PDA

צפה בגרסא המלאה : (חפרתי) לפני חודש ואחרי עידכון חיטוב

ניר ורון
29-10-09, 13:31
אממ אז בחיטוב שהתחלתי ירדתי 3.5 קילו (התחלתי לפני שבוע ולא לפני חודש, המשכתי מסה בכל החודש הזה עד השבוע הזה שהתחלתי חיטוב)

אפשר ליראות ירידה בשומן קצת לפי התמונות

אז הינה לפני חודש:
http://www.siz.co.il/my.php?i=gjz55yjqbmzn.jpg

אחרי חודש(צולם אתמול):

http://www.siz.co.il/my.php?i=znngu4n5yzdi.jpg

אמממ סליחה על החפירה בשבועים האלה העלתי כבר 3 פעמים S:

תהנו

עריכה::: שתי התמונות אם שריר כזה בגב לאאא רפוי (לא פריסה)

HardCor3
29-10-09, 14:21
אני לא מבין למה אתה עושה חיטוב, באמת שלא כי:

א. אתה שוקל 64 על 1.70מ', לאן אתה רוצה לרדת ל58?!
ב. נכנסים עכשיו לחורף ואין הגיון כ"כ בחיטוב..
ג. מחטבים שיש מספיק מסת שריר.

ניר ורון
29-10-09, 14:31
מחטבים גם כשאתה על אחוז שומן גבוה וגם ככה התחלתי אם אחוז שומן גבוה אני רוצה לרדת ל60 דוגרי

שזה לא יקח לי הרבה זמן ואז אני כבר יעשה מסה בכול הכוח

HardCor3
29-10-09, 14:36
מחטבים גם כשאתה על אחוז שומן גבוה וגם ככה התחלתי אם אחוז שומן גבוה אני רוצה לרדת ל60 דוגרי

שזה לא יקח לי הרבה זמן ואז אני כבר יעשה מסה בכול הכוח

אתה לא אחוז שומן גבוה פשוט אתה אחוז שריר נמוך.

Sugarzaza
29-10-09, 14:50
תעלה 20 קילו

DanielML
29-10-09, 15:28
Squat rm6 90 kg start?
מה אתה צ'אק נוריס?

Scylla
29-10-09, 15:48
אני היחידי שתומך בו? הוא על אחוז שומן לא נמוך יחסית, נראה שיש גב רחב / מותן צרה טבעי. אני אישית עכשיו לקראת סיום מאסה, חיטוב קצר עד לרמת הסבבה ואז לחזור למאסה. חבל להגיע לא.ש גבוה ואז לתת חיטוב ארוך ומייגע. זה מה שאני חושב.

Perfect Investor
29-10-09, 16:18
גם אני בעד! למה לו להתחיל מסה על אחוז שומן גבוה?
כל הכבוד לך! שיהיה בהצלחה :)

haim15
29-10-09, 16:44
אני היחידי שתומך בו? הוא על אחוז שומן לא נמוך יחסית, נראה שיש גב רחב / מותן צרה טבעי. אני אישית עכשיו לקראת סיום מאסה, חיטוב קצר עד לרמת הסבבה ואז לחזור למאסה. חבל להגיע לא.ש גבוה ואז לתת חיטוב ארוך ומייגע. זה מה שאני חושב.

לא בהכרח עכשיו במילא חורף כבר (סוף סוף) אז הוא פשוט יכול לעלות נקי במקרה והוא מפחד משומן מיותר אז פשוט לעלות נקי עד הקיץ ובקיץ לחטב משהו כמו 3-4 חודשים של מסה לא סיפור בדיוק... כי אני בטוח שברגע שהוא יגיע לקיץ הוא יהיה על אחוז שומן לא נמוך בעקבות המסה ואז הוא ירצה ים ולהיות חטוב אז הוא בטח יעשה עוד הפעם חיטוב ואז מה? הוא פשוט ילך סחור סחור
שימשוך את המסה עוד חודשיים-שלוש לא יקרה כלום במילא עכשיו כולם עם ארוך ולא רואים כלום, הרי בסופו של דבר התוצאות ישתלמו

ניר ורון
29-10-09, 17:14
לא בהכרח עכשיו במילא חורף כבר (סוף סוף) אז הוא פשוט יכול לעלות נקי במקרה והוא מפחד משומן מיותר אז פשוט לעלות נקי עד הקיץ ובקיץ לחטב משהו כמו 3-4 חודשים של מסה לא סיפור בדיוק... כי אני בטוח שברגע שהוא יגיע לקיץ הוא יהיה על אחוז שומן לא נמוך בעקבות המסה ואז הוא ירצה ים ולהיות חטוב אז הוא בטח יעשה עוד הפעם חיטוב ואז מה? הוא פשוט ילך סחור סחור
שימשוך את המסה עוד חודשיים-שלוש לא יקרה כלום במילא עכשיו כולם עם ארוך ולא רואים כלום, הרי בסופו של דבר התוצאות ישתלמו

squat rm6 90 kg start?
מה אתה צ'אק נוריס?
מה קשור צאק נוריס עכשיו?

תודה על ההסבר הבנתי אותך

אבל לתשמע היעד שלי זה לא לרדת ל50-55 קילו אני פשוט רוצה לעשות חיטוב ל58-60 קילו

ואז באמת אני ימשיך מסה עד סוף החורף התהליך של החיטוב לא הולך לקחת לי הרבה זמן

ואני יודע את זה אני לא רוצה לרדת ל11 אחוז אני חושב לרדת למשהו בסביבות ה13 אחוז

אילוז
29-10-09, 18:05
מה קשור צאק נוריס עכשיו?

כי רק צ'אק נוריס יכול לעשות את מה שכתבת ...