PDA

צפה בגרסא המלאה : קניתי היום hmb,אבקת חלבון-בחנות ישראלבודי עזרה

anakonda
25-09-09, 00:09
שלום לכולם,
קצת נתונים:
בן-21
משקל-87
גובה:175
היום ביקרתי בפעם הראשונה בחנות של ישראל בודי בתל אביב בדיזינגוב.
נתקלתי במוכר חביב מאוד(לצערי איני זוכר שמו) שהמליץ לי על מספר אבקות חלבון.
לאחר ההמלצות-החלטתי לרכוש את אבקת החלבון של prolab pure whey
כי היא בין היחידות שאינה למתאמנים שמעוניינים להגדיל את המסה שלהם אלא לחטב.
לאחר הרכישה הומלץ לי עקב היותי בתקופת חיטוב לרכוש כדורים של hmb של חברת probody.
הבעיה כרגע היא כזו:
לא ראיתי המלצות לא על האבקת חלבון הזו ולא על הכדורים hmb.
ראיתי מחקרים עם תוצאות הפוכות על הכדורים הללו ואני מתלבט האם להחזירם ולהזדכות על הסכום.
אשמח באם תוכלו לייעץ לי לגבי המשך תקופת החיטוב, והאם להמשיך עם הכדורים ומה היעילות שלהם
והאם להחליף את אבקת החלבון הזולה יחסית שהמליצו לי עליה?!
תודה מראש
יוסי

יניב צוות ישראלבודי
25-09-09, 10:41
היי,

האבקה שלקחת היא אבקה נהדרת. היא אמנם לא ה ISOPURE שיש ב 81% אחוז חלבון ו 0 סוכר.
אבל היא אבקה שתתן לך את כל הדרוש. ומאוד חסכונית.
מבחינת החברה, חברת פרולב חברה מאוד גדולה שהיתה בארץ לפני שנים וחזרו להביא אותה לפני חצי שנה.
כנס לאתר הרשמי של החברה - תכיר אותה יותר
http://www.prolab.com/

החיטוב שלך לא תלוי רק באבקה, אלא גם בתזונה הכללית ובאימונים. ראה את המדריך לחיטוב שיש באתר. הוא יעזור מאוד.
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=108&CategoryID=81&Page=1

מעבר לכך, ישנם לא מעט מחקרים אודות HMB בעולם. הנה לינק לאתר שמאגד את רובם. HMB הוא תוסף מאוד מומלץ ובין היחידים שיש עליו מחקרים.

http://www.hmb.org/publications/publication_categories.cfm?PublicationCategoryID=5

אם תזדקק לעזרה או שתרצה לשאול באופן פרטי, שלח אלי מייל

יניב
Forum@israelbody.org

נ,ב
באיזה סניף ההית? אולי זה היה אני :-)

anakonda
25-09-09, 14:57
היום ביקרתי בפעם הראשונה בחנות של ישראל בודי בתל אביב בדיזינגוב.

יניב שלום,
אשמח לדעת עוד פרטים לגבי פגישות היעוץ שלכם.
השארתי את הפרטים שלי וחזרו אלי, אך הייתי באמצע נסיעה(ללא דיבורית) ולא חזרו אלי שוב.
מה הנוהל לגבי החלפת המוצרים?
תוך כמה זמן ניתן להחזיר את המוצרים ולהזכות ברכישת מוצר אחר(אני חיפאי והגעתי במיוחד לתל אביב.
לצערי לאחר בדיקות כאלו ואחרות עם מאמנים שונים בחדר הכושר/מכרים/ספורטאים וכו
הומלץ לי על אבקת החלבון אופטימום ולא זו.
תודה מראש
יוסי

יניב צוות ישראלבודי
25-09-09, 15:39
היי

פנה אלי במייל, אשמח לעזור ככל האפשר.
לגבי הנהלים של פגישות הייעוץ העבר לי במייל את הסלולרי שלך ואבדוק מה קורה עם זה.

Forum@israelbody.org

Max90kg
25-09-09, 16:01
Hmb זה מוצר לא יעיל.
המחקר שיש פה האחרון מ-2009 נעשה על אנשים בני 76 בממוצע שלא מתאמנים והתוצאה השתפרה רק ב-1.2 אחוז.
ולפי מה ששמעתי בוצעו מחקרים שהוכיחו את יעילות הHMB אבל במינונים כל כך גבוהים שלא יהיה לך בחיים תקציב לשלם על זה.

ThE HummeR
25-09-09, 16:19
ידוע ממזמן ש-hmb זה בזבוז של כסף..
לך על גלוטמין אם כבר.
היית קונה אבקת חלבון אופטימום, לוקח 2 סקופים ביום והיית מקבל כמות גלוטמין טובה וגם כמות bcaa טובה.

Scylla
25-09-09, 16:31
מה שמצחיק שיצאת עם מסקנה שיש אבקות לניפוח ואבקות לחיטוב. אבקות חלבון זה חלבון. מתאים גם וגם. באותה מידה זה אוכל. ברוב האבקות כמות הפחמימות והשומן די נמוכות ולא משמעותיות גם בחיטוב.

ANABOL
03-10-09, 04:11
hmb זה מוצר לא יעיל.
המחקר שיש פה האחרון מ-2009 נעשה על אנשים בני 76 בממוצע שלא מתאמנים והתוצאה השתפרה רק ב-1.2 אחוז.
ולפי מה ששמעתי בוצעו מחקרים שהוכיחו את יעילות הhmb אבל במינונים כל כך גבוהים שלא יהיה לך בחיים תקציב לשלם על זה.

אני לוקח 5 גרם ליום. זה יוצא 6 כדורים סה"כ. וזה 1.6 שקל לכל כדור.
אני לוקח רק בימי אימון, ככה שזה יוצא מאוזן מבחינה כספית.
אני יכול להגיד לך בברור שברמת האימונים שלי זה פשוט עובד.
זה לא עושה קסמים, אבל זה עובד וזה נהדר למי באמת קורע את עצמו באימונים.
פחות חולשה אחרי אימונים, התאוששות מהירה יותר.

כנס לאתרים מבוססים, זה אחד מבין התוספים היחידים שבאמת יש אודותיו מחקרים שהוא עושה משהו. עדיף על שטויות כמו גלוטמין או כל מיני דברים אחרים שאין להם אפילו לא הוכחה אחת.

לסיכום - hmb עובד! השאלה איך לוקחים ואיך מתאמנים.

ANABOL
03-10-09, 04:15
ידוע ממזמן ש-hmb זה בזבוז של כסף..
לך על גלוטמין אם כבר.
היית קונה אבקת חלבון אופטימום, לוקח 2 סקופים ביום והיית מקבל כמות גלוטמין טובה וגם כמות bcaa טובה.

איזה מחקר יש על גלוטמין שהוא יותר טוב מ HMB? גלוטמין זה אחת השטויות הגדולות.
גם ככה יש לך גלוטמין בכל מקור חלבון, שלא לדבר על השייק שלך שמופצץ בגלוטמין.

אתה ממליץ על BCAA, מה זה זה BCCA? הרי החומצה האימינית העיקרית ב BCAA, ליאוצין, , הרי ממנה מיצרים את ה HMB. ככה שאתה סותר את עצמך. מצד אחד אתה מדבר בעד BCAA ומצד שני סותר HMB.

תראה את המחקרים פה... כנס לאתר הרשמי של HMB
www.hmb.org (http://www.hmb.org)

אמרתי בהודעה שלי ממקודם, HMB זה לא קסם. אבל זה בהחלט תוסף מזון שעובד ומוכח בניגוד ל99% מהתוספים שיש בעולם

ANABOL
03-10-09, 04:19
סתם מחקר שמצאתי בדקה

השינוי הוא דווקא בפלג הגוף התחתון, עלייה של 9% בכוח , בפלג גוף עליון מדובר על 1.9% שזה משהו אבל לא משמעותי. יש גם יריזה במסת שומן.
ומדובר סה"כ ב 3 גרם.

The Institute of Food, Nutrition & Human Health, Massey University, Albany, New Zealand. J.A.Thomson@massey.ac.nz
The dietary supplement beta-hydroxy-beta-methylbutyrate (HMB) is claimed to increase strength, lean body mass, and decrease fat mass when used in conjunction with resistance training. Although there is some support for these claims, the evidence is not conclusive, and it is even less so for resistance trained individuals. Therefore, we aimed to further elucidate the effects of HMB supplementation in trained men. A randomized, double-blind, controlled study design was used to investigate the effects of supplementing 22 resistance trained men with 3 g.d of HMB or corn starch placebo for 9 weeks with resistance training. The effect of HMB on strength was determined using the 1-repetition maximum (1RM) method for the lower body (leg extension) and upper body (bench press, bicep preacher curl) at baseline and after the supplementation period. Body composition was assessed by skinfolds and bioelectrical impedance analysis (BIA). Overall, 9 weeks' HMB supplementation resulted in a clear-cut, trivial increase in combined averaged strength measures of 1.6% (90% confidence limits: +/-4.3%). When considered in isolation, however, leg extension 1RM increased by a substantial 9.1% (90% confidence limits: +/-7.5%), but the effect on upper-body strength was inconclusive (bench press: -1.9 +/- 9.3%; bicep curl: -1.7 +/- 4.7%). Based on BIA estimates, HMB had a decreasing (although inconclusive) influence on fat mass of -9 +/- 14%, but it had a clear, trivial effect on fat-free mass of 0.2 +/- 2.2%. The magnitude of change in body mass was trivial, but the probability of substantial reductions in skinfold thicknesses ranged from negligible to likely. In previously trained men, supplementation of HMB in conjunction with resistance training provides a substantial benefit to lower-body strength, but it has negligible effects on body composition.
PMID: 19387396 [PubMed - indexed for MEDLINE]

ANABOL
03-10-09, 04:22
עוד מחקרים מענינים על HMB וכל מה שאתם צריכים
פשוט תקישו ותתחילו לחקור
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrez

Max90kg
03-10-09, 06:42
אני לוקח 5 גרם ליום. זה יוצא 6 כדורים סה"כ. וזה 1.6 שקל לכל כדור.
אני לוקח רק בימי אימון, ככה שזה יוצא מאוזן מבחינה כספית.
אני יכול להגיד לך בברור שברמת האימונים שלי זה פשוט עובד.
זה לא עושה קסמים, אבל זה עובד וזה נהדר למי באמת קורע את עצמו באימונים.
פחות חולשה אחרי אימונים, התאוששות מהירה יותר.

כנס לאתרים מבוססים, זה אחד מבין התוספים היחידים שבאמת יש אודותיו מחקרים שהוא עושה משהו. עדיף על שטויות כמו גלוטמין או כל מיני דברים אחרים שאין להם אפילו לא הוכחה אחת.

לסיכום - hmb עובד! השאלה איך לוקחים ואיך מתאמנים.
זה כנראה פסיכולוגי.

ANABOL
03-10-09, 12:51
אני מתאמן/מאמן 15 שנה, ניסיתי כמעט הכל. אני יודע מה עובד עלי ומה זה סתם אוויר.
ברגע שאני מכניס משהו לגוף שעובד אני יכול לומר לך את זה בוודאות. ה hmb עובד. יש דברים כמו גלוטמין, שבאמת ובתמים הגעתי ל 20 גרם ביום וזה הזיז כלום גם אחרי חודש של שימוש.

ואם נניח ואני מדמיין. יש לא מעט סימוכין מדעיים לזה כמו שהבאתי.

נעל
03-10-09, 19:39
"מחקרים מוצאים כי נטילת תוסף hmb בכמות של 1.5-6ג"ר ביום אצל מתאמנים מתחילים בחדר כושר, משפרת מסת שרירים וכוח בגילאים שונים. אצל מתאמנים ותיקים ומנוסים התוצאות לא ברורות ואין עדויות ברורות ליתרונו של התוסף."

בעיקרון רק קפאין וקראטין הוכחו כיעילים, hmb בספק, ו bcaa חרטא לגמרי, גלוטמין אין מספיק מחקרים ומידע חד משמעי בנושא לכן הנטייה היא גם כן לקרוא לזה חרטא, כנ"ל ארגנין וכו'.

Max90kg
03-10-09, 19:48
"מחקרים מוצאים כי נטילת תוסף hmb בכמות של 1.5-6ג"ר ביום אצל מתאמנים מתחילים בחדר כושר, משפרת מסת שרירים וכוח בגילאים שונים. אצל מתאמנים ותיקים ומנוסים התוצאות לא ברורות ואין עדויות ברורות ליתרונו של התוסף."

בעיקרון רק קפאין וקראטין הוכחו כיעילים, hmb בספק, ו bcaa חרטא לגמרי, גלוטמין אין מספיק מחקרים ומידע חד משמעי בנושא לכן הנטייה היא גם כן לקרוא לזה חרטא, כנ"ל ארגנין וכו'.
אני רוצה רק להוסיף שכשמדובר על יעילות הקריאטין מדובר בקריאטין מונו בלבד. אגב כשאתה אומר שארגנין הוכח כחרטא אתה זורק האשמה כלפי חלק לא קטן מפורמולות הקריאטין (לדוגמא הcell mass) ואני למען האמת מאוד מסכים עם זה

נעל
03-10-09, 20:47
אני רוצה רק להוסיף שכשמדובר על יעילות הקריאטין מדובר בקריאטין מונו בלבד. אגב כשאתה אומר שארגנין הוכח כחרטא אתה זורק האשמה כלפי חלק לא קטן מפורמולות הקריאטין (לדוגמא הcell mass) ואני למען האמת מאוד מסכים עם זה

שתיזרק האשמה,זה נכון זה חרטא, זה לא מוסיף כוח ולא גורם לעלייה בגדילת מאסת שריר וכו'.
הספיק לי לקרוא מאמר באורך של איזה 10 עמודים ששולל ארגנין בכל צורה שהיא, הדרך היחידה בה הוא מראה תועלת זה בכמויות שיגרמו לאדם נורמלי להקיא או לשלשל כבר.
אם חשוב לך אני אחפש ואמצא לך את זה.
וכמובן שאני מתכוון שמונו' הוא היעיל לא כל קראטין, לא הוכח משהו מיוחד בee וכל החרא הזה

Max90kg
03-10-09, 20:54
שתיזרק האשמה,זה נכון זה חרטא, זה לא מוסיף כוח ולא גורם לעלייה בגדילת מאסת שריר וכו'.
הספיק לי לקרוא מאמר באורך של איזה 10 עמודים ששולל ארגנין בכל צורה שהיא, הדרך היחידה בה הוא מראה תועלת זה בכמויות שיגרמו לאדם נורמלי להקיא או לשלשל כבר.
אם חשוב לך אני אחפש ואמצא לך את זה.
וכמובן שאני מתכוון שמונו' הוא היעיל לא כל קראטין, לא הוכח משהו מיוחד בee וכל החרא הזה
כן זה חשוב לי :)
תודה

נעל
03-10-09, 21:16
http://www.tmuscle.com/free_online_article/sports_body_training_performance_bodybuilding_supp lements/the_no2arginine_scam

אני חשוב שהעלו את זה פה בפורום לא מזמן גם כן.

!Demon!
05-10-09, 15:16
לפי מה שאנ יודע ואני זוכר קראתי כמה מחקרים hmb הוא כן יעיל..

Nitro Speed
05-10-09, 16:05
לפי מה שאנ יודע ואני זוכר קראתי כמה מחקרים hmb הוא כן יעיל..

כן הוא יעיל,אבל בכמויות שיהרגו לכל אחד את המשכורת החודשית.

moo
05-10-09, 16:08

אני לקחתי בזמנו 4 כדורים לפני אימון (3 גרם)
והרגשתי משהו, סה"כ משהו שכן הייתי מוסיף לחיטוב, כמובן במגבלות התקציב
לא הייתי מוותר על קריאטין, אומגה 3, מולטיויטמין ומגנזיום לפניו

המחקרים של 12 גרם זה לדעתי מינונים מטורפים

!Demon!
05-10-09, 16:11

סבבה זה כן