PDA

צפה בגרסא המלאה : כתבה על אנטון ותמר ב-Mynet

Musanony
17-09-09, 23:22
לא יודע אם כבר פורסם

http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-3774664,00.html

Philip1123
17-09-09, 23:31
אחלה כתבה, יפה לראות זוג שהצליח להתגבר על פערי הגילאים.

yaron
18-09-09, 00:48
Cool

cool

if-bb
18-09-09, 04:34
יפה יפה על הכבוד.תודה.

arbel2
18-09-09, 12:43
מברוק לבחור,אחד האנשים.

טל יואב
18-09-09, 18:31
כל הכבוד לשניהם מאחל להם המון הצלחה בהמשך אנשים נדירים ומעניינים .

גדי 21
18-09-09, 18:50
אנטון בחור מקסים, משכמו ומעלה. תמר בחורה חכמה ומדהימה (מהמעט שיצא לי להכיר), ממש נהניתי לקרוא את הכתבה, א. כי אני יודע מה זה לצאת עם גרושה + ילד + 6 שנים בוגרת ממך (כמה משותף יש לנו), או לפחות ידעתי עד לא מזמן. זה דורש המון אומץ ואופי חזק משני הצדדים ואני ממש מעריך אותם על שעשו את הבלתי אפשרי. ב. כי מדובר באשנים איכותיים, הן מבחינת פיתוח הגוף והן מבחינת האישיות ותפיסת העולם, כן ירבו כמותם.

נגעלתי לקרוא את התגובות הטיפשיות, אבל אין הרבה מה לצפות מהמנטליות הישראלית שכנראה כבר לא תשתנה ב-50 השנים הקרובות, בושה וחרפה לעצמנו.

כל הכבוד חברים!!!
בברכת שנה טובה, חג שמח ושלא נדע צער ורק בשורות טובות אמן, לכל חברי הפורום ולכל עם ישראל באשר הם.
גדי.

הבורר
18-09-09, 19:34
שלום לכולם אני מתאמן בחדר כושר ומתעניין בפיתוח גוף כבר כמה שנים.וכאחד שכזה אני עוקב אחרי התחום גם דרך הפורום הזה אני מכיר כמעט את כל השחקנים הבולטים...סטאס חוסאם מאור מישל האשם וגם אנשים בפורום הזה אף פעם לא חשבתי להרשם.אבל מה ששבר את גב הגמל הייתה הכתבה של אנטון ואשתו.אני לא חושב שהכתבה מאד מכבדת את בעליה או את התחום הזה (פתוח גוף)שגם ככה מלא בסטראוטיפים ובדעות קדומות. הכתבה הייתה חושפנית מדי ולא העבירה את המסר הנכון .לא דיברו כמעט על ספורט דיברו על סקס כל שעה עגולה ומשבלט זה טיפשותו של הבחור לצערי.."שרוצה להיות חשפן" אני לא מבין איך אדם מסוגל לחשוף בצורה כזאת סודות מחדר המיטות שלו .הכתבה מתאימה יותר לצערי לplayboy אני מקווה שלא פגעתי באנטון כי הוא ספורטאי טוב אבל לצערי הוא כבר פגע בתדמיתו קשות ויותר מזה בתדמיתה של אישתו.

גדי 21
18-09-09, 19:45
למען האמת, אני חייב להסכים לגבי העניין של הסקס, הייתי מוותר על כל הנושא הזה בכתבה, זה ממתקים בשביל העיתון, אבל זה לא עושה הרבה חסד עם המרואיינים. אולי בגלל ההיכרות שלי איתם לא ייחסתי לזה חשיבות, אבל בלי ספק יש משהו בדבריך ובכל זאת זה נתון לשיקול אנטון ותמר.

הבורר
18-09-09, 21:57
האמת, בהתחלה חשבתי שזה סיפור יפה עד שסיימתי לקרוא.
הבחור שקוע כולו במראה החיצוני, ואף את מעידה שאת שומרת על כושר בשביל לשמור על המראה החיצוני עבורו.

מי שמתגאה שהחזיק 3 מהצד ומכר לך סיפור אחר, מי שרוצה להיות חשפן ו"רגיל" שרודפות אחריו זה אחד שממשיך לספר לך סיפורים על אהבה.

הבחור בעניין של סקס לא אהבה.
מה שלא הצלחת לראות עד היום, תגלי בעוד 10 שנים.

כך או כך, הלוואי ואני טועה.
מאחל לכם בריאות ואושר.

זאת אחת התגובות שהכתבה שלך גרמה....אני מקווה שאשתך לא קורא את זה.

KALINA
18-09-09, 22:42
אופאאאה!!!
עשיתי קצת רעש?... מי שמאמין למה שכתוב בשבועון המקומי- שיבדוק דחוף דחוף למי כדאי להאמין ולמי לא...
גדי- אתה יודע טוב מאד מה זה מדיה- צילמו אותך בתור הומו-וזה לא לרגע לא הופך אותך לכזה !
ברעיון אמרתי שאני חושק באישתי כל רגע- תראו למה זה הפך...
תגיד הפלצת- ירשמו - מחרמן ברטוב כל שעה באמצע כביש 6...
לכל אלו שמכירים אותי באמת-תודה על התגובות החמות,ולכל השער שלא נראה להם איך אני חיי את החיים שלי אני חיי אותם בדיוק איך שני רוצה ולא דופק חשבון לאף אחד ואני מעושר וטוב לי!!!

גדי 21
19-09-09, 11:52
האמת, בהתחלה חשבתי שזה סיפור יפה עד שסיימתי לקרוא.
הבחור שקוע כולו במראה החיצוני, ואף את מעידה שאת שומרת על כושר בשביל לשמור על המראה החיצוני עבורו.

מי שמתגאה שהחזיק 3 מהצד ומכר לך סיפור אחר, מי שרוצה להיות חשפן ו"רגיל" שרודפות אחריו זה אחד שממשיך לספר לך סיפורים על אהבה.

הבחור בעניין של סקס לא אהבה.
מה שלא הצלחת לראות עד היום, תגלי בעוד 10 שנים.

כך או כך, הלוואי ואני טועה.
מאחל לכם בריאות ואושר.

זאת אחת התגובות שהכתבה שלך גרמה....אני מקווה שאשתך לא קורא את זה.

איך אתה לא מתבייש? מי אתה שתיכנס בין שני אנשים נשואים יא מנוול???
חתיכת חסר חיים זבל.. אמרת משהו שהוא נכון, אבל אתה בכלל לא יודע כלום, כמו שאנטון כתב למעלה, המדיה משנה את מה שאמרת ועושים מה שימשוך יותר קהל.
אז אתה בא להגיד לאישה שנשואה באושר לאחלה גבר שאוהב אותה שהוא רוצה אותה רק בשביל סקס???
תתחבא מאחורי השם הבורר, כי אתה חתיכת אפס עלוב.
ואם המנהלים פה מכבדים את עצמם, אז על טיל צריך להעיף אותך - ומיד!!!
תתבייש לך, קנאי!!!!!!

רועי ב.א
19-09-09, 11:56
תשמע אחי אל תפגע שלא תפגע בעצמך אם אתה לא רוצה ביקורת אז תחסוך מאיתנו את הדיבורים על סקס עם אשתך כל שעה ...אתה בושה לספורט ואתה בושה בתור גבר .מסכנה אשתך.
חג שמח...

בושה לספורט?אני מאחל לך להגיע לאן שהוא הגיע

טל יואב
19-09-09, 12:36
חתיכת חסר חיים זבל.. אמרת משהו שהוא נכון, אבל אתה בכלל לא יודע כלום, כמו שאנטון כתב למעלה, המדיה משנה את מה שאמרת ועושים מה שימשוך יותר קהל.
אז אתה בא להגיד לאישה שנשואה באושר לאחלה גבר שאוהב אותה שהוא רוצה אותה רק בשביל סקס???
תתבייש לך, קנאי!!!!!!

כל מילה בסלע .מנהלים למה אתם מחכים ?
הקנאה של האנשים איזה צרות עין .

הבורר
19-09-09, 12:37
תתבייש לך, קנאי!!!!!!

תשמע גדי אני לא קיללתי ולא ליכלבתי לא עלייך ולא על "החבר" שלך אל תהיה צבוע כמו כמו שאתה רגיל לפני דקה הסכמת איתי ועכשיו החלפת צבע תחליט אל תהיה ילד אתה ספורטאי תהיה עם דעה משלך....אני לא נכנס לאנשים נשואים בחיים שלהם פשוט זו הייתה אחת התגובות מהעיתון .לעניננו נוותר לך הפעם על הקללות אבל בבקשה ממך תכבד את עצמך ואם אתה רוצה להגיב תגיב בחכמה....
קנאי אני ממש לא כי אם הייתי נשוי תאמין לי לא הייתי עושה כזה עוול לאישתי במיוחד שיש להם גם תמונות בערום שאני לא אפרסם אבל תגיד לי אתה זה מקדם את הספורט?
בקשר לבושרי אני יודע שאתה כועס אבל הגוף שלו באמת כמה רמות מעלייך אז מה תתאמן תתמיד אוליי בעוד 5 6 שנים תראה כמוהו....

הבורר
19-09-09, 12:38
בושה לספורט?אני מאחל לך להגיע לאן שהוא הגיע

אני לא רוצה להגיע למצב שכל באר שבע תפנטז על אישתי לא תודה...

ran_z
19-09-09, 12:43
גדי - לגבי התגובה שנראתה לך כאילו הוא זה שמנסה לסכסך, תקרא שוב. הוא מצטט את אחד הטוקבקים מהכתבה עצמה. הוא גם ציין זאת בסוף ההודעה.

הבורר - ישראלבודי זה פורום מכובד. תשקול מילים לפני שאתה יורה כאן משהו. אף אחד לא ישב למחוק לך כאן הודעות.
זאת אזהרה אחרונה לפני השעיה, שים לב.

גדי 21
19-09-09, 12:43
תשמע גדי אני לא קיללתי ולא ליכלבתי לא עלייך ולא על "החבר" שלך אל תהיה צבוע כמו כמו שאתה רגיל לפני דקה הסכמת איתי ועכשיו החלפת צבע תחליט אל תהיה ילד אתה ספורטאי תהיה עם דעה משלך....אני לא נכנס לאנשים נשואים בחיים שלהם פשוט זו הייתה אחת התגובות מהעיתון .לעניננו נוותר לך הפעם על הקללות אבל בבקשה ממך תכבד את עצמך ואם אתה רוצה להגיב תגיב בחכמה....
קנאי אני ממש לא כי אם הייתי נשוי תאמין לי לא הייתי עושה כזה עוול לאישתי במיוחד שיש להם גם תמונות בערום שאני לא אפרסם אבל תגיד לי אתה זה מקדם את הספורט?
בקשר לבושרי אני יודע שאתה כועס אבל הגוף שלו באמת כמה רמות מעלייך אז מה תתאמן תתמיד אוליי בעוד 5 6 שנים תראה כמוהו....

קודם כל מי אתה שתוותר לי על הקללות??? אתה חושב שאני שם עליך באיזה צורה? בפנים בחיים לא היית מעיז לדבר איתי יא טמבל. הייתי נותן לך לספור את השיניים שלך מהריצפה, מעניין לי את התחת אם יגידו עליי שאני ספורטאי או לא. ועל הזין שלי קידום הספורט הזה, בסדר, אז תזדיין אתה וכל הזורקי קלישאות האלה.
לא שיניתי את דעתי, אמרתי שהייתי מוריד את עניין הסקס אבל אני לא יודע מה באמת נאמר ומה החליטו לכתוב, חוץ מזה אם היה בא לי לכתוב על אישתי דברים הרבה יותר חמורים לא הייתי רוצה לשמוע את הדעה שלך ושל אפסים כמוך.
ולגבי בושארי, אתה יכול להמשיך וללכלך, אני מאוד מכבד אותו והסכסכנות שלך תוביל לשום מקום, אוקיי, אני לא אגיע לרמה שלו גם עוד 10 שנים, מבסוט?
ילד טמבל..

הבורר
19-09-09, 12:48
כל מילה בסלע .מנהלים למה אתם מחכים ?
הקנאה של האנשים איזה צרות עין .

יובב השובב המנהלים לא יתנו באן כראות עיניך הם ינהלו לפי הספר.כל עוד אני מביע את דעתי ללא קללות השמצות או איומים זכותי להיות בפורום...
סלח לי אבל אתה משוחד בלשון המעטה..תגיד אם אתה כל כך פתוח אז ספר לנוו משהו שאנחנו לא יודעים כמו למשל על הניטיות המיניות שלך....

הבורר
19-09-09, 12:51
גדי - לגבי התגובה שנראתה לך כאילו הוא זה שמנסה לסכסך, תקרא שוב. הוא מצטט את אחד הטוקבקים מהכתבה עצמה. הוא גם ציין זאת בסוף ההודעה.

הבורר - ישראלבודי זה פורום מכובד. תשקול מילים לפני שאתה יורה כאן משהו. אף אחד לא ישב למחוק לך כאן הודעות.
זאת אזהרה אחרונה לפני השעיה, שים לב.

עד עכשיו הבעתי את דעותי ללא קללות איומים ו.או השמצות אני שוקל מילים מי שלא עושה זאת בנתיים זה מר ישראל לשעבר גדי טרוני אז לדעתי תפנה אליו את האזהרה תהיה הוגן

גדי 21
19-09-09, 12:54
יובב השובב המנהלים לא יתנו באן כראות עיניך הם ינהלו לפי הספר.כל עוד אני מביע את דעתי ללא קללות השמצות או איומים זכותי להיות בפורום...
סלח לי אבל אתה משוחד בלשון המעטה..תגיד אם אתה כל כך פתוח אז ספר לנוו משהו שאנחנו לא יודעים כמו למשל על הניטיות המיניות שלך....

אני דופק בתחת קוקסינלים כמוך אבל אל תספר לאף אחד.

הבורר
19-09-09, 12:55
קודם כל מי אתה שתוותר לי על הקללות??? אתה חושב שאני שם עליך באיזה צורה? בפנים בחיים לא היית מעיז לדבר איתי יא טמבל. הייתי נותן לך לספור את השיניים שלך מהריצפה, מעניין לי את התחת אם יגידו עליי שאני ספורטאי או לא. ועל הזין שלי קידום הספורט הזה, בסדר, אז תזדיין אתה וכל הזורקי קלישאות האלה.
לא שיניתי את דעתי, אמרתי שהייתי מוריד את עניין הסקס אבל אני לא יודע מה באמת נאמר ומה החליטו לכתוב, חוץ מזה אם היה בא לי לכתוב על אישתי דברים הרבה יותר חמורים לא הייתי רוצה לשמוע את הדעה שלך ושל אפסים כמוך.
ולגבי בושארי, אתה יכול להמשיך וללכלך, אני מאוד מכבד אותו והסכסכנות שלך תוביל לשום מקום, אוקיי, אני לא אגיע לרמה שלו גם עוד 10 שנים, מבסוט?
ילד טמבל..

עכשיו באמת הצחקת אותי .חבל שאני לא יכול להגיד לך מי אני אבל זה יתברר בקרוב.

הבורר
19-09-09, 12:57
אני דופק בתחת קוקסינלים כמוך אבל אל תספר לאף אחד.

רק שתדע מי שדופק גם בדרך כלל נדפק אז קח את זה בחשבון.

גדי 21
19-09-09, 13:03
עכשיו באמת הצחקת אותי .חבל שאני לא יכול להגיד לך מי אני אבל זה יתברר בקרוב.

אוי ואבוי, איזה לחץ... אני כבר מזיע מהתרגשות יתר.
אתה מה זה תצטער על איך שדיברת, אין לך מושג כמה. אני לא צוחק, אני לא בן אדם רגוע, אני לא מאלה שיוותרו לך. אתה צריך להיות אלוהים כדי שאני אילחץ. אל תדאג, אני כבר אברר מי זה "הבורר".

ran_z
19-09-09, 13:06
עד עכשיו הבעתי את דעותי ללא קללות איומים ו.או השמצות אני שוקל מילים מי שלא עושה זאת בנתיים זה מר ישראל לשעבר גדי טרוני אז לדעתי תפנה אליו את האזהרה תהיה הוגן

בלי השמצות? אתה משמיץ את אנטון מהרגע שנכנסת לפוסט הזה.
אנטון בעצמו ניכנס הנה ואמר שדבריו הוצאו מהקשרם, וגם אם לא, על הזין שלו.
במקום לשמוח בחלקם ובזוגיות המאושרת שלהם אתה עושה כאן טררם וקורא לאשתו מסכנה?
אם יש לך התנגדות לכתבה, יש דרכים אחרות לעשות זאת.
כפי שאמרתי, כאן זה פורום מכובד, ואתה לא יכול לטקבק כאן את כל העולה על דעתך.
זאת בחירה שתצטרך לקחת אם תרצה להמשיך להיות גולש מין המיניין כאן בפורום.
חג שמח

hachem-01
19-09-09, 21:34
ווואי וואי מה הולך פה ואני חשבתי שרק לי יש פיוז קצר .בקיצור מיותר כל הויכוחיים האלה וכל הבולשיט שנאמר פה ממש מיותר ולא תורם לתדמית שלנו ולא ופורום כל הדיבורים על "אני חזק אני מפחד רק מאלוהים וכל הדבורים האלה מניסיון לא מועילים גדי כי אי אפשר להגיע לפלצנים האלה והם פשוט מחכים לראות אוותך מתעצבן.אז עזוב הם לא שווים את זה.
עכשיו תקשיבו כולם אנטון הוא חבר טוב שלי ואנחנו בקשר מעל לשנה .הוא אחלה בנאדם ואני אוהב אוותו והוא יודע את זה.בקשר לכתבה אלף זכותו של כל אדם לנהל כל אורח חיים שהוא רואה לנכון..לכן ממיותר להתווכח על אוורח חייו של איש לא משנה מי הוא הכוונה אנטון אחי תעשה מה שבא לך ושכל הקנאים יחיו ויסבלו.שנית כולה מדובר בכתבה בעיתון וידוע שעיתונים מעצימים בשביל לעשות עניין ולמכור עיתונים...עוד דבר מאד חשוב אף על פי שאשתו של אנטון בתחום אני מבקש מכם לא לערב אותה בבולשיט שלכם "כן מתאים לא מתאים"ראבק מה אכפת לכם ?הבנאדם בחר לשתף אותכם בעניין תפרגנו או אפילו אפשר גם לתת ביקורת אבל ראבק תתחשבו מדובר באדם שלא הזיק לאף אחד ובאשתו אשתו ראבק ..ולכל מי שלא מוצא חן בעיניו שפשוט ישתוק עדיף .בדרך הזאת אנשים טובים יפסיקו לכתוב פה וזה חבל.
לגביך "הבורר" יש לי רק מילה אחת בשבילך : תרגע.

Recrosit
21-09-09, 10:28
זה נשמע מה זה כיף הרעיון שגם אתה וגם אישתך מתעסקים במקצוע הזה...הרבה יותר כל לשמור בבית כזה על תזונה ומוטיבציה...לחשוב שהאדם שאת הכי אוהב ולהפך מבין אותך הכי טוב באמת (בפן המקצועי) ומה את עובר בתקופות קשות..
שיהיה לכם בהצלחה בזוגיות ובתחרות..

CcnoobNoscam
21-09-09, 22:24
זה צביעות אם להגיד את האמת..
עם כל הכבוד,גדי מקלל ואני לא רואה שהוא קיבל אפילו אזהרה,אזמה שהוא ספורטאי מצליח בתחום?!
זה הופך אותו שונה מהשאר?!
אם אדם אחר היה מקלל,הוא היה חוטף אזהרה אפילו באן כבר מזמן.

לנושא,כתבה נחמד.
אבל הרסו אותה עם כל הקטע של הסקס..

שחר
22-09-09, 00:08
אוי ואבוי, איזה לחץ... אני כבר מזיע מהתרגשות יתר.
אתה מה זה תצטער על איך שדיברת, אין לך מושג כמה. אני לא צוחק, אני לא בן אדם רגוע, אני לא מאלה שיוותרו לך. אתה צריך להיות אלוהים כדי שאני אילחץ. אל תדאג, אני כבר אברר מי זה "הבורר".

תשמע ,אל תגיד אני אמרתי לך אבל הוא מכנה את עצמו "ברוך אסולין" את שמו האמיתי אני לא יכול לכתוב פה... אפילו פעם הראו אותו בטלויזיה ...:eek:

ברצינות די אנשים למה לעשות הכל שחור והכל מכוער , הבנאדם משקיע ואוהב את הספורט מגיע לו רק תשועות , אגב יצא לראות אותו הוא נראה גדול יותר במציאות .... ב ה צ ל ח ה !!!

yaron
22-09-09, 01:40
איזה מריבות יש פה חבל אנשים עזבו אותכם שנאת חינם

הבורר
22-09-09, 14:12
ווואי וואי מה הולך פה ואני חשבתי שרק לי יש פיוז קצר .בקיצור מיותר כל הויכוחיים האלה וכל הבולשיט שנאמר פה ממש מיותר ולא תורם לתדמית שלנו ולא ופורום כל הדיבורים על "אני חזק אני מפחד רק מאלוהים וכל הדבורים האלה מניסיון לא מועילים גדי כי אי אפשר להגיע לפלצנים האלה והם פשוט מחכים לראות אוותך מתעצבן.אז עזוב הם לא שווים את זה.
עכשיו תקשיבו כולם אנטון הוא חבר טוב שלי ואנחנו בקשר מעל לשנה .הוא אחלה בנאדם ואני אוהב אוותו והוא יודע את זה.בקשר לכתבה אלף זכותו של כל אדם לנהל כל אורח חיים שהוא רואה לנכון..לכן ממיותר להתווכח על אוורח חייו של איש לא משנה מי הוא הכוונה אנטון אחי תעשה מה שבא לך ושכל הקנאים יחיו ויסבלו.שנית כולה מדובר בכתבה בעיתון וידוע שעיתונים מעצימים בשביל לעשות עניין ולמכור עיתונים...עוד דבר מאד חשוב אף על פי שאשתו של אנטון בתחום אני מבקש מכם לא לערב אותה בבולשיט שלכם "כן מתאים לא מתאים"ראבק מה אכפת לכם ?הבנאדם בחר לשתף אותכם בעניין תפרגנו או אפילו אפשר גם לתת ביקורת אבל ראבק תתחשבו מדובר באדם שלא הזיק לאף אחד ובאשתו אשתו ראבק ..ולכל מי שלא מוצא חן בעיניו שפשוט ישתוק עדיף .בדרך הזאת אנשים טובים יפסיקו לכתוב פה וזה חבל.
לגביך "הבורר" יש לי רק מילה אחת בשבילך : תרגע.
מה החלטתם לערב את התותחים שלכם האשם יש לי כבוד אלייך אני יודע למי אתה מקושר ואני גם יודע מי אתה לכן אני מבקש ממך שלא תתערב בני לבין הפלצנים האלה ואל תתפוס צד כי כולם פה צבועים...

hachem-01
22-09-09, 14:29
מה החלטתם לערב את התותחים שלכם האשם יש לי כבוד אלייך אני יודע למי אתה מקושר ואני גם יודע מי אתה לכן אני מבקש ממך שלא תתערב בני לבין הפלצנים האלה ואל תתפוס צד כי כולם פה צבועים...

תעשה לי טובה תפסיק עם הבולשיט שלך מה מקושר לא מקושר מה זה עניניך בכלל ..תקשיב אחי אל תפנה אלי יותר ורק שתדע לך מי שצבוע בנתיים זה אתה כי אם היית גבר היית נרשם בשמך ואני אומר את זה לכולם.

רועי ב.א
22-09-09, 16:20

תסביר פה מה אני צבוע?

אני יודע שקשה לך להבין אבל עיתונאים בדרך כלל הם חבורת בני זונות שעם מישהו אומר למשל שהוא אוהב מישהי הם יכתבו שהוא הולך להתחתן איתה

ומה שאמרתי לך זה פשוט מאוד שאתה לא תגיע לרבע מהרמה שאנטון הגיע כי עדיין לא ראיתי אותך מתחרה במר ישראל ומציג שייפ טוב (שלא נדבר על השייפ של אנטון)