PDA

צפה בגרסא המלאה : אילו פתרונות יש לדלקת בגיד הסופרה ספינטוס-כתף?

skitz125
17-11-09, 20:53
שלום,
אני סובל מדלקת בגידים בכתף כבר 7 חודשים, ניסיתי כמה כדורים ביניהם סלקוקס, ארטופן, ואטופן, כולם במינונים הגבוהים שלהם.
ללא שיפור ואני אפילו מרגיש החמרה במצב, קבעו לי פיזיותרפיה אבל אני חייל ביחידה מבצעית וזה נורא בעייתי עבורי אני פשוט מעדיף שלא ללכת כי זה גורם לכל הרבה בעיות מסביב, כמו כן אני בספק אם מסאג'ים ומתיחות יעזרו למה ששלושה סוגי כדורים לא יעזרו,
הייתי רוצה לשמוע חוות דעת נוספת לפני שאני פונה שוב לאורטופד כיוון שכשמדובר בתור לאורטופד צבאי אז הטווח המתנה נע בין חודשיים לחצי שנה.

Scylla
18-11-09, 00:36
כמה שזה מצחיק אבל סטרואידים. לאמא שלי גם הייתה דלקת לכתף הזריקו לה לשריר וזה עזר.

ד"ר עופר בר
24-11-09, 19:14
שלום,
אני סובל מדלקת בגידים בכתף כבר 7 חודשים, ניסיתי כמה כדורים ביניהם סלקוקס, ארטופן, ואטופן, כולם במינונים הגבוהים שלהם.
ללא שיפור ואני אפילו מרגיש החמרה במצב, קבעו לי פיזיותרפיה אבל אני חייל ביחידה מבצעית וזה נורא בעייתי עבורי אני פשוט מעדיף שלא ללכת כי זה גורם לכל הרבה בעיות מסביב, כמו כן אני בספק אם מסאג'ים ומתיחות יעזרו למה ששלושה סוגי כדורים לא יעזרו,
הייתי רוצה לשמוע חוות דעת נוספת לפני שאני פונה שוב לאורטופד כיוון שכשמדובר בתור לאורטופד צבאי אז הטווח המתנה נע בין חודשיים לחצי שנה.

התרופות שציינת שייכות למשפ' nsaids.
התרופות הללו נוגדות דלקת,
אך אינן מבטיחות החלמה מלאה.
כדאי לנסות טיפול אדיטיבי-
טיפול בפיזיותרפיה יכול לעזור לך.
אם לא- כדאי לפנות לאורטופד.
צה"ל דאג לייעל את השירות שלו,
והיום ניתן במקרים אקוטים לראות אורטופד תוך כמה שבועות.

רפואה שלמה.