PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה.

avishav1
06-10-09, 20:26
אני עושה כמה הכנות לקראת החזרה לאימונים בשבועות\חודשים הקרובים בתקווה כבר שהיד תפסיק לכאוב.
התאמנתי 3 חודשיים בfbw ואז לא התאמנתי עד היום. אז כדאי לחזור חזרה לfbw או כבר ישר לעבור לab מתי שאחזור?
לא להציע SS.

DanielML
06-10-09, 20:27
אבישב אל תהיה ליצן,ss תהיה מעולה בשבילך.
בתור אחד שמתאמן בss והעלה בחודש 5 ק"ג,והעלתי 45 ק"ג על המוט בסקוואט תוך חודש

terminater135
06-10-09, 20:44
תתחיל fbw קל לשבועיים-שלושה ואחרי זה תחזור לab,
ותזהר עם היד שלך תתחיל עם משקלים קלים ותראה איך זה מרגיש לך.

avishav1
06-10-09, 22:45
אבישב אל תהיה ליצן,ss תהיה מעולה בשבילך.
בתור אחד שמתאמן בss והעלה בחודש 5 ק"ג,והעלתי 45 ק"ג על המוט בסקוואט תוך חודש
אני לא עושה ss לא כי אני חושב שזה לא טוב אלה כי אני לא יכול לעשות את כל התרגלים המורכבים שדרושים להצלחת התכנית משתי סיבות:
1) התרגילים המורכבים דורשים טכניקה מושלמת על מנת לא להפצע ואני לא בטוח שזה לא יהיה קל לעמוד בזה וממש לא בא לי לחטוף פריצת דיסק או איזה פציעה מעצבנת,אני נפצע מספיק אחי.
2) אין לי אפשרות לעשות הרבה תרגילים בגלל שאין ציוד לזה במכון וזה בעיה.
תודה בכ"מ..אגב,תחבר לאייסי,צריך לדבר איתך =]

תודה. לא אמרתי שאני חוזר עכשיו,אני מחכה להחלים.

king l8
06-10-09, 23:19

+1234

lironsD
06-10-09, 23:24
אני לא עושה ss לא כי אני חושב שזה לא טוב אלה כי אני לא יכול לעשות את כל התרגלים המורכבים שדרושים להצלחת התכנית משתי סיבות:
1) התרגילים המורכבים דורשים טכניקה מושלמת על מנת לא להפצע ואני לא בטוח שזה לא יהיה קל לעמוד בזה וממש לא בא לי לחטוף פריצת דיסק או איזה פציעה מעצבנת,אני נפצע מספיק אחי.

חחח פריצת דיסק מי שישמע..תראה את הdvd ותלמד טכניקה והכל יהיה בסדר..אני גם עושה אותה ולא היה לי שום פריצה

avishav1
06-10-09, 23:27
+1234
סבבה אחי,תודה.
חחח פריצת דיסק מי שישמע..תראה את הdvd ותלמד טכניקה והכל יהיה בסדר..אני גם עושה אותה ולא היה לי שום פריצה

אחי עזוב..אני מוותר על ה10 קילו הנוספים שאני ירוויח בשנה מהss על מנת לעבוד בטוח יותר. לא רוצה להפצע שוב. רק עכשיו,אחרי 3 חודשיים של פציעה אני מבין מה זה החרא הזה.
תודה בכ"מ

galSH
07-10-09, 07:18

תרגילי הבסיס ממש לא דורשים טכניקה מושלמת, קשה למצוא אנשים שיש להם טכניקה של 100 אחוז בכל התרגילים.

avishav1
07-10-09, 07:38
תרגילי הבסיס ממש לא דורשים טכניקה מושלמת, קשה למצוא אנשים שיש להם טכניקה של 100 אחוז בכל התרגילים.

נכון,אבל עדיין קל יותר להפצע בהם מאשר מתרגילים אחרים. מה גם שהמכון שלי מעפן ולבצע תרגילים כמו סקוואט יכול להיות מסוכן רצח,אין שם מקום בגרוש,מאמן דפוק-איך שהוא יראה אותי יעשה ברדק. קיצר,יש מספיק סיבות למה לא. אולי שאגדל יותר ויהיה לי רישיון על אוטו אני אעבור מכון כי כרגע זה המכון הכי קרוב אלי.
תודה בכ"מ אחי.

lironsD
07-10-09, 14:11
שמע,אנשים מציעים לך דרכים להתאמן..אתה לא רוצה להתאמן?אתה רוצה לקבל תוצאות הרבה רבה פחות טובות?אתה רוצה להיות עם רגליים של ילד בן 6?
לך תעשה תוכנית ab רגילה בלי סקוואט ודדליפט ותעבוד על חזה יד קדמית ובטן(שרירי החוף),ועם אתה חושב שאפילו הם יגדלו יותר מבss גם עם תעבוד רק עליהם אז שוב אתה טועה..ואני הבנתי שזה לא מה שאתה רוצה אבל אני מביא לך פה דוגמא.
אף אחד לא יכול לתת לך יותר מדי עזרה פה חוץ מלהגיד לך לעשות ss ולהגיד לך לצלם סרטונים ולקבל עליהם עזרה עם הטכניקה.

Tapit
07-10-09, 15:40
נכון,אבל עדיין קל יותר להפצע בהם מאשר מתרגילים אחרים. מה גם שהמכון שלי מעפן ולבצע תרגילים כמו סקוואט יכול להיות מסוכן רצח,אין שם מקום בגרוש,מאמן דפוק-איך שהוא יראה אותי יעשה ברדק. קיצר,יש מספיק סיבות למה לא. אולי שאגדל יותר ויהיה לי רישיון על אוטו אני אעבור מכון כי כרגע זה המכון הכי קרוב אלי.
תודה בכ"מ אחי.
סקוואט זה התרגיל הכי לא מסוכן בערך, אם כבר דדליפט.

avishav1
07-10-09, 17:25
שמע,אנשים מציעים לך דרכים להתאמן..אתה לא רוצה להתאמן?אתה רוצה לקבל תוצאות הרבה רבה פחות טובות?אתה רוצה להיות עם רגליים של ילד בן 6?
לך תעשה תוכנית ab רגילה בלי סקוואט ודדליפט ותעבוד על חזה יד קדמית ובטן(שרירי החוף),ועם אתה חושב שאפילו הם יגדלו יותר מבss גם עם תעבוד רק עליהם אז שוב אתה טועה..ואני הבנתי שזה לא מה שאתה רוצה אבל אני מביא לך פה דוגמא.
אף אחד לא יכול לתת לך יותר מדי עזרה פה חוץ מלהגיד לך לעשות ss ולהגיד לך לצלם סרטונים ולקבל עליהם עזרה עם הטכניקה.
אבל אני לא ביקשתי דרכים להתאמן! שאלתי שאלה ואתם ישר דוחפים ss,אתם לא קולטים שלא כולם רוצים לעבוד בה מסיבות אישיות? לא רוצה לעשות ss,מה אכפת לך אחי? כל אחד יעשה מה טוב לו. אמרתי שאני מעדיף לוותר על 10 קילו בשנה ולהיות בטוח שאני לא עושה תרגילים מסוכנים בשבילי. נמאס לי להפצע. ומענייין איך אנשים גדלו בלי ss עד לפני שהוא יצא? אני רוצה להמשיך ככה.
תודה על ההצעה אבל אני אשאר בשלי. אולי מאוחר יותר אעבור לss.

סקוואט זה התרגיל הכי לא מסוכן בערך, אם כבר דדליפט.

יכול להיות,אבל נפצעתי ממנו גם כן,בטוח שהטכניקה שלי הייתה לקויה אז. אני אשקול להוסיף אותו בתוכנית,נראה.

תודה בכ"מ.