PDA

צפה בגרסא המלאה : חדש מגזין dxl מספר 3 עכשיו בחנויות המובחרות

טל יואב
18-10-09, 21:00
שלום לכולם ,

אנו שמחים לבשר לקהל הקוראים על הוצאת המגזין DXL מהדורה שלישית .
אני חייב לציין כי המגזין משתפר ועולה בכמה רמות מי מהדורה למהדורה ,
הרבה יותר חומר ישראלי , הרבה יותר דפים, המחקרים האחרונים בנושא תזונה , תוספי מזון חדשים ,שיטות אימון חדשות , כמובן שכוכב המגזין הוא ללא ספק האחד והיחיד בישראל סטס .

לאור ההצלחה הכבירה שזכינו לקבל ממש מיד לאחר הוצאתו של מגזין מספר שלוש והתעניינות רבה של הרבה גורמים בענף לפרסום , אנו כבר עתה עובדים במרץ על מגזין מספר 4 שיצא בעוד כמה חודשים בודדים .

מי במגזין מספר שלוש ?

- כתבה ענקית חדשנית ומעודכנת על סטס .

- כתבה צבעונית ומעניינת על יהודה בן נעים .

- כתבה על וואליד אלוף האלופים החדש לשנת 2009 .

סוד קטן נעשתה כתבה מיחדת על עדאל חאג" אך לצערי היא לא נכנסה לעיתון עקב תקלה טכנית .

שוב חברת הייבוא HOT SUPPLEMENT הענקית מוכיחה שהיא הותיקה , הגדולה , והאמינה ביותר בישראל , אשר מייבאת אך ורק מוצרי איכות עם המותגים המובילים ביותר .

ארבע חברות מובילות תחת בית אחד גדול וחזק : "נוטרה בוליק " , אופטימום, BSN ,ABB , ועוד .

מוצרים מבית חם וטוב ,
מוצרים עם כתובת אמינה ,
מוצרים שעומדים מאחורי כל הבטחה להיישגיי שיא התוצאות בשיא המהירות , עם מקסימום טעם .
על מוצרים טובים לא מתפשרים .

www.bbi.co.il (http://www.bbi.co.il)

Pro_XXL_Universe
18-10-09, 23:51
יצא לי כבר לקרוא אותו...אני חייב לציין שחל שיפור משמעותי בעריכה של המגזין ובכללי בשפה,בכתבות בהכל!!
בגליון הראשון בלי להעליב או לפגוע בשמו של המגזין..פשוט מאוד העפתי לקיבינימט אם התמונה המטופשת והמעצבנת והחרושה מכל כיון של שגיא קלב והכתבות הלא כלכך עסיסיות.
עכשיו הגיליון השלישי ממש ממש ערוך מעולה ומדהים! כדאי ויפה מאוד ופשוט מאוד נהנתי לקרוא אותו...כמעט כל עמוד :ok:
בהצלחה והמשיכו להתקדם יפה!קבלתם את ברכתי הפעם.

haim15
18-10-09, 23:56
איך אני משיג את המגזין?

jfolk
19-10-09, 00:02
שבוע הקרוב נקנה אותו ונראה

טל יואב
19-10-09, 18:44
איך אני משיג את המגזין?

אצל גיל בכל קנייה ,

גלעד שמח שאהבת את המגזין מספר 4 יהיה טוב עוד יותר .

לאלו מביינכם שנכנסו למייל ולמסנג"ר שלי ושאלו על עדאל חאג" הבעיה הייתה שלא היו לו תמונות אייכותיות מספיק להכניס למגזין (אייכותיות מהבחינה של איכות וצפיפות הפיקסל בתמונה ).

שחר
21-10-09, 13:34
קיבלתי וקראתי נהנתי מאוד ... אגב , מוזכר שם לגבי סט בסוף האימון 7 שלבים משהו ... מוסבר איך לבצע אבל לא מספיק פשוט בשביל להבין...

rosilio
21-10-09, 15:43
המגזין הזה פשוט אלוהי,ישר שאני מקבל אותו אני מסיים את כולו

הוא מעניין לאלה ואני יכול לקרוא 10 פעמים כל מגזין,זה מראה שהרמה בארץ לא נמוכה בכלל

אני מקווה שכותב העיתון יראה את ההודעה המשבחת הזאת

moo
21-10-09, 17:05
זה מגזין של bb שמנסה לקדם מכירות (כמו המגזינים בחו"ל)

אין בו שם דבר עיניני או מקצועי

Peroman
22-10-09, 15:58
זה מגזין של bb שמנסה לקדם מכירות (כמו המגזינים בחו"ל)

אין בו שם דבר עיניני או מקצועי

מסכים איתך ב100%

rosilio
23-10-09, 01:49
חולק עליכם,אז מה עם הוא מלא בפרסומות,יש בו המון דברים מעניינים

moo
23-10-09, 02:36
חולק עליכם,אז מה עם הוא מלא בפרסומות,יש בו המון דברים מעניינים

מעניין זה לא מחקר או משהו שמלמד אותך ומקדם אותך במגזין
מעניין זה כמו לראות פרק בנמלטים

אתה צריך להבדיל כקורא מה אתה קורא בשביל הכיף למשל מדור רכילות או 7 ימים/לילות שמציג דברים מעניינים

לבין מאמר שמטרתו להעביר לך ידע או רעיון מסויים, למשל במוסף לשבת או המוסף הכלכלי יהיו בהם מאמרים

שורה תחתונה אחרי שחפרתי קצת, יש מאמר ויש סיפור
במגזין dxl אין אף מאמר אחד, יש סיפורים, ראיונות, ופרסומות

doldol360
24-10-09, 15:59
דווקא מהדורה סבבה... בחדר כושר שלי תמיד הם מביאים שיוצא איזה 5.. אז לקחתי אחד לבית :) דווקא לא רע