PDA

צפה בגרסא המלאה : דלקת

DanielP
19-10-09, 07:33
יש לי דלקת בכתפיים קרוב לשנה רק בחודשיים האחרונים ניגשתי לרופא לטיפול,הוא הביא לי ארטופן ל15ימים (400מ''גx2) סה''כ 800מ''ג ביום,היום אני מסיים את הכדורים וזה לא ממש עזר מה אפשר לעשות?
יש לציין שהוא אמר לי לנוח אחרי האנטיביוטיקה חודש ללא כל מאמץ,אבל השאלה היא אם האנטיביוטיקה לא עזרה יש בכלל למה לצפות שהמנוחה תעזור?

xamitx
20-10-09, 15:08
מנוחה תמיד טוב.!

מה עם משחות!?

DanielP
20-10-09, 16:12
זה דלקת מה משחות

alfi
21-10-09, 00:48
יש לי דלקת בכתפיים קרוב לשנה רק בחודשיים האחרונים ניגשתי לרופא לטיפול,הוא הביא לי ארטופן ל15ימים (400מ''גx2) סה''כ 800מ''ג ביום,היום אני מסיים את הכדורים וזה לא ממש עזר מה אפשר לעשות?
יש לציין שהוא אמר לי לנוח אחרי האנטיביוטיקה חודש ללא כל מאמץ,אבל השאלה היא אם האנטיביוטיקה לא עזרה יש בכלל למה לצפות שהמנוחה תעזור?

א.חבל שדחית את הטיפול הראשוני בדלקת עשרה חודשים
ב.רצוי ללכת להערכה מחדש של המצב אצל הרופא (אני מקווה שמדובר באורתופד ו\או אורתופד מומחה כתף)
ג.ייתכן שטיפול פיזיותרפי הוא נחוץ על מנת למנוע החלשות של הרקמות סביב הכתף והופעתן של תופעות שניוניות דבר אשר עלול להחמיר את הבעיה,אם כי המשך טיפולי תלוי בחומרת המצב.

moo
21-10-09, 01:03
אתה לא עובד נכון
אין פרופורציה בין משיכות לדחיקות (בנצ'/בנט אובר - ומתח/פרס)
(בשני המישורים)

מה משקלי עבודה שלך בתרגילים ? לפי זה אפשר לאתר מראש בעיות כאלה

Scylla
21-10-09, 03:58
ארטופן זה משכך כאבים... לא אמור לפתור את הבעיה.

Holy_Templar
21-10-09, 05:11

ארטופן טבליות מיועד לשיכוך כאבים קלים עד בינוניים, כגון: כאבי ראש, כאבי שיניים, כאבי מחזור, כאבי גב ושרירים, נגד דלקות במחלות שיגרוניות (ראומטיות) ולהורדת חום.

חומר פעיל : Ibuprofen 400 mg (שהוא משכך כאבים בלבד)

זה תרופה ללא מרשם רופא...

כולה משכך כאבים איפה האנטיביוטיקה?
מה השם שלה ?

כמה זמן טיפול היה לך , האם היית במנוחה מלאה בזמן האנטיביוטיקה...

DanielP
21-10-09, 16:58
הרופא נתן לי את זה לא נראה לי שהוא סתם היה נותן לי משהו..
הייתי במנוחה מוחלטת ועכשיו ממשיך את המנוחה עוד חודש.
אני מאוד מקווה שלא עשיתי נזק בלתי הפיך.
טמלר דיברתי עם הרופא על זה והוא אמר "קח נגד דלקת"סביר להניח שזה לא רק משכח כאבים(למרות שזה גם מה שנראה לי)
אם חס וחלילה עוד חודש לא יעבור מה סביר להניח שהרופא ייתן?
מישהו חווה פעם דלקת? ואיך הבראת?

moo
21-10-09, 17:03
זה שהוא הביא לך משהו "נגד דלקת"
זה לא אומר שהוא הביא לך תרופה אנטיביוטית אנטי דלקתית, יכול להיות שהוא הביא לך רק איבופרופן (משכך כאבים)

הוא מאר לעצמו ננסה, אם לא יעבור אז פעם הבאה הוא יביא לך אנטי דלקתי

שאתה הולך לרופא תבין מה הוא עושה ותגיד מה אתה חושב
בסופו של דבר הוא יביא לך מה שתרצה (כמובן בתחום הסביר)

DanielP
21-10-09, 18:18
הדבר הבא אם זה לא עזר וגם החופשה לא אז אנטיביוטיקה זה הפתרון?

ד"ר עופר בר
24-11-09, 20:22

הכדורים שקיבלת הם ממשפחת ה nsaids.
אלא כדורים נוגדי דלקת שגם ממשכים כאבים.
זוהי אינה אנטיביוטיקה (אנטי- בקטריאלי).
המינון שניתן לך הוא מקובל.
אם הכאב הוא קרוב לשנה כדאי להעמיק את הבירור-
כדאי לפנות לאורטופד (עדיף אורטופד המתמחה בכתף),
ולעשות מה שהוא ממליץ לך.
במקביל כדאי לנסות טיפול תומך (ע"ע מאמר שכתבתי).

רפואה שלמה.