PDA

צפה בגרסא המלאה : שלום לכולם מחפש מידע על סיירת תותחנים-מורן\מיתר למי שיודע או שמע

MagneZium
15-09-09, 17:24
האלן חברים מה קורה?
אני לפני גיוס ואני שוקל מאוד ללכת לסיירת של תותחנים שאלו מורן אני יודע שזאת יחידה מסווגת שעושה מבצעים ביחד עם דובדבן צנחנים עוקץ וכו.. ושכול מידע על הפעולות שלה ועל האמל"ח שלה הוא מסווג אני רוצה מידע בכללי למשל איך הגיבוש לשם? קשה יחסית קל יחסית? איך היציאות בדרך כלל?אולי אתם מכירים אנשים או חברים או קרובי משפחה ששירתו שם או שאתם באצמכם שירתתם\משרתים שם ויכולים ככה על קצה המזלג לספר (עד מה שאפשר לספר כן?) מה קורה עם היחידה הזאת? עם צריך לחתום קבע מי שמתקבל? וכול מיני דברים כאלו שהם "מסביב" בעיקרון שיהיה לי קצת רקע .. תודה מראש

MagneZium
15-09-09, 17:26
בעע בטעות בפורום הלא נכון.. מנהלים עם אפשר לעביר לאוף טופיק

DanielML
15-09-09, 18:02
ברמת העיקרון הגיבוש די פיזי,מסע כומתה של 60 ק"מ
היחידה נקראת גם "בנים של.." כי 90% מהלוחמים שם בנים של פוליטיקאים ואנשי ציבור

sagi10
15-09-09, 21:48
http://www.yehida.co.il/index.php?option=com_content&view=article&id=24&Itemid=12

Dark_Muse
16-09-09, 02:50
הכי מצחיק לשבת עם הטירונים שלהם בחדר אוכל...

Vodex
16-09-09, 09:19
אני בתותחנים ואני זוכר את היום גיבוש שהיה שמה, בעיקרון הפיזי זה כמה שעות עושים לך מסע, זחילות וכו' לא יותר מדי רציני, אחר כך למחרת היה להם שאלון כזה לבדוק את המוח שלך.
מחברים שלי שנמצאים שמה הבנתי שהם מתים לצאת קורעים להם את התחת מרביצים להם מתעללים בהם, ממש לא קל תשקול טוב אם אתה רוצה ללכת לשמה

MagneZium
16-09-09, 12:46
הכי מצחיק לשבת עם הטירונים שלהם בחדר אוכל...
מאיזה בחינה?

MagneZium
16-09-09, 14:27
אני בתותחנים ואני זוכר את היום גיבוש שהיה שמה, בעיקרון הפיזי זה כמה שעות עושים לך מסע, זחילות וכו' לא יותר מדי רציני, אחר כך למחרת היה להם שאלון כזה לבדוק את המוח שלך.
מחברים שלי שנמצאים שמה הבנתי שהם מתים לצאת קורעים להם את התחת מרביצים להם מתעללים בהם, ממש לא קל תשקול טוב אם אתה רוצה ללכת לשמה
תיכול לפרט יותר?

אדיר_כ
16-09-09, 18:18
לא אוכל לפרט לך אבל מורן זה שווה ביותר. המדריך כושר קרבי שלי עושה להם את הגיבושים :)

Vodex
16-09-09, 19:52
תיכול לפרט יותר?

עושים להם למשל מסע קורעים להם את התחת מתעללים בהם, מרביצים להם כמו שאמרתי לא יודע בדיוק זה מה ששמעתי מחברים שלי ששמה, אחר כך דופקים לה מלא פקלים עד צאת הנשמה, ימי שדאות שלהם זה כל הלילה, במקום לירות על 12 בלילה הם יורים כל היום מריצים אותם .
חברים שלי סיפרו שאחד יצא משמה ואז צריך להביא הבא בתור, אמרו לו לא כדי לך, הוא אמר אני מת להכנס, פחות מיום אחד הוא כבר מת לצאת משמה. בקיצר קשה.
כרגע אני נמצא בבסיס של מיתר בתור תומך לחימה, השמירות שלהם זה 8 שעות במחסומים ליד רמאללה, אסור להם לנוח שניה, נגיד המבצע שהיה אתמול שהוציאו פליסטנים מהבית שלהם הבסיס שלי עשה את זה המפקד שלי ארגן את זה

gilsXM
16-09-09, 19:55
בן דוד שלי היה במורן(מיתר) בזמנו.

חוץ מלשמור על הבסיס לא עשה הרבה.
בזמן לבנון ה2 היה בקורס פיקוד אאל"ט, בעקרון הפעילות שלהם היא בזמן מלחמה, בשאר הזמן אתה בד"כ שומר על הבסיס.

והוא לא מספר הרבה.

MagneZium
16-09-09, 20:20
עושים להם למשל מסע קורעים להם את התחת מתעללים בהם, מרביצים להם כמו שאמרתי לא יודע בדיוק זה מה ששמעתי מחברים שלי ששמה, אחר כך דופקים לה מלא פקלים עד צאת הנשמה, ימי שדאות שלהם זה כל הלילה, במקום לירות על 12 בלילה הם יורים כל היום מריצים אותם .
חברים שלי סיפרו שאחד יצא משמה ואז צריך להביא הבא בתור, אמרו לו לא כדי לך, הוא אמר אני מת להכנס, פחות מיום אחד הוא כבר מת לצאת משמה. בקיצר קשה.
כרגע אני נמצא בבסיס של מיתר בתור תומך לחימה, השמירות שלהם זה 8 שעות במחסומים ליד רמאללה, אסור להם לנוח שניה, נגיד המבצע שהיה אתמול שהוציאו פליסטנים מהבית שלהם הבסיס שלי עשה את זה המפקד שלי ארגן את זה
מזה מרביצים להם? חח כחלק מהכישול של התירונות ושל המסעות או בקטע של צעירים ופזמניקים או וואטאבר? ובכללי כול מה שאתה מספר די הגיוני לגבי המסעות וחוסר השינה בלילות ריצות תיזוזים וכו.. בכול זאת זאת סיירת לא?

MagneZium
16-09-09, 20:21
לא אוכל לפרט לך אבל מורן זה שווה ביותר. המדריך כושר קרבי שלי עושה להם את הגיבושים :)

תיכול להרחיב בקטע של ה"שווה"?

Vodex
16-09-09, 20:57
מזה מרביצים להם? חח כחלק מהכישול של התירונות ושל המסעות או בקטע של צעירים ופזמניקים או וואטאבר? ובכללי כול מה שאתה מספר די הגיוני לגבי המסעות וחוסר השינה בלילות ריצות תיזוזים וכו.. בכול זאת זאת סיירת לא?

יותר בקטע של להכשיל אותם , וגם זאת סירת של תותחנים אתה צריך להתגיס לתותחנים בשביל זה, אתה מתגיס לתותחנים?

אם אתה מתגיס לתותחנים, אתה מגיע לשבטא, יש שבוע של טרום טירנות יגידו לך יהיה ל3 ימים של אפשרות לעבור את המיון למורן, ומתוך זה יש את המסע וכל זה, מבחנים וכו', וקליטה רפואית וכו'

אני יודע בוודאות מה הולך התגיסיתי לפני חודש וחצי אני יודע ..

Tapit
16-09-09, 21:02
בן דוד שלי היה במורן(מיתר) בזמנו.

חוץ מלשמור על הבסיס לא עשה הרבה.
בזמן לבנון ה2 היה בקורס פיקוד אאל"ט, בעקרון הפעילות שלהם היא בזמן מלחמה, בשאר הזמן אתה בד"כ שומר על הבסיס.

והוא לא מספר הרבה.
לפי מידע שקיבלתי על היחידה (ואני לוקח אותו כמידע די אמין ;]) הם יחידה ללא שימוש בקרבות של היום (נגד טרור), וכל מה שהם עושים זה שמירות.

גם אני בונה על מיתר, אבל זה די מבאס להיות כל כך קטלני ולא לעשות כלום :<

gilsXM
16-09-09, 21:48
לפי מידע שקיבלתי על היחידה (ואני לוקח אותו כמידע די אמין ;]) הם יחידה ללא שימוש בקרבות של היום (נגד טרור), וכל מה שהם עושים זה שמירות.

דווקא יש להם שימוש נגד טרור, בעופרת יצוקה ובלבנון ה2 הם פגעו בלא מעט מחבלים.
אבל כמובן זה רק בזמן מלחמה, בזמן של "שקט" היחידה הזאת היא יותר כמו יחידת שמירת בסיסים מוצבים ומחסומים.

Vodex
16-09-09, 22:11

הייתה פריצה לאיזה מישהו פלסטיני ונכנסה אליו הביתה ולקחה אותו למעצבר, מי שביצע את זה זה יחידת מיתר