PDA

צפה בגרסא המלאה : 2 שאלות לגבי יעילות חטיפי חלבון+NoExplode

skitz125
16-11-09, 17:35
קודם כל שלום לכולם אני חדש כאן בצורה מסויימת,
כבר שנה+ שאני נעזר במידע שמפורסם באתר ובפורומים כאן, אבל רק היום השכלתי לעשות ולפתוח משתמש משלי.

יש לי 2 שאלות לאלו מביניכם שהתנסו במוצרים הללו,
שאלה ראשונה לגבי הנו אקספלוד, קניתי אותו לפני שבועיים אחרי שראיתי ברשת את כמות הביקורות של המשתמשים הנלהבים שלו, אני לא מבין מה לא עובד אצלי כי הוא פשוט לא משפיע, אפילו טיפה, לא מנפח את הורידים לא נותן לי אקסטרה כוח ממש כלום, אני לוקח 3 סקופס מחכה חצי שעה ופשוט שום דבר לא קורה, אולי זה משהו בדרך ההכנה אני לא יודע.

השאלה השנייה היא לגבי חטיפי חלבון, אני חייל והארוחות לא כל כך מספקות, במיוחד עבורי עכשיו כשאני מנסה לעלות במסה, אני צורך אבקת חלבונים לא גיינר, סיימתי גיינר לא מזמן והתחלתי חלבונים אבל אני מרגיש שאני צריך עוד חלבונים ופחמימות, בעיקר פחמימות, וחטיפי חלבון שיש בהם גם פחמימות מורכבות נראים לי פתרון טוב השאלה היא האם הם יעילים ועובדים כמו אבקות.

תודה רבה לעוזרים, דרך אגב שמי איציק :)

Nitro Speed
16-11-09, 17:42
כי נו אקספלואוד זה בולשיט.
אבקות לא עושות כלום ולא "יעילות"
לך תקרא מה זה תוספי מזון

skitz125
16-11-09, 17:55
כי נו אקספלואוד זה בולשיט.
אבקות לא עושות כלום ולא "יעילות"
לך תקרא מה זה תוספי מזון

אני לוקח את התשובה שלך בערבון מוגבל ביותר, אבל תודה בכל אופן.
אני פשוט לא מבין מה ז"א אבקות לא עושות כלום, ואני לא מבין איך אפשר להגיד בולשיט על מוצר שיש לו קהל משתמשים כל כך גדול שרובם המכריע נורא מרוצה ממונה.

hypertrophy
16-11-09, 18:00
שתי אפשרויות...
או שאתה מנער ממש חזק כשאתה מכיןם את זה [מה שאסור]
או שאתה אחד מהאנשים שזה לא משפיע עליהם [זה לא כל כך נדיר זה קורה להמון]
בכל אופן תשכח מוורידים וכו'....בעיקר מרץ וכוח

Nitro Speed
16-11-09, 18:06
אני לוקח את התשובה שלך בערבון מוגבל ביותר, אבל תודה בכל אופן.
אני פשוט לא מבין מה ז"א אבקות לא עושות כלום, ואני לא מבין איך אפשר להגיד בולשיט על מוצר שיש לו קהל משתמשים כל כך גדול שרובם המכריע נורא מרוצה ממונה.

אבקות זה לא קסם והן לא עושות כלום,סך הכל משלימות חלבון.
אין הבדל אם היית אוכל טונה או בשר באותה כמות חלבון.
נו אקפלואוד זה ארג'נין+קפאין+טאורין+קרניטין.
זה הכל,אם תקח קפאין במקום(הרבה יותר זול) תקבל אפקט הרבה יותר גדול מהבולשיט הזה

king l8
16-11-09, 20:12
אבקות זה לא קסם והן לא עושות כלום,סך הכל משלימות חלבון.
אין הבדל אם היית אוכל טונה או בשר באותה כמות חלבון.
נו אקפלואוד זה ארג'נין+קפאין+טאורין+קרניטין.
זה הכל,אם תקח קפאין במקום(הרבה יותר זול) תקבל אפקט הרבה יותר גדול מהבולשיט הזה

+1234
ענה לך יפה מאד!

mrkrabxD
16-11-09, 20:30
אחי יש כאלה שבאמת הקראטין לא עובד עליהם כל כך אולי אתה אחד מהם וזה ממש לא נדיר למלא אנשים זה קורה,לפי דעתי תקנה פעם הבאה קראטין זול יותר ויותר אפקטיבי כמו המונו

skitz125
16-11-09, 20:57
אחלה שמחתי לשמוע שאני לא מיוחד ושיש עוד אנשים שהפסידו 500 שקל :(
ואשמח לשמוע מה דעתכם על החטיפי חלבון שמוכרים פה באתר, וגם על איזה קריאטין אתם ממליצים למטרת הגדל מסת שריר וכוח לפני אימון.

mrkrabxD
16-11-09, 23:06
אחלה שמחתי לשמוע שאני לא מיוחד ושיש עוד אנשים שהפסידו 500 שקל :(
ואשמח לשמוע מה דעתכם על החטיפי חלבון שמוכרים פה באתר, וגם על איזה קריאטין אתם ממליצים למטרת הגדל מסת שריר וכוח לפני אימון.

אחי חטיפי חלבון זה חרטה כי מבחינת מחיר לקנות אבקה יוצא הרבה יותר זול וכמות הרבה יותר גדולה,ותחכה בינתיים עם הקראטין אחי תגמור קודם את הנו אקספלוד תתנקה אחרי זה איזה חודש חודש וחצי ואז תחזור לקראטין

יניב צוות ישראלבודי
16-11-09, 23:27
קודם כל שלום לכולם אני חדש כאן בצורה מסויימת,
כבר שנה+ שאני נעזר במידע שמפורסם באתר ובפורומים כאן, אבל רק היום השכלתי לעשות ולפתוח משתמש משלי.

יש לי 2 שאלות לאלו מביניכם שהתנסו במוצרים הללו,
שאלה ראשונה לגבי הנו אקספלוד, קניתי אותו לפני שבועיים אחרי שראיתי ברשת את כמות הביקורות של המשתמשים הנלהבים שלו, אני לא מבין מה לא עובד אצלי כי הוא פשוט לא משפיע, אפילו טיפה, לא מנפח את הורידים לא נותן לי אקסטרה כוח ממש כלום, אני לוקח 3 סקופס מחכה חצי שעה ופשוט שום דבר לא קורה, אולי זה משהו בדרך ההכנה אני לא יודע.

השאלה השנייה היא לגבי חטיפי חלבון, אני חייל והארוחות לא כל כך מספקות, במיוחד עבורי עכשיו כשאני מנסה לעלות במסה, אני צורך אבקת חלבונים לא גיינר, סיימתי גיינר לא מזמן והתחלתי חלבונים אבל אני מרגיש שאני צריך עוד חלבונים ופחמימות, בעיקר פחמימות, וחטיפי חלבון שיש בהם גם פחמימות מורכבות נראים לי פתרון טוב השאלה היא האם הם יעילים ועובדים כמו אבקות.

תודה רבה לעוזרים, דרך אגב שמי איציק :)

אהלן איציק. לגבי הנו אקספלוד אתה צודק. לרוב האנשים הוא עובד מצויין, לצערנו חלק מהאוכלוסייה לא רגישה לממריצים ולא מרגישה בכלל את המוצר.
המלצה שלי היא שתבדוק אם אתה צורך במשך היום הרבה קפאין (קפה, קולה וכו'). אם התשובה היא כן אז תנסה להוריד את הכמות.

אם זה לא יעזור תנסה פעם הבאה לקחת קריאטין מונוהידראט שמוכח מחקרית כעוזר.

בקשר לשאלה השנייה, אם אתה עדיין מחפש לעלות במסה סביר להניח שאתה צריך יותר פחמימה.
אמרת שהיה לך גיינר. איזה גיינר זה היה ולמה הפסקת להשתמש בו?
יכול להיות שכשעברת לאבקת חלבון אתה בעצם לקחת משהו שפחות מתאים לך.

בקשר לשאלה עם החטיפים, החטיפים יכולים לשמש תוספת אבל תיקח את החטיפים היותר מאסיביים, או הממוטה או הWOW או הפרוטאון.

http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1453&CategoryID=148&Page=2

http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1320&CategoryID=148&Page=2

תזמין עכשיו חבילות יש עליהם מבצע של 12+1 זה יותר משתלם...