PDA

צפה בגרסא המלאה : חיטוב שרירים ... ??

arihell
14-09-09, 20:10
תראו אני רוצה להכינס לתקופת חיטוב עכשיו אבל אני מטלבת ..
אני שוקל 72 קילו , יש לי מסה דיי גדולה אני מאמין שאני לא עומד על אחוז שומן גבוה אבל אני רוצה להיות מעוצב יפה ...
עכשיו יש כאלה שאומרים לעבוד על טווח חזרות גבוה יותר ויש כאלה שאומרים לי שזה סתם חרתה שעובד על סיבולת ..
עכשיו אני מממששש לא צריך סיבולת שריר , אני אוהב אימוני כוח , אני אוהב להרביץ משקלים , לא מעניין אותי שום סיבולט שריר אבל מעניין אותי החיטוב ...
עכשיו במקרי ויש צורך להגיע לאימוני סיבולת בשביל חיטוב אני יגיע לזה , אבל אני רוצה לדעת שאני עושה את הדבר הנכון , שאני לא עוד פעם לכוח לי תקופה של אימונים שאני יצא מהם לא מרוצה , אני עכשיו רוצה לדפוק ככה 3 חודשי חיטוב ולחזור למסה חזקההה ...
בקיצור אני ישמח עם מישהו יתן לי עקרונות בסיסים לחיטוב השרירים ולעיצוב יפה של השריר =]
:sbb3:

Cuba
14-09-09, 22:03
עיצימות האימון זה בכלל הרגשה שלך.. בכל מקרה אתה עושה אימון משקולות בחיטוב בשביל לשמור על המאסה שלך.. אתה יכול 6 חזרות ואתה יכול גם 12 חזרות.. אני מציע לך לעשות 8-10 למה עם אתה עושה חיטוב קסח אתה לא אוכל הרבה פחממות ואתה יכול להגיע לפציעה

Scylla
15-09-09, 04:23
חיטוב ההבדל הוא נטו בתזונה, לא באימון. (יש עקרונות מסויימים שצריך לשמור עליהם אבל לא קריטי)
כמובן שרצוי אירובי.