PDA

צפה בגרסא המלאה : חיטוב

itay24
01-11-09, 15:03
קודם כל אני מקווה שזה המקום הנכון לשאול את השאלה אם לא תפנו אותי לפורום המתאים.

אז ככה אני כבר 3 חודשים בחיטוב לראשונה אני יכול להגיד שאני מרוצה אבל יש עדיין מקום לעבוד בעיקר בטן תחתונה ומותניים (איזור מאד בעייתי אצלי) עכשיו העניין הוא כזה אחרי שלושה חודשים הלכתי לעשות מעשה לבדוק אחוזי שומן ידעתי שיש לי עוד הרבה להוריד אבל בכל מקרה רציתי לבדוק, אגב לפני שהתחלתי את החיטוב היתי במסה רצחנית והתנפחתי בגדול ואפילו קצת הגזמתי אפשר להודות הגעתי ל24 אחוזי שומן כן משהו פה היה לא בסדר כנראה שהיתי צריך להפסיק מתישהו עם המסה.

בכל אופן כאשר הלכתי לחדר כושר ציפיתי שאחרי שלושת חודשי החיטוב יהיו לי 14-13 אחוזי שומן כי ירדתי גם במשקל קצת ולהפתעתי הרבה גיליתי שאני 16.6 אחוזי שומן עכשיו השאלה שלי היא איך זה יכול להיות...הרי אני מקפיד לאכול נכון במשך שלושה חודשים והרי כולם יודעים כמה חיטוב יכול להיות דוחה מבחינת האוכל אפילו בתקופות של מסה פעם אני זוכר היתי באיזור ה15-16 איך הגיוני שאחרי שלושה חודשי חיטוב אני 16.6..??

מבחינת הידיים , כפתיים , גב, חזה אין תלונות בחיטוב אלא יותר מופנה אל הבטן שעדיין לא הגיעה לשלמותה שזה אומר אחוז שומן גבוה יחסית לחיטוב...צריכת קפה גבוהה יכולה להשפיע אולי שימוש בסוכר דיאט פגע?

ושאלה נוספת משהו שאני חושב עליו אבל לא יודע אם זה מתאים..בזמן חיטוב להשתמש בקריאטינים ..הולך? קריאטין אקסטרים למשל...או שזה גם יכול לפגוע?

תודה לעונים:)

Nitro Speed
01-11-09, 16:10
הדרך היחידה לבדוק במדויק אחוזי שומן זה ב pod בווינגייט.
כל המכשירים למיניהם מזייפים ברמות.

itay24
01-11-09, 17:11
איך מבצעים את הבדיקה?

Nitro Speed
01-11-09, 17:13
משלמים 400 שקל לוינגייט

יניב צוות ישראלבודי
01-11-09, 21:33
קודם כל אני מקווה שזה המקום הנכון לשאול את השאלה אם לא תפנו אותי לפורום המתאים.

אז ככה אני כבר 3 חודשים בחיטוב לראשונה אני יכול להגיד שאני מרוצה אבל יש עדיין מקום לעבוד בעיקר בטן תחתונה ומותניים (איזור מאד בעייתי אצלי) עכשיו העניין הוא כזה אחרי שלושה חודשים הלכתי לעשות מעשה לבדוק אחוזי שומן ידעתי שיש לי עוד הרבה להוריד אבל בכל מקרה רציתי לבדוק, אגב לפני שהתחלתי את החיטוב היתי במסה רצחנית והתנפחתי בגדול ואפילו קצת הגזמתי אפשר להודות הגעתי ל24 אחוזי שומן כן משהו פה היה לא בסדר כנראה שהיתי צריך להפסיק מתישהו עם המסה.

בכל אופן כאשר הלכתי לחדר כושר ציפיתי שאחרי שלושת חודשי החיטוב יהיו לי 14-13 אחוזי שומן כי ירדתי גם במשקל קצת ולהפתעתי הרבה גיליתי שאני 16.6 אחוזי שומן עכשיו השאלה שלי היא איך זה יכול להיות...הרי אני מקפיד לאכול נכון במשך שלושה חודשים והרי כולם יודעים כמה חיטוב יכול להיות דוחה מבחינת האוכל אפילו בתקופות של מסה פעם אני זוכר היתי באיזור ה15-16 איך הגיוני שאחרי שלושה חודשי חיטוב אני 16.6..??

מבחינת הידיים , כפתיים , גב, חזה אין תלונות בחיטוב אלא יותר מופנה אל הבטן שעדיין לא הגיעה לשלמותה שזה אומר אחוז שומן גבוה יחסית לחיטוב...צריכת קפה גבוהה יכולה להשפיע אולי שימוש בסוכר דיאט פגע?

ושאלה נוספת משהו שאני חושב עליו אבל לא יודע אם זה מתאים..בזמן חיטוב להשתמש בקריאטינים ..הולך? קריאטין אקסטרים למשל...או שזה גם יכול לפגוע?

תודה לעונים:)

קריאטין אקסטרים פחות מתאים לחיטוב בגלל שהוא מכיל יותר קלוריות.

קריאטין טהור יותר יתאים במקרה הזה מאחר והוא לא מכיל קלוריות, אך יעזור לתוספת התאוששות וכוח = שזה אומר פחות איבוד שריר.

מבחינה גנטית אצל גברים השומן מצטבר יותר באזור הבטן (אצל נשים באגן והירכיים), לכן מצבור השומן הכי גדול שנמצא אצלך הוא באזור הבטן ולכן זה האזור שכביכול מתחטב אחרון.
כלומר אם אתה רואה שינוי בפלג גוף העליון , האחוזי שומן יורדים, ואם יירדו מספיק, גם הבטן "תתעצב".

בקשר לצריכת קפה וממתיקים מלאכותיים, עד כמה שאני יודע לא נראה לי שתהיה לך בעיה. אני אשמח אם מישהו יתקן אותי..

בקשר לאחוז שומן כמו שנאמר כבר, כל הבדיקות מזייפות במידה כזו או אחרת, המדידה הכי מדוייקת היא בויינגייט ועולה הרבה כסף, ובנימה אחרת האחוז שומן הזה ממש לא רלוונטי. אם אתה נראה טוב כמו שאתה רוצה ואני אגיד לך שאתה 14 או 12 אחוז זה באמת ישנה לך משהו?
במקרים האלה "המדידה" הכי טובה היא פשוט להסתכל במראה.

בהצלחה!