PDA

צפה בגרסא המלאה : איך להתאמן על הליכון בצורה הכי טובה?

PhoenixLT
20-10-09, 02:17
אז קיצר אני מתאמן כל יום על ההליכון משהו כמו שעתיים עושה 6 קילומטרים עם הליכה רגילה אז אני בעיקר עושה את זה כי אני רוצה להוריד 5 קילו ואני מנסה כבר הרבה פאקין זמן אז הגעתי למסקנה שברור שאני עושה משהו לא נכון אז מה אתם אומרים מה שיטה הכי טובה לשריפת שומן בדיוק(שמישהו יביא משהו ספציפי כמו הליכה ברמה קשה ל 40 שניות והליכה קלה ל 20 שניות משהו שראיתי במקרה אולי זה לא טוב.... ולכמה הזמן האימון?במקום השעתיים של הליכה קלה)

JaSoN.B
20-10-09, 03:19
תזונה...
או שתגביר עצימות פשוט(הליכה מהירה יותר וזהו\ריצה )

Perfect Investor
20-10-09, 11:41
אז קיצר אני מתאמן כל יום על ההליכון משהו כמו שעתיים עושה 6 קילומטרים עם הליכה רגילה אז אני בעיקר עושה את זה כי אני רוצה להוריד 5 קילו ואני מנסה כבר הרבה פאקין זמן אז הגעתי למסקנה שברור שאני עושה משהו לא נכון אז מה אתם אומרים מה שיטה הכי טובה לשריפת שומן בדיוק(שמישהו יביא משהו ספציפי כמו הליכה ברמה קשה ל 40 שניות והליכה קלה ל 20 שניות משהו שראיתי במקרה אולי זה לא טוב.... ולכמה הזמן האימון?במקום השעתיים של הליכה קלה)

ה-א', ב' של הירידה באחוזי שומן הוא כמובן תזונה נכונה.
לגבי העבודה על ההליכון, אל תיפגע אבל ללכת שעתיים בשביל 6 ק"מ זה ממש לאט. אתה הולך על 3 קמ"ש ממוצע. לא חבל על הזמן שלך?!
אם אתה מתעקש על הליכה, אתה יכול בלי הרבה מאמץ ללכת על 5 קמ"ש ואט אט להגביר ל-7 קמ"ש.
ועוד יותר טוב בשבילך יהיה אם תרוץ את המרחק הזה. או בתור התחלה, חצי ריצה חצי הליכה, כמה שאתה יכול. מהר מאד אתה תסיים את ה-6 קמ האילו גם ב40 דקות ופחות. בנוסף אתה תתחזק משמעותית לעומת מה שאתה עושה כרגע.
ודבר אחרון, ככול שאתה עובד במאמץ עצים יותר , הגוף שלך שורף יותר קלוריות במהלך הפעילות, ואף אח"כ.
שיהיה בהצלחה :)

PhoenixLT
20-10-09, 12:01
תודה ואני דיי מסכים איתך בקשר לזה שזה לאט תפרט על תזונה נכונה אחי לאכול 5 פעמים ביום מנות קטנות לזה אתה מתכון?

עלוש
20-10-09, 12:04
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=108&CategoryID=81

Perfect Investor
20-10-09, 23:30
תודה ואני דיי מסכים איתך בקשר לזה שזה לאט תפרט על תזונה נכונה אחי לאכול 5 פעמים ביום מנות קטנות לזה אתה מתכון?

תבדוק כמה אתה צורך ביום, תפחית כ-500 קלוריות , כדי שתהיה במאזן קלורי שלילי
תרכיב תפריט נכון, עם יחסים טובים בין חלבון , פחמימה ושומן,
ארוחה כל שלוש שעות , הרבה מים,
קרא מאמרים , תשכיל קצת בנושא
אימונים
ושיהיה בהצלחה! :)