PDA

צפה בגרסא המלאה : מעוניין להתחיל בתוכנית ss

e-gnt
18-09-09, 16:06
אני בן 18 178 שוקל 68
שנה וחצי בערך במכון

רציתי לעבור לss בגלל שקראתי עליה המון ולפי מה שהבנתי היא מומלצת (לפחות למטרות שלי)

סקאווט ובנץ' פרס אני משלב בתוכנית אימונים
אבל דד ליפט, בנט אובר ומילטרי פרס לא יצא לי עדיין לבצע

איך אני אמור להתחיל את התוכנית כשעוד לא ביצעתי אפילו את התרגילים האלה ולא למדתי טכניקה(חוץ מקריאת מאמרים וצפייה בסרטונים מלמדים)

תודה רבה וחג שמח.

Scylla
18-09-09, 16:21
אם קראת מאמרים וראית סרטונים זה כבר טוב. אני למדתי דרך יוטיוב לבצע סקוואט ודדליפט, מיליטרי פרס הטכניקה לא מסובכת במיוחד והעיקר הוא תנועה נקיה.. מומלץ אם יש לך מדריך במכון שאתה סומך עליו והוא נראה כמו מישהו שעשה את התרגילים האלה רצוי לבקש ממנו עזרה בטכניקה או ממישהו אחר שמבצע את התנועה כמו שצריך, אחרי זה תשווה בין מה שקורה בפועל לסרטונים ביו טיוב ותראה אם יש התנגשות. כמובן שלא כל סרטון ביו טיוב הוא מקור מוסמך אבל אפשר להבדיל על מה אפשר לסמוך יחסית אם רואים שהסרטון רציני ונותנים דגשים לטכניקה.

e-gnt
18-09-09, 17:01
אוקי תודה
וכדי לחכות כמה זמן עד שאני מתחיל את התוכנית? כי בכל זאת אני לא על ההתחלה ירים במשקלי מקסימום

galSH
18-09-09, 17:35
אני בן 18 178 שוקל 68
שנה וחצי בערך במכון

רציתי לעבור לss בגלל שקראתי עליה המון ולפי מה שהבנתי היא מומלצת (לפחות למטרות שלי)

סקאווט ובנץ' פרס אני משלב בתוכנית אימונים
אבל דד ליפט, בנט אובר ומילטרי פרס לא יצא לי עדיין לבצע

איך אני אמור להתחיל את התוכנית כשעוד לא ביצעתי אפילו את התרגילים האלה ולא למדתי טכניקה(חוץ מקריאת מאמרים וצפייה בסרטונים מלמדים)

תודה רבה וחג שמח.

התוכנית נועדה בין היתר גם לתרגל את הטכניקה בתרגילים האלה, תתחיל ממשקלים קלים, תקח פלאפון/מצלמה ביתית, תצלם ותעלה לפורום את הסירטונים כדי שתוכל לקבל פידבק על הטכניקה. מומלץ גם לראות סירטונים של Mark Rippetoe ביוטיוב, ולקרוא את הספר Starting Strength.