PDA

צפה בגרסא המלאה : [שאלה] בקשר לאימונים

gal9871
16-09-09, 23:21
יש לי כמה שאלות בקשר לאימונים

למה שאני עושה נגיד תרגילים כמו לחיצת חזה, או כל תרגיל אחר של חזה ואפילו שאני עושה את זה נכון אני לא מרגיש חזה אני מרגיש ידיים? אותו דבר לגבי חתירה אני מתאמן כבר חודשיים וזה תמיד היה ככה

ועוד משהו אם אני רוצה לנפח עם אבקות בזמן מסה מה כדאי לעשות ? פחות חזרות יותר משקל או יותר חזרות פחות משקל?

תודה !

gal9871
17-09-09, 14:29
up אני צריך בבקשה תשובה על זה
ויש לי עוד משהו קטן
אמרו לי שבסקופ של SERIOUS MASS יש 20 גרם סוכר וזה לא טוב
זה נכון? כי אני עומד לקנות את האבקה

yossioring
17-09-09, 17:59
יש לי כמה שאלות בקשר לאימונים

למה שאני עושה נגיד תרגילים כמו לחיצת חזה, או כל תרגיל אחר של חזה ואפילו שאני עושה את זה נכון אני לא מרגיש חזה אני מרגיש ידיים? אותו דבר לגבי חתירה אני מתאמן כבר חודשיים וזה תמיד היה ככה

ועוד משהו אם אני רוצה לנפח עם אבקות בזמן מסה מה כדאי לעשות ? פחות חזרות יותר משקל או יותר חזרות פחות משקל?

תודה !

כשאתה לוחץ חזה אתה מרגיש יד אחורית וכשאתה חותר אתה מרגיש יד קדמית? אם כך הדבר,משום שאתה מתאמן מתחיל אין עדיין התאמה מלאה בין השרירים..יד אחורית (טרייספס) מסייע בלחיצת החזה אצלך הוא עדיין מתעייף בזמן לחיצה מוקדם מאשר החזה מתעייף..כנ"ל לגבי יד קדמית (בייספס) אשר מסייע בזמן חתירה..עם הזמן הם יגיעו לרמה כזו שהם יוכלו לסייע ולא להתעייף לפני שהשריר אליו מיועד התרגיל(גב או חזה) מותש בעצמו.
פתרון זמני יכול להיות תרגילים מבודדים לחזה(פרפר) ולגב (חתירה באחיזה רחבה).
תהיה שמייח שהם מקבלים גרוי גם מהתרגילים האלו...לאט לאט תתקדם והתקופה הזו תשעשע אותך:yup:

ע"מ "לנפח" (אני מניח שאתה מתכוון לפתח את השרירים שלך) מומלץ לעבוד בתחום חזרות שבין 8-12..

לגבי סוג האבקה...אם אתה רוצה לעלות "נקי שריר" מומלצות אבקות שמכילות כ75% חלבון ולא את הגיינרים למיניהם.

lironsD
17-09-09, 18:01
כשאתה לוחץ חזה אתה מרגיש יד אחורית וכשאתה חותר אתה מרגיש יד קדמית? אם כך הדבר,משום שאתה מתאמן מתחיל אין עדיין התאמה מלאה בין השרירים..יד אחורית (טרייספס) מסייע בלחיצת החזה אצלך הוא עדיין מתעייף בזמן לחיצה מוקדם מאשר החזה מתעייף..כנ"ל לגבי יד קדמית (בייספס) אשר מסייע בזמן חתירה..עם הזמן הם יגיעו לרמה כזו שהם יוכלו לסייע ולא להתעייף לפני שהשריר אליו מיועד התרגיל(גב או חזה) מותש בעצמו.
פתרון זמני יכול להיות תרגילים מבודדים לחזה(פרפר) ולגב (חתירה באחיזה רחבה).
תהיה שמייח שהם מקבלים גרוי גם מהתרגילים האלו...לאט לאט תתקדם והתקופה הזו תשעשע אותך:yup:

ע"מ "לנפח" (אני מניח שאתה מתכוון לפתח את השרירים שלך) מומלץ לעבוד בתחום חזרות שבין 8-12..

לגבי סוג האבקה...אם אתה רוצה לעלות "נקי שריר" מומלצות אבקות שמכילות כ75% חלבון ולא את הגיינרים למיניהם.

חחחחחחחחחחחחחח אחי אתה אדם מבין מאוד!

yossioring
17-09-09, 18:04
חחחחחחחחחחחחחח אחי אתה אדם מבין מאוד!

זה ציני או מחמאה? :Embarrassment:

lironsD
17-09-09, 18:11
זה ציני או מחמאה? :embarrassment:

מחמאה אחי.
אתה ממליץ למתקדמים על תוכניות כמו abcdef נכון?

yossioring
17-09-09, 18:17
מחמאה אחי.
אתה ממליץ למתקדמים על תוכניות כמו abcdef נכון?

תלוי אם הם באמת מתקדמים...מה המטרות שלהם כמה זמן יש להם...

בגדול התכנית הזו מומלצת למתקדמים מאד שיכולים להביא את השריר לרמת עבודה נפח\עצימות כל כך גבוהים שתצדיק מנוחה של שבוע בין a ל a
b ל b וכו'

אשמח לקרוא עוד דעות לגבי התכנית הזו...

lironsD
17-09-09, 18:29
אבל אתה בעד abcdef נכון ולא בעד fbw למתקדמים