PDA

צפה בגרסא המלאה : אני מבקש נתונים מדוייקים וחד משמעיים לגבי כמות החלבונים בכל מזון ביתי

avvi333
24-10-09, 18:45
שלום רב!

חברים יקרים ומנהלים חביבים יש לי שאלה רצינית ואני מבקש נתונים חד משמעיים
מהי כמות החלבונים בכל מזון ביתי פופולארי ויעיל לבניית השרירים ומהו הדירוג לגבי כל אחד?

נגיד כמה גרם חלבונים יש ב100 גרם חזה עוף?ועל איזה חזה עוף מדובר שניצל או חזה עוף מתובל?

וכמה גרם חלבונים יש ב100 גרם טונה? ובאיזה טונה מדובר טונה עם מים או טונה עם שמן צמחי או טונה עם שמן קנולה או טונה עם שמן זית? ואיזו טונה מומלצת כלומר באיזה טונה החלבונים נספגים יותר על בסיס מים או עדיף טונה על בסיס שמן קנולה שיש לזה את האפקט של האומגה 3 כמו שהם מציגים על קופאות הטונה שלהם של ויליגר ועוד חברות שטונה עם שמן קנולה עשיר באומגה 3.

וכמה גרם חלבונים יש בביצה אחת?והאם גם בחלמון של הביצה הצהוב יש חלבונים?או שניתן רק לאכול את החלבון הלבן ובו מתרכזים כל גרמי החלבונים בביצה.ואיזו ביצה עדיפה ביצה קשה או ביצת עיין או חביתה או מקושקשת או אפילו ביצה חיה וכדומה שבאיזה סוג של תיבשול הביצה יש יותר חלבונים או הם יספגו יותר.

וכמה גרם חלבונים יש ב100 גרם בשר?סטייק או צלעות כבש או בשר רגיל?

וכמה גרם חלבונים יש ב100 גרם קוטג'? ואיזה קוטג' עדיף של כמה אחוזי שומן?

אבקש מכם לתת נתונים מדוייקים אך ורק ל100 גרם(אם זה אפשרי ככל האפשר) שציינתי ואם ישנו מאכל שגם מומלץ שיש בו הרבה חלבונים(חוץ מתוספי תזונה שעליהם אני כבר אתעניין בהמשך) שלא ציינתי אז תוסיפו וכך נראה את הדירוג במה יש הכי הרבה חלבונים ומה היתרון של כל מאכל אחז מהשני אולי בסוג החלבונים שלו.

בתודה מראש.אשמח להרבה הרבה תגובות וידיעות. שבוע טוב.

king l8
24-10-09, 18:51
http://www.goleango.com/מחשבון%20קלוריות.php תחשב אחי