PDA

צפה בגרסא המלאה : בעיה עם התפריט

mrkrabxD
31-10-09, 01:04
יש לי סריוס מאס כמעט מלא (5 קילו) וכל פעם אני שותה חצי מנת הגשה אחרי אימון (יוצא בסביבות ה625 קלוריות) ותמיד אין לי כוח להמשיך לגמור את השייק כי הוא כבד כזה ולפעמים אני מקיא אחרי שאני שותה אותו,אין לי רגישות ללקטוז אתם חושבים שאולי יש לי בעיה בשילוב של הגיינר עם התפריט?אני אוכל ארוחת בוקר בבית ספר 2 כריכים חוזר הביתה אוכל ארוחת צהריים אחרי שעתיים הולך לאימון ואז שותה גיינר ואחרי זה בערב ארוחת ערב אולי אני לא משלב נכון את הגיינר עם התפריט הזה?תודה לעוזרים

maya
31-10-09, 07:34
תנסה לחלק את השייק כלומר אחרי אימון חצי ואחרי 40 דקות את החצי השני

mrkrabxD
31-10-09, 18:20
תודה מיה אבל זה יוצא שאני שותה אז רק 12.5 בערך גרם חלבון אחרי אימון,זה בסדר בשביל בחור ששוקל בין 67-68?

SIMAO
31-10-09, 18:41
מה שחשוב זה הסך הקלורי בסה"כ.
אחרי אימון תיקח את הרבע סקופ הזה שאתה מצליח לשתות,ועוד משוה מוצק,לחמניה עם גבינה/טונה וכמה ירקות חתוכות.

xpl1
31-10-09, 18:42
עם כמה מים/חלב אתה מערבב? אולי אתה שם הרבה מדי ופשוט מעמיס שייק באמת גדול מדי.
כי תכלס זה כולה שייק, עד כמה קשה לשתות אותו? הסיריוס מאס גם טעים, זה לא שזה עינוי לשתות.

בכל מקרה, אם יש זמן אחר שיותר קל לך לשתות את השייק ולהשלים את הקלוריות החסרות, עשה את זה, ואחרי אימון תחכה קצת ותלך לאכול אוכל.

nani
31-10-09, 18:45
יש מצב שאתה לוקח מנה שלמה? ולא מחלק אותה!?

jonathan
31-10-09, 19:03
הטעם מגעיל אותך?אם כן אז תדע להבא להתייעץ לפני שבוחרים את הטעם.
אולי הגישה שלך כשאתה שותה את השייק היא לא טובה,גישה שמכריחה אותך לשתות את השייק ואז אתה מרגיש שאתה לא יכול לשתות אותו ומקיא.(השייק הזה באמת כבד)

mrkrabxD
31-10-09, 22:13
השייק בטעם סבבה אבל הוא גושי כזה ואני שם איזה 2 כוסות חלב 3% שומן על חצי מנת הגשה (625 קלוריות ו25 גרם חלבון)

Scylla
01-11-09, 04:42
אז תסבול קצת לא נורא :)

בתקופה האחרונה יש ארוחה ביום שלוקח לי שעה לסיים את החצי השני שלה.

יניב צוות ישראלבודי
01-11-09, 21:25
יש לי סריוס מאס כמעט מלא (5 קילו) וכל פעם אני שותה חצי מנת הגשה אחרי אימון (יוצא בסביבות ה625 קלוריות) ותמיד אין לי כוח להמשיך לגמור את השייק כי הוא כבד כזה ולפעמים אני מקיא אחרי שאני שותה אותו,אין לי רגישות ללקטוז אתם חושבים שאולי יש לי בעיה בשילוב של הגיינר עם התפריט?אני אוכל ארוחת בוקר בבית ספר 2 כריכים חוזר הביתה אוכל ארוחת צהריים אחרי שעתיים הולך לאימון ואז שותה גיינר ואחרי זה בערב ארוחת ערב אולי אני לא משלב נכון את הגיינר עם התפריט הזה?תודה לעוזרים

איך אתה שותה את השייק? עם חלב או מים?
לפעמים חלב קצת מעיק לחלק מהאנשים למרות שזה לא מחייב.

יכול להיות שסתם יש לך קיבה קטנה וייקח לך זמן להתרגל לכמויות מסויימות של אוכל.
פשוט תפצל חצי שייק ואחרי זמן מסויים עוד חצי שייק. לא קרה כלום, עם הזמן תתרגל.

אם יש לך עוד שאלות אתה גם יכול להתקשר לחנות 1599-500-590