PDA

צפה בגרסא המלאה : מאמר חשוב מאוד על חלב פרות

gal9871
15-10-09, 16:14
מצטער שזה בהורדה אבל זה מסמך עם תמונות והסברים
כדאי מאוד להוריד למי שרוצה לשמור על עצמו

אני לא יכול להבטיח שזה 100% אמיתי, לדעתי זה נכון זה מוכח עם מחקרים

Nitro Speed
15-10-09, 16:37
אם ריפטו אומר לשתות 3.3 ליטר ביום,מי אני שאתווכח?

SLS
15-10-09, 16:44
לא שותה יותר חלב

alvaalva
15-10-09, 16:55
אחי לכל מאכל יש יתרונות וחסרונות
אני אמשיך לשתות חלב ולגדול

terminater135
15-10-09, 17:12
המאמר הזה חרטא.

sirlero
15-10-09, 17:46
אני חולה קרוהן ואני וכבר חצי שנה אני לא נוגע בחלב אבל אבקת חלבון אני לוקח וזה הקשר היחיד שיש לי לחלב!

radio111
15-10-09, 18:14
אני יתקיל אותך כמו שהרופא שלי אוהב להתקיל אותי, המאמר טוב ויפה, קראתי את רובו, אבל השאלה הנשאלת היא מי כתב אותו, כי גם משה מהמכולת היה יכול לומר את אותו דבר.
כתוב שם שבני האדם הם הייצור היחידי שממשיך לשתות חלב אחרי גיל הינקות ועוד של ייצור אחר - בני האדם הם גם הייצור היחידי פרט לשימפנזה נדמה לי שאוכל גם בשר וגם צמחיה ופקעות. זה אומר שזה לא בריא?
ואם חלב באמת כל כך גרוע - איך אין מדינה אחת שמשרד הבריאות שלה לא אישר ייצור חלב בה?

gal9871
15-10-09, 19:32
אני יתקיל אותך כמו שהרופא שלי אוהב להתקיל אותי, המאמר טוב ויפה, קראתי את רובו, אבל השאלה הנשאלת היא מי כתב אותו, כי גם משה מהמכולת היה יכול לומר את אותו דבר.
כתוב שם שבני האדם הם הייצור היחידי שממשיך לשתות חלב אחרי גיל הינקות ועוד של ייצור אחר - בני האדם הם גם הייצור היחידי פרט לשימפנזה נדמה לי שאוכל גם בשר וגם צמחיה ופקעות. זה אומר שזה לא בריא?
ואם חלב באמת כל כך גרוע - איך אין מדינה אחת שמשרד הבריאות שלה לא אישר ייצור חלב בה?

תקשיב
הכתבה הזאת היא סיכום לכתבה האמיתית שמביאה בה הוכחות לכל מה שרשום כאן
הכתבה האמיתית יש לאמא שלי במייל והיא אמרה שהיא תשלח לי מחר או מחרתיים ואז אני יעלה לפה רשום שם הכל ..

hypertrophy
15-10-09, 22:41
תקשיב
הכתבה הזאת היא סיכום לכתבה האמיתית שמביאה בה הוכחות לכל מה שרשום כאן
הכתבה האמיתית יש לאמא שלי במייל והיא אמרה שהיא תשלח לי מחר או מחרתיים ואז אני יעלה לפה רשום שם הכל ..

תשמע....
בינתיים הסיפור הזה חוזר על עצמו
ואתה יודע למה ני מתכוון?
כמה ראשים שצצים כשאחד כותב בפורום "מאמר על חלב!!!!חובה לקרוא למי שרוצה לשמור על עצמו"!!!
ואז כל השאר פתאום צצים וכותבים :"אני בחיים לא נוגע יותר בחלב"
"אמאל'ה איזה מסוכן"
"בגלל זה יש לי בעיות??"
רק מחלות החלב הזה"
"אני עובר לסויה"

עכשיו-אתה יודע מה משותף לכולכם?
מונה ההודעות שלכם לא עובר את ה-100 [לפעמים הוא עומד רק על כמה הודעות בודדות]ואף אחד פה לא זוכר הודעות שלכם או שהשתתפתם באיזשהו דיון פה מה שגורם לי לחשוד שאולי משלמים לכם כדי להפיץ את השקרים האלו על חלב [אולי יצרן סויה מסוים,אולי כל דבר כזה]
כי כרגע זה נראה כאילו זאת הסיבה היחידה שלכם להיות פה
אבל אל דאגה....כל עוד אני פה אני אדאג לחשוף אתכם ואת הכוונות שלכם כי לא עברתם על חוקי הפורום ואין לי עילה ממשית להעיף אתכם

עכשיו אני מבקש שתפסיקו

SLS
16-10-09, 00:21
:d חלב פרות זה זבל
אני במקום זה משתמש בחלב שקדים\אורז הרבה יותר טוב
מבחינת ערכים

הסיבה שאתה שותה חלב פרות היא בגלל שזה טעים?
אז למה אתה לא אוכל במקדונלדס ?
וחלב פרות זה לא בריא!

ואוכל מבושל באמת לא בריא לגוף.

hypertrophy
16-10-09, 00:44
:d חלב פרות זה זבל
אני במקום זה משתמש בחלב שקדים\אורז הרבה יותר טוב
מבחינת ערכים

הסיבה שאתה שותה חלב פרות היא בגלל שזה טעים?
אז למה אתה לא אוכל במקדונלדס ?
וחלב פרות זה לא בריא!

ואוכל מבושל באמת לא בריא לגוף.

אוי שתוק כבר
אין לך מושג על מה אתה מדבר אתה חי באשליות ולאט לאט אני מתחיל לאושש את הטענה שלי שאתם שתולים פה בפורום

נעל
16-10-09, 01:46
זה ידוע שחלב פרות לא בריא, ואולי יצא למישהו פה לראות את החומרים שדחופים לפרות.
זה שאתה אוהבים חלב לא אומר שאתם צודקים וכל מי שטוען אחרת טועה, זאת האמת שאתם בוחרים בה, לא בגלל שהיא נכונה אלא בגלל שהיא מתאימה לכם.

ושניר "כתוב שם שבני האדם הם הייצור היחידי שממשיך לשתות חלב אחרי גיל הינקות ועוד של ייצור אחר - בני האדם הם גם הייצור היחידי פרט לשימפנזה נדמה לי שאוכל גם בשר וגם צמחיה ופקעות. זה אומר שזה לא בריא?"
יש כמה יצורים שהם אוכלי-כל אבל בלי קשר, כן זה לא בריא, בשר בסה"כ לא טוב לנו ואי אפשר לטעון שהוא בריא, בעיקר אחראי לכולסטרול לחץ דם וכו [בעיקר בשר אדום] ואנחנו כבני אדם לא נולדנו אוכלי בשר אלא צמחונים.
תסתכל על ערכי לחץ דם כולסטרול וכו של אדם צמחוני ואוכל בשר והצמחוני בד"כ בריא יותר.
אבל מה שכן, בשר זה טעים, אז מה אם זה לא בריא.
כל דבר טוב הוא לא בריא.

hypertrophy
16-10-09, 02:07
זה שאתה אוהבים חלב לא אומר שאתם צודקים וכל מי שטוען אחרת טועה, זאת האמת שאתם בוחרים בה, לא בגלל שהיא נכונה אלא בגלל שהיא מתאימה לכם.

ושניר "כתוב שם שבני האדם הם הייצור היחידי שממשיך לשתות חלב אחרי גיל הינקות ועוד של ייצור אחר - בני האדם הם גם הייצור היחידי פרט לשימפנזה נדמה לי שאוכל גם בשר וגם צמחיה ופקעות. זה אומר שזה לא בריא?"
יש כמה יצורים שהם אוכלי-כל אבל בלי קשר, כן זה לא בריא, בשר בסה"כ לא טוב לנו ואי אפשר לטעון שהוא בריא, בעיקר אחראי לכולסטרול לחץ דם וכו [בעיקר בשר אדום] ואנחנו כבני אדם לא נולדנו אוכלי בשר אלא צמחונים.תסתכל על ערכי לחץ דם כולסטרול וכו של אדם צמחוני ואוכל בשר והצמחוני בד"כ בריא יותר.
כל דבר טוב הוא לא בריא.

אתה מדבר שטויות מוטעות שלא נכונות עובדתית

moo
16-10-09, 02:09
חחח
כולסטרול זה בריא

זה מעלה את רמת הטסט בדם

ואין קשר בין צריכה של כולסטרול לכולסטרול בדם

gal9871
16-10-09, 13:35
תשמע....
בינתיים הסיפור הזה חוזר על עצמו
ואתה יודע למה ני מתכוון?
כמה ראשים שצצים כשאחד כותב בפורום "מאמר על חלב!!!!חובה לקרוא למי שרוצה לשמור על עצמו"!!!
ואז כל השאר פתאום צצים וכותבים :"אני בחיים לא נוגע יותר בחלב"
"אמאל'ה איזה מסוכן"
"בגלל זה יש לי בעיות??"
רק מחלות החלב הזה"
"אני עובר לסויה"

עכשיו-אתה יודע מה משותף לכולכם?
מונה ההודעות שלכם לא עובר את ה-100 [לפעמים הוא עומד רק על כמה הודעות בודדות]ואף אחד פה לא זוכר הודעות שלכם או שהשתתפתם באיזשהו דיון פה מה שגורם לי לחשוד שאולי משלמים לכם כדי להפיץ את השקרים האלו על חלב [אולי יצרן סויה מסוים,אולי כל דבר כזה]
כי כרגע זה נראה כאילו זאת הסיבה היחידה שלכם להיות פה
אבל אל דאגה....כל עוד אני פה אני אדאג לחשוף אתכם ואת הכוונות שלכם כי לא עברתם על חוקי הפורום ואין לי עילה ממשית להעיף אתכם

עכשיו אני מבקש שתפסיקו

חח מה אתה רציני?
אתה אומר פה שאני שתול .. מה הקשר?
מה הקשר של הפורום הזה ושל חלב?
אני רק הבאתי מאמר שקיבלתי

Tapit
16-10-09, 16:00

יש כמה יצורים שהם אוכלי-כל אבל בלי קשר, כן זה לא בריא, בשר בסה"כ לא טוב לנו ואי אפשר לטעון שהוא בריא, בעיקר אחראי לכולסטרול לחץ דם וכו [בעיקר בשר אדום] ואנחנו כבני אדם לא נולדנו אוכלי בשר אלא צמחונים.
תסתכל על ערכי לחץ דם כולסטרול וכו של אדם צמחוני ואוכל בשר והצמחוני בד"כ בריא יותר.
כל דבר טוב הוא לא בריא.
קודם כל, אתה לא יודע מה אתה מדבר.
דבר שני, אני יכול להביא לכם מאמרים שהבשר שאתם אוכלים הוא רעל בגלל שמזריקים הורמונים לפרות ועופות שאתם אוכלים, ושהירקות שאתם אוכלים הם זבל בגלל כל החומרים הכימיים שמשתמשים עליהם (ונדירים הצדיקים שמשתמשים בהדברה ביולוגית).

נעל
16-10-09, 16:23
קודם כל, אתה לא יודע מה אתה מדבר.
דבר שני, אני יכול להביא לכם מאמרים שהבשר שאתם אוכלים הוא רעל בגלל שמזריקים הורמונים לפרות ועופות שאתם אוכלים, ושהירקות שאתם אוכלים הם זבל בגלל כל החומרים הכימיים שמשתמשים עליהם (ונדירים הצדיקים שמשתמשים בהדברה ביולוגית).

אני לא יודע על מה אני מדבר?
אתה בעצם אמרת בדיוק מה שאמרתי על בשר ושהוא לא בריא.
וכן בין השאר חוץ מכולסטרול וכו' הוא לא בריא בגלל ההורמונים שמקבלות הפרות והתרנגולות.
וmoo נכון שזה תורם לרמות טסט' אבל לא סתם כל רופא בעולם לא ימליץ לך לצרוך כולסטרול שיש לך כולסטרול או לחץ דם גבוהה, אז אני אעדיף לקחת את הדעה של הרפואה העולמית עם כל המחקרים הקשורים לדבר.
והיפרטרופיה מה שאני מדבר כן מוכח ואתה טמבל אם אתה חושב שהחלב שאתה שותה זה חלב נטו של פרה.
וזה עובדה שצמחונים יש להם נתונים טובים יותר אתה לא תמצא צמחוני עם לחץ דם גבוה וכולסטרול תיהיה בטוח בזה.
מה גם שאתה חיי בסרט, שתולים פה בפורום שבאים לפרסם חלב סויה? מה אין להם מקום טוב יותר ללכת?.

Punisher:D
16-10-09, 16:24
אולי חלב יכול להיות לא בריא יכול להיות אבל בו אני יגיד לך עוד משו מאפו אתה כלכך בטוח שהבשר שאתה אוכל הוא בריא ופחוט מזיק מהחלב מאפו אתה יודע שלא דחפו לירקות שאתה אוכל כל מני ריסוסים והורמונים כדי שיצאו כמו שהם יוצאים יאללה בקיצור שום דבר לא בריא היום גם לנשום אוויר לא בריא אז מחקרים כאלה אפשר לדחוף לתחת ולנגב הרבה

gal9871
16-10-09, 16:31
יודע מה סבבה אז חלב לא בריא ובשר לא בריא והכל לא בריא
אבל מסבירים לך במאמר שהגוף שלנו לא מצליח לספוג טוב את החלבון של החלב שזה העיקר בשבילי בשתיית חלב
למרות זאת אני עדיין שותה חלב כי אני לא מסתמך ב 100% על הכתבה אבל אני אוכל גם בצורה שמשלימה לי על החלב גם אם הוא לא טוב

radio111
16-10-09, 17:40
כל דבר טוב הוא לא בריא.

שמעת על אבולוציה? מה זה נולדנו? האדם הקדמון היה אוכל-כל, וחוץ מזה לפני מיליוני שנה כבר האדם התחיל לבשל את האוכל. ובני האדם מוגדרים כטורפים, אז אם בשר לא בריא לטורפים מה כן?
ותן לי עוד דוגמא לחיה שהיא אוכלת כל, אני חושב על זה הרבה זמן ולא מוצא.

ודרך אגב כתוב בכתבה "סידן יוצא סידן נכנס" שאין משהו שישמור את הסידן בגוף - בשלב מסוים הסידן אמור להתפרק לא? זה כמו שתגיד לי חלבונים לא נשמרים בגוף כי הגוף משתמש בהם לאנרגיה והם יוצאים.

moo
16-10-09, 17:56
שמעת על אבולוציה? מה זה נולדנו? האדם הקדמון היה אוכל-כל, וחוץ מזה לפני מיליוני שנה כבר האדם התחיל לבשל את האוכל. ובני האדם מוגדרים כטורפים, אז אם בשר לא בריא לטורפים מה כן?

ודרך אגב כתוב בכתבה "סידן יוצא סידן נכנס" שאין משהו שישמור את הסידן בגוף - בשלב מסוים הסידן אמור להתפרק לא? זה כמו שתגיד לי חלבונים לא נשמרים בגוף כי הגוף משתמש בהם לאנרגיה והם יוצאים.

אני בעד לאכול הכל

אבל בו אני אקשה עליך
למה יש לאדם טוחנות אם הוא טורף ?

נעל
16-10-09, 18:08

האדם הקדמון היה צמחוני.
גם לפי התנך היינו בהתחלה צמחונים [אני לא מאמין בתנך אבל מי שכתב את סיפור הפלאות הזה מן הסתם הסתמך על כך, זה לא כל כך קשור סתם רציתי לציין את זה]
אין לך צורך חייתי לטרוף תרנגולת כמו שיש לארייה תיהיה בטוח, אתה אוכל את זה כי זה טעים לך.
וסידן נאגר בגוף בעצמות 99% ובשריר משהו כמו 1% מהסידן [משתתף בתהליך של כיווץ התא וכו']
ולא יודע מה אתה מצטט ממש כי לא בדקתי את הכתבה כ"כ...
ו moo זה התירוץ שלי לצמחונים שאומרים שלא נועדנו לאכול בשר, רק שזה לא הטוחנות,זה הניבים, אבל צמחונים צודקים בסה"כ.
שוב לציין אני לא צמחוני ואני אפילו בגיל 6 החלטתי איזה תרנגול הודו נשחוט ככה שאתם לא צריכים לשכנע אותי לאכול בשר :ג.

gal9871
16-10-09, 18:19
האדם הקדמון היה צמחוני.
גם לפי התנך היינו בהתחלה צמחונים [אני לא מאמין בתנך אבל מי שכתב את סיפור הפלאות הזה מן הסתם הסתמך על כך, זה לא כל כך קשור סתם רציתי לציין את זה]
אין לך צורך חייתי לטרוף תרנגולת כמו שיש לארייה תיהיה בטוח, אתה אוכל את זה כי זה טעים לך.
וסידן נאגר בגוף בעצמות 99% ובשריר משהו כמו 1% מהסידן [משתתף בתהליך של כיווץ התא וכו']
ולא יודע מה אתה מצטט ממש כי לא בדקתי את הכתבה כ"כ...
ו moo זה התירוץ שלי לצמחונים שאומרים שלא נועדנו לאכול בשר, רק שזה לא הטוחנות,זה הניבים, אבל צמחונים צודקים בסה"כ.
שוב לציין אני לא צמחוני ואני אפילו בגיל 6 החלטתי איזה תרנגול הודו נשחוט ככה שאתם לא צריכים לשכנע אותי לאכול בשר :ג.

הוא צודק היהדות והתנ"ך נוטים לצמחונות למדתי על זה..
לגבי האדם הקדמון לי דווקא יותר נראה הגיוני שהאדם צד חיות וטרף אותם

DanielML
16-10-09, 18:35
הוכח מדעית שככל שהאבולציה התפתחה כך גם מערכת העיכול של האדם,רק בשלב מאוחר יחסית הגיע מערכת העיכול לשלב מסוים שהיא מסוגלת לעכל בשר(מבחינת אנזים,ארגון ומבנה וגודל)

Sugarzaza
16-10-09, 19:34
בני האדם לא צרכו בשר כשהמוח שלהם היה פיזית קטן והקיבה שלהם הייתה פיזית גדולה, בדומה לגורילה. עם הזמן הפכנו לצורת חיים פחות פרימיטיבית, האדם היה מוכרח לצרוך בשר בשביל לאפשר התפתחות מוח וזה חלק מההתקדמות האבלוציונית שלנו, אפילו שזה לא ניכר יותר מדי על סמך הדיון הזה..

רק בחברה מוגנת ומערבית אנשים יכולים לאפשר לעצמם אי-צריכה של בשר, בטבע זה לא קיים, אתה פשוט לא תשרוד

hypertrophy
16-10-09, 20:19
בני האדם לא צרכו בשר כשהמוח שלהם היה פיזית קטן והקיבה שלהם הייתה פיזית גדולה, בדומה לגורילה. עם הזמן הפכנו לצורת חיים פחות פרימיטיבית, האדם היה מוכרח לצרוך בשר בשביל לאפשר התפתחות מוח וזה חלק מההתקדמות האבלוציונית שלנו, אפילו שזה לא ניכר יותר מדי על סמך הדיון הזה..

רק בחברה מוגנת ומערבית אנשים יכולים לאפשר לעצמם אי-צריכה של בשר, בטבע זה לא קיים, אתה פשוט לא תשרוד

+11111111111
סוף סוף אנחנו מסכימים על משהו

BiG_BuG
17-10-09, 01:45
ואמרתי אתה טמבל אם אתה חושב שמה שאתה שותה זה חלב נטו, מן הסתם אתה אמור לדעת שבחלב מקורי יש מעל 50% שומן, בין השאר.

מה !??@#?!@$#@%^?#%
חלב פרה "מקורי" כהגדרתך יכיל לכל היותר 5% שומן !!!
מאיפה הגעת ל50% ???:blink:

Tapit
17-10-09, 02:09
וכן בין השאר חוץ מכולסטרול וכו' הוא לא בריא בגלל ההורמונים שמקבלות הפרות והתרנגולות.
וmoo נכון שזה תורם לרמות טסט' אבל לא סתם כל רופא בעולם לא ימליץ לך לצרוך כולסטרול שיש לך כולסטרול או לחץ דם גבוהה, אז אני אעדיף לקחת את הדעה של הרפואה העולמית עם כל המחקרים הקשורים לדבר.
והיפרטרופיה מה שאני מדבר כן מוכח ואתה טמבל אם אתה חושב שהחלב שאתה שותה זה חלב נטו של פרה.
וזה עובדה שצמחונים יש להם נתונים טובים יותר אתה לא תמצא צמחוני עם לחץ דם גבוה וכולסטרול תיהיה בטוח בזה.
מה גם שאתה חיי בסרט, שתולים פה בפורום שבאים לפרסם חלב סויה? מה אין להם מקום טוב יותר ללכת?.
ניסיתי להסביר לך שלפי מחקרים כאלה שום דבר לא בריא, אז בוא נחייה מדגים! אה, אבל שופכים רעלים לתוך הים לא?

נעל
17-10-09, 02:39
ניסיתי להסביר לך שלפי מחקרים כאלה שום דבר לא בריא, אז בוא נחייה מדגים! אה, אבל שופכים רעלים לתוך הים לא?

אני יודע שגם לא בריא לנשום,זה בסדר..
וביגבאג כנראה שהתבלבלתי עם משהו אחר בכל מקרה בגדול זה האנטיביוטיקות וההורמונים.

bored2death
17-10-09, 03:02
תבינו דבר אחד, שגם גוף האדם משתנה בהתאם
אם תקחו אדם מלפני שלוש מאות שנה ותביאו אותו להיום, ותתנו לו לשתות את המים שלנו ולאכול את האוכל שלנו ונשום את האויר שלנו
הוא ימות, כי הוא פשוט לא עבר את התהליך האבולוציוני שאנחנו עברו עד היום כדי שנוכל להסתדר גם עם כל הכימיקלים שמזריקים לנו בחלב בבשר ובפירות
אני לא אומר שהגוף לא מגיב בכלל לכימיקלים!, אבל לא בצורה כזו שצריך להיגמל מבשר או חלב....

eminemfan
17-10-09, 03:17
כן בריא לא בריא,אני לא יכול בלי הנס שלי

gilsXM
17-10-09, 03:50
מה !??@#?!@$#@%^?#%
חלב פרה "מקורי" כהגדרתך יכיל לכל היותר 5% שומן !!!
מאיפה הגעת ל50% ???:blink:

5% זה הרבה, יש בלחץ 4%.

eden.B.
17-10-09, 09:25
טוב מעכשיו אני הופך להיות צמחוני ששותל את הירקות שלו בגינה מחשש לחומרי הדברה ולא שותה יותר חלב ולא אוכל שום בשר, חציתי את הכביש עם ערימת הירקות הלא מודברים שלי ונהג משאית שהוא דרך אגב אוכל בשר דרס אותי, איזה באסה.

תחשבו על זה...

Holy_Templar
17-10-09, 09:56
אני יודע שגם לא בריא לנשום,זה בסדר..
וביגבאג כנראה שהתבלבלתי עם משהו אחר בכל מקרה בגדול זה האנטיביוטיקות וההורמונים.

מה אתה מזבל ת'מוח ?

אז אל תאכל לחם, כי הוא מעובד, אל תאכל ביצים כי ההורמונים גם שם
אל תאכל ירקות בגלל ההדברה, אל תאכל בשר בגלל ההורמונים אל תשתה חלב
אל תגע במים כי יש בהם כלור ועוד חומרים שאתה לא רוצה לדעת בכלל...

אל תשתמש בטלפון סלולרי כי הקרינה שלו עושה גידולים סרטניים.
תאכל רק אורגני כי בשורש הבריאה אנחנו צמחונים בכלל.
תאכל רק עשבים שצומחים מהאדמה, ורק במקום שאין בו ערים בכלל , כי הכל מזוהם
כולל האדמה, האוויר, הים .

בקיצור אל תשתה אל תנשום אל תאכל

תמות וזהו.

תסתמך על עובדות בשטח לא על מחקר... אם חלב היה לא בריא בסדר גודל שעליו אתה מדבר
אנשים היו מתים פה כמו זבובים ומפתחים גידולים מוטנטיים ושינוייים גנטיים כמו הירושימה על ימין ועל שמאל בגלל ההורמונים.

היי תראה מה זה, זה לא קורה...

SaharKazes
17-10-09, 12:49
אני מכיר את המצגת הזאת..
כשראיתי אותה נפלתי מצחוק, איזה בולשיט..

terminater135
17-10-09, 13:44

אתה גם לא תמצא צמחוני עם רמות חלבון וb12 ברמה המספיקה.

יודע מה סבבה אז חלב לא בריא ובשר לא בריא והכל לא בריא
אבל מסבירים לך במאמר שהגוף שלנו לא מצליח לספוג טוב את החלבון של החלב שזה העיקר בשבילי בשתיית חלב
למרות זאת אני עדיין שותה חלב כי אני לא מסתמך ב 100% על הכתבה אבל אני אוכל גם בצורה שמשלימה לי על החלב גם אם הוא לא טוב

המאמר הזה הוא אוסף של שטויות, מאיפה אתה יודע שחלבון מחלב לא נספג טוב בגוף?

וזה כל כך שקוף שמי שעשה את המצגת הזאת לא שם ז*ן על הבריאות של אנשים וכל מה שאכפת להם זה שלא יחלבו פרות.

gal9871
17-10-09, 14:07
אתה גם לא תמצא צמחוני עם רמות חלבון וb12 ברמה המספיקה.

המאמר הזה הוא אוסף של שטויות, מאיפה אתה יודע שחלבון מחלב לא נספג טוב בגוף?

וזה כל כך שקוף שמי שעשה את המצגת הזאת לא שם ז*ן על הבריאות של אנשים וכל מה שאכפת להם זה שלא יחלבו פרות.

יש סיכוי בגלל זה אני לא מסתמך על המאמר כמו שאמרתי
רק שמתי אותו פה שתראו

hypertrophy
17-10-09, 14:38
אתה לא מדבר בכבוד ואתה מזלזל באנשים.
ואמרתי אתה טמבל אם אתה חושב שמה שאתה שותה זה חלב נטו, מן הסתם אתה אמור לדעת שבחלב מקורי יש מעל 50% שומן, בין השאר.
ולא רואה איך אתה וsugarzaza "סוף סוף" מסכימים, הוא לא אמר שום דבר שקשור למה שאמרת.
ואנשים כן יכולים לחיות ללא בשר, המרכיב העיקרי בבשר שרצוי לתת לצמחוני זה b12, אבל יש כאלה שצורכים את זה ממקורות אחרים, לא התעמקתי איך אבל אפשר.

אתה רק מציג את עצמך בתור אידיוט יותר עם כל הודעה שלך
אה אמרת שאני טמבל רק אאאאםםםם אני חושב ככה אז זה בסדר
טמבל
אני מדבר בכבוד למי שמדבר בכבוד חמוד אין לי שום סיבה לדבר בכבוד לאנשים שלא יודעים מה זה בכלל

אם היית מתעמק בלהבין את הנושא שאתה מתווכח עליו היית סותם עוד הרבה לפני
צימחונים אולי נמצאים במצב בריאותי טוב יותר רק אם הם לוקחים באופן קבוע את מלאי הכדורים היומי שלהם [וסמוך עלי שאני יודע מה אני מדבר] עכשיו כדורים זה טיבעי חמוד? אתה יודע מה קורה להם אם הם לא יקחו את הכדורים? אין לך מושג נכון?אז אולי תלמד מאנשים שמבינים בנושא קצת יותר ממך ואל תשחק אותה גאון?

נראה לי שההורים שלך דחפו לך את כל תאוריות הקונסיפרציה האפשריות בקשר לתזונה[אני לא יודע בקשר לשאר הדברים ולא מעניין אותי]
אתה נשמע מהאנשים האלה שמאמינים שדגים אלו מוטציות שהמציאו כדי שיהיה עוד מה לאכול והם בעצם גורמות למיקרי מוות בסתר נכון?
ותרנגול זה דינוזאור קטן שבגלל זה אסור לנו לאכול אותם
ופרה היא בעצם בגובה 1.20 ושוקלת 50 ק"d פשוט מרוב ההורמונים שדוחפים להן הן כאלו גדולות וגם זה רעיל
וחלב זה בכלל שתן לבן

קיצר צא מהסרט שלך
ושוב תשמור על הפה שלך

Tapit
17-10-09, 16:05
ואתה חיי בסרט,קונספירציות?,הרי אתה חושב שאנשים באים לפורום הזה להפיץ סוג של פרסומת לחלב סויה, כן ממש מישהו משלם להם להפיץ בפורומים שחלב זה רע.
ואני מכיר 2 אנשים צמחונים ששניהם הכדור היחיד שהם לוקחים זה b12, שום "אוסף של כדורים" וזה לא כדור עם תופעות לוואי צא מהסרט שאתה חיי בו.
וההורים שלי לא דחפו לי שום קונספירציות.
ואתה צריך ללמוד מה זה כבוד באמת לפני שאתה מבקש ממישהו לדבר אלייך בכבוד, הא שכחתי יש לך תואר שני במדעי החלב לא?.
צמחונים נמצאים במצב בריאותי טוב יותר עקב התזונה שלהם שהיא טובה יותר, ומלאי כדורים? אתה חיי בסרט, ותפסיק לאיים כמו ילדה קטנה.
ושוב, אנשים שמבינים יותר ממני בנושא? סלח לי לא ידעתי שלמדת בפקולטה לחליבת פרות כן?.
וגם אתה שמור על הפה שלך לפני שאתה מבקש בקשות חסרות ביסוס.
למה צמחוניים יותר בריאים מבשריים? עשית מחקר על זה? ויותר מזה, איך זה רלוונטי בכלל לאנשים שמתאמנים?

נעל
17-10-09, 16:08
למה צמחוניים יותר בריאים מבשריים? עשית מחקר על זה? ויותר מזה, איך זה רלוונטי בכלל לאנשים שמתאמנים?

רמות כולסטרול נמוכות לחץ דם נמוך, פחות שמנים,רובם..
וזה רלוונטי לדיון לא לאנשים שמתאמנים..
ולמה שאני אצטרך לעשות מחקר על זה, אי פעם שמעת על צמחוני עם רמות כולסטרול גבוהות?.

sirlero
17-10-09, 19:23
אוי שתוק כבר
אין לך מושג על מה אתה מדבר אתה חי באשליות ולאט לאט אני מתחיל לאושש את הטענה שלי שאתם שתולים פה בפורום

אחי נראה לי שלך אין מושג מה אתה מדבר!!!אני מקרה מסויים אבל אני חולה בקרוהן שאני לא יפרט פה מה זאת המחלה ורופא הגסטרו אמר לי שאסור לי לשתות חלב בשום אופן שזה לא בריא ולי זה מסוכן!
המקרה היחידי שבו אני שותה חלב זה שייק החלבון שלי אני משתדל לא לשתות חלב זה טעים מאוד ואני ממש אוהב את זה אבל אני יודע שזה לא בריא לי ובכלל!

hypertrophy
17-10-09, 19:37
אחי נראה לי שלך אין מושג מה אתה מדבר!!!אני מקרה מסויים אבל אני חולה בקרוהן שאני לא יפרט פה מה זאת המחלה ורופא הגסטרו אמר לי שאסור לי לשתות חלב בשום אופן שזה לא בריא ולי זה מסוכן!
המקרה היחידי שבו אני שותה חלב זה שייק החלבון שלי אני משתדל לא לשתות חלב זה טעים מאוד ואני ממש אוהב את זה אבל אני יודע שזה לא בריא לי ובכלל!

?!
איך הגעת למסקנה שבגלל שאתה חולה קרוהן אז חלב מסוכן לכלל הציבור

על אותו משקל אתה יכול לומר שגלוטן מסוכן לכלל הציבור בגלל שלחולי צליאק אסור....

hypertrophy
17-10-09, 19:42
ולמה שאני אצטרך לעשות מחקר על זה, אי פעם שמעת על צמחוני עם רמות כולסטרול גבוהות?.

רמת הכולסטרול בתזונה אינה משפיעה על רמת הכולסטרול בדם
תעשה שיעורי בית לפני שאתה מדבר על משהו

נעל
17-10-09, 22:29
רמת הכולסטרול בתזונה אינה משפיעה על רמת הכולסטרול בדם
תעשה שיעורי בית לפני שאתה מדבר על משהו

וזה בטח למה אסור לאדם בעל לחץ דם גבוה וכולסטרול גבוה לצרוך בשר אדום, כי הכולסטרול באוכל לא משפיע.
דעת הרפואה העולמית מנצחת את הדעה שלך.
ויפה איך שערכת את הדיון בהטעמה לאידיאולוגיה שלך, לי אין מה להתווכח בכלל.

hypertrophy
17-10-09, 22:32
וזה בטח למה אסור לאדם בעל לחץ דם גבוה וכולסטרול גבוה לצרוך בשר אדום, כי הכולסטרול באוכל לא משפיע.

אתה יודע רק חצאי אמיתות וחצי עובדות ובגלל זה יש לך בלאגן בראש

לבנאדם בריא ללא בעית כולסטרול אין הגבלה לכמות הכולסטרול שמותר לו לצרוך
יש המלצה לכמות הכוסטרול אבל זה כמו המלצה לכמות פחמימות-אין מניעה לעבור אותה

לבנאדם חולה [כולסטרול גבוה] יש הגבלה
לבנאדם עם בעיית לחץ דם אני חושב שגם יש הגבלה אבל לא בטוח

נעל
17-10-09, 22:43
יש שאומרים שזה לא משפיע, הייתי יותר מסתמך על דעה כזאת:
http://www.nhlbi.nih.gov/health/public/heart/chol/wyntk.htm

-U.S. DEPARTMENT OF HEALTH AND HUMAN SERVICES

ואקצר את זה:
The TLC Diet. This is a low-saturated-fat, low-cholesterol eating plan that calls for less than 7percent of calories from saturated fat and less than 200 mg of dietary cholesterol per day. The TLC diet recommends only enough calories to maintain a desirable weight and avoid weight gain. If your LDL is not lowered enough by reducing your saturated fat and cholesterol intakes, the amount of soluble fiber in your diet can be increased. Certain food products that contain plant stanols or plant sterols (for example, cholesterol-lowering margarines) can also be added to the TLC diet to boost its LDL-lowering power.

אם כך אני בטוח שאין קשר בין כולסטרול לכולסטרול בדם, הרי סתם ממליצים להימנע מלצרוך אותו,אבל בוא נסתמך על הדעה של הכותבים של AD שכולסטרול תורם להורמונים וכו' וכו' ולא מזיק בכלל.
אני לא יודע שום חצאי אמיתות, העבירו לי מספיק הרצאות על נושאים כגון לחץ דם, סוכרת ורמות כולסטרול גבוהות בדם כדי לדעת שצריך להימנע מהגזמה, וזה בכלל לא קשור לדיון עכשיו סתם עברנו נושא ואמרתי שאין לי מה להתווכח איתך.

hypertrophy
17-10-09, 22:52

-u.s. Department of health and human services

ואקצר את זה:
The tlc diet. This is a low-saturated-fat, low-cholesterol eating plan that calls for less than 7percent of calories from saturated fat and less than 200 mg of dietary cholesterol per day. The tlc diet recommends only enough calories to maintain a desirable weight and avoid weight gain. If your ldl is not lowered enough by reducing your saturated fat and cholesterol intakes, the amount of soluble fiber in your diet can be increased. Certain food products that contain plant stanols or plant sterols (for example, cholesterol-lowering margarines) can also be added to the tlc diet to boost its ldl-lowering power.

אם כך אני בטוח שאין קשר בין כולסטרול לכולסטרול בדם, הרי סתם ממליצים להימנע מלצרוך אותו,אבל בוא נסתמך על הדעה של הכותבים של ad שכולסטרול תורם להורמונים וכו' וכו' ולא מזיק בכלל.
אני לא יודע שום חצאי אמיתות, העבירו לי מספיק הרצאות על נושאים כגון לחץ דם, סוכרת ורמות כולסטרול גבוהות בדם כדי לדעת שצריך להימנע מהגזמה, וזה בכלל לא קשור לדיון עכשיו סתם עברנו נושא ואמרתי שאין לי מה להתווכח איתך.

אתה ראית ממתי זה?

אני מסתמך על דעתו של תזונאי שאני עובד איתו[הבחור עוסק בספורט המון שנים לא רק בתזונה] שמתעדכן במידע רלוונטי כל כמה זמן
ולא אני לא מדבר על תזונאי סטייל קופ"ח כללית שאנחנו שומעים עליהם פה מידי פעם אלא על מישהו רציני

וככשאלתי אותו על הנושא לפני כמה חודשים הוא דיבר איתי על נייר עמדה עדכני שמדבר על הנושא שיצא ממש באותה תקופה

Tapit
17-10-09, 23:04
תגיד לי אתה עושה צחוק? אתה אומר שצמחוניים יותר בריאים, מצד שני אתה אומר שרובם של הבשריים שמנים יותר, שזה הרי ברור שזה נובע ממאזן חיובי, ככה שזה לא נובע באופן ישיר מאכילה של בשר אלה מאורך חיים לא בריא.
רמות כולסטרול גבוהות כנ"ל.

sirlero
18-10-09, 00:54
?!
איך הגעת למסקנה שבגלל שאתה חולה קרוהן אז חלב מסוכן לכלל הציבור

על אותו משקל אתה יכול לומר שגלוטן מסוכן לכלל הציבור בגלל שלחולי צליאק אסור....

סליחה לא רשמתי הכל!
הרופא שלי גם הסביר לי שחלב לא כל כך בריא אז גם ככה ממולץ לא להגזים בצריכה שלו...
שאלתי עוד כמה רופאים בעניין והם הסכימו!
שוב אנשים הכל לא בריא זאת בחירה שלכם להשתמש בזה או לא!

moo
18-10-09, 01:43
סליחה לא רשמתי הכל!
הרופא שלי גם הסביר לי שחלב לא כל כך בריא אז גם ככה ממולץ לא להגזים בצריכה שלו...
שאלתי עוד כמה רופאים בעניין והם הסכימו!
שוב אנשים הכל לא בריא זאת בחירה שלכם להשתמש בזה או לא!

כן תשאל את הרופא שלך מה הוא אומר על דדליפט וסקווט מלא

נראה איזה עוד שטויות הוא פולט מהפה שלו...

Sugarzaza
18-10-09, 02:57

-u.s. Department of health and human services

ואקצר את זה:
The tlc diet. This is a low-saturated-fat, low-cholesterol eating plan that calls for less than 7percent of calories from saturated fat and less than 200 mg of dietary cholesterol per day. The tlc diet recommends only enough calories to maintain a desirable weight and avoid weight gain. If your ldl is not lowered enough by reducing your saturated fat and cholesterol intakes, the amount of soluble fiber in your diet can be increased. Certain food products that contain plant stanols or plant sterols (for example, cholesterol-lowering margarines) can also be added to the tlc diet to boost its ldl-lowering power.

אם כך אני בטוח שאין קשר בין כולסטרול לכולסטרול בדם, הרי סתם ממליצים להימנע מלצרוך אותו,אבל בוא נסתמך על הדעה של הכותבים של ad שכולסטרול תורם להורמונים וכו' וכו' ולא מזיק בכלל.

צודק... מה עם שומן? משמין לא? אני די בטוח שאני אוכל למצוא לך דעה רשמית של הfda בנושא מתישהו מ1940

אגב, קראת בכלל את הספר שאתה משמיץ אותו ואת ה"כותבים" (אחד, פרופסור) השרלטנים שלו?

Holy_Templar
18-10-09, 05:38
ויפה איך שערכת את הדיון בהטעמה לאידיאולוגיה שלך, לי אין מה להתווכח בכלל.

אוקיי עד לנקודה מסויימת בוויכוח הזה, חשבתי שיש לך ביסוס , אחרי כן ראיתי מהו הביסוס שלך
לך תעשה שיעורי בית , כי אתה זורק חצאי אמיתות, אתה זורק חצאי עובדות .
ואתה בטח לא יודע על מה אתה מדבר.

תעשה טובה לפני שעוד תטעה אנשים בפורום..

עלוש
18-10-09, 06:47
http://2.bp.blogspot.com/_3YuUVCFTGtw/SqggoRBeg2I/AAAAAAAAAYo/_itAdIvJuvk/s400/pw_gotmilk01.jpg
http://thepirata.com/wp-content/uploads/2008/12/tag01.jpg

http://content.funnyhumor.com/pictures/milk.jpg

http://losingweightafterbaby.files.wordpress.com/2009/02/milk-nicole.jpg?w=328&h=475

IS GOOOOOD

נעל
18-10-09, 16:18
תגיד לי אתה עושה צחוק? אתה אומר שצמחוניים יותר בריאים, מצד שני אתה אומר שרובם של הבשריים שמנים יותר, שזה הרי ברור שזה נובע ממאזן חיובי, ככה שזה לא נובע באופן ישיר מאכילה של בשר אלה מאורך חיים לא בריא.
רמות כולסטרול גבוהות כנ"ל.

אני יודע שזה קשור למאזן חיובי, בנאדם צמחוני יתקשה לעלות במשקל כי הוא לא אוכל בשר, לא אוכל שומן של בשר ולא אוכל את הבשר עצמו, זה למה הם רזים בד"כ..

אוקיי עד לנקודה מסויימת בוויכוח הזה, חשבתי שיש לך ביסוס , אחרי כן ראיתי מהו הביסוס שלך
לך תעשה שיעורי בית , כי אתה זורק חצאי אמיתות, אתה זורק חצאי עובדות .
ואתה בטח לא יודע על מה אתה מדבר.

תעשה טובה לפני שעוד תטעה אנשים בפורום..

ומה הביסוס שלי? דעה עולמית? לך תתבסס על ad, לא אכפת לי מי כתב את ad, גם את דיאטת אטקינס כתב רופא והיא עשתה מספיק נזק, לפני שאתה אומר לי לעשות שיעורי בית תעשה את שלך.

חיפשתי בכוח הוכחה לכך שכולסטרול באוכל לא משפיע על כולסטרול בדם ולא מצאתי, מלבד מחקר אחד על ביצים שאף אחד לא מסתמך עליו.
זה בכל מקרה לא קשור לנושא שמדבר על חלב, מה שכן, לפרות מזריקים הורמונים ואנטיביוטיקה, ולכן כן החלב לא בריא, אבל אתם צודקים, גם הבשר וגם הירקות שמדבירים.
לפחות את הבשר מבשלים לפני שאוכלים..
אנשים פה מאמינים באמת שלהם לא כי היא הנכונה אלא כי היא מתאימה להם ואין טעם להתווכח עם מישהו שלא ישנה את דעתו ורק אם תשים לב, גם לך אין שום ביסוס לטענה שלך, תהנה מדיאטת הבורגרים שלך לי אישית אין משהו נגדה ,ההפך..
ושוגרזאזא אתה מקרה מיוחד, ידוע שאתה היחיד בעולם שמסוגל לעלות 60 קילו מאסת שריר בשנה ולרדת 20% שומן, אבל מעבר לזה אין לך פה ממש זכות דיבור ואתה ליצן.

Tapit
18-10-09, 16:39
אני יודע שזה קשור למאזן חיובי, בנאדם צמחוני יתקשה לעלות במשקל כי הוא לא אוכל בשר, לא אוכל שומן של בשר ולא אוכל את הבשר עצמו, זה למה הם רזים בד"כ..

לא, זה כי אנשים שאוכלים בשר אולי אוכלים יותר, וצמחוניים אוכלים פחות.
יאללה לשחיפיאדה.

נעל
18-10-09, 16:44
לא, זה כי אנשים שאוכלים בשר אולי אוכלים יותר, וצמחוניים אוכלים פחות.
יאללה לשחיפיאדה.

100 גרם אנטריקוט מכיל יותר קלוריות מ100 גרם תפוח אדמה..
אני אומר שברוב המקרים לא תמצא צמחוני שמן, אני בחיים לא נתקלתי באחד.
אני מעריך שדי קשה לעלות במשקל בלי שומן ובשר.
בנאדם שאוכל לאפות ובורגרים הארוחה שלו מכילה יותר קלוריות.
ויש טבעוניים, שלא צורכים ביצים וחלב, הם בכלל, אין גאנקפוד מעבר לצ'יפס שהם יאכלו.
אבל שיהיה בכיף

hypertrophy
19-10-09, 01:36

ומה הביסוס שלי? דעה עולמית? לך תתבסס על ad, לא אכפת לי מי כתב את ad, גם את דיאטת אטקינס כתב רופא והיא עשתה מספיק נזק, לפני שאתה אומר לי לעשות שיעורי בית תעשה את שלך.

חיפשתי בכוח הוכחה לכך שכולסטרול באוכל לא משפיע על כולסטרול בדם ולא מצאתי, מלבד מחקר אחד על ביצים שאף אחד לא מסתמך עליו.
זה בכל מקרה לא קשור לנושא שמדבר על חלב, מה שכן, לפרות מזריקים הורמונים ואנטיביוטיקה, ולכן כן החלב לא בריא, אבל אתם צודקים, גם הבשר וגם הירקות שמדבירים.
אנשים פה מאמינים באמת שלהם לא כי היא הנכונה אלא כי היא מתאימה להם ואין טעם להתווכח עם מישהו שלא ישנה את דעתו ורק אם תשים לב, גם לך אין שום ביסוס לטענה שלך, תהנה מדיאטת הבורגרים שלך לי אישית אין משהו נגדה ,ההפך..
ושוגרזאזא אתה מקרה מיוחד, ידוע שאתה היחיד בעולם שמסוגל לעלות 60 קילו מאסת שריר בשנה ולרדת 20% שומן, אבל מעבר לזה אין לך פה ממש זכות דיבור ואתה ליצן.

תודה רבה לך
נתת את תרומתך לדיון ועזרת לנו מאוד
לילה טוב

Sugarzaza
19-10-09, 01:48
נעל מוכיח בפעם המי יודע כמה שהוא ראוי לכינוי שלו

http://www.proteinpower.com/drmike/low-carb-library/are-we-meat-eaters-or-vegetarians-part-ii/

ניתוח של מאמר מעניין מ1995 שעוסק בשאלה, בשביל כל מי שזה מעניין אותו

Sugarzaza
19-10-09, 01:54
כמה דברים שלא קשורים ישירות לדיון אבל קשורים לAD שהושמצה פה ללא שום סיבה.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19520253?ordinalpos=1&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsP anel.Pubmed_DefaultReportPanel.Pubmed_RVDocSum
מאמר (על המחקר) מישראל על הקשר בין תזונה עתירת פחמימות בעלי ערך גליקמי גבוה לבעיות לב.

http://www.sciencealert.com.au/news-nz/20091108-19540.html

עמדה מחקרית מעניינת בנושא הפעם בהקשר של צריכת אוכל אינסינקטיבית, המסקנה ממנו היא שצריכה לא מספקת של חלבון גורמת לגוף להזדקק לאוכל.
מה שהם אומרים במשפט אחד. הגוף שלנו "רוצה" כמות נתונה של חלבון ועד שהוא לא מקבל אותה הוא לא יפסיק להציק לנו לאכול. אם אנחנו אוכלים רק דברים שהם עתירי פחמימות ושומנים ודלים בחלבון אז אנחנו נגיע למאזן קלורי חיובי לפני שנספק את הצורך בחלבון. מחזק את הקשר בין כמויות גדולות של חלבון ושובע

Sugarzaza
19-10-09, 02:07
לא הספקתי לערוך בזמן את ההודעה הראשונה. בכל מקרה. בגדול מציגים קורלציה הפוכה בין גודל הקיבה להתפתחות המוח. מראים שעם הזמן, התזונה שלנו עברה למאכלים באיכות גבוהה יותר שקל לעכל (מוצרים מן החי בהשוואה לצמחי פרא) בשביל לאפשר את התפתחות המוח תוך כדי התכווצות הקיבה. התוצאה היא ההפרדה של האדם מן הקוף. לתקוף בשר ולהציג אותו כלא בריא זה מגוחך כמו לתקוף את האוויר או המים (ואני לא מדבר על זיהום). זה היה חלק אינטרגרלי בהתפתחות האדם המודרני וזה הזוי לגמרי לטעון שאדם לא נוצר לצרוך אותו

Holy_Templar
19-10-09, 08:01

וואוו אתה סתום... בוא אתן לך תאוריה שכל התזנואים יושבים עליה שאין לה ביסוס ב-כ-ל-ל .
http://en.wikipedia.org/wiki/Lipid_hypothesis

מכיר את התאוריה הנחמדה הזו לגבי שומן ?
וזה נראה לך נכון ? זה חסר ביסוס, והוכיחו מיליון פעם שזה לא נכון...
למרות דעת הקהל העולמית.

איפה כל הנפגעי חלב הנוראיים שלך ? למה חדרי המיון לא מוצפים בנפגעי מוטציות חלב?
למה כל הזקנים שלנו מתפרקים מבריחות סידן, סרטן "שקר כלשהו" וגרורות הורמונים נוראיים
של חלב מעובד מהשטן ?
איפה כל ההוכחות החותכות שאתה מביא... בנתיים אתה מבלבל את המוח , כי הדעה העולמית
היא להמליץ על חלב בכל פינה שאפשר ולדחוף לך כמה שיותר מוצרי חלב ביום.

לגבי כולסטרול , המוח שלך, ההורמונים שלך, התאים שלך , הכל זקוק לכולסטרול
בכדי להתקיים... והכולסטרול באוכל שלך זה לווא דווקא מעיד על כולסטרול "רע" בדם שלך.
ההיפך ככל שתאכל כולסטרול , ככה אתה מעלה את הסיכוי לייצור כולסטרול "טוב" .

גם אני אקריץ איזה מחקר מ 1913 ואגיד הנה דעת קבל עולמית.
תעשה שיעורי בית לפני שאתה פותח את הפה אתה עושה מעצמך צחוק.

Pro_XXL_Universe
19-10-09, 09:09
אחת הפנטזיות הסוטות ביותר שלי...זה לבוא לאיזו פרגית(בת 25-30 וכוסית) שרק עברה הריון שכל הציצים היפים שלה ענקיים,עסיסיים וכמובן מלאים בחלב ולשתות מהם d:
ושהיא תלטף לי את הראש ותגיד "כן מאמי כןןןןןןן זה חלבון בישבילך יפה שליי" חח :-)

Trenbolone
19-10-09, 09:13
אחת הפנטזיות הסוטות ביותר שלי...זה לבוא לאיזו פרגית(בת 25-30 וכוסית) שרק עברה הריון שכל הציצים היפים שלה ענקיים,עסיסיים וכמובן מלאים בחלב ולשתות מהם d:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אתה בחור טוב אתה ;)

Pro_XXL_Universe
19-10-09, 09:15
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אתה בחור טוב אתה ;)

לא הייתה רוצה גם אחי?:basketball:
ריפטו מרשה?

hypertrophy
19-10-09, 13:03

חחחחח אתה גמור....
לא נראה לי שהיא תגיד יפה שלי.... :)

Trenbolone
19-10-09, 14:28
לא הייתה רוצה גם אחי?:basketball:
ריפטו מרשה?

וואלק אחי דווקא מתאים לי אבל המאמן שלי אפריים יד 52 שהוא הרבה יותר סוס מריפטו אמר שזה לא בא טוב עם 5 גרם טסט בשבוע ו500 מ"ג אנאדרול ליום אחי למה הוא אמר לי זה יגדיל אותי משהו טוב אז אתה מבין אחי

king l8
19-10-09, 14:35

חחחחחחחחחחחחחחחחח הרגת אותי :):):):)

!Demon!
19-10-09, 14:51
וא וא כמה שטויות נרשמו פה..
לאנשים בריאים אין סכנה של כולסטרול אם זה בגבול הטעם הטוב הגוף מייצר בכל מקרה סביבות ה 2 גרם כולסטרול לא חושב הרבה פה עוברים את זה ...
מין הסתם בן אדם שיש לו כולסטרול גבוהה ימנע מהרבה כולסטרול ושומנים כמו שבן אדם שאלרגי לבוטנים לא יוכל בוטנים..אבל זה לא אומר שהכולסטרול שלו בדם גבוהה כי אכל הרבה בשר ממש ממש לא!זה הרבה גנטיקה
חלבון החלב נספג טוב מאוד ותאמת הוא איכותי מאוד , כ80 % ממנו זה קזאין ועוד 20 מי גבינה ,חלבון איכותי .
הסידן של החלב נספג טוב מאוד
כמו כל דבר ברור שמזריקים לפרות הורמונים וכל השטויות האלה כדי שתביא יותר חלב ויגדיל לחולב תכיס , אבל כמו שאמרו ככה זה בכל דבר אי אפשר לא לאכול כלום..
צמחוניים בריאים יותר מאוכלי בשר?רק שלרובם חסר ברזל והם בעובי הבוהן שלי
מה קשור בשר מעלה כולסטרול , זה כמו להגיד לחם משמין

Pro_XXL_Universe
19-10-09, 14:58
וואלק אחי דווקא מתאים לי אבל המאמן שלי אפריים יד 52 שהוא הרבה יותר סוס מריפטו אמר שזה לא בא טוב עם 5 גרם טסט בשבוע ו500 מ"ג אנאדרול ליום אחי למה הוא אמר לי זה יגדיל אותי משהו טוב אז אתה מבין אחי

ריפטו ממורמר וזקן...Team Dave Tate fuck the world :D
ואני שותה חלב והייתי בהחלט רוצה שאם כוסית בת 25-30 תקרא תהודעה תיקח את זה לתשומת ליבה ותעשה טובה לצעיר בן 21 שרוצה לינוק חלב אם מחזה שופע ויפה :)

Pro_XXL_Universe
19-10-09, 14:59
חחחחח אתה גמור....
לא נראה לי שהיא תגיד יפה שלי.... :)

אז היא תגיד חיים שלי :sbb4:

hypertrophy
19-10-09, 21:39
ריפטו ממורמר וזקן...team dave tate fuck the world :d
ואני שותה חלב והייתי בהחלט רוצה שאם כוסית בת 25-30 תקרא תהודעה תיקח את זה לתשומת ליבה ותעשה טובה לצעיר בן 21 שרוצה לינוק חלב אם מחזה שופע ויפה :)

היי היי היי!!!
אתה מציע פה הצעות שאסור להציע! חבל :)

נעל
19-10-09, 22:34
וואוו אתה סתום... בוא אתן לך תאוריה שכל התזנואים יושבים עליה שאין לה ביסוס ב-כ-ל-ל .
http://en.wikipedia.org/wiki/Lipid_hypothesis

מכיר את התאוריה הנחמדה הזו לגבי שומן ?
וזה נראה לך נכון ? זה חסר ביסוס, והוכיחו מיליון פעם שזה לא נכון...
למרות דעת הקהל העולמית.

איפה כל הנפגעי חלב הנוראיים שלך ? למה חדרי המיון לא מוצפים בנפגעי מוטציות חלב?
למה כל הזקנים שלנו מתפרקים מבריחות סידן, סרטן "שקר כלשהו" וגרורות הורמונים נוראיים
של חלב מעובד מהשטן ?
איפה כל ההוכחות החותכות שאתה מביא... בנתיים אתה מבלבל את המוח , כי הדעה העולמית
היא להמליץ על חלב בכל פינה שאפשר ולדחוף לך כמה שיותר מוצרי חלב ביום.

לגבי כולסטרול , המוח שלך, ההורמונים שלך, התאים שלך , הכל זקוק לכולסטרול
בכדי להתקיים... והכולסטרול באוכל שלך זה לווא דווקא מעיד על כולסטרול "רע" בדם שלך.
ההיפך ככל שתאכל כולסטרול , ככה אתה מעלה את הסיכוי לייצור כולסטרול "טוב" .

גם אני אקריץ איזה מחקר מ 1913 ואגיד הנה דעת קבל עולמית.
תעשה שיעורי בית לפני שאתה פותח את הפה אתה עושה מעצמך צחוק.

אני לא מבין מה אתה לוקח את זה אישית וכאילו נעלב כמו ילדה קטנה, תתבגר, אני לא מציג דעה של אדם אחד וכל תחום ברפואה יש מגוון דעות, לא אמרתי שיש נפגעי חלב, לא הזכרתי שום דבר בנושא, כמו שאין נפגעי בשר, או נפגעים כתוצאה מריסוס, ציינתי שזה לא בריא, שזאת דעתי שכן מסתמכת על מחקרים, בנתיים אתה יכול להתבגר ולהפסיק לנסות לקלל בכל הודעה כמו ילדה קטנה, לך תאכל משהו בבלאק ותירגע בנתיים.
ויש הבדל בין כולסטרול רע וכולסטרל טוב,LDL ו HDL, אני מציע שתלמד על הנושא לפני שאתה זורק משפטים כמו כמה שזה חיוני להורמונים,זה ידוע אבל יש מידות.
וכן כמובן שהכל קשור לגנטיקה, אבל יש דברים שלא רק.
והמחקר היה הראשון שחיפשתי בגוגל שהתאים לנושא, לא היה לי שעה וחצי לשבת כמוכם לחפש מאמרים, יש מספיק באינטרנט, אני בטוח שהוא עדכני מספיק להיחשב בצורה מסויימת, ושאני יכול למצוא גם מאמרים בנושא שהם עדכניים, כמובן שהוא מ 1913, כרגע אתה עושה מעצמך צחוק לדעתי..

וsugerzaza אני לא צריך להוכיח כלום, אתה כבר הוכחת לכולם שאתה ליצן ואין לך זכות דיבור.
לך תעלה תמונות של איך שעלית 60 קילו מאסת שריר רזה בשנה תוך כדי ירידה של 20% שומן, עד אז הדעה שלך לא נחשבת כאן בכלל.
ומה קשור בכלל צריכת פחמימות בעלי ע"ג גבוה לדיון על חלב?, כל מה שידוע לי שקשור לדיאטות שפועלות על 0 פחמימה זה שהגוף יכול לחיות על גופי קטון, אבל המוח והכליות לא, ולא חל פירוק שריר רב למשך כחודש עד שהגוף מתרגל לשימוש בגופי קטון, ולכן אני נגד דיאטה קיצונית, יש לזה תמורות לאנשים עם אפילפסיה במקרים מסויימים, אין לי רצון או כוח להתעמק בזה וזה לא המטרה בדיון, שלדעתי צריך להסתיים כבר.

hypertrophy
19-10-09, 22:47
אני לא מבין מה אתה לוקח את זה אישית וכאילו נעלב כמו ילדה קטנה, תתבגר, אני לא מציג דעה של אדם אחד וכל תחום ברפואה יש מגוון דעות, לא אמרתי שיש נפגעי חלב, לא הזכרתי שום דבר בנושא, כמו שאין נפגעי בשר, או נפגעים כתוצאה מריסוס, ציינתי שזה לא בריא, שזאת דעתי שכן מסתמכת על מחקרים, בנתיים אתה יכול להתבגר ולהפסיק לנסות לקלל בכל הודעה כמו ילדה קטנה, לך תאכל משהו בבלאק ותירגע בנתיים.
ויש הבדל בין כולסטרול רע וכולסטרל טוב,ldl ו hdl, אני מציע שתלמד על הנושא לפני שאתה זורק משפטים כמו כמה שזה חיוני להורמונים,זה ידוע אבל יש מידות.
וכן כמובן שהכל קשור לגנטיקה, אבל יש דברים שלא רק.
והמחקר היה הראשון שחיפשתי בגוגל שהתאים לנושא, לא היה לי שעה וחצי לשבת כמוכם לחפש מאמרים, יש מספיק באינטרנט, אני בטוח שהוא עדכני מספיק להיחשב בצורה מסויימת, ושאני יכול למצוא גם מאמרים בנושא שהם עדכניים, כמובן שהוא מ 1913, כרגע אתה עושה מעצמך צחוק לדעתי..

וsugerzaza אני לא צריך להוכיח כלום, אתה כבר הוכחת לכולם שאתה ליצן ואין לך זכות דיבור.
לך תעלה תמונות של איך שעלית 60 קילו מאסת שריר רזה בשנה תוך כדי ירידה של 20% שומן, עד אז הדעה שלך לא נחשבת כאן בכלל.
ומה קשור בכלל צריכת פחמימות בעלי ע"ג גבוה לדיון על חלב?, כל מה שידוע לי שקשור לדיאטות שפועלות על 0 פחמימה זה שהגוף יכול לחיות על גופי קטון, אבל המוח והכליות לא, ולא חל פירוק שריר רב למשך כחודש עד שהגוף מתרגל לשימוש בגופי קטון, ולכן אני נגד דיאטה קיצונית, יש לזה תמורות לאנשים עם אפילפסיה במקרים מסויימים, אין לי רצון או כוח להתעמק בזה וזה לא המטרה בדיון, שלדעתי צריך להסתיים כבר.

הדיון נגמר בכך שסיכמנו שאין לך מושג מה אתה אומר אתה מפריח שטויות לאוויר אבל אתה החלטת לפתוח אותו מחדש ולרדת עם אנשים לפסים אישיים....
חבל שבמקום ללמוד מאנשים שמבינים קצת ותר ממך אתה מתבכיין ויורד לפסים אישיים....
לא נורא זה יעבור לך עם הגיל כניראה

נעל
19-10-09, 22:51
הדיון נגמר בכך שסיכמנו שאין לך מושג מה אתה אומר אתה מפריח שטויות לאוויר אבל אתה החלטת לפתוח אותו מחדש ולרדת עם אנשים לפסים אישיים....
חבל שבמקום ללמוד מאנשים שמבינים קצת ותר ממך אתה מתבכיין ויורד לפסים אישיים....
לא נורא זה יעבור לך עם הגיל כניראה

לא ירדתי לפסים אישיים עם אף אחד אלא ההפך.
והשטויות שאני מפריח באוויר ככל הנראה מבוססות ולא באות על פי תאוריה אישית.
תעשה מה שבראש שלך,אני האחרון להתבכיין פה.
ולא נראה כאילו הוא נגמר, כל פעם עונים לי חזרה.

DanielML
19-10-09, 22:52
תחשבו על זה ככה:
מתי פרה/אישה מייצרת חלב? שהיא בהריון כאשר הורמונים מסוימים מופרשים.
אז איך זה שהפרה כל הזמן מייצרת חלב? הזרקת הורמונים מטורפת.
http://www.youtube.com/watch?v=tYpafipJyDE&feature=related

hypertrophy
19-10-09, 22:59
תחשבו על זה ככה:
מתי פרה/אישה מייצרת חלב? שהיא בהריון כאשר הורמונים מסוימים מופרשים.
אז איך זה שהפרה כל הזמן מייצרת חלב? הזרקת הורמונים מטורפת.
http://www.youtube.com/watch?v=typafipjyde&feature=related

לאו דווקא ידידי [אני לא שולל את זה אבל זה לא נכון בד"כ]
כשיש גירוי לפטמות הן יתחילו לייצר חלב
זאת אומרת שפרה תכנס פעם אחת להריון וכל הזמן יחלבו אותה היא תמשיך לייצר חלב

גם עם כלבים לדוגמא זה ככה יש מקרים מתועדים של כלבה שלא הייתה בהריון או אחרי המלטה ואימצה גורי חתולים או כלבים אחרים שניסו לינוק ואז בשלב מסוים היא התחילה לייצר חלב

hypertrophy
19-10-09, 23:00
לא ירדתי לפסים אישיים עם אף אחד אלא ההפך.
והשטויות שאני מפריח באוויר ככל הנראה מבוססות ולא באות על פי תאוריה אישית.
תעשה מה שבראש שלך,אני האחרון להתבכיין פה.
ולא נראה כאילו הוא נגמר, כל פעם עונים לי חזרה.

תקרא את ההודעה האחרונה שלך שכתבת לטמפלר ולשוגרזאזה ותגיד שזה לא ירידה לפסים אישיים
זה או זה או שמישהו צריך ללמד אותך לדבר כי אתה ממש על הקו הדק של עבירה על חוקי הפורום

DanielML
19-10-09, 23:02
לאו דווקא ידידי [אני לא שולל את זה אבל זה לא נכון בד"כ]
כשיש גירוי לפטמות הן יתחילו לייצר חלב
זאת אומרת שפרה תכנס פעם אחת להריון וכל הזמן יחלבו אותה היא תמשיך לייצר חלב

גם עם כלבים לדוגמא זה ככה יש מקרים מתועדים של כלבה שלא הייתה בהריון או אחרי המלטה ואימצה גורי חתולים או כלבים אחרים שניסו לינוק ואז בשלב מסוים היא התחילה לייצר חלב

הבעיה שהפרה בהמשך גירוי תייצר ממש מעט חלב(מינונים שמספקים להניק,לא לתפוקה תעשייתית)
אז מה עושים? דוחפים לה אמפולות,זריקות וכל מיני זבל בשביל שהיא תייצר כמה שיותר חלב.
על חלב אין בקרת איכות אמיתית(חוץ מפסטור)
זה לא טבעי שבני אדם יצרכו חלב מפרות(כמו שפרה לא תצרוך חלב מבני אדם) אז למה לא לצרוך חלב אשה?

נעל
19-10-09, 23:03
תקרא את ההודעה האחרונה שלך שכתבת לטמפלר ולשוגרזאזה ותגיד שזה לא ירידה לפסים אישיים
זה או זה או שמישהו צריך ללמד אותך לדבר כי אתה ממש על הקו הדק של עבירה על חוקי הפורום

הוא הביע זלזול, אני בטח שלא התחלתי את זה, תקרא את התגובה של שניהם ותמצא את היחס שלהם לפני התגובה שלי, היחס שלהם לא היה פחות מהיחס שלי.
לתגובות יש סדר, יש מה שבא קודם ומה שבא אחרי.
בכל מקרה החלב היחיד שאנחנו צריכים לשתות זה חלב אם, כתינוקות, אתם יכולים לעשות מה שבראש שלכם, אני רק מקווה שאתה לא חושב שאני שתול שעובד עבור סוכנות של חלב סויה.

hypertrophy
19-10-09, 23:09
הבעיה שהפרה בהמשך גירוי תייצר ממש מעט חלב(מינונים שמספקים להניק,לא לתפוקה תעשייתית)
אז מה עושים? דוחפים לה אמפולות,זריקות וכל מיני זבל בשביל שהיא תייצר כמה שיותר חלב.
על חלב אין בקרת איכות אמיתית(חוץ מפסטור)
זה לא טבעי שבני אדם יצרכו חלב מפרות(כמו שפרה לא תצרוך חלב מבני אדם) אז למה לא לצרוך חלב אשה?

לאו דווקא
בגלל זה יש השבחה גנטית...
סביר שמגדלי הפרות בארץ נחשבים הכי טובים בגלל שהפרות שלנו מייצרות הכי הרבה חלב?
אני מאמין שזה בגלל הרבעה נכונה

hypertrophy
19-10-09, 23:10
הוא הביע זלזול, אני בטח שלא התחלתי את זה, תקרא את התגובה של שניהם ותמצא את היחס שלהם לפני התגובה שלי, היחס שלהם לא היה פחות מהיחס שלי.
לתגובות יש סדר, יש מה שבא קודם ומה שבא אחרי.
בכל מקרה החלב היחיד שאנחנו צריכים לשתות זה חלב אם, כתינוקות, אתם יכולים לעשות מה שבראש שלכם, אני רק מקווה שאתה לא חושב שאני שתול שעובד עבור סוכנות של חלב סויה.

את המשפט הזה אתה לא יכול לקבוע ולא משנה כמה תתאמץ
אתה מטעה פה אנשים...
אתה יכול לומר שאתה מאמין בזה אבל לא יכול לקבוע דבר כזה כי מבחינתי ומבחינת המוני אנשים זאת שטות

Pro_XXL_Universe
19-10-09, 23:12
כמה זייני שכל בפוסט אחד חחחחחחחחחחחחחחח יאלה כוס עמק תשתו חלב בבוקר אם הקפה או אם הדגנים או אם הטוסט או אם החרא של הבוקר מי ישמע דברתם על לשתות אקונומיקה.

Sugarzaza
20-10-09, 00:29

שום דבר ממה שרשמת פה לא נכון או קרוב ללהיות נכון, אני מציע כמו שאמרו לך פה שתפטר מהגישה ותתחיל לקרוא

sirlero
20-10-09, 01:32
כן תשאל את הרופא שלך מה הוא אומר על דדליפט וסקווט מלא

נראה איזה עוד שטויות הוא פולט מהפה שלו...

נכון דדליפט וסקווט מלא זה לא בריא!!!
ושוב כל אדם אחראי על הבחירות שלו...
היה ידוע לי שעישון לא בריא ועשיתי את זה היום אני כבר לא מעשן ולא עושה חצי בהדברים שהייתי עושה פעם..
נדפק לי גם הגב התחתון בגלל סקווט והפסקתי!
הבן אדם פה פשוט מביא לכם עובדות זאת בחירה שלכם אם להקשיב לזה או לא!!!

hypertrophy
20-10-09, 01:38
נכון דדליפט וסקווט מלא זה לא בריא!!!
ושוב כל אדם אחראי על הבחירות שלו...
היה ידוע לי שעישון לא בריא ועשיתי את זה היום אני כבר לא מעשן ולא עושה חצי בהדברים שהייתי עושה פעם..
נדפק לי גם הגב התחתון בגלל סקווט והפסקתי!
הבן אדם פה פשוט מביא לכם עובדות זאת בחירה שלכם אם להקשיב לזה או לא!!!

זה שאתה לא יודע לעשות סקוואט לא אומר שזה לא בריא
זה אומר שאתה לא יודע לעשות סקוואט

טוב בקיצור אי אפשר לדבר אתכם בהגיון אז תאמינו למה שבא לכם....עזבו אותנו בשקט