PDA

צפה בגרסא המלאה : Top 4

Raffib
27-09-09, 06:58
1. גאי קאטלר (הראשון בעולם שהחזיר לעצמו את התואר !!!)
2. בראנץ ווארן
3. דקסטר ג'קסון
4. קאי גרין
5. פיל היט'

איזו תחרות מדהימה הייתה השנה !!!!!!

avishav1
27-09-09, 07:59
זה התוצאות כאילו או השערה שלך?

Raffib
27-09-09, 09:11
זה התוצאות כאילו או השערה שלך?

תוצאות .....:sbb2:

אנדרוליזם
27-09-09, 09:18
קאטלר לשלטוןןןןןןןןןןןןןן

fatmanscoop
27-09-09, 09:34
פאקק באמת מגיע לו להיות מקום ראשון
אבל . דקסטר ג'קסון מגיע לו להיות שני במקום בראנץ ווארן

Raffib
27-09-09, 09:47
פאקק באמת מגיע לו להיות מקום ראשון
אבל . דקסטר ג'קסון מגיע לו להיות שני במקום בראנץ ווארן

ממש לא מסכים איתך לגבי דקסטר. בראנץ הגיע הרבה יותר מוכן ממנו והרבה יותר גדול, יש לדקסטר מזל שלדעתי מפאת כבוד לא נתנו לראי גרין את המקום השלישי.

דקסטר השנה לא הגיע מוכן גם במוקדמות הוא היה לא טוב.

talll
27-09-09, 09:54
וואוו בראנץ' הפתיע מאוד כל הכבוד נראה מדהים השנה
סה"כ שיפוט לא רע,לא משקף לגמרי קאי צריך להיות יותר גבוה ובראנץ'יותר נמוך לדעתי

SaharKazes
27-09-09, 10:04
ישששששששש
ג'אי קאטלר לקח אני כל כך שמח!!!!!!!!!
הוא נראה פשוט מטורף אין לי מילים
ובראנץ' wtf איזה הפתעה חח

arbel2
27-09-09, 10:14
שימות העולם ,אני רוקד פה סמבה על הקירות כל הבוקר :)
בראנץ' מקום שני וזה מגיע לו...

davidzar
27-09-09, 10:14
i think this is a time for a big fat I TOLD YOU SO!

Eyeseen
27-09-09, 10:17
בראנץ' שיחק אותה..איזה כיף

Raffib
27-09-09, 10:20
שימות העולם ,אני רוקד פה סמבה על הקירות כל הבוקר :)
בראנץ' מקום שני וזה מגיע לו...

אוי כמה שאני מסכים איתך. ברגע ההכרזה ממש קפצתי מהמקום. אין ספק שמגיע לבראנץ המקום השני.

ThE HummeR
27-09-09, 10:22
וואו בראנץ' שיחק אותה הגדול!!!

אמרון
27-09-09, 11:59
ממש לא מסכים איתך לגבי דקסטר. בראנץ הגיע הרבה יותר מוכן ממנו והרבה יותר גדול, יש לדקסטר מזל שלדעתי מפאת כבוד לא נתנו לראי גרין את המקום השלישי.

לא רק שלדקסטר לא מגיע מקום שלישי גם לפי דעתי מקום שני לא מגיע לו אבל אם הוא היה מקבל מקום שני הייתי מבין את זה

WEST $ SIDE
27-09-09, 12:48
פשוט בושה מה שעשו לקאי , לתת לו פחות ממקום שני זה פשוט גועל נפש...

Daniel R
27-09-09, 12:51

+121313212346546545454

בשנים הבאות הוא ייקח ובגדול

SaharKazes
27-09-09, 12:55

שמע כמו שאחד בbb.com אמר
ג'אי ובראנץ' הם המתווכים ומקדמי הספורט הטובים ביותר.
מה גם שלבראנץ' יש חברה משלו ואין להם עבר שהם השפילו את עצמם כדי לקבל חשיפה
לא שאני מזלזל בקאי כן?
אבל השופטים חשבו גם על הדברים האלה.

BodyKilo
27-09-09, 12:56
מצטער אבל אני לא רואה איך בראנץ' התעלה על קאי גרין... נכון שבראנץ' בא בשייפ מדהים ועשה שינוי של 180 מעלות.. אבל בכל זאת בואו נהיה מציאותיים.. הגיע לקאי את המקום שני.

ThE HummeR
27-09-09, 13:01
דוגרי זה פשוט מגעיל שהשופטים מסתכלים על דברים שוליים כאלה..
דווקא הם שתומכים בספורט אמורים להבין את קאי שעשה את מה שהוא עשה בשביל שיהיה לו כסף להמשיך לתקדם בתחום, ועם כמה שזה לא נראה בעין טובה, זה רק מראה כמה באמת הוא רוצה להיות הטוב ביותר.

TheGift
27-09-09, 13:10

מה אתה אומר... רק חבל שדקסטר הרבה יותר שלם ממנו באיזה 10 רמות. והגיע לא מוכן? כל הפרשנים מדברים שהוא הגיע בשייפ הכי טוב שלו אי פעם.

lol

אנדרוליזם
27-09-09, 13:13
מה אתה אומר... רק חבל שדקסטר הרבה יותר שלם ממנו באיזה 10 רמות. והגיע לא מוכן? כל הפרשנים מדברים שהוא הגיע בשייפ הכי טוב שלו אי פעם.

lol

אחרי כל הדיבורים שלנו אתמול, השופטים שמו את דקסטר שלישי. :happy:

Raffib
27-09-09, 13:18

Lol

צר לי אתה כנראה לא הקשבת לפרשנים או שלא הבנת את כוונתם (בלי להעליב)
הם אמרו במפורש שבשיפוט המוקדם הוא לא היה במיטבו וכנראה זה מה שגרם לשופטים להוריד אותו למקום השלישי.
מבחינתי הוא היה צריך לקבל מקום רביעי כאשר גם קאי לפניו.
אני מכבד את דעתך, אני לא מתווכח איתה, אבל דעתי היא שגם קאי וגם בראנץ היו יותר טובים ממנו.

TheGift
27-09-09, 13:19
אחרי כל הדיבורים שלנו אתמול, השופטים שמו את דקסטר שלישי. :happy:

דקסטר לא תרם השנה כלום לספורט כמר אולימפיה, ויידר רצו להתנקם בו זה כל כך ברור. בראנץ - עם כל הכבוד בחיים לא מגיע לו להיות טופ 2. בטח שלא באולימפיה עם קאדר כזה.
רק מישהו עם בעיות ראיה קשות יכול לחשוב שהוא יותר טוב מקאי גרין למשל

זו שערוריה...

TheGift
27-09-09, 13:22
צר לי אתה כנראה לא הקשבת לפרשנים או שלא הבנת את כוונתם (בלי להעליב)
הם אמרו במפורש שבשיפוט המוקדם הוא לא היה במיטבו וכנראה זה מה שגרם לשופטים להוריד אותו למקום השלישי.
מבחינתי הוא היה צריך לקבל מקום רביעי כאשר גם קאי לפניו.
אני מכבד את דעתך, אני לא מתווכח איתה, אבל דעתי היא שגם קאי וגם בראנץ היו יותר טובים ממנו.

אתמול בראיון אחרי המוקדמות עם דייב פלומבו ועוד פרשנים מכובדים דיברו על זה שהוא הגיע למוקדמות בשייפ הכי טוב שלו. אתה טועה ובגדול!
כנראה התבלבלת, אבל בכל מקרה דקסטר הנוכחי זה כמה רמות מעל בראנץ בפיתוח גוף. מי שאומר אחרת משקר את עצמו

arbel2
27-09-09, 13:22
שייפ היה הגורם המכריע פה
קאי החזיק נוזלים וזה היה ברור לעין ,בראנץ' היה הספורטאי הכי בשייפ על הבמה והציג שיפור משמעותי מאז הארנולד
בחלק מהפוזות בראנץ' עמד ראש בראש ואפילו נתן פייט מטורף לג'יי

מסה זה לא השיקול היחידי וגם במסה בראנץ' לא נפל מאף אחד באופן משמעותי

זאת האולימפיה ואם אתה לא מגיע בשייפ רצחני אתה תקבל בראש מהשופטים.

Raffib
27-09-09, 13:26
אתמול בראיון אחרי המוקדמות עם דייב פלומבו ועוד פרשנים מכובדים דיברו על זה שהוא הגיע למוקדמות בשייפ הכי טוב שלו. אתה טועה ובגדול!
כנראה התבלבלת, אבל בכל מקרה דקסטר הנוכחי זה כמה רמות מעל בראנץ בפיתוח גוף. מי שאומר אחרת משקר את עצמו

לא מתווכח לא ראיתי את הראיון שלאחר המוקדמות, אבל כשהכריזו על דקסטר במקום השלישי אמרו הפרשנים את מה שכתבתי לפני כן (אולי הם סתרו את עצם, אבל זה מה שהם אמרו).
אני כן מסכים איתך, לגבי קאי שנראה הרבה יותר טוב והיה צריך לקבל מקום יותר גבוה. דבר נוסף, אם כמו שאתם טוענים שהחלטת השופטים מושפעת מכך שדקסטר לא עשה כלום לטובת האולימפיה וכאלה, אז זה עצוב מאוד, אישית לא נראה לי הגיוני שהשופטים מכניסים שיקולים כאלו להחלטה שלהם, אבל זאת רק דעתי.

Raffib
27-09-09, 13:27
שייפ היה הגורם המכריע פה
קאי החזיק נוזלים וזה היה ברור לעין ,בראנץ' היה הספורטאי הכי בשייפ על הבמה והציג שיפור משמעותי מאז הארנולד

מסכים, אבל לדעתך קאי היה פחות יבש מדקסטר ? אני לא בטוח, אני חושב שפשוט לא רצו להשפיל את דקסטק עד עפר (לרדת ממקום ראשון לרביעי זאת ממש השפלה לא??)

TheGift
27-09-09, 13:29
שייפ היה הגורם המכריע פה

אני אחזור על זה שוב, דקסטר בכמה רמות מעל בראנץ' בכל יום נתון. בראנץ' אמנם משקיע פי 100 יותר, אבל הוא לא מדגדג אפילו את הגנטיקה של דקסטר שהוא אחד הbb השלמים ביותר בהיסטוריה ואתמול הוא הגיע בשייפ יותר טוב משנה שעברה .
צריך לפתוח ועדת חקירה, לא ראיתי דבר כזה בחיים שלי.

Raffib
כן, רצו להשפיל אותו כל תינוק יודע שזה מכור, דקסטר עזב את הבמה כשהכריזו על המנצח ובצדק

arbel2
27-09-09, 13:30
אני אחזור על זה שוב, דקסטר בכמה רמות מעל בראנץ' בכל יום נתון. בראנץ' אמנם משקיע פי 100 יותר, אבל הוא לא מדגדג אפילו את הגנטיקה של דקסטר שהוא אחד הbb השלמים ביותר בהיסטוריה ואתמול הוא הגיע בשייפ יותר טוב משנה שעברה .
צריך לפתוח ועדת חקירה, לא ראיתי דבר כזה בחיים שלי.

סימטריה ופרופורציות זה רק מדד אחד
ואתה חייב לזכור שגם בראנץ' סימטרי,הגוף שלו פשוט פחות "יפה" משל דקסטר ,מה לעשות שלהיות "יפה" זה לא המדד היחידי בתחרות הזאת.

בראנץ' ניצח את דסקטר ובצדק.

TheGift
27-09-09, 13:34
סימטריה ופרופורציות זה רק מדד אחד
ואתה חייב לזכור שגם בראנץ' סימטרי,הגוף שלו פשוט פחות "יפה" משל דקסטר ,מה לעשות שלהיות "יפה" זה לא המדד היחידי בתחרות הזאת.

בראנץ' ניצח את דסקטר ובצדק.

במסה אין ביניהם הבדל כל כך משמעותי, בראנץ' סימטרי אבל יש לו חסרונות שמונעים ממנו להיות ברמה הכי גבוה. אני יודע שאתה אוהב אותו אבל אתה לא אובייקטיבי, כל מי שלא מעריץ אתו אומר שדקסטר היה צריך להיות מעליו.

dethMAN
27-09-09, 16:02
שייפ היה הגורם המכריע פה

שמע אתה צודק בכל מה שאמרת... שייפ זה באמת גורם מכריע אבל יש גבול... בראנץ' הוא הפייבוריט שלך וראיתי שאתה מאוד שמח מהזכיה שלו ככה שאתה לא יכול להיות ממש אובייקטיבי בקשר למה שקרה בבמה...
הזכייה של בראנץ' לא מובנת מאליו ולא סתם בכל הפורומים שביקרתי בהם ומבקרים של האולימפיה וגם השדרנים הופתעו מאוד שהוא קיבל מקום שני....
הוא השתפר משמעותית.. יש לו רגליים מדהימות חזה מרשים אבל הנה כמה מהנקודות החלשות שלו...
הידיים שלו לא פורפורציונליות וחלשות יחסית לשאר הגוף... האמות שלו נעלמו... שים לב לגב ... אומנם גב רחב אבל בין שמאל לימין יש חוסר פורפורציה מטורף... אין ספק שהוא מועמד ראוי לטופ 6 אבל מקום שני? לדעתי הוא קיבל מתנה... וככל הנראה זה המיקום הכי גבוה שהוא הגיע ויגיע איי פעם...

4roxe
27-09-09, 20:50
לבארנץ בסרטונים יש ידיים כלכך קטנות שהוא רפוי פאק..נראה איזה היקף 40 חלש כזה לעומת דקסטר פיל ג'אי וקאי
אבל הרגליים שלו והחזה והפאקינג יד אחורית המפורטת הזה ואוו\
ואני חייב לומר שהגוף של ג'אי השנה זה הגוף הכי יפה שראיתי אי פעם (לדעתי יותר מרוני )

Glycolysis
28-09-09, 04:40
לא רק שלדקסטר לא מגיע מקום שלישי גם לפי דעתי מקום שני לא מגיע לו אבל אם הוא היה מקבל מקום שני הייתי מבין את זה

:blink:

אחרי זה עוד אומרים ש- BB טמבלים. הוכחת לכולם כמה שהם טועים.