PDA

צפה בגרסא המלאה : טוב ניתן גם לוג ss משלי

4roxe
09-11-09, 19:10
אתמול היה אימון ss רביעי אם אני לא טועה.
אימון ראשון היה שטותי. חזרתי למכון אחרי כמה זמן אז בעיקרון בדקתי תמשקלים שלי לrm 5 . וידעתי שאני יקבל דומס רצחני לאימון הבא.
משקלים התחלתיים ( נותן משקל על המוט. אני לא בטוח לגבי המשקל של המוט כי המדריכים במכון שלנו בקושי מבדילים בין אולימפי לדאמבל ..וגם אני. אז אני פשוט לוקח תמוט הכי כבד וארוך)
סקוואט 30 קילו משקל על המוט
בנץ 40 קילו משקל על המוט
מילטרי 17.5 קילו משקל על המוט
בנט אובר 30 קילו משקל על המוט
דדליפט 35 קילו משקל על המוט

אימון ראשון עשיתי כמעט את כל התרגילים כדי לבדוק תמשקלים.
אימון שני היה לי דומס רצחני . אז לא העלתי משקלים..אולי רק בבנט אובר עוד5 קילו
אימון שלישי העלתי בסקוואט 5 קילו למוט . בדדליפט 5 קילו למוט ו2.5 קילו לבנץ.
אימון רביעי (אתמול) אימון b העלתי במילטרי 2.5 קילו בסקוואט עוד 5 קילו בבנט אובר .

(אני יודע שזה קצת לא מסודר. אני נוטה לשכוח הרבה בגלל זה הכנתי לוג.. משקלים עכשויים)
סקוואט 40 קילו משקל על המוט
בנץ 42.5 קילו משקל על המוט
מילטרי 20 קילו משקל על המוט
בנט אובר 40 קילו משקל על המוט
דדליפט 40 קילו משקל על המוט.

מנסה כמה שיותר לשמור על טכניקה. התרגיל היחיד אולי שלא שמרתי על טכניקה 100 אחוז היה בבנץ ( ב1 מ5 החזרות לא הורדתי את המוט לנגיעה בחזה..חייב ספוטר כי אני מפחד להגיע לכשלים)

מעכשיו אני יעשה הכל מסודר יותר
גובה מטר 90
משקל 90
מטרה מאסה 3 חודש להעלות את הכל פה מעל ל100 קילו כבר נמאס מהמשקלים האלה

ממחר ( אימון A [נמצא בשבוע BAB ]) הלוג יתחיל להיות מסודר

4roxe
10-11-09, 15:13
היום אימון a
סקוואט התחממתי הגעתי להתחלת העבודה הכבדה.. ניסיתי 45 קילו. סט ראשון הצלחתי
סט שני לא הצלחתי .הורדתי תמשקל ל40 קילו ועשיתי את 2 הסטים הנותרים ( מאוכזב שלא הצלחתי פשוט הרגשתי חלש נורא ברגליים פתאום)
בנץ פרס העלתי עוד 2.5 קילו 3 סטים של 45 קילו משקל הלכו חלק ! טווח תנועה מלא בכל חזרה ממש הרגשתי טוב
דדליפט העלתי ל45 קילו הלך חלק.
סרטוני סקוואט ודדליפט מחר

ao-ao
10-11-09, 15:18
אתה לא אמור להיתקע באימון הרביעי התחלת עם משקלים גבוהים מדי

4roxe
10-11-09, 16:14
אתה לא אמור להיתקע באימון הרביעי התחלת עם משקלים גבוהים מדי

חמישי.. אני מניח שהתקיעות באימון חמישי לא נובעות ממשקלים גבוהים מדי.. אלא התאוששות..
בזמן האחרון אני קם באמצע הלילה ולא יושן רצוף ( לאדע מה קורה, קם באמצע הלילה מזיעה פתאום ומחוסר נוחות פשוט מתסכל). בימים לא של אימון קם ב3 בצהריים ומדלג על 2 ארוחות בערך. כי את הבנץ פרס ואת הדדליפט העלתי בקלות היום ..
אני יקפיד הרבה יותר עד האימון ביום חמישי ויראה מה מתגלגל

4roxe
10-11-09, 21:20
העלתי טכניקה של סקוואט ודדליפט בפורום power lifting

4roxe
12-11-09, 16:49
עדכון אימון 6 אימון b יום חמישי 12.11
סקוואט:אימון שעבר כמעט הגעתי לכשל בסט השני (אחרי סט ראשון חלק משום מה) שהעלתי 5 קילו מ40 ל45.באותו אימון השלמתי את 2 הסטים האחרונים עם משקל 40.
היום העלתי 2.5 קילו כדי להימנע מהכשל. 3 סטים של 5 מלאים הלך חלק. אימון הבא נעלה עוד 2.5 ואז נראה מה הולך עם ה5 קילו כל אימון (הזמני שינה שלי והארוחות לא יוצאות מסודרות כמה שנאי מנסה להקפיד. )
מילטרי: הוספתי 2.5 קילו למוט היום . עכשיו 22.5 קילו משקל על המוט והקפדתי קצת יותר על התפוצצות בהרמה למעלה ..וזה עזר נורא ! הרגשתי שיכלתי להוסיף עוד 2.5 אבל נשמור את זה לאימון הבא נעלה אולי 4 קילו נראה איך נרגיש.
בנט אובר : הוספתי 2.5 קילו למוט.. על 40 קילו היה קשה..42.5 עוד יותר קשה. כמעט בכל סט בחזרה האחרונה לא הצלחתי להרים את המוט לגמרי עד נגיעה בבטן ..סנטימטר 2 שם (חוץ מבסט הראשון)

ממשיכים לאימון הבא יום ראשון אימון a . תשישי שבת האלה ננסה לדחוף בסביבות ה8000 קלוריות +

משקלים עכשווים:
סקוואט- 42.5 קילו משקל על המוט
מילטרי- 22.5 קילו משקל על המוט
בנט אובר - 42.5 קילו משקל על המוט

4roxe
15-11-09, 16:57
אימון 7 אימון a יום ראשון 15.11
סקוואט- העלתי 2.5 קילו עכשיו 45 קילו משקל על המוט . 5-5-5 היה קשה רצח .
בנץ פרס- אימון הכי גרוע בבנץ פרס אי פעם. ניסיתי להעלות ל45 קילו מ42.5 אחרי שבאימון שעבר עשיתי ת42.5 בפחות מאמץ ממה שחשבתי. הגעתי למשקל 45. הגעתי עד חזרה 4 ובחזרה החמישית כשל. התעצבנתי רצח ניסיתי שוב להגיע עד חמש.. בחזרה הרביעית ראיתי שזה המקסימום שלי שוב לא הצלחתי החזרתי תמוט למקום במקום לנסות תחמישית.
הורדתי משקל ל42.5 ניסיתי לעשות חמש. שוב פאקינג כשל @!@!# בחזרה החמישית .התעצבנתי רצח זה ממש עיצבן אותי .
נחתי איזה דקה וחצי. ועשיתי 2 סטים מלאים של 5 חזרות של 42.5 . אימון בנץ כלכך מפגר שזה לא להאמין לאדע ממה זה נבע כי ביאמון הקודם עם ה42.5 היה לי נורא טוב!
דדליפט העלתי מ45 ל50 קילו הלך מצוין.

מקווה שמה שקרה לי עם הבנץ נובע מחוסר שינה (לילה לפני האימון שוב פעם קמתי מזיע בטירוף ב4 בבוקר ולא הצלחתי להשלים שינה מלאה כל הכרית פאקינג הייתה ספוגה בזיעה אני לאדע מה קורה איתי).

ppst
16-11-09, 03:30
תאכל.

4roxe
16-11-09, 04:26
תאכל.

אוכל עד שאני מתפוצץ .. צריך לקום יותר מוקדם. אני קם בסביבות 12 1 ואז מחסיר לפחות 2 ארוחות שאני יכול להכניס 1000 קלוריות בהם וזה חבל רצח .. מנסה לסדר תשעות

ppst
16-11-09, 14:26
אין עד שאתה מתפוצץ. תאכל עד שהאוכל נגמר

4roxe
16-11-09, 14:59
אין עד שאתה מתפוצץ. תאכל עד שהאוכל נגמר

:):):):) זה לא הביעה.. כבר נגמר לי ממזמן יש לי רק ארוחת בוקר נשארה.. צהריםי וערב אני לאדע צריך לאלתר כי כבר גמרתי הכל

4roxe
17-11-09, 16:24
אימון 8 אימון b תאריך 17.11 היום
סקוואט- העלתי 2.5 קילו הסקוואט עומד כרגע על 47.5 משקל על המוט לא כולל המוט. 5-5-5 ניסיתי נורא לשמור על הטכניקה במשקל הכבד . פה ושם בחזרה אחת יוצא איזה התפלקות אבל מקפיד על זה ומנסה כמה שפחות .
פרס- עוד 2.5 למוט מילטרי 25 קילו משקל על המוט לא כולל המוט.. 5-5-5 ( אני אפילו חושב שעשיתי 4 סטים :| באמצע המנוחות פשוט שכחתי אם אני בשני או בשלישי. בכל מקרה עשיתי 3 מינימום ) ראיתי קצת סרטונים של הטכניקה ניסיתי ליישם עוד יותר לשפר תטכניקה.
בנט אובר- לא עשיתי היום.. שבוע שעבר מאז שהתחיל לי הלחץ בגב התחתון וכאבים המליצו לי לעבור למתח כמה זמן.. עשיתי היום 3 סטים של מקסימום. אני יחזור לבנט אובר אני מקווה עוד שבוע שבועיים בתקווה שאני גם ימצא חגורת גב טובה למידה שלי

יאללה הולך לדפוק איזה סטייק טוב ומנה טובה של פסטה

lironsD
17-11-09, 16:58
משקלים מצחיקים ביחס לנתונים שלך..גם עם עשית דילואד בהתחלה..

4roxe
17-11-09, 18:00
משקלים מצחיקים ביחס לנתונים שלך..גם עם עשית דילואד בהתחלה..

עדיף טכנקיה נכונה עם משקל מצחיק מאשר משקל מפגר עם טכניקה של קוף לא?
לאט לאט לא בורח לשום מקום
17.5 קילו סקוואט ב17 יום מתחילת האימונים .

IGOR
17-11-09, 18:10
נכון אבל אתה שוקל 90 ועושה 47 קילו סקוואט? זה לא קל מידי?

4roxe
17-11-09, 18:36
נכון אבל אתה שוקל 90 ועושה 47 קילו סקוואט? זה לא קל מידי?

47 לא כולל המוט
מוט אולמפי 15-20 קילו אז זה יוצא 60 קילו מינימום אל תוריד לי פתאום 20 קילו
ועדיין לאדע אין לי מושג למה זה ככה. יש לי רגליים של פר אבל הם לא חזקות כנראה. ועוד הייתי שחקן כדורסל והיה לי ניתור מצוין ..אין לי מושג למה זה ככה. וזה לא קל לי דווקא זה ממש קשה לי

נעל
17-11-09, 18:36
תכלול את המשקל עם משקל המוט [תבדוק כמה הוא שוקל] זה מצחיק המצב הנוכחי.
תוסיף קלוריות לתפריט..
והייתי מעדיף מתח על בנט אובר..

Eyeseen
17-11-09, 18:56
תכלול את המשקל עם משקל המוט [תבדוק כמה הוא שוקל] זה מצחיק המצב הנוכחי.
תוסיף קלוריות לתפריט..
והייתי מעדיף מתח על בנט אובר..

+1. אפשר גם לעשות רוטציה, אבל חייב שיהיה מתח.

4roxe
17-11-09, 19:13
בינתיים מעדיף מתח באמת הגב התחתון שלי מעצבן אותי רצח.
והמוט אין לי מושג באמת שאין לי מושג. אני מניח שהוא בין 13-20 קילו. בינתיים זה לא מעניין אותי. מעניין אותי לשים על המוט 100 קילו . אם אתם רוצים תקראו לזה סקוואט 47 קילו.. מה אני יכול לעשות. וזה לא שאני לא אוכל אני טורף אם לא הייתי טורף לא הייתי מתקדם וזה לא שהמשקל קל לי. כנראה שפשוט הרגליים שלי חלשות יותר משל אחרים ואני לא הולך סתם לנסות להעלות את הסקוואט ל60 קילו 70 קילו ישר. נעלה לאט לאט מה אני יכול לעשות ..

4roxe
19-11-09, 16:17
אימון הכי חרא שהיה לי . פאקינג בגלל המדריכים @!##
אימון a יום חמישי 19.11. איזה עצבים קיבלתי
סקוואט מצוין . הייתי חזק כלכך ביומיים האלה מיום שלישי אכלתי כלכך הרבה וישנתי מצוין שיכלתי להעלות 5 קילו בסקוואט אבל המדריכים המפגרים האלה הוציאו אותי מריכוז והביאו לי תעצבים של החיים : אתה יורד נמוך מדי. תעשה בסמית . אני פאקינג עושה לאו בר היא אומרת לי האחיזה שלך צרה מדי תעשה אחיזה רחבה . הביאו לי תעצבים עשיתי בסוף סקוואט מפגר של אותו משקל מהאימון הקודם אפילו לא היה לי תכוח לשמוע עוד מילה מהם לעזעזל.
בנץ הלך מצוין העלתי 2.5 קילו הלך חלק בלי בעיה 5-5-5
דדליפט : הרגו אותי. אתה הורס תגב. אתה עושה תרגילים של מתאמנים 20 שנה. אתה לא אמור לכופף תברכיים בדדליפט (ואז היא מראה לי סטרייט לג דדליפט ואני אומר לה אבל אני לא עושה סטרייט לג דדליפט. )
הלכתי הביתה באמצע האימון מהמכון. פאקינג מדברים עליי מאחורי הגב המדריכים ואני לא מצליח להתרכז רציתי לרצוח אותם.

לאדע מה אני עושה שבוע הבא. אין לי מושג . עוזב תמכון כנראה בסוף החודש מקווה שהמכון life and fitness בחדרה יותר מקצועי מפאקינג פורמה דוגמני פיטנס בשקל שעושים לי סקוואט בסמית משין

BlueNinja
19-11-09, 16:47
סקוואט מצוין . הייתי חזק כלכך ביומיים האלה מיום שלישי אכלתי כלכך הרבה וישנתי מצוין שיכלתי להעלות 5 קילו בסקוואט אבל המדריכים המפגרים האלה הוציאו אותי מריכוז והביאו לי תעצבים של החיים : אתה יורד נמוך מדי. תעשה בסמית . אני פאקינג עושה לאו בר היא אומרת לי האחיזה שלך צרה מדי תעשה אחיזה רחבה . הביאו לי תעצבים עשיתי בסוף סקוואט מפגר של אותו משקל מהאימון הקודם אפילו לא היה לי תכוח לשמוע עוד מילה מהם לעזעזל.
דדליפט : הרגו אותי. אתה הורס תגב. אתה עושה תרגילים של מתאמנים 20 שנה. אתה לא אמור לכופף תברכיים בדדליפט (ואז היא מראה לי סטרייט לג דדליפט ואני אומר לה אבל אני לא עושה סטרייט לג דדליפט. )
הלכתי הביתה באמצע האימון מהמכון. פאקינג מדברים עליי מאחורי הגב המדריכים ואני לא מצליח להתרכז רציתי לרצוח אותם.

לאדע מה אני עושה שבוע הבא. אין לי מושג . עוזב תמכון כנראה בסוף החודש מקווה שהמכון life and fitness בחדרה יותר מקצועי מפאקינג פורמה דוגמני פיטנס בשקל שעושים לי סקוואט בסמית משין

לה אתה מחדרה ?!!! בדוק אתה בא לדפוק איתי אימון

אני מתאמן ב Life&Fitness אין לך מה לדאוג מהמדריכים פה,כל אחד פה שפיץ הם יראו לך איך לעשות דדליפט אם תצטרך ובחיים לא יעירו לך על "למה אתה עושה" הם יהיו מבסוטים כלעוד תעשה כמו שצריך

תשאיר איייסי נדבר

4roxe
19-11-09, 16:50
ואווי אחי הצלת אותי@!#@#@#! אני מסיים תחודש בפורמה ובא ישר ללייף אנד פיטנס ואווי
חיפשתי ספוטר כמו מטורף וגם מישו שיתאמן בכלל איתי באותו אימנוים. באמת שכיף לשמוע.
המדריכים שם נותנים סקוואט מלא? עד שבירת מקביל ? ודדליפט טוב?
פחות אויותר כמו בסרטונים של ריפטו? כי אצלנו פאקינג בפורמה חופרים לך לעשות סקוואט בסמית משין עם רגליים 1000 מטר קדימה לפני המוט.
לא נכנס ממש לאייסי.. כנס אליי אם יש לך מסן oramzaleg1990@hotmail.com
או אם יש לך פייסבוק OR AMZALEG תכנס נדבר שם בצאט. שמח לשמוע שאתה גם מחדרה ומתאמן בSS אחי חודש הבא ב1 לדצמבר אני כבר יעשה אימון ראשון בלייף אנד פיטנס בעזרת השם

BlueNinja
19-11-09, 16:54
ואווי אחי הצלת אותי@!#@#@#! אני מסיים תחודש בפורמה ובא ישר ללייף אנד פיטנס ואווי
חיפשתי ספוטר כמו מטורף וגם מישו שיתאמן בכלל איתי באותו אימנוים. באמת שכיף לשמוע.
המדריכים שם נותנים סקוואט מלא? עד שבירת מקביל ? ודדליפט טוב?
פחות אויותר כמו בסרטונים של ריפטו? כי אצלנו פאקינג בפורמה חופרים לך לעשות סקוואט בסמית משין עם רגליים 1000 מטר קדימה לפני המוט.
לא נכנס ממש לאייסי.. כנס אליי אם יש לך מסן oramzaleg1990@hotmail.com
או אם יש לך פייסבוק OR AMZALEG תכנס נדבר שם בצאט. שמח לשמוע שאתה גם מחדרה ומתאמן בSS אחי חודש הבא ב1 לדצמבר אני כבר יעשה אימון ראשון בלייף אנד פיטנס בעזרת השם

תקשיב בחדר של המשקולות יש על הקיר פוסטר שהכותרת שלו זה : Squat or Die או Squat Till You Puke משהו כזה...והמדריכים לא יעירו לך הסקוואט,כלעוד תעשה אותו כמו שצריך

תקשיב המדריכים שם תותחים והם גם נראים ככה,אין מדריך שחיף כולם היקף 40-44 תיקח דוגמה את אור ביטון הוא אחד המאמנים,ויש עוד אחד שתיים תותחים אחד בני ואחד שחר,ויש עוד אחד ענק חדש שלא זוכר את השם שלו

4roxe
19-11-09, 16:58
ואווי זה נורא יעזור לי. במקום שיגידו לי תתקן תטכניקה תעשה בסמית משין. או אל תרד עד הסוף
סוף סוף מישו יתקן לי תטכניקה לגמרי . אחי הקלת לי כלכך .. אני חשבתי שזהו אין לי סיכוי יותר לעשות ss כמו שצריך . וזה אחת התכניות היא פשוט עובדת כמו קסם שאוכלים ויושנים כמו צריך התבאסתי על המכון שלי כלכך.

BlueNinja
19-11-09, 16:59
ואווי זה נורא יעזור לי. במקום שיגידו לי תתקן תטכניקה תעשה בסמית משין. או אל תרד עד הסוף
סוף סוף מישו יתקן לי תטכניקה לגמרי . אחי הקלת לי כלכך .. אני חשבתי שזהו אין לי סיכוי יותר לעשות ss כמו שצריך . וזה אחת התכניות היא פשוט עובדת כמו קסם שאוכלים ויושנים כמו צריך התבאסתי על המכון שלי כלכך.

חחח אז יאללה תעוף מפורמה גועל נפש של מדריכים יש שם זה אשכרה מכון של כוסיות

וכן ss עובדת גם עליי מצויין חשבתי בהתחלה שהקצת תרגילים לא ישפיעו,אבל הם עושים את העבודה יופי עם תזונה מתאימה

4roxe
19-11-09, 17:04
באמת מכון של כוסיות.. יאללה אני מסיים תשבוע הבא ועובר.. כמה עולה לחודש ?

BlueNinja
19-11-09, 17:08
באמת מכון של כוסיות.. יאללה אני מסיים תשבוע הבא ועובר.. כמה עולה לחודש ?

אם אתה עושה מנוי לשנה זה יוצא 200 לחודש... (אני קיבלתי הנחת חייל אז יצא לי 180 )

אם אתה יודע מזה הכיתה של החיל אוויר בעמל...אז הם מתייחסים אליי כמו חייל בכל מקום אז הוצאתי מהם הנחה..והוספתי אותך למסן

4roxe
19-11-09, 17:10
עדיין לא קיבלתי בקשה לאישור..אה אופס אחי שמתי בטעות COM//
זה oramzaleg1990@hotmail.co.il
והם עושים משו כזה? שאם אני מתגכייס עוד 3 חודש. אני יכול לשלם ל3 חודש? כאילו להירשם למכון עד מרץ?

4roxe
22-11-09, 17:30
אימון b ראשון של השבוע יום ראשוןתאריך 22.11
סקוואט- אחרי אימון קודם שנשארתי על 45 קילו כדי לתקן קצת תטכניקה. העלתי ל50 קילו היום והלך חלק. 50 קילו על המוט ! ממש גאה בעצמי הסווקאט בכללי כולל המוט בערך 65 מינימום .. 100 קילו בעוד פחות מחודש אני מקווה @# מרגיש ממש חזק ושיפור מצוין.
פרס- העלתי ל27.5 משקל על המוט 40 קילו מינימום פרס ( הפרס פשוט מוציא תכתפיים בצורה משמעותית זה מדהים) 5-5-4-4 מישו הרס לי תסט האחרון. הrack הוא משמאל לסמית משין. מישו נכנס להעמיס משקל בסמית משין בזמן שאני פאקינג עושה תסט והייתי צריך להשאיר תמוט איזה 7 שניות אוברהד כדי לא לפגוע לו בראש איזה עצבים, אחרי שהורדתי כבר לא הצלחתי לסיים 5 חזרות..רק 4 ..נחתי 2 דקות ניסיתי לתקן לעשות סט של 5 שוב הגעתי ל4. אימון הבא אני ישאר על 27.5
מתח- עוד מנסה להגיע ל15x3

4roxe
24-11-09, 18:22
אימון a 24/11 יום שלישי
הרגשתי נורא נורא חלש באימון הזה לא יודע למה.
סקוואט- לא העלתי משקל נשארתי על 50 קילו משקל על המוט 5-5-5 וגם זה היה לי קשה לעזעזל.
בנץ- לא הצלחתי להעלות מ47.5 ל50 .. ממש קשה לי כבר עם הבנץ.
דדליפט- לא עשיתי דדליפט. אני חוזר לעשות תדדליפט שבוע הבא שאני נרשם למכון החדש ששם יוכלו לעזור לי בטכניקה , מבינים שם הרבה יותר טוב מהמדריכים במכון שלי אז אני בינתיים חוסך לעצמי תטעויות. עניין של שבוע
במקוםזה עשיתי back extension אני חושב קוראים לזה ככה. שהרגליים תפוסות על מכשיר כזה ואתה מתכופף עם הגב עד למטה ואז עולה ..עם פלטה על החזה.

אני מקווה ששוב התקיעות האלה נבעו מהימי מנוחה( עד עכשיו שנתקעתי זה נבע מזה).. יום אחד נרדמתי ב3 בלילה יום קמתי ב2 בצהריים יום אחריו נרדמתי ב1 בלילה קמתי ב11.. כנראה החסרתי איזה 2500 3000 קלוריות בזמנים המבוזבזים האלה.. נראה מה יהיה בחמישי מקווה שלא יהיה ימים שאני לא ישן טוב בהם ולא יאכל טוב. אם אני יתקע כבר יתחיל לחשוב על ריסט .

חושב להוסיף לאימון b או a או לשתיהם .. בסוף האימון את הback extension (שוב אם קוראים לזה ככה) לגב התחתון כדי לתת אקסטרה חיזוק אליו.. 3 סטים לא משו מיוחד..למישו יש דעה בעניין?

4roxe
26-11-09, 15:43
אימון b יום חמישי26.11
הרגשתי ממש חלש לפני האימון.. יעונ עייף רצח לא יודע למה.
סקוואט-כל פעם שאני מעלה משקל אני מאבד בקצת את הטכניקה. אז הורדתי תמשקל מה50 קילו ל45 לתקן לטכניקה מושלמת. הרגשתי שאני יכול לשים 52.5 משקל על המוט(לא כולל המוט) היום אבל העדפתי לתקן תטכניקה קודם .(ברך בעייתית דואג שלא יקרה לה כלום).
מילטרי-אימון שעבר ניסיתי לעשות 27.5 ואמרתי שלא הצלחתי לסגור חזרה חמישית בסט האחרון בגלל שמישו עבר לי בצד והייתי צריך להשאיר את המוט אוברהד בערך איזה 5-10 שניות בחזרה הראשונה וזה עייף אותי רצח לא הצלחתי לסגור תחמישית.. אז יצא לי 5-5-4
האימון הזה נשארתי על 27.5 וסגרתי בקלות 5-5-5 אימון הבא 30 קילו משקל על המוט! מילטרי מגיע כבר ל50 קילו עוד מעט בכללי התקדמות מצוינת.
מתחלצערי אני חלש במתח. אני עוד עושה תמתח עם עזרה מהמכונה של 25 ליברות...או קילו ..למרות שאני חושב שזה 25 ליברות.. ולא מצליח לסגור עדיין 15 חזרות כפול 3. אז עושה מקסימום חזרות כפול 3 סטים .

אימון הבא אני כנראה יהיה עדיין באותו מכון.. אבל מקווה שאימון של יום שלישי אני כבר יחליף תמכון ויהיו שם מדריכים שמבינים יותר ב סקוואט ובדדליפט ואני יוכל לחזור להעלות בהם משקלים חופשי ולראות אם הטכניקה היא בסדר

4roxe
29-11-09, 17:02
אימון a 29.11 יום ראשון
סקוואט-חזרתי ל50 קילו משקל על המוט לא כולל המוט. היה נורא קשה משום מה.. 5-5-5 ניסיתי לשמור נורא על הטכניקה.. יום שלישי במכון חדש שם מבינים יותר ויגידו לי מה אני עושה לא נכון..
בנץ- נראה לי נתקעתי לגמרי בבנץ .. לא הצלחתי שוב לעשות 50 קילו ל5-5-5 עשיתי 45 קילו ל4-5-5 לאדע מה נהיה.. אימון a אחרון של השבוע אם אני לא מצליח לעשות בו 50. אני יעשה ריסט.
דדליפט- כמו שאמרתי הפסקתי דדליפט בגלל הטכניקה אני יום שלישי במכון חדש אני יתחיל שוב דדליפט עם עזרה ממדריכים שם שמבינים בכל הזאת הדדליפט הוא עומד כרגע על 50 קילו על המוט..

במקום דדליפט עשיתי שוב הייפר אקסטנשן לגב תחתון.. אני חושב שככה קוראים לתרגיל הזה.. ומתח שאני החלטתי להוסיף אחרי כל אימון. כי אני לא מצליח לעשות 15x3 (מה שאני אמור לעשות בסוף אימון b ) אז אמרו לי שאפשר להוסיף לסוף כל אימון מתח עד שאני יצליח כבר לעשות 15x3

זה פשוט לא יאמן איך אתה מרגיש תעצירה בהתקדמות ברגע שאתה נופל בהכנסת הקלוריות שלך/שינה בתכנית הזאת

4roxe
01-12-09, 19:25
אימוןb 1/12/09 יום שלישי (עברתי מכון סוף סוף.. איזה מכון מצוין פוסטרים על הקירות של סקוואטים ודדליפטים ..מוצרים של animal פול פלטות מכון מטורף) מכון שיש לו האק סקוואט (לאדע זה די נדירבארץ לא?)

סוף סוף אני יודע כמה שוקל המוט.. אז שם הוא שוקל 20 קילו.. עכשיו אני ישים תמשקלים כולל המוט

סקוואט: 70 קילו סקוואט 5-5-5 היה קשה רצח בחזרה האחרונה בסט האחרון אבל דוחפים בטירוף.
מילטרי: 47.5 קילו .. 5-5 ובסט השלישי הורדתי ל45 קילו כי ידעתי שאני יגיע לכשל בסט האחרון כי כמעט הגעתי לכשל בסט השני.. אני יודע שזה לא התקדמות אימון הבאאני יעשה על אותו משקל.
מתח: מנסה עוד להגיע ל15x3 בינתיים עושה 3-4 מתח .. מתקדם לאט לאט

4roxe
03-12-09, 15:52
אימון a יום חמישי 3/12

סקוואט: 70 קילו סקוואט 5-5-5 ..טכניקה הרבה יותר טובה מהפעם האחרונה..
בנץ: 70 קילו 5-4-4 ..לא מתקדם במשקל כמובן.. אבל סוף סוף לפחות סגרתי 3 סטים של מינימום 4 חזרות אחרי איזה שבוע שאני נאבק ב70 קילו בנץ.. אימון הבא ננסה לסגור 5-5-5
דדליפט: חזרתי לעשות דדליפט!@ היה מצוין. 80 קילו דדליפט 5 חזרות פרפקט היה.

אני כבר תקוע שבוע וחצי על 70 קילו סקוואט ו70 קילו בנץ.. אני מקווה שעכשיו שחזרתי לעשות דדליפט הסקוואט יחזור להשתפר.. אולי ההפסקה של ה3 שבועות האלה בדדליפט גרמה לי להיעצר.. כי הקפדתי כמה שאני יכול על האוכל והשינה. בנץ ידעתי שאני יתקע מהר.. לאט לאט אני מנסה להעלות.. אם לא נצליח אימון הבא לסגור 5-5-5 נעשה ריסט

נעל
09-12-09, 22:31
תאכל יותר.
מילטרי אל תוריד משקל אם הצלחת בשתי סטים 5, גם אני כמה פעמים חשבתי אני לא אצליח יותר מ3 בסט האחרון והצלחתי חמישייה.
וגם אם תגיע לכשל זה לא נורא מנסים שוב אימון הבא.
ושוב,אוכל.

4roxe
10-12-09, 18:24
תאכל יותר.
מילטרי אל תוריד משקל אם הצלחת בשתי סטים 5, גם אני כמה פעמים חשבתי אני לא אצליח יותר מ3 בסט האחרון והצלחתי חמישייה.
וגם אם תגיע לכשל זה לא נורא מנסים שוב אימון הבא.
ושוב,אוכל.
כבר מגיע עוד שניה למצב שאני מקיא כבר מאוכל די נמאס לי לראות אוכל אני מכניס 3500בערך וכבר נמאס לי לאכול אני אין לי כוח לקום להתחיל לאכול פשוט (אבל אוכל כמובן אין ברירה)
מחכה כבר למשכורת לקנות גיינר שאני יכול להוריד קצת קצת בכמות של כל ארוחה לאיזה שבוע וחצי שבועיים כי פשוט נמאס לי.

ועשיתי כבר ריסט לכל התרגילים היום .כי זה כבר היה האימון ה3 במילטרי גם שלא הצלחתי להעלות משקל..כנל סקוואט ובנץ

התחלתי בעיקרון תתכנית מחדש עם 70 אחוז מהמשקלים האלה

היום אימון b 10.12
סקוואט 50 קילו 5-5-5
מילטרי 35 קילו 5-5-5
ומתח עוד אני מנסה לסגור 15x3 בינתיים אני עושה 2 3 בעזרת עצמי וסוגר 8 חזרות עם קפיצה וירידה איטית כמה שאני יכול

4roxe
13-12-09, 18:07
סקוואט 55 קילו 5-5-5
בנץ 50 קילו 5-5-5
דדליפט 55 קילו 5
אימון a יום ראשון

4roxe
15-12-09, 19:48
אימון b יום שלישי 15.12
סקוואט 60 קילו 5-5-5
פרס 40 קילו 5-5-5
מתח עוד בדרך להשלים 15 x3 זה כלכך קשה

4roxe
18-12-09, 17:02
אימון מאתמול אימון a
סקוואט 65 קילו 5-5-5
בנץ 55 קילו 5-5-5
דדליפט 60 קילו 5-5-5

4roxe
21-12-09, 21:48
אימון מאתמול אימון b
סקוואט 70 5-5-5
מילטרי 45 5-5-5
מתח 8-8-8

4roxe
22-12-09, 20:57
אימון מהיום אימון a יום שלישי
סקוואט 72.5 5-5-5 (הריסט עבד הצלחתי לעבור 70 קילו)
בנץ 60 קילו 5-5-5
דדליפט 65 קילו 5

יום חמישי מוסיף קריאטין בנוסף לגיינר.. מתאמן בכל הכוח מקווה להגיע ל100 סקוואט בקרוב ו80 בנץ מינימום

4roxe
26-12-09, 01:53
אימון b מאתמול יום חמישי
סקוואט- 75 קילו 5-5-5
מילטרי 50 קילו 5-5-5
מתח 3 סטים של 6 עם קפיצה וירידה איטית כמה שאפשר

4roxe
27-12-09, 19:39
אימון a היום יום ראשון
סקוואט 77.5 קילו 5-5-5
בנץ פרס 65 קילו 5-5-5
דדליפט 70 קילו 5-5-5

4roxe
29-12-09, 22:06
אימון b מהיום יום שלישי
סקוואט 80 קילו 5-5-5
מילטרי פרס 52.5 5-3-1 ואז הורדתי ל50 קילו וסגרתי 4 חזרות אחרי החזרה האחת
מתח 8-6-6 בערך. בקפיצה וירידה איטית

זה אישית האימון הכי קשה שהיה לי בחיים בסקוואט אני פשוט חשבתי שאני הולך להקיא מרוב מאמץ

Sugarzaza
30-12-09, 09:09
יפה נראה כאילו אתה מתקדם בקצב קבוע. איך התקדמת במשקל גוף?

4roxe
02-01-10, 03:10
יפה נראה כאילו אתה מתקדם בקצב קבוע. איך התקדמת במשקל גוף?

יום חמישי אימון
82.5 סקוואט 5-5-5
בנץ 67.5 5-5-5
דדליפט לא עשיתי כי פשוט היה לי כאב מטורף בגב התחתון .

והתקדמתי בערך 12 קילו

Dark_Muse
03-01-10, 23:07
אל תוותר על דדליפט בכלל כאבים בגב התחתון....
זה לפעמים עוזר לכאבים.

4roxe
03-01-10, 23:56
אני יודע אני הייתי רוצה לחשוב ככה כי שהתחלתי סקוואט הכאבים בברכים נעלמו
אבל שהתחלתי דדליפט הכאבים בגב התחתון הגיעו אך מצד שני גם התחלתי לעבוד בעבודה פיזית אז אני לא יכול לקבוע מה מהם הוא הגורם
אני בכל זאת יסיים תss עד ה14 לינואר כמו שתכננתי ויתחיל תחיטוב אני ישאיר עד אז תדדליפט מקווה להגיע ל90 קילו סקוואט לפחות

orian baruh
28-01-10, 21:04
לה אתה מחדרה ?!!! בדוק אתה בא לדפוק איתי אימון

אני מתאמן ב life&fitness אין לך מה לדאוג מהמדריכים פה,כל אחד פה שפיץ הם יראו לך איך לעשות דדליפט אם תצטרך ובחיים לא יעירו לך על "למה אתה עושה" הם יהיו מבסוטים כלעוד תעשה כמו שצריך

תשאיר איייסי נדבר

:(:(:(:(:( "פה,כל אחד פה שפיץ" המאמן שלי קרא לי שפיץץ :( עד שנגמר לי המנוי ואי לא מתאמן כבר 3 שבועות :( ההורים לא רוצים לחדש ואני בנתיים צריך לעבוד בשביל לשלם תמנוי אבל לא הרווחתי מספיק חח סעמק

פותח האשכול למרות כול הכשלים שהיו לך אתה מתקדם מאוד יפה גם במשקלים וגם במשקל גוף
היקפים לפני ואחרי? ועל כמה א.ש אתה?

tal_s
28-01-10, 21:07

שים אוזניות או שתגיד להם שאתה לא מעוניין לשמוע אותם

Ballantine
29-01-10, 15:14
כל מה שהוא תיאר קרה לי לפני יומיים,למרות שלא נהרס לי האימון...
קצת בעיתי להשים אוזניות שצריך שמאמן יבוא לישמור עליך וזה תרגיל שצריך להיות מרוכז 120%...

orian baruh
29-01-10, 19:46

את האמת אוזניות קצת הורס תריכוז נגיד בתרגילים לא מורכבים אפשר להשים אוזניות כי אתה לא צריך להתרכז לשמור על טנכיקה נכונה כי אין ממש טכניקה אבל בתרגילים המורכבים צריך להיות מרוכז 200000% בטכניקה ואזוניות יכולות להסיח את הדעת אבל כמובן זה תלוי בבנאדם אם אוזניות לא מפריעות לא זה פסדר שהוא ישים..

4roxe
29-01-10, 23:41

אחי אתה רציני? זה ממזמן
כבר עברתי מכון למכון מצוין שכמעט ונדיר שלא עושים סקוואט בו אז מקבלים את זה יפה ומעירים גם נכון

ואני הפסקתי עם הss בגלל שאני עומד להתגייס עוד חודש.. הנתונים היו מצוינת

משקל לפני 90
אחרי 105

היקף יד 32-35
ועכשיו
39-42 (חם וקר)