PDA

צפה בגרסא המלאה : [שאלה] שאלה בקשר לחומצות אמינו bcaa

gal9871
08-11-09, 21:54
יש טעם להזמין את החומצות האלה? שמעתי שהם לא באמת עוזרים..
ועוד שאלה
אני רוצה להפסיק לאכול טונה אחרי אימון אני יכול להזמין אבקת חלבון ולאכול רגיל רק במקום טונה לקחת אבקת חלבון?
זה בערך אותם ערכים מבחינת חלבון, זה יסתדר?

Nitro Speed
08-11-09, 22:03
Bcaa לא עוזרים לכלום. אתה מקבל מספיק באבקת חלבון ובתזונה הרגילה שלך.
אתה יכול להחליף טונה בכל דבר,לאו דווקא אבקת חלבון.

gal9871
08-11-09, 22:16
bcaa לא עוזרים לכלום. אתה מקבל מספיק באבקת חלבון ובתזונה הרגילה שלך.
אתה יכול להחליף טונה בכל דבר,לאו דווקא אבקת חלבון.

תודה רבה אחי אפשר לנעול
משהו קטן לפני שאתם נועלים
באבקה gold standard יש מספיק חומצות אמינו?

Scylla
08-11-09, 23:15
אני אסביר את זה ככה,
חומצות אמינו זה בעצם הגלגול השלישי של החלבון (חלבון->פפטידים->חומצות אמינו) עד כמה שהבנתי, כלומר הכדורים מספקים את החומצות אמינו מיד לעומת החלבון שדורש פירוק. נשמע טוב ויפה אבל בכדור יש 1000 מ"ג (או 500? לא סגור) ובסקופ של אופטימום למשל יש 5.5... והחומצות אמינו לא יקרות אבל לא זול ביחס לחלבון הרגיל. בקיצור זה די מיותר ויש דרכים יותר יעילות להשקיע את הכסף.

gal9871
09-11-09, 15:50
אני אסביר את זה ככה,
חומצות אמינו זה בעצם הגלגול השלישי של החלבון (חלבון->פפטידים->חומצות אמינו) עד כמה שהבנתי, כלומר הכדורים מספקים את החומצות אמינו מיד לעומת החלבון שדורש פירוק. נשמע טוב ויפה אבל בכדור יש 1000 מ"ג (או 500? לא סגור) ובסקופ של אופטימום למשל יש 5.5... והחומצות אמינו לא יקרות אבל לא זול ביחס לחלבון הרגיל. בקיצור זה די מיותר ויש דרכים יותר יעילות להשקיע את הכסף.

אבל לפי מה שרשום על האבקה של אופטימום אין בכלל חומצות אמינו באבקה

MagneZium
09-11-09, 16:17
אבל לפי מה שרשום על האבקה של אופטימום אין בכלל חומצות אמינו באבקה

כול חלבון בסופו של דבר מתפרק בגוף לחומצות אמינו ,אז איך אין באבקת חלבון אמינו?

gal9871
09-11-09, 16:39
כול חלבון בסופו של דבר מתפרק בגוף לחומצות אמינו ,אז איך אין באבקת חלבון אמינו?

חח לא משנה, אני ממש לא מבין בזה
תודה על ההסבר אחי אפשר לנעול

Scylla
09-11-09, 20:54
האמת שרשום על האופטימום גולד 5.5 גרם חומצות אמינו.

יניב צוות ישראלבודי
09-11-09, 22:00
יש טעם להזמין את החומצות האלה? שמעתי שהם לא באמת עוזרים..
ועוד שאלה
אני רוצה להפסיק לאכול טונה אחרי אימון אני יכול להזמין אבקת חלבון ולאכול רגיל רק במקום טונה לקחת אבקת חלבון?
זה בערך אותם ערכים מבחינת חלבון, זה יסתדר?

לאיזה מטרה אתה מחפש את הbcaa? לעלייה במסה או לחיטוב?

אם אין לך חלבון כמובן שיש עדיפות לאבקת חלבון כי יש בה הרבה יותר חלבון וזה עושה את העבודה יותר טוב. וגם יותר משתלם.

בקשר לשאלה השנייה, אתה יכול להחליף את הטונה אין עם זה בעיה. רק תהיה מודע שאם אתה מחפש עלייה במסה תצטרך להוסיף לחלבון עוד פחמימות, ובכלל עוד פחמימות לכל הארוחות שלך. או לקחת גיינר ששהפחמימות כבר בפנים, מה שאתה מעדיף..

אתה אתה רוצה לדעת יותר על ההבדלים בין האבקות חלבון אתה יכול להריץ חיפוש פה בפורום או שתתקשר לחנות הם פשוט ינסו להתאים לך מוצר שמתאים לך לפי המטרות.. 1599-500-590

בהצלחה

moo
09-11-09, 22:07
האמת שרשום על האופטימום גולד 5.5 גרם חומצות אמינו.

בגולד יש 5.5 גרם BCAA
יש 4 גלוטמין
ועוד הרבה משאר חומצות האמינו

תחשוב אם יש 24 גרם חלבון בסקופ אז יש 24 גרם חומצות אמינו בסופו של דבר
חלבון=חומצות אמינו

Typical Amino Acid Profile (Miligrams Per Serving)
Essential Amino Acids (EAAs)
Tryptophan 405
Valine 1422
Threonine 1654
Isoleucine 1573
Leucine 2531
Lysine 2233
Phenylalanine 748
Methionine 492
Conditionally Essential Amino Acids (CAAs)
Arginine 505
Cystine 494
Tyrosine 703
Histidine 423
Proline 1509
Glutamine & Precursors 4082
Nonessential Amino Acids (NAAs)
Aspartic Acid 2508
Serine 1126
Glycine 412
Alanine 1180

המודגש זה 3 חומצות אמינו שמרכיבות את ה bcaa

gal9871
09-11-09, 22:37
לאיזה מטרה אתה מחפש את הbcaa? לעלייה במסה או לחיטוב?

אם אין לך חלבון כמובן שיש עדיפות לאבקת חלבון כי יש בה הרבה יותר חלבון וזה עושה את העבודה יותר טוב. וגם יותר משתלם.

בקשר לשאלה השנייה, אתה יכול להחליף את הטונה אין עם זה בעיה. רק תהיה מודע שאם אתה מחפש עלייה במסה תצטרך להוסיף לחלבון עוד פחמימות, ובכלל עוד פחמימות לכל הארוחות שלך. או לקחת גיינר ששהפחמימות כבר בפנים, מה שאתה מעדיף..

אתה אתה רוצה לדעת יותר על ההבדלים בין האבקות חלבון אתה יכול להריץ חיפוש פה בפורום או שתתקשר לחנות הם פשוט ינסו להתאים לך מוצר שמתאים לך לפי המטרות.. 1599-500-590

בהצלחה

תודה :) בקשר לפחמימות אני גם אוכל פיתה ופרי וחטיף אנרגיה

בגולד יש 5.5 גרם bcaa
יש 4 גלוטמין
ועוד הרבה משאר חומצות האמינו

תחשוב אם יש 24 גרם חלבון בסקופ אז יש 24 גרם חומצות אמינו בסופו של דבר
חלבון=חומצות אמינו

typical amino acid profile (miligrams per serving)
essential amino acids (eaas)
tryptophan 405
valine 1422
threonine 1654
isoleucine 1573
leucine 2531
lysine 2233
phenylalanine 748
methionine 492
conditionally essential amino acids (caas)
arginine 505
cystine 494
tyrosine 703
histidine 423
proline 1509
glutamine & precursors 4082
nonessential amino acids (naas)
aspartic acid 2508
serine 1126
glycine 412
alanine 1180

המודגש זה 3 חומצות אמינו שמרכיבות את ה bcaa

תודה רבה אחי סידרת לי את הכל לגמריי!

Locke
09-11-09, 22:46
סתם שאלה שמעניינת אותי.
לקחת bcaa בתור intra-workout, זה גם בולשיט? זה לא עוזר?
כי למשל אם נקח לדגומא תוסף כמו purple wrath לפי מה שמכיר, זה בעצם בלנד של bcaa's עכשיו בפורום שאסור להזכיר פה את שמו מהללים את הדבר הזה כמו לא יודע מה בוא נגיד 90% מהאנשים שם, כאלה שמתחרים גם... ככה שהאם זה באמת לא אקפטיבי כמו שאתם אומרים?

moo
09-11-09, 22:57
זה פורמולה לפני אימון כמו no אקספלואוד
משהו אחר לגמרי

Nitro Speed
09-11-09, 23:03
סתם שאלה שמעניינת אותי.
לקחת bcaa בתור intra-workout, זה גם בולשיט? זה לא עוזר?
כי למשל אם נקח לדגומא תוסף כמו purple wrath לפי מה שמכיר, זה בעצם בלנד של bcaa's עכשיו בפורום שאסור להזכיר פה את שמו מהללים את הדבר הזה כמו לא יודע מה בוא נגיד 90% מהאנשים שם, כאלה שמתחרים גם... ככה שהאם זה באמת לא אקפטיבי כמו שאתם אומרים?

אף אחד לא מהלל את זה שם
כל מוצרי ה pre workout הם חרטא.

Locke
09-11-09, 23:16
חחחחח נו באמת זה רק מראה שאתם מדברים שטויות לפעמים.
purple warth כמו גם intrabolic וכמו xtend הם כן intraworkout.
עכשיו את שלושתם כן מהללים אותם, אז אל תגידו אף אחד לא, אני אישית לא ניסיתי אף אחד, אני לא אומר שהם טובים או משו כזה, אני רק אומר שאם הם חסרי ערך כמו שאתם אומרים, למה שם באמת 90% מהפורום מהלל את שלושתם(וזו האמת, חלאס אל תתוכחו עם עובדות), ואפילו מתחרים מקצועיים ממליצים להשתמש בזה, אפילו פגשתי 2 מהארץ שאמרו לי תנסה אותם, הם טובים...

אני לא בא בקטע של לריב אתכם, אני רק מבקש הסבר, כי ביינתים לא קבלתי אותו ממש...

moo
09-11-09, 23:18
חחחחח נו באמת זה רק מראה שאתם מדברים שטויות לפעמים.
Purple warth כמו גם intrabolic וכמו xtend הם כן intraworkout.
עכשיו את שלושתם כן מהללים אותם, אז אל תגידו אף אחד לא, אני אישית לא ניסיתי אף אחד, אני לא אומר שהם טובים או משו כזה, אני רק אומר שאם הם חסרי ערך כמו שאתם אומרים, למה שם באמת 90% מהפורום מהלל את שלושתם(וזו האמת, חלאס אל תתוכחו עם עובדות), ואפילו מתחרים מקצועיים ממליצים להשתמש בזה, אפילו פגשתי 2 מהארץ שאמרו לי תנסה אותם, הם טובים...

אני לא בא בקטע של לריב אתכם, אני רק מבקש הסבר, כי ביינתים לא קבלתי אותו ממש...

אם זה עושה לך טוב תקח את זה...
מה אתה רוצה מאיתנו ?

Directions For Controlled Labs Purple Wraath: To assess your individual tolerance, combine 1/2 scoop with 4 oz of water and consume if before, during and/or after your workout. Shake well before drinking.
Combine 1-2 scoops of Purple Wraath with 6-14 oz. of water, and consume it pre-workout or over an extended period of time (pre-workout, during your workout, and post-workout).

זה פורמולה לפני אימון שניתן לקחת גם תוך כדי

Scylla
09-11-09, 23:55
בסופו של דבר המוצרים האלה מאוד יקרים ולא נחוצים להגעה לתוצאות מעולות. הם יכולים לקצר את הדרך במידה זו או אחרת אני מאמין אבל לא צריך לחפש קיצורי דרך.

לגבי תגובות שלהם, קח בחשבון שיש את אפקט הפלצבו (שנותנים לאנשים גלולה ריקה והם עדיין אומרים שהשתפר מצבם) יכול להיות שמישהו כל כך רצה שהשטות שהוא קנה תהיה יעילה והתחיל לתת רבאק באימונים רק מהמוטיבציה ולזה התלווה העלאת משקלים וכו'.

Nitro Speed
10-11-09, 00:09
בסופו של דבר המוצרים האלה מאוד יקרים ולא נחוצים להגעה לתוצאות מעולות. הם יכולים לקצר את הדרך במידה זו או אחרת אני מאמין אבל לא צריך לחפש קיצורי דרך.

לגבי תגובות שלהם, קח בחשבון שיש את אפקט הפלצבו (שנותנים לאנשים גלולה ריקה והם עדיין אומרים שהשתפר מצבם) יכול להיות שמישהו כל כך רצה שהשטות שהוא קנה תהיה יעילה והתחיל לתת רבאק באימונים רק מהמוטיבציה ולזה התלווה העלאת משקלים וכו'.

איך לאזעזל פאמפ מסכן יכול לקצר את הדרך?אנשים עשו מזה דיבול.
פאקינג מוצר פרי-ווארקאאוט שלא נותן כלום.

Locke
10-11-09, 09:38
אם זה עושה לך טוב תקח את זה...
מה אתה רוצה מאיתנו ?

Directions For Controlled Labs Purple Wraath: To assess your individual tolerance, combine 1/2 scoop with 4 oz of water and consume if before, during and/or after your workout. Shake well before drinking.
Combine 1-2 scoops of Purple Wraath with 6-14 oz. of water, and consume it pre-workout or over an extended period of time (pre-workout, during your workout, and post-workout).

זה פורמולה לפני אימון שניתן לקחת גם תוך כדי

תשמע אחי, שוב אני לא אומר שזה עושה לי טוב, כמו שרשמתי לך המקסימום שהשתמשתי בזה זה בדוגמית שקבלתי עם הזמנות אחרות, אף פעם לא קניתי את המוצר עצמו.
בוא נגיד ככה, כשהשתמשתי בו בזמן אימון, הרגשתי פשוט פחות עייפות בין סט לסט(לקחתי purple wrath בתור intra), אינ לא יודע אפילו אם זה מזה.
אבל תסתכל למשל על intrabolic(גם מוצר בסגנון), כתוב לקחת את זה intra-workout, לא pre.

אם אתה רוצה pre יש דברים כמו jack3d או NO's ופרומולת למינהם, שעל אם הם טובים או לא ניתן להתווכח, אבל על כל הפומולותהאלה של הbcaa, הן מיעדות להלקח intra-workout...
שוב זה די מעניין הסיפור הזה, כי חלק אומרים כמוך שהם סתם ולא לא תורמות בכלום, וחלק אומרים ההפך, אני לא חושב שיש פה משהו שאומר חד משמעית שזה לא תורם בשיט, אלה אם כן יש לך מחקרים שיראו את זה.

להגיד לך את האמת זה גם לא כזה יקר(150 שקל לבערך 40-50 הגשות), חוץ מ2 דוגמיות לא השתמשתי עדיין במוצר עצמו, אז אני לא יכול להגיד עד כמה זה אפקטיבי...
מה שכן הטעם אחלה:)

Scylla
10-11-09, 11:07
איך לאזעזל פאמפ מסכן יכול לקצר את הדרך?אנשים עשו מזה דיבול.
פאקינג מוצר פרי-ווארקאאוט שלא נותן כלום.

אני האחרון שידגול במוצרים האלה, אבל 2 חברים קרובים שלי השתמשו, ובאופן חד משמעית הם הרגישו את ההשפעה ועלו משמעותית במשקלים. אחד מהם אמר שהוא לא יכול לדמיין איך אפשר להתאמן בלי זה (שאני רואה את זה בתור דבר שלילי) ומסיים את הקופסא השלישית של נו-אקספלוד.
אותו חבר ניסה גם קריאטין מונו וטען בתוקף שלא הרגיש שום דבר.

אני לא אומר שזה כמו ממתקים אבל השפעה כזו או אחרת בטוח יש לזה. מפה ועד להגיד שזה נחוץ או יעלה אותך רמה וכו' - ההבדל הוא גדול. גם לדעתי ומנסיוני אוכלים טוב מרימים טוב. אני בנתיים אפילו בקריאטין לא משתמש ולא ממש מרגיש צורך. שאני אהיה קצת יותר חופשי כלכלית אני אתחיל.

Nitro Speed
10-11-09, 13:10
אני האחרון שידגול במוצרים האלה, אבל 2 חברים קרובים שלי השתמשו, ובאופן חד משמעית הם הרגישו את ההשפעה ועלו משמעותית במשקלים. אחד מהם אמר שהוא לא יכול לדמיין איך אפשר להתאמן בלי זה (שאני רואה את זה בתור דבר שלילי) ומסיים את הקופסא השלישית של נו-אקספלוד.
אותו חבר ניסה גם קריאטין מונו וטען בתוקף שלא הרגיש שום דבר.

אני לא אומר שזה כמו ממתקים אבל השפעה כזו או אחרת בטוח יש לזה. מפה ועד להגיד שזה נחוץ או יעלה אותך רמה וכו' - ההבדל הוא גדול. גם לדעתי ומנסיוני אוכלים טוב מרימים טוב. אני בנתיים אפילו בקריאטין לא משתמש ולא ממש מרגיש צורך. שאני אהיה קצת יותר חופשי כלכלית אני אתחיל.

הם מרגישים אפקט פלציבו.
העלייה במשקלים היא פסיכולוגית בלבד,וה "הרגשה" בניגוד למונו היא בגלל התוספות כמו ארג'נין,קרניטין טאורין וקפאין,ולא בגלל הקריאטין עצמו.

Locke
10-11-09, 13:32
ברובם דווקא לא מרגישים אפקט placebo, הם עושים את מה שהם אמורים לעשות, לתת לך אנרגיה, בין אם זה ממנה ענקית של פקאין או לא יודע מה זה כבר לא משנה, אבל הם אומרים שאתה מקבל פאמפ ואנרגייה וזה באמת ככה(בנוסף לכמות קטנה של קריאטין שדווקא כן יש שם).

עכשיו אני אישית יצא לי לנסות את jack3d שהוא באמת מוצר לפני אימון, ואני יכול להגיד שזה בין התוספים הכי טובים שאי פעם השתמשתי בהם.