PDA

צפה בגרסא המלאה : Ss בלי אימוני רגליים ? ( חייב עזרה )

4roxe
23-10-09, 07:02
הכאב ברך שלי חזר.. בעיה רצינית במיניסקוס.. ועדיין אפילו לא התחלתי לחזור להתאמן. זאת אומרת שאני לא יכול להעמיס משקלים ולא יכול לעלות משקלים לא בסקוואט ולא בדדליפט..
Ss פשוט לא יעבוד אותו דבר בלי 2 התרגילים האלה?
אני פשוט מתוסכל כל פעם שאני רוצה לחזור לעשות סקוואט הברך פשוט מתפרקת לי לעזעזל איתה.
אין איזה משו לעשות את הSS ואיזשהו 2 תרגילים לחפות על הסקוואט ועל הדדליפט? :/

Eyeseen
23-10-09, 07:18
Ss כבר לא תעשה, אבל תנסה להשיג התקדמות ליניארית בתרגילים שלא פוגעים לך בברך ולעבוד על הרגליים בצורה אחרת..כלשהי

4roxe
23-10-09, 08:04
ss כבר לא תעשה, אבל תנסה להשיג התקדמות ליניארית בתרגילים שלא פוגעים לך בברך ולעבוד על הרגליים בצורה אחרת..כלשהי

הדרך היחידה היא לעבוד תאומים ברגליים זהו
זה הדבר הכי מבאס בעולם אני יכול להחזיק שבוע בss ואז שבוע אחרי אני כבר לא יוכל לכופף תברך אפילו
יש לך איזשהו מושג לתכנית כמו שהזכרת ?

Scylla
23-10-09, 12:17
Ss בנויה בעיקר על 2 התרגילים הנ"ל... אי אפשר לעשות אותה בלעדיהם.
לגבי יכולת לעשות סקוואט ודדליפט... סקוואט אכן מפעיל לחץ גבוה על הברכיים (לא אמרתי גורם נזק, אמרתי מפעיל לחץ) אבל דדליפט לדעתי פחות.
יש לי חבר שעבר 2 ניתוחים במניסקוס, אחד בכל ברך, החזיק סקוואט מעולה בזמנו, כיום הוא לא מבצע כבד בכלל, אבל דדליפט הוא מפציץ בכיף.

ThE HummeR
23-10-09, 12:18
מזה בעיה מולדת ?

galSH
23-10-09, 12:39
אם אתה לא עושה סקוווט אתה בכלל לא עושה ss, כל התוכנית מבוססת על הסקאווט.

As-21
23-10-09, 16:45
הכאב ברך שלי חזר.. בעיה רצינית במיניסקוס.. ועדיין אפילו לא התחלתי לחזור להתאמן. זאת אומרת שאני לא יכול להעמיס משקלים ולא יכול לעלות משקלים לא בסקוואט ולא בדדליפט..
Ss פשוט לא יעבוד אותו דבר בלי 2 התרגילים האלה?
אני פשוט מתוסכל כל פעם שאני רוצה לחזור לעשות סקוואט הברך פשוט מתפרקת לי לעזעזל איתה.
אין איזה משו לעשות את הss ואיזשהו 2 תרגילים לחפות על הסקוואט ועל הדדליפט? :/

תשמע כם לי האמצע התוכנית ss הייתה לי פציעה בברך שהתנפחה בלי כאבים
לא אימנתי רגליים פשוט והמשכתי עם התרגילים האחרים עד שהפציעה עברה.

אבל אם זה כרוני אצלך אולי באמת כדאי לשקול תוכנית אחרת שלא תפצע ממנה כמה שיותר.

4roxe
23-10-09, 20:15
לא כרוני ולא כלום.
קרה מתוצאה של תכנית קפיצה air alert וגם בשיעור ספורט בביצפר בקפיצה לרוחק מהמקום,דפקתי קפיצה ואז בנחיתהפשו הרגשתי נעילה של הברכיים כאבים בטירוףפ לא יכלתי ללכת כל היום)
הלכתי לאורטופד אומר לימשו אחר הלכתי לפיזיוטראפיסט אמר לי משו אחר כל אחד משו אחר..סיוט (הרופאים בחדרה לא מן הטובים כנראה)
מאז אני לא מצליח לאמן תקפיצה לאורך זמן..סקוואט לאורך זמן וכ'ו
זיין לי תחיים הברך

4roxe
23-10-09, 21:07
זה כל פעם בא וחוזר. ולאף אחד אצלי לא היה בעיה בברך ..חוץ מלסבא שלי לפני שנה וחצי שנתיים (אבל הוא בן 65+) ואני בן 17