PDA

צפה בגרסא המלאה : כמה גרם חלבון לקחת אחרי אימון?

mrkrabxD
18-11-09, 19:12
נגיד עכשיו סיימתי אימון ואני לוקח 60 גרם חלבון אחריו (3 סקופים של אבקת חלבון רגילה) זה בסדר?כי אני מעדיף לגמור את כל הקטע של ההשלמת ערכים בפעם אחת ולא בכמה פעמים,זה יכול לעשות תופעות לוואי או משהו או שהגוף ישתמש בחלבון להפקת אנרגיה במקום שיקום השרירים?מה דעתכם ?

R&R
18-11-09, 19:23
נגיד עכשיו סיימתי אימון ואני לוקח 60 גרם חלבון אחריו (3 סקופים של אבקת חלבון רגילה) זה בסדר?כי אני מעדיף לגמור את כל הקטע של ההשלמת ערכים בפעם אחת ולא בכמה פעמים,זה יכול לעשות תופעות לוואי או משהו או שהגוף ישתמש בחלבון להפקת אנרגיה במקום שיקום השרירים?מה דעתכם ?

לא משנה.עדיף לפצל בגלל נוחות אבל תעשה מה שנוח לך.

mrkrabxD
18-11-09, 21:33
לא משנה.עדיף לפצל בגלל נוחות אבל תעשה מה שנוח לך.

אתה בטוח אחי?זה לא ילך על אנרגיה שאני מבזבז או משהו?עוד תגובות בבקשה

menib13
18-11-09, 21:42
תפצל אחי יותר טוב ויותר נוח

mrkrabxD
18-11-09, 21:56
תפצל אחי יותר טוב ויותר נוח

אחי אני מעדיף לגמור עם השייקים בפעם אחת כי זה עושה לי גזים וכאבי בטן לפעמים

menib13
18-11-09, 22:47
אחי אני מעדיף לגמור עם השייקים בפעם אחת כי זה עושה לי גזים וכאבי בטן לפעמים

בוא אני יתן לך תשובה סופית שלא תיסתבך יותר מידי תישתה את זה איך שנוח לך ואיך שאתה כול עוד זה משלים לך תערכים היום יומיים סבבה אחי מקווה שעזרתי אם יש עוד שאלה תישאל :)

אבל אני חושב שעדיף לפצל וכול שעתיים שלוש לתת לגוף מנה מכובדת של חלבון

mrkrabxD
18-11-09, 23:17
בוא אני יתן לך תשובה סופית שלא תיסתבך יותר מידי תישתה את זה איך שנוח לך ואיך שאתה כול עוד זה משלים לך תערכים היום יומיים סבבה אחי מקווה שעזרתי אם יש עוד שאלה תישאל :)

סבבה תודה אחי

!Demon!
19-11-09, 09:02
לא משנה , הנושא נתחן תריץ חיפוש

goro
19-11-09, 12:57
60-100

king l8
19-11-09, 20:12

מחזק..