PDA

צפה בגרסא המלאה : התייעצות בנוגע לתוספי מזון לעליה בכוח -למבינים בלבד!!

mitamen
21-10-09, 14:44
אני מתלבט בין כמה תוספים שיעזור לי לעלות בכוח ולהתחזק,העניין של לגדול מבחינת גודל לא חשוב לי ואף לא רצוי מבחינתי:
האופציות הם:animal stak או test booster אחרים למיניהם(אם יש המלצה אשמח לשמוע)
tribulus שהוא המרכיב העיקרי שהבנתי ברוב הTEST BOOSTERS
ANIMAL M-STAK -זוהי פורמולה לא על בסיס הפרשות הורמונים אלא על בסיס
methoxy ib-ecdystorne שאמורות לעזור בסינתזת הפרוטאינים בגוף ולעלות בכוח,כמו כן כמה ממריצים חוקיים נמצאים בפנים

ויש את הX-FACTOR שזה מורכב מחומצה ארכיאודיאנית (מן תרכובת של אומגה 6 או משהו כזה לפי מה שהבנתי) ,אומרים שהיא יעילה לפיתוח כוח,איך בדיוק לא הבנתי..מי שיודע אשמח אם ירחיב

איך אני יודע אם הTEST BOOSTERS באמת יעזרו לי שאני באמת צריך עוד הפרשות של הורמון הטטוסטרון או שיש לי גם ככה הפרשות גבוהות והמוצר לא יועיל לי כלל?

!Demon!
21-10-09, 15:12
המוצר לא יעיל , לא לכוח לא למסה סתם חרטא
שביל כוח תתאמן בתוכנית הבנויה מתרגילים מורכבים עם חזרות נמוכות , עלייה בסה זה מאזן קלורי תיהיה על נייטרלי.

יניב צוות ישראלבודי
21-10-09, 18:51
אני מתלבט בין כמה תוספים שיעזור לי לעלות בכוח ולהתחזק,העניין של לגדול מבחינת גודל לא חשוב לי ואף לא רצוי מבחינתי:
tribulus שהוא המרכיב העיקרי שהבנתי ברוב הtest boosters
animal m-stak -זוהי פורמולה לא על בסיס הפרשות הורמונים אלא על בסיס
methoxy ib-ecdystorne שאמורות לעזור בסינתזת הפרוטאינים בגוף ולעלות בכוח,כמו כן כמה ממריצים חוקיים נמצאים בפנים

ויש את הx-factor שזה מורכב מחומצה ארכיאודיאנית (מן תרכובת של אומגה 6 או משהו כזה לפי מה שהבנתי) ,אומרים שהיא יעילה לפיתוח כוח,איך בדיוק לא הבנתי..מי שיודע אשמח אם ירחיב

איך אני יודע אם הtest boosters באמת יעזרו לי שאני באמת צריך עוד הפרשות של הורמון הטטוסטרון או שיש לי גם ככה הפרשות גבוהות והמוצר לא יועיל לי כלל?

קודם כל יש לך טעות רצינית בתפיסת המושג כוח.
עלייה בחוזק גוררת עלייה בשריר => גודל => משקל.

יש לך את האופציה להגביל את עצמך מבחינת קלוריות על מנת להישאר בסביבות המשקל שלך אם אתה מעוניין בזה, סביר להניח שההתחזקות שלך לא תהיה אופטימלית בגלל זה.

מבחינת התוספים הדבר היחיד שנותן יותר כוח זה קריאטין (על כל סוגיו), ואוכל.

אין דבר שיותר אנבולי מאוכל. לא טסטבוסטר ולא נעליים.

אם יש לך בעייה של מרץ ואתה מחפש אנרגיה לך על הנו אקספלוד.

mitamen
21-10-09, 23:45
אני מאוד מבין אותך שאתה עובד בישראלבודי והכל,ובגלל זה אתה ממליץ לי על דברים שקיימים אצלכם רק,אבל קראתי לא מעט בחו"ל וגם אנשים בארץ שסיפרו שהדברים האלה הרבה יותר חזקים מכל נו אקספלוד שזה סתם זריקת מרץ מקפאין או קראטין...

moo
21-10-09, 23:49
tribulus שהוא המרכיב העיקרי שהבנתי ברוב הtest boosters
animal m-stak -זוהי פורמולה לא על בסיס הפרשות הורמונים אלא על בסיס

ויש את הx-factor שזה מורכב מחומצה ארכיאודיאנית (מן תרכובת של אומגה 6 או משהו כזה לפי מה שהבנתי) ,אומרים שהיא יעילה לפיתוח כוח,איך בדיוק לא הבנתי..מי שיודע אשמח אם ירחיב

איך אני יודע אם הtest boosters באמת יעזרו לי שאני באמת צריך עוד הפרשות של הורמון הטטוסטרון או שיש לי גם ככה הפרשות גבוהות והמוצר לא יועיל לי כלל?

תאכל לחם יותר יעיל

הדברים האלה עוזרים אחרי שתעשה את הדברים הבאים
תתאמן כמו שצריך
תאכל כמו שצריך
תקח תוספים מוכחים מחקרית כמו קריאטין

סביר להניח שמשהו ממה שרשמתי אתה חושב שאתה עושה נכון ואתה לא עושה נכון בפועל
אם בא לך תשתמש בהם כי הם עוזרים באחוז מסויים, אבל מפה ולהפריש הורמונים בכמויות גבוהות זה חלום ורוד

המוצרים האלה כן יתנו לך אנרגיה/התאוששות ועוד דברים בחלקם

יניב צוות ישראלבודי
22-10-09, 01:27
אני מאוד מבין אותך שאתה עובד בישראלבודי והכל,ובגלל זה אתה ממליץ לי על דברים שקיימים אצלכם רק,אבל קראתי לא מעט בחו"ל וגם אנשים בארץ שסיפרו שהדברים האלה הרבה יותר חזקים מכל נו אקספלוד שזה סתם זריקת מרץ מקפאין או קראטין...

יצא לי לפגוש אנשים שהתמשו גם באמ סטאק. גם בסטאק הרגיל (טסט בוסטר) וגם בטריבולוס.

אתה תתפלא כמה התוצאות מאכזבות.
אנשים חושבים שזה קסם. (בערך כמו בהודעה הראשונית שלך - עזרה בכוח ולהתחזק)
המוצרים האלה לא קסם ועוזרים מעט.

אגב אם אתה רוצה אחד משני המוצרים אתה יכול לשלוח מייל לחנות ויש מצב שיארגנו לך את זה.
אני רק מזהיר אותך מראש , כגובה הציפיות גובה האכזבות.

Locke
22-10-09, 12:56
זה בזבוז של כסף, אם כבר תקח מוצר preworkout שיעיף לך תתחת לפני האימון וככה גם אולי(ודגש על אולי), תעלה במשקלי העבודה.
המומלצים הם no-explode/nanovapor/superpump250/jack3d זה מה שהרוב לוקחים.
חוץ מזה אין לך מה לקחת טסט בוסט הם עולים איזה 40-50$ וגם אם הם תורמים זה כל כך זניח, תאמין לי חבל על הכסף, הpreworkout תורם כבר יותר(וגם זה במידה מסויימת יותר פינוק מאשר תרומה, אבל כן זה עוזר).

hanna666
22-10-09, 13:14
יצא לי לפגוש אנשים שהתמשו גם באמ סטאק. גם בסטאק הרגיל (טסט בוסטר) וגם בטריבולוס.

אתה תתפלא כמה התוצאות מאכזבות.
אנשים חושבים שזה קסם. (בערך כמו בהודעה הראשונית שלך - עזרה בכוח ולהתחזק)
המוצרים האלה לא קסם ועוזרים מעט.

אגב אם אתה רוצה אחד משני המוצרים אתה יכול לשלוח מייל לחנות ויש מצב שיארגנו לך את זה.
אני רק מזהיר אותך מראש , כגובה הציפיות גובה האכזבות.

מנסיון בהרבה אבל בהרבה מאוד מכל המוצרים האלה מה שעדיף לך הוא קריאטין או פרומלה
אם אתה רוצה חוות דעת תרשום לי פה אני כבר אפרט למה כן למה לא וכמו שאמר יניב נסה פורמלה ותראה איך ישפיע