PDA

צפה בגרסא המלאה : תדירות ארוחות

oz18
19-09-09, 21:36
אני עוד לא קניתי אבקת חלבון אבל בהנחה וכן

האם אני צריך לשתות ת'אבקה כל יום? רק אחרי אימון?
כמה פעמים ביום? האם זה יהיה בסדר לשתות אבקה בלילה בסביבות 10, 11 בלילה אחרי אימון?

xpl1
19-09-09, 22:26
מי אמר בכלל שאתה צריך לשתות תאבקה?

אין זמן מוגדר, אין כמות מוגדרת, הכל תלוי בתפריט התזונתי שלך, אם אתה מכניס מספיק חלבון עד סוף היום, אתה בכלל לא צריך תאבקה. כנ"ל לאחרי אימון, אם אתה זקוק למקור חלבון ואתה לא אוכל, סבבה, אם אתה יכול לאכול, גם לא צריך תאבקה.

propush
20-09-09, 12:22
אני עוד לא קניתי אבקת חלבון אבל בהנחה וכן

האם אני צריך לשתות ת'אבקה כל יום? רק אחרי אימון?
כמה פעמים ביום? האם זה יהיה בסדר לשתות אבקה בלילה בסביבות 10, 11 בלילה אחרי אימון?

אבקת חלבון זה אוכל. כמו טונה. עכשיו תשאל מתי לאכול טונה? מתי לאכול לחם?
אתה צריך לבנות תפריט שמתאים למטרה שלך ואז אם אתה רוצה אתה יכול להחליף מוצרים מסוימים בתוספים למשל קופסאת טונה במנת אבקת חלבון או פסטה עם עוף במנה של גיינר.

קרא את האשכול איך להתחיל עליה במאסה וגם את המאמר המדריך לחיטוב באתר

oz18
20-09-09, 23:34
אבקת חלבון זה אוכל. כמו טונה. עכשיו תשאל מתי לאכול טונה? מתי לאכול לחם?
אתה צריך לבנות תפריט שמתאים למטרה שלך ואז אם אתה רוצה אתה יכול להחליף מוצרים מסוימים בתוספים למשל קופסאת טונה במנת אבקת חלבון או פסטה עם עוף במנה של גיינר.

קרא את האשכול איך להתחיל עליה במאסה וגם את המאמר המדריך לחיטוב באתר

אני לא צריך את המדריך למאסה בגלל שאני בחיטוב ובכתבה של החיטוב לא רשומים לי כמויות של אוכל שכדאי שאני אצרוך בהמשך היום ולא מצאתי כתבה על תזונה שמסבירה כמה פעמים לאכול, האם שווה לשתות שייק ואח"כ ארוחה? האם זה בסדר לשתות בלילה שייק בגלל העיכול של השייק....

propush
23-09-09, 02:17
אני לא צריך את המדריך למאסה בגלל שאני בחיטוב ובכתבה של החיטוב לא רשומים לי כמויות של אוכל שכדאי שאני אצרוך בהמשך היום ולא מצאתי כתבה על תזונה שמסבירה כמה פעמים לאכול, האם שווה לשתות שייק ואח"כ ארוחה? האם זה בסדר לשתות בלילה שייק בגלל העיכול של השייק....

אם אתה בחיטוב אז קרא את המדריך לחיטוב באתר :]
יש גם מדריך בפורום.
תחשב bmr ותתחיל מגירעון של 500 קלוריות. תמשיך לאכול חלבון כרגיל - פי 2 לפחות ממשקל הגוף. לגבי שומן שיהיה 20% מסך הקלוריות הפגיע המרכזית היא בפחמימות.

תזמוני ארוחות זה שנוי במחלוקת. אם אתה רוצה להקפיד על זה - תאכל כל 3 שעות (ולא יותר מ4 בכל מקרה). שייק זה כולא אוכל. לשאול אם לקחת שייק אחרי האוכל זה כמו לשאול אם לקחת אוכל אחרי האוכל. בדרך כלל נוח לקחת אחרי האימון אבל זה לא מחייב. זה פשוט חלק מהתפריט.