היה יותר מידי עומס והשריר קצת זז.
בחיים לא שמעתי ששריר יכול לזוז אבל הוא מבין ממני.
קיצר הוא נתן לי למרוח וולטרן פעמיים ביום ואמר לי שאני יכול לחזור להתאמן עם רצועה שאני יקנה.
עכשיו אני קצת מפחד..אני מפחד שהוא טועה בעיינין הזה כי עדיין יש כאב מסווים..הכאב לא ממש מפריע לי לאימון או משהו כן? פשוט אני פוחד שהוא לא אבחן טוב את המכה ויהיה לי פציעה חמורה יותר.
מצד שני אניייי מת מת לחזור להתאמן,אני מורעל מבפנים כבר..
מה עושים חברה?

lironsD
14-09-09, 18:31
רצועה..כאילו אתה עושה דדליפט עם רצועות אז אתה מנטרל את העבודה על האמות..
לא ממליץ לחזור להתאמן ,תחכה עד שתקופת הטיפול תעבור בינתיים תקפיד לשמור על כושר גופני טוב ולעשות מתח(עם הפציעה לא מפריעה) פעם בכמה זמן,וקצת שכיבות שמיכה רק בשביל להגביר קצת את זרימת הדם בשרירים ולא לתת להם לנוח יותר מדי..עם אתה רוצה גם תעשה ריצות,עם זה חשוב לך.
והכי חשוב תאכל,תאכל הרבה.אתה לא מתאמן ואתה חייב אוכל בפיצוי על כך ואל תדאג לא תעלה יותר מדי בשומן.

בהצלחה

avishav1
14-09-09, 20:44
רצועה..כאילו אתה עושה דדליפט עם רצועות אז אתה מנטרל את העבודה על האמות..
לא ממליץ לחזור להתאמן ,תחכה עד שתקופת הטיפול תעבור בינתיים תקפיד לשמור על כושר גופני טוב ולעשות מתח(עם הפציעה לא מפריעה) פעם בכמה זמן,וקצת שכיבות שמיכה רק בשביל להגביר קצת את זרימת הדם בשרירים ולא לתת להם לנוח יותר מדי..עם אתה רוצה גם תעשה ריצות,עם זה חשוב לך.
והכי חשוב תאכל,תאכל הרבה.אתה לא מתאמן ואתה חייב אוכל בפיצוי על כך ואל תדאג לא תעלה יותר מדי בשומן.

בהצלחה

לא..זה לא רצועה כמו של דדליפט.
אממ אני עושה את זה. אני עושה מתח כל יום 2-3 סטים (מנסה לשפר את עצמי כי אני מצליח רק 4)
שכיבות שמיכה אני עושה איזה 3-4 סטים.
ועוד כמה תרגילים לשמור קצת על כושר.. התחלתי ריצות לפני שבועיים גם כן..
ולמה לאכול הרבה? אני לא מסכים איתך..אני נשאר על נייטרלי.

Tapit
14-09-09, 23:36
זה כמו תחבושת אלסטית כזאת? הם דוחפים את זה על כל בעיה שיש לך, הייתי עושה תרגילים בסיסיים כמו שאמרת כדי לשמור על כושר ולהיות על פלוס קטן (כי סביר להניח שעל נייטרלי בדיוק לא תצליח לשמור).
זה הכל, מבאס רצח אבל קח את הזמן.

avishav1
15-09-09, 06:59
כן..זה סוג של תחבושת אלסטית...אבל לא רגילה,משהו שונה קצת.

אוקי..