PDA

צפה בגרסא המלאה : אני נחשף..:]

keen12
23-02-07, 16:59
אז ככה.. קצת פרטים על עצמי.. בן 16 וחצי.. מתאמן 5 חודשים..
הנה תמונה לפני שהתחלתי להתאמן:
http://img293.imageshack.us/img293/8751/cimg04071ha2.jpg
והנה סרטון שלי מאתמול:
http://www.youtube.com/watch?v=O-gOJwCV1C0
עד עכשיו עבדתי ללא תפריט תזונה וללא כל תוסף, שבוע הבא אני נפגש עם דיאטיקן ואני מתחיל חיטובון קטנטן ל7-8 אחוז שומן, ברגע שהמטרה הזו תושג אני מתחיל לעלות מאסה נקיה עד החורף.. ובחורף אני כנראה יעבוד כבר פחות נקי..
הסיבה שאני לא דופק מאסה עכשיו כמו מטורף היא שאני יודע שגם ככה אני יצטרך לחטב לפני הקיץ(רוצה ריבועים לים..:) ועם המזג אוויר הזה כנראה שכבר בפסח נתחיל ללכת לים.. אז.. אין טעם.
אני יודע שאני יחסית רזה.. אחרי החיטוב וכמה חודשים טובים במסה אני יעלה עוד פעם תמונות:].
בבקשה להגיב על השינוי, ולא על הרצון שלי לחטב.

NIRAN
23-02-07, 17:01
אתה מזכיר לי ניצול שואה! ברצינות.

אין לך מה לחטב כי אין מה לחטב גם ככה! תן מסה נקייה אם אתה לא רוצה שומן.

keen12
23-02-07, 17:03
אני יודע הרבה חברים שלי אמרו לי ככה.. אבל כרגע לא ממש רואים ריבועים אם אני לא עושה שריר.. רואים טיפה תצורה שלהם.. אני על 9 אחוז שומן בערך.. כשאני יהיה ב7-8 יראו ריבועים במצב מנוחה.. וזו המטרה שלי כרגע, כשאני אשיג אותה אני יעבור לעליה נקיה במסה.

VoRteX
23-02-07, 17:03
עוד ניצול שואה... צריך לחנוק את ההורים שלך על שלא נתנו לך לאכול.
תעשה טובה לך למטבח תפתח ת'מקרר ותאכל כל מה שבא ליד...

IGOR
23-02-07, 17:05
אני לא מבין מה הקטע של הפורום הזה..אחי,תוכל הרבה!!

Dino Psaras
23-02-07, 17:06
את מה אתה רוצה לחטב???!?! :helpsmilie: :sweatdrop: :shok1: :blink: :cry_1: :huh: :disgust:

DMX
23-02-07, 17:06
תאכלללללללללללללל דחוףףףףףףףףףףףףף!!!!!!!!!!!!!!!

keen12
23-02-07, 17:21
תסתכלו בתמונה ואז בסרטון, אתם באמת רוצים להגיד לי שלא רואים שינוי?..
אז נכון שאני לא גדול כמו כולכם פה, אבל הערות על כך שאני נראה כמו ניצול שואה קיבלתי כבר בחיי, ותאמינו לי שזה לא דבר שנותן מוטיבציה.
בכל מקרה, בקשר לחיטוב, זה לא הולך להיות חיטוב ארוך, לא רואים אצלי קוביות במצב מנוחה, וזו המטרה שלי כרגע בסדר?, ברגע שאני ישיג את זה אני יתחיל עם מסה נקייה..
זה די מעצבן שאם יבוא לפה מישהו שמן(אני לא מדבר על מישהו שיש לו מסה ואחוז שומן 18-20) אלא מישהו שמן שיש בו ממש קצת מסת שריר, אנשים פה יגיבו לו בזה שהוא צריך חיטוב וכאלה, אבל יעשו את זה בצורה נחמדה, אף אחד לא יקרא לו שמן או משהו בסגנון, אלא יתנו תגובות שבאמת נותנות מוטיבציה להמשיך..
ואם בא אחד כמוני שהוא רזה, אז יקראו לו ניצול שואה ויגידו לו את זה בצורה הכי לא נחמדה שאפשר.
אין לי בעיה עם מה שאתם חושבים, הבעיה שלי היא עם איך שאתם אומרים את זה.

VoRteX
23-02-07, 17:26
מצטערים, אני בטוח שלא רצינו לפגוע בך.

בכל זאת, אני לא חושב שיהיה לך שווה להשקיע כסף בדיאטן בלעשות חיטוב.
אתה צריך להעלות במסה, וראיתי הרבה כמוך שעשו שינוי עצום...
בהצלחה.

Night_Wolf
23-02-07, 17:26
חחחחחחחחחחחחח ניצול שואה עלק חחחחחחחח

בונא אחי אתה סומלי אורגינל איזה חיטוב ואיזה נעליים לך לדאיטן שאמר לך לעשות חיטוב תכניס לו בוקס ותשלח אותו לקיבינימט

עליה במסה עצבנית!!ומלוכלכת אחו שרמוטה
בהצלחה גבר!

נ.ב
קח הכל בצחוק נשמה :)

Ori-Silver
23-02-07, 17:35
אם אתה עושה חיטוב אתה פשוט דביל אתה תיהיה כזה שחיפון תלך לגיל שיבנה לך תפריט או שתקרא מאמרים ותבנה לעצמך....אתה צריך לעלות מינימום 10 קילו!!

keen12
23-02-07, 17:40
התכנון שלי הוא בסופו של דבר לעלות עוד 15 קילו, אבל להיות על אחוז שומן שנע בין 7.5-8 אחוז, תסביר לי רק מה הטעם לדפוק עכשיו מאסה אם עוד חודש אני מתחיל כבר ללכת לים, וכמו שאמרתי אני רוצה שיראו את הריבועים בים..
מצד שני, אני יכול לעשות חיטובון של חודש בערך אולי טיפה פחות, כמה זמן שזה יקח, ואז להתחיל מסה נקיה.
תעשו לי טובה תגיבו על השינוי ולא על התוכנית שלי

shahaflol
23-02-07, 17:50
התכנון שלי הוא בסופו של דבר לעלות עוד 15 קילו, אבל להיות על אחוז שומן שנע בין 7.5-8 אחוז, תסביר לי רק מה הטעם לדפוק עכשיו מאסה אם עוד חודש אני מתחיל כבר ללכת לים, וכמו שאמרתי אני רוצה שיראו את הריבועים בים..
מצד שני, אני יכול לעשות חיטובון של חודש בערך אולי טיפה פחות, כמה זמן שזה יקח, ואז להתחיל מסה נקיה.

קלוט, אתה על אחוז שומן נמוך כבר עכשיו. אם אתה לא רואה ריבועים כרגע, זה לא בגלל החיטוב אלא כי לא רואים שאתה מתאמן בכלל. אין לך ריבועים בבטן כי אתה צריך לעלות מסת שריר בבטן, ואתה דוגמא מובהקת לכל האנשים שאומרים שריבועים זה רק אחוז שומן נמוך.
כפיפות בטן טובות בטווח של 10 חזרות בערך ואם צריך עם תוספת משקל עליך יגרמו לך לשיפור מצוין בבטן. אחרי שתעלה במסה, אם תצטרך, תעשה חיטוב.

Nimrod
23-02-07, 17:51
חחחח חיטוב..

תקשיב במצבך אי אפשר לרדת ל7 אחוז שומן, הגוף קורס.
כרגע אתה צריך לישון 9 שעות ביום, להתאמן 1 שעה ביום ולאכול 12 שעות ביום, רצוף מידי פעם הפסקת שתייה או נשימה קצרה.

תעשה סקוואט, דדליפט ולחיצת חזה ותאכל 7000 קלוריות ביום אולי תשאר בחיים.
כרגע אתה כמו אנורקס בסכנת מוות.

Dr. Luber
23-02-07, 17:52
תגיד לי למה אתה מתאמץ ורוכש מנוי למכון כושר, מתאמן שם כ"כ קשה? בשביל ריבועים בים? היית קונה משקולות של 6 קילו ומתאמן בבית, תאמין לי היית נראה לא פחות טוב ממה שאתה נראה היום.

keen12
23-02-07, 17:53
אף פעם לא אמרתי שצריך רק אחוז שומן נמוך בשביל בטן.
אני עובד על הבטן בטווח של 10 חזרות עם משקל ובשיפוע שלילי כרגע, 3 פעמים בשבוע.
לפי המשקל של המכון פעם אחרונה שנמדדתי הייתי 9.7 אחוז שומן, אם אני יגיד ל8 אחוז שומן ולא יראו קוביות אני ישים זין ויעלה מסה מלוכלך.
אם כן, אני ישתדל לעלות כמה שיותר נקי.
לדר.לובר-אני לא מתאמן רק בשביל הריבועים, אני פשוט אומר שכשאני יגיע לריבועים אני יתחיל לעבוד על מסה.
ואל תחשבו שאני מזלזל בשאר הגוף, זה פשוט שחבל לי לעלות עכשיו מסה כמו מטורף אם במילא עוד חודש כבר מגיע הקיץ.
בנתיים מאז שהתחלתי לעבוד שילשתי את משקלי העבודה שלי, ואני עדיין ממשיך לעלות במשקל העבודה, מלבד העובדה שהידיים שלי קיבלו טיפטיפה צורה במצב מנוחה, אז נכון שאני לא נראה מסיבי.
אתה מזלזל בי כאילו שאני מתאמן רק על הבטן, ובעצם זה לא נכון, אני עובד לפי תוכנית Ab שלדעתי היא תוכנית מצויינת, אני יכול להעלות אותה לפה ותביאו לי תגובות עליה.. מה אתם חושבים אבל שיהיה.

Antonator1
23-02-07, 17:53
עדיף תהיה בים עם מסת שריר נורמלית ו - 13\14 אחוז שומן, מאשר כמו איזה רעב אחד על 9 אחוז. אני לא מבין, אתה רוצה להראות גוף טוב בים, אבל כל מה שיש לך זה אחוז שומן נמוך. אתה רזה כמו אני לא יודע מה. בגלל הים הוא בא לדפוק לי חיטוב. במצבך אתה צריך לשים זין על הים ולעלות מסה! החיטוב מעמיד אותך בסכנת מוות מתת תזונה.

Nimrod
23-02-07, 17:59
אף פעם לא אמרתי שצריך רק אחוז שומן נמוך בשביל בטן.
אני עובד על הבטן בטווח של 10 חזרות עם משקל ובשיפוע שלילי כרגע, 3 פעמים בשבוע.
לפי המשקל של המכון פעם אחרונה שנמדדתי הייתי 9.7 אחוז שומן, אם אני יגיד ל8 אחוז שומן ולא יראו קוביות אני ישים זין ויעלה מסה מלוכלך.
אם כן, אני ישתדל לעלות כמה שיותר נקי.

למשקל של המכון יש סטייה ענקית, הוא לא אומר כלום.
אתה עומד למות נראה לי חחח, את הסרטון שלך הפסקתי באמצע כי זה הגעיל אותי כמו הבנות האנורקסיות מהפרו אנא.
אתה נראה כמו בן אדם ממדינה אפריקאית שאוכל 100 קלוריות בחודש שהגוף שלו במצוקה קשה.
אתה צריך להתחיל לאכול הרבה כי כרגע לא רק שהגוף שלך מכוער מרוב שהוא שחיפי זה לא בריא.

ההבדל בינך לבין ניצולי שואה זה שהם יצאו מהגטו והתחילו לאכול, אתה מתעקש להמשיך לא לאכול.

ג'פרי
23-02-07, 18:00
חיטוב ?? לא ישאר ממך כלום :huh:

אחי תתחיל לטחון כמה שאתה יכול ותעבוד על בטן יום כן יום לא זה מה שעשיתי בתחילת הדרך ואני מרוצה מהתוצאות בקיצור אתה מספיק רזה אין לך עוד מה להרזות

keen12
23-02-07, 18:00
זה לא קשור לתת -תזונה, אני מבין שכולכם חושבים שאני לא אוכל הרבה, אבל האמת היא שאני אוכל יותר מרוב החברים שלי, ועדיין נשאר יותר רזה מהם בהמון.
רק היום לדוגמא אכלתי 4 משולשים של פיצה, צלחת קוסקוס ענקית ובמבה-אוכל לא מזין בשיט, אבל זה עדיין לא מעט.. בהתחשב בזה שהיום יום שישי ועוד לא אכלתי ארוחת ערב.

ohadhost
23-02-07, 18:01
אחי אתה צוחק עליי ? אתה אומר חיטוב ?
לא רואים לך קוביות כי אולי הם לא מספיק חזקות לא חשבתי על זה ?
אני יושב על יותר אחוז שומן ממך ובולטים לי הריבועים בלי שאני עושה שריר לא חייב להיות רזה רזה רזה .

toxicity
23-02-07, 18:01
אחי אתה רוצה להגיע לים עם ריבועים? מה הטעם? בנות לא יסכתלו על הריבועים שלך הם יסתכלו על כמה שרזה אתה! זה כמו איזה אחד שאמר פה שאם יש לך פצע ענק על הפרצוף אף אחד לא ישים לב אליו אם יש לך זין על המצח. מאסה בדחיפות.
נ.ב
לא מעליב אחי רק נותן ביקורת בונה

SmaMMiT
23-02-07, 18:02
גבר גבר מסה בלי לחשבן
תן בראש אפילו עוד 20 קילו ואני בספק עם תצתרך לחטב איזה חיטוב עכשיו מה אתה גנוב?!

keen12
23-02-07, 18:04
האמת שקצת השפעתם עלי לוותר על החיטוב ולהתחיל מסה.. אבל עדיין.. אנשים פה ממשיכים לטעון שאני לא אוכל כלום, ואני אוכל המון..
עד עכשיו אכלתי היום צלחת קוסקוס גדולה, 4 משולשים של פיצה ובמבה, ועדיין לא אכלנו ארוחת ערב.. וזה יום שישי שאני אוכל פחות.
בכל מקרה האוכל הזה לא מזין בשיט.

PcGunMan
23-02-07, 18:04
את מה אתה רוצה לחטב את העצמות???
תתחיל מסה דחוף!! תקרא מאמרים ותתחיל לעלות!

toxicity
23-02-07, 18:06
האמת שקצת השפעתם עלי לוותר על החיטוב ולהתחיל מסה.. אבל עדיין.. אנשים פה ממשיכים לטעון שאני לא אוכל כלום, ואני אוכל המון..
עד עכשיו אכלתי היום צלחת קוסקוס גדולה, 4 משולשים של פיצה ובמבה, ועדיין לא אכלנו ארוחת ערב.. וזה יום שישי שאני אוכל פחות.
בכל מקרה האוכל הזה לא מזין בשיט.
זהו????????????????? קודם כל פיצה זה לא מה שישמין אותך אם אתה במאזן קלורי שלילי. דבר שני אין פה כמעט קלוריות אולי 1400 בלחץ אני עד עכשיו אכלתי פי שתיים מזה ואני מת מרעב.

Nimrod
23-02-07, 18:08
זה לא קשור לתת -תזונה, אני מבין שכולכם חושבים שאני לא אוכל הרבה, אבל האמת היא שאני אוכל יותר מרוב החברים שלי, ועדיין נשאר יותר רזה מהם בהמון.
רק היום לדוגמא אכלתי 4 משולשים של פיצה, צלחת קוסקוס ענקית ובמבה-אוכל לא מזין בשיט, אבל זה עדיין לא מעט.. בהתחשב בזה שהיום יום שישי ועוד לא אכלתי ארוחת ערב.

מחר בבוקר תקום מוקדם שיהיה זמן ותאכל ככה:
10 קרטוני קורפלקס שיש בבית
את כל האורז והבשר שיש בבית
את כל הפירות והירקות שיש בבית
את כל הסלטים , רטבים, חומוס, טחינה שיש בבית
את כל ההאגוזים, גרעינים וכאלה שיש בבית
את כל הלחם, מוצרי לחם שיש בבית.
תלך לסופר השכונתי ותרוקן אותו.
תלך לסופר גדול בסביבה ותגמור את כל הסופר עד הערב.
שהוא נגמר גם הוא תחכה בחנייה למשאיות של האספקה ותאכל אותם לפני שהן מגיעות לסופר
וכך הלאה..

בין לבין תיקח ברזלים, תעשה סקוואט, דדליפט, לחיצת חזה, בנט אובר ראוו ולחיצת כתפיים.

PcGunMan
23-02-07, 18:08
כי אתה שמן אחי מה לעשות! חחחחחחחח סתם בצחוק! תיקח ברוח טובה!:jockey:

נמרוד ראסמי שתוק! מה אתה משחק אותה?

keen12
23-02-07, 18:11
גם אני מת מרעב, אבל עוד חצי שעה ארוחת ערב..
בכל מקרה לפני שלוש ימים לדוגמא אכלתי בבוקר-לחמניה עם 3 פרוסות פסטרמה, בשתיים אכלתי איזה 6 שניצלים גדולים עם צ'יפס בארבע ככה אכלתי קערת קרונפלקס ובערב אכלתי פרוסת פסטרמה וסלט ירקות, ולפני שהלכתי לישון אכלתי מעדן..

ג'פרי
23-02-07, 18:13
בכל מקרה לפני שלוש ימים לדוגמא אכלתי בבוקר-לחמניה עם 3 פרוסות פסטרמה, בשתיים אכלתי איזה 6 שניצלים גדולים עם צ'יפס בארבע ככה אכלתי קערת קרונפלקס ובערב אכלתי פרוסת פסטרמה וסלט ירקות, ולפני שהלכתי לישון אכלתי מעדן..
אתה מרעיב את עצמך באמת .. תטחןןן אחי תטחןןןןן

toxicity
23-02-07, 18:14
ופה אולי יש לך בלחץ 2000 קלוריות. אתה חושב שאתה אוכל הרבה בגלל שאתה אוכל דברים שמשמינים, אבל בעצם, אתה לא אוכל כמעט כלום.

keen12
23-02-07, 18:19
טוב תאמת די שכנעתם אותי פה להתחיל דווקא בתפריט של עלייה במסה(הפחדתם אותי בעיקר..)
אז נראה כבר שבוע הבא בפגישה עם הדיאטיקן מה הוא יגיד..

Shauder
23-02-07, 18:22
תטחן חזק תעלה תמונות עוד שנה והיה טוב!

oRis
23-02-07, 18:25
במצב כזה אתה צריך בוקר טוב 500 קלוריות :]

Dino Psaras
23-02-07, 18:42

גבר, זה לא נקרא לטחון.

-קערית קורנפלקס/ברנפלקס, חביתה משתי ביצים בלחמניה.
-ארוחת 10 בבצפר, 4 פרוסות לחם, 4 פרוסות פסטרמה בתוכם.

אתה חוזר הבית

-100 גרם חזה עוף, כוס אורז או פסטה, סלט ירקות גדול (שיכלול שמן זית עבור שמן איכותי, ואבוקדו).

-בין לבין אתה מנשנש פירות ויגורטים!

-שעה לפני אימון דופק עוד מלחת שיבולת שועל.
-ישר לאחר אימון מרביץ 2 בננות, קופסת טונה.

-שעה לאחר אימון אתה דופק ארוחה גדולה, בשר/עוף, פסטה/אורז/תפחוי אדמה, סלט.

-חצי שעה לפני שינה טוחן 1-2 קוטג' עם לחם ואיזה 2 יוגורטים.

זה סתם דוגמא ליום אכילה!

shpitz
23-02-07, 18:53
אם אתה חושב שאתה צריך חיטוב, אז יש לך בעיה רצינית, אפילו מאוד
רצינית הייתי אומר.

THOMPSON
23-02-07, 18:54
תתאאאאאאאכלללללללללל יא סומלי ממוצע ...אין מה לחטבבבבבבבב

Night_Wolf
23-02-07, 18:55
עדיף תהיה בים עם מסת שריר נורמלית ו - 13\14 אחוז שומן, מאשר כמו איזה רעב אחד על 9 אחוז. אני לא מבין, אתה רוצה להראות גוף טוב בים, אבל כל מה שיש לך זה אחוז שומן נמוך. אתה רזה כמו אני לא יודע מה. בגלל הים הוא בא לדפוק לי חיטוב. במצבך אתה צריך לשים זין על הים ולעלות מסה! החיטוב מעמיד אותך בסכנת מוות מתת תזונה.

נכון מאוד!
וגם אתה תהיה אם מסה נחמדה קצת על אחוז שומן כזה תיראה הרבה יותר טוב מסומלי על 5 אחוז ללא מסה בכלל

ran7
23-02-07, 18:59
מזה???
יאלה תתחיל לאכול אח שלנו בלגי........
תעלה עוד איזה חצי שנה תמונות נראה שינוי אחי.......

keen12
23-02-07, 19:01
כן טוב האמת ששכנעתם אותי..
תודה על התגובות חברה..
פעם הבאה אני מעלה תמונות כשאני 10 קילו יותר ממה שאני עכשיו:]..

ג'פרי
23-02-07, 19:07
תודה על התגובות חברה..
יופי בהצלחה אחי
תטחן תתאמן תישן :whistle: זה המתכונת להצלחה :wiggle:

shpitz
23-02-07, 19:09
תודה על התגובות חברה..

לא נראה לי שתעלה מ-4 חתיכות פיצה וקוסקוס....

אתה צריך כמות מסויימת של חלבון/פחמימה/שומן (למרות שבמקרה שלך אתה לא צריך לידפוק חשבון)

תקרא מאמרים באתר, תבנה תפריט ותכנית אימונים ונעזור לך לשפר אותם!

בהצלחה.

P-a-n-1-c
23-02-07, 19:10
אחי אם אתה בעיניין של חיטוב מהו לא בסדר בחשיבה שלך..

ZoonD
23-02-07, 19:20
אחי בלי צחוק אני מכיר כמה אנשים במצב שלך
זה לא קשור בכמה הוא אוכל זה קשור בגנטיקה ...
אנשים כמוך אוכלים פיצה וכל סוגי הfast foo למינהם..צודק או לא
לא יעזור לך כלום אחי ...ככה אתה בנוי זה הגוף שלך
תנסה להוציא ממנו את המקיסמום
תלך לדיאטן ותיתיאץ אם אתה באמת באמת רוצה לגדול
כי איך שאתה נראה עכשיו זה פשוט לא שייך לאתר הזה אחי

igorek
23-02-07, 19:43
הסיבה שהריבועים לא בולטים כל כך זה כי אין לך טיפת מסת שריר.
אם תעלה עכשיו במשקל ואפילו גם בשומן הריבועים יהיו יותר בולטים.
חוץ מזה שאתה מתאמן מתחיל ובמצב הזה אתה יכול לעלות חופשי בשריר וכמעט לא לעלות בשומן.

keen12
23-02-07, 19:44
לא נראה לי שתעלה מ-4 חתיכות פיצה וקוסקוס....

אתה צריך כמות מסויימת של חלבון/פחמימה/שומן (למרות שבמקרה שלך אתה לא צריך לידפוק חשבון)

תקרא מאמרים באתר, תבנה תפריט ותכנית אימונים ונעזור לך לשפר אותם!

בהצלחה.
אני יודע:].. אני נפגש עם דיאטקן בשבוע הבא שיבנה לי תוכנית תזונה.. תכננתי לבנות תוכנית לחיטוב.. אבל אחרי התגובות פה אני ילך בוודאות על עלייה במסה נקיה:].
תודה רבה חברה!

Goldberg
23-02-07, 19:59
בונא אחי נראה לי יש לך הפרעה נפשית
תבין אתה לא רואה ריבועים אך ורק בגלל שאתה לא עובד על הבטן מספיק לא בגלל שאתה שמן או משהו
אם אתה מתכוון לחטב עכשיו אתה חולה נפש
כל מה שאתה צריך לעשות זה
לאכול !!!!!!

סוליקו
23-02-07, 20:00
תןן מסה שכך מהחיטוב ..לפחות עד הקיץ תראה יותר טוב ממה שאתה עכשיו אני מבטיח לך

Dino Psaras
23-02-07, 20:04
אני יודע:].. אני נפגש עם דיאטקן בשבוע הבא שיבנה לי תוכנית תזונה.. תכננתי לבנות תוכנית לחיטוב.. אבל אחרי התגובות פה אני ילך בוודאות על עלייה במסה נקיה:].
תודה רבה חברה!

שום נקייה!!!

תאכל בלי לראות בעיניים!!!!!!

בסה"כ זה לטובתך.

dstyle
23-02-07, 20:09
חחחחחחח מה אתה רוצה לעשות חיטוב לעצמות?
אחינו אתה שחיף עולם תתחיל לטחון כמו שצריך בלי לחשוב על השומן בכלל החזה שלך על הפנים הגב נחמד,אין רוחב, ידיים לא רעות .
יאלה לעבודה

keen12
23-02-07, 20:14
שום נקייה!!!

תאכל בלי לראות בעיניים!!!!!!

בסה"כ זה לטובתך.
אבל תשמע, אני צריך תגובה עכשיו רצינית..
אם אני יעלה מסה עכשיו סתם לדוגמא חצי שנה לא נקי לפי תפריט ואז אני יעשה חיטוב עוד חודשיים..
סה"כ 8 חודשים, ובסופו של דבר(נניח) אני יעמוד על 10% שומן..
אז תהיה לי יותר מסה מאשר אם אני יעלה 8 חודשים רצוף בלי חיטוב מאסה נקיה ויעמוד על 10% שומן?
מקווה שהבנת בערך למה התכוונתי..
וכן אני בוודאות הולך לעשות עליה במסה.. אחרי שגם אתם וגם ידידות שהראתי להם אמרו לי שאני חולה בראש אם אני רוצה לעשות חיטובון הכי קטן חח..

Homie
23-02-07, 20:24
תעלה מאסה כמו בן אדם נורמלי לאיזור ה13-14% שומן.

ahtung
23-02-07, 20:29
לא רואים שינוי,אתה צריך לאכול והרבה ללא חשש.

HHHEELLBBOOYY
23-02-07, 20:31

אתה רוצה שיראו לך את הריבועים אבל רואים לך את העצמות במקום
בתמונה הראשונה הייתי מוכן לישבע שעומד לפניי שלד של חדר מדעים בביה'ס:sad:

Troya
23-02-07, 20:31
מוזלמן..
תחזור עוד חצי שנה עם שיפור גדול!

keen12
23-02-07, 20:34
אתה רוצה שיראו לך את הריבועים אבל רואים לך את העצמות במקום
בתמונה הראשונה הייתי מוכן לישבע שעומד לפניי שלד של חדר מדעים בביה'ס:sad:
התמונה הראשונה זה לפני האימונים..
למרות שעכשיו אני בערך בהפרש של רק 5-6 קילו מאז..
לא נורא, נדפוק מאסה לפי תפריט מסודר משבוע הבא ויהיה טוב.. עוד חצי שנה נעלה עוד פעם תמונות :]

HHHEELLBBOOYY
23-02-07, 20:44
התמונה הראשונה זה לפני האימונים..
למרות שעכשיו אני בערך בהפרש של רק 5-6 קילו מאז..
לא נורא, נדפוק מאסה לפי תפריט מסודר משבוע הבא ויהיה טוב.. עוד חצי שנה נעלה עוד פעם תמונות :]

טוב להיות אופטימי

Johnny
23-02-07, 20:45
קשה עד בלתי אפשרי לעשות מאסה נקייה 100 אחוז. באחוזים האלה אל תדאג זה לא רציני, תרביץ מאסה חופשי.

buch
23-02-07, 20:45
מה הגובה והמשקל שלך?ומה היעד שאתה רוצה להגיע אליו?

keen12
23-02-07, 20:47
ברור שלא מאה אחוז נקי.. אבל הכוונה שלי היא לא לעלות יותר מ2-3 אחוזי שומן

keen12
23-02-07, 20:49
ל Buch
אני מטר 87 בערך
משקל 65.5 פעם אחרונה שנמדדתי-לפני חודש בערך.
ואני רוצה להיות על 7-8 אחוז במשקל 76-80

Johnny
23-02-07, 20:52
אני אישית לא מבין מה הדחף שלך לריבועים, זה נחמד, אבל אני מעדיף מאסה. אישית אם הייתי אתה הייתי עולה אפילו ל15-16 אחוז שומן.

keen12
23-02-07, 20:53
נכון ברור שמאסה זה נחמד, אבל אני מאמין שאם אני יהיה על משקל 76-80
ב7-8 אחוז שומן תהיה עלי לא מעט מסה, ואם לא תהיה מספיק תמיד אפשר להכנס למסה שוב

buch
23-02-07, 20:56
ל Buch
אני מטר 87 בערך
משקל 65.5 פעם אחרונה שנמדדתי-לפני חודש בערך.
ואני רוצה להיות על 7-8 אחוז במשקל 76-80

וואלה??מוזר אני גם בערך בגובה שלך 1.88 אבל שוקל טיפה פחות ממך 63 קילו ומשום מה נראה טיפה יותר שמן ממך אתה בטוח אתה 65??אם כן זה מוזר אולי בגלל שברגליים אין לי בכלל מסת שריר הרגליים שלי רזות כמו מקל אבל בחלק העליון אני יותר רחב ממך

keen12
23-02-07, 21:00
כן אני בטוח..
גמלי אין כל כך הרבה מסה ברגליים, יש לי קצת..
ואין לי מושג איך זה יכול להיות

Psychopath
23-02-07, 21:09
http://img293.imageshack.us/img293/8751/cimg04071ha2.jpg

מישהו אמר מוזיאון יד ושם ?

HammEr-StriKe
23-02-07, 21:10
שמע אחי אתה בן 16 וחצי ונראה פשוט פחות..
תשמע לכל מה שאמרו פה תעלה במסה מלוכלך, תעשה מסה שנתיים ככה בלי הרבה חיטוב, אתה צריך לפחות עוד 15 קילו שזה גם לא הרבה בשבילך..
אנשים מה הקטע שלכם עם ה"ניצול שואה"?!?!!?!@#$@#$!@#$#! מה התחלקתם על השכל, מילא אומרים פה בדיחה שחורה שם בדיחה שטיפה קשורה לשואה אבל להגיד דברים כאלה?! אתם אנשים שפלים חסרי טאקט!
ושוב אחי תתיעץ עם תזונאים תלך למכון כושר תתן את כל הכוח! יאללה בהצלחה!

MEIR-GABAY
23-02-07, 21:49
חח אחי אין על מה לחשב בכלל צריך בסיס ...

shay
23-02-07, 22:10
כולכםםםם ילדים קטנים,מה הדימוי הזה לניצול שואה!!עזבו אני אפילו לא ינסה להסביר..
תקשיב ילד אתה צריך עוד מסה תסתכל פה במאמרי תזונה אתה תוכל לקחת אבקת עלייה במסה ולהיראות הרבה יותר טוב

אתה בסוף תשתיק לאנשים פה את הפיות עם רק תירצה!
יש לך שאלות תפנה אליי

stimpy0
23-02-07, 23:28
אין לך שום סיבה לעשות חיטוב.אף דיאטן שפוי לא יעשה לך תוכנית תזונה לחיטוב כי אין צורך לעשות חיטוב.כמו כן מתאמן מתחיל וההתקדמות ההתלתית שלך יאפשר לך לעלות הרבה במסת שריר יחד עם עלייה מינימלית באחוזי שומן.תרשום בפורום תפריט אישי ותכנית אימונים(יש בפורום הרבה אנשים שמבינים עניין) ,תקרא מהמרים תישן ותגדל .

dimax
23-02-07, 23:36
עזובבבב אותך חיטוב שמיטוב...

תתחיל לאכול קודם כל ותעלה במסה לאט לאט, אי אפשר לעשות חיטוב אם אין מה לחטב אחי:disgust:

eliran767
24-02-07, 00:30
גבר הייתי במצב דומה לשלך רק שאני לא חשבתי על חיטוב חשבתי כל הזמן משקל משקל משקל לעלות ואחרי שנה וקצת אני 30 קילו יותר ואני עדיין לא מחטב למרות שאני יותר גדול ממך בהרבה.

Aviel.s
24-02-07, 03:55
מה?!
מה לחטב תגיד לי אתה בערך על 6 אחוז שומן מקס' 7
תראה איךא תה נראה
לראות אותך ככה בים אחי באמת הייתי נגעל.. אל תקח את זה אישית אבל זה לא יפה בכלל.. אתה מאוד רזה.. מה ריבועים ראית את הזרועותש לך? את החזה?
בחייך אחי
תאמין לי תתחיל עכשיו לטחון אל ממש.. אתה תראה הרבה הרבה הרבה הרבה יותר טוב מאשר עכשיוו מאשר זה שאתה רוצה עוד לחטב
אין לך מה לחטב
בקצב הזה אתה תיההי אנורקס מזה הדבר הזה.. קח את עצמך ביידיםןץ... תפסיק עם השטויות אין לך מה לחטב בכלל... מה ריבועים תעבוד על הבטן תעלה במאסה מה לחטב אתה ממש מצחיק תסתכל על עצמך
שיהיה בהצלחה אחי זה יהיה קל בשבילך לעלות במאסה

Nadav19
24-02-07, 08:33
תסתכלו בתמונה ואז בסרטון, אתם באמת רוצים להגיד לי שלא רואים שינוי?..
אז נכון שאני לא גדול כמו כולכם פה, אבל הערות על כך שאני נראה כמו ניצול שואה קיבלתי כבר בחיי, ותאמינו לי שזה לא דבר שנותן מוטיבציה.
בכל מקרה, בקשר לחיטוב, זה לא הולך להיות חיטוב ארוך, לא רואים אצלי קוביות במצב מנוחה, וזו המטרה שלי כרגע בסדר?, ברגע שאני ישיג את זה אני יתחיל עם מסה נקייה..
זה די מעצבן שאם יבוא לפה מישהו שמן(אני לא מדבר על מישהו שיש לו מסה ואחוז שומן 18-20) אלא מישהו שמן שיש בו ממש קצת מסת שריר, אנשים פה יגיבו לו בזה שהוא צריך חיטוב וכאלה, אבל יעשו את זה בצורה נחמדה, אף אחד לא יקרא לו שמן או משהו בסגנון, אלא יתנו תגובות שבאמת נותנות מוטיבציה להמשיך..
ואם בא אחד כמוני שהוא רזה, אז יקראו לו ניצול שואה ויגידו לו את זה בצורה הכי לא נחמדה שאפשר.
אין לי בעיה עם מה שאתם חושבים, הבעיה שלי היא עם איך שאתם אומרים את זה.

ראבק אף אחד לא נתן לך את התשובה המתבקשת.

אתה לא צריך לחטב כדי לראות ריבועים במצב מנוחה !!!
אין לך כמעט שומן - אתה רק צריל יותר מאסת שריר בשרירי הבטן וזהו .

און שתעלה נקי, או שתעלה לא כ"כ נקי כדי שלא תעבור את ה 12% שומן , או שתפציץ מאסה ואז תחטב. (אני הייתי הולך על אפשרות מ"ס 2)

maxp89
24-02-07, 10:28
תגיד מה רציתה לעשות בסרטון?

P-a-n-1-c
24-02-07, 10:37
מה?!
מה לחטב תגיד לי אתה בערך על 6 אחוז שומן מקס' 7
תראה איךא תה נראה
לראות אותך ככה בים אחי באמת הייתי נגעל.. אל תקח את זה אישית אבל זה לא יפה בכלל.. אתה מאוד רזה.. מה ריבועים ראית את הזרועותש לך? את החזה?
בחייך אחי
תאמין לי תתחיל עכשיו לטחון אל ממש.. אתה תראה הרבה הרבה הרבה הרבה יותר טוב מאשר עכשיוו מאשר זה שאתה רוצה עוד לחטב
אין לך מה לחטב
בקצב הזה אתה תיההי אנורקס מזה הדבר הזה.. קח את עצמך ביידיםןץ... תפסיק עם השטויות אין לך מה לחטב בכלל... מה ריבועים תעבוד על הבטן תעלה במאסה מה לחטב אתה ממש מצחיק תסתכל על עצמך
שיהיה בהצלחה אחי זה יהיה קל בשבילך לעלות במאסה

איפה 6-7 איפה אתה חי? הוא בסביבות ה9-10 בראסמי, פשוט אין לו מאסת שריר ולכן זה נראה כאילו האחוז שומן שלו נמוך בצורה חולנית.

וד"א - ניצול שואה? לא אומרים את זה אפילו בצחוק.

keen12
24-02-07, 11:24
לפאניק- אני חושב אותו דבר כמוך בערך, אבל התגובות פה הלחיצו אותי אז אני הולך על מסה..
לנדב- כן אני מתחיל מסה בערך כמו שאמרת.. אני חושב שאני על 9-10 אחוזים גם.. ואני רוצה לעלות מסה נקיה אבל לא 100%.. כלומר-לעלות 1-2 אחוזים לא כל כך יפריע לי.. אז זה בערך עד 12% חח..

Antonator1
24-02-07, 11:56
אם תתחיל לעשות חיטוב - אנחנו נבוא ונגרום לך לאכול!

Nimrod
24-02-07, 12:12
תקשיב
אתה צריך לאכול גבינות עם 30 אחוז שומן, הכול, גם אוכל בריא, גם לא בריא, הכול.
ל4 שנים הקרובות לשכוח את המילה חיטוב.
אתה לא צריך תפריט בריא עם 2500-3000 קלוריות.
אתה צריך 20,000 קלוריות בלי חשבון בתקווה לא למות.

SaBaGMaN
24-02-07, 12:20
חבר'ה ניראה לי שחלק מימכם קצת ניסחפו עם הדימויים והכל..
אוקיי הוא רזה כמו המון מהחבר'ה בגילו יש אנשים פשוט רזים..
בכל פורום אחר לא היו מעודדים אותו לאכול כמו משוגע,אבל זה פורום פיתוח גוף אז כולם קופצים על כמה שהוא רזה..
וגם אני מסכים שהוא צריך לעלות במישקל,אבל ניראה לי קצת הלחצתם תבחור..
נתחיל מיזה שתוציא את המושג "חיטוב" מהראש..אתה לא במצב הזה!
רואים שינוי בין 2 התמונות,תתחיל לעבוד לפי תפריט מסודר תעלה בקולריות עם הזמן..אני בטוח שלא תוכל לאכול כמיות גדולות ביום אחד וגם לא מומלץ לעשות את זה מהמון סיבות..
אז לאט לאט תעלה את כמות הקולריות שלך,תישקול גם גיינר בנוסף,תיתאמן טוב!
ושיהיה בהצלחה..תאכל תפריט עשיר בדברים טובים לא רק פיצות ושטיות..לא ביגלל שחלילה תעלה קילו,פשוט המזון הזה לא יבנה אותך תיתן דגש על מזון איכותי שיעזור לך לפתח את הגוף,תעבור על המאמרים תבין מה אתה עושה ושיהיה בהצלחה!
אתה צעיר יש לך את כל הזמן שבעולם ליגדול תעשה את זה בריא והכי חשוב בכיף

Johnny
24-02-07, 12:49
למה לא מומלץ לאכול הרבה ביום אחד? אתה מתכוון שהוא יעלה בהדרגה?
תכלס הוא לא יצליח לעלות ממה שהוא אוכל היום לכמות גדולה ביום, לוקח זמן להתרגל לכמויות גדולות של אוכל.

dstyle
24-02-07, 13:22
נמרוד הגזמת, 4 שנים מאסה:s?! בחצי שנה אפשר לעלות עם מבנה כמו שלו בסביבות ה18 ק"ג לדעתי עם עלייה של 3 אחוז במאסה הכי מלוכלכת.
אני הייתי משהו כמוהו רק על מטר 60 הייתי 40 על 160 היום אני 60 על 160 ועליתימ מ8% ל11% ככה במאסה הכי מלוכלכת שקיימת אז יאלה Keen מאסה מאסה מאסה ואתה תראה איך תיהיה מרוצה אחר כך. אם תקפיד על הבסיס הנכון חצי שנה ואתה נראה טוב.

koboko7890
24-02-07, 14:45
אל תחשוב על מסה בכלל תאכל הרבה תתאמן הרבה תישן טוב תעלה לאט לאט הכי בריא בשבילך
מה יש לחטב רואים לך כל עצם בגוף אתה עוד ילד יש לך הרבה זמן להתאמן תשקיע מעכשיו

Aviel.s
24-02-07, 14:53
לפאניק- אני חושב אותו דבר כמוך בערך, אבל התגובות פה הלחיצו אותי אז אני הולך על מסה..
לנדב- כן אני מתחיל מסה בערך כמו שאמרת.. אני חושב שאני על 9-10 אחוזים גם.. ואני רוצה לעלות מסה נקיה אבל לא 100%.. כלומר-לעלות 1-2 אחוזים לא כל כך יפריע לי.. אז זה בערך עד 12% חח..
מסה נקיה ייקח לך לעלות יותר זמן מאשר מאסה "מלוכלכת "
לדעתי תלך על מאסה מלוכלכת עד סוף אפריל.. תראה איך זה מתקדם .. לא כדאי לך להתחיל לעלות נקי למה זה ייקח זמן יותר מאסה מלוכלכת..
השיקולים שלך
אני במקומך הייתי הולך על לטחון לאכול לגדול בלי להסתכל על שום פרמטר אחר ( כמובן תפריט מתאים לך בלי להגזיןם עם שטויותש ייגרמו לך לעלות יותר בשומן ממה שצריך )
ועד סוף אפריל אם תראה שאתה עולה בשומן יותר ממה שמתאים לך.. תעשה חיטוב של שבועיים .. לדעתי לך על המלוכלך.. עד סוף אפריל תראה אם השתנה האחוז שומן ממש.. אם לא בצורה שמפריעה.. תמשיך מאסה.. סוף מאי ככה תתחיל לחטב אם בא לך
אז תראה אחלה לדעתי

eliran767
24-02-07, 18:02
נימרוד אתה דפוק!!

מה 4 שנים אני מאמין שגם אתה היית כזה אז תישתוק.

שנה וחצי מסה יעשו את העבודה בישביל להיות נורמלי. אתה צריך איזהה 30 קילו

MEIR-GABAY
24-02-07, 18:13
אחייי תגרוס כל היום תוכל זה בד"כ דבר שאמור להפריעע למתאמנים רצינים הם אוכלים תזונה נכונה אבל אתה יכול לאכול בלי דאגות רק תוכל

shaytaub
24-02-07, 20:02
gever bahiti merov zhok ahshav..
shomea, ata zarih lalot bemishak dahufffffffffffffff ve ze nira she ata lo mitamen be grush...
titamez yoter

maradona
24-02-07, 20:10
כולכם השתגעתם כאן...
הבחור באמת רזה ביותר ואף מזכיר ניצול שואה למרבה הצער...
לדעתי באמת מסה של 8 חודשים ככה יעשו את העבודה,אבל מסה ממש רצינית יענו לעלות לפחות 2-3 קילו כל חודש,אל תתחשן אם אתה עולה בשומן,גם אם תעלה בסביבות ה 5 אחוז שומן לא יקרה כלום

יוסייי
24-02-07, 20:47
אחי גינר גינר גינר זה מה שיש להגיד לך
בטח באסה ללכת למכון ואז פתאום מישהו בא מרים אותך ואומר סליחה חשבתי שאתה מוט אולימפי :1eye:
קח את זה בצחוק

buch
26-02-07, 13:39
נו איך אתה מתקדם?עלית בכמה קילו בימים האחרונים?:ph34r:

P-a-n-1-c
26-02-07, 14:58
אחי גינר גינר גינר זה מה שיש להגיד לך
בטח באסה ללכת למכון ואז פתאום מישהו בא מרים אותך ואומר סליחה חשבתי שאתה מוט אולימפי :1eye:
קח את זה בצחוק

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :wiggle:

אחי יאללה תפציץ אל תרחם!!!

מתן18
26-02-07, 15:12
:shok1:

כמה אתה שוקל?

Troya
26-02-07, 16:36
:shok1:

כמה אתה שוקל? נראה לי 40 :ph34r:

keen12
26-02-07, 19:00
כרגע 66+.. אבל זה ירד עד מחר..
שמעו זה ממש מוזר, אני עולה ויורד במשקלים בקצב מטורף..
אתמול לפני אימון שקלתי 65.1 לפי המכון לא בדקתי אחוזי שומן.
היום נמדדתי לפני אימון שוב פעם עם אחוז שומן הפעם..
זה אמר 8.4 אחוז על 66..
איך לעזאזאל יכולתי לעלות 900 גרם ביום? :ph34r:
או שהמשקל שם דפוק..

toxicity
26-02-07, 19:03
זה אמר 8.4 אחוז על 66..
או שהמשקל שם דפוק..
אולי כי אכלת לפני?!?!
אגב נראה לי המשקל מזייף למה אתה בכלל לא נראה 66 קילו אפילו על מטר 90

buch
26-02-07, 19:13
איך 66?אתה נראה 50-55 גג אתה בטוח שהמשקל טוב?מוזר..
מה אמרת שהגובה שלך?

יוסייי
26-02-07, 19:28
יאללה לסגור תפוסט הזה
תחזור עם תמונות עוד חודשיים בתקווה שתעלה דרסטי במשקל
מה שאפשר להגיד לך על בטוח מה שאכלת כל החיים שלך אני אוכל ביום אחד..

Troya
26-02-07, 19:37
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח 65 חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אתה נשקל עם התיק עליך ועוד 10 קילו?

Bodybuilder
26-02-07, 20:00
:helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie:
אוכל אוכל אוכל אוכל !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מתן18
27-02-07, 00:46
זה אמר 8.4 אחוז על 66..
או שהמשקל שם דפוק..

חחחחחחח איזה סרטים אני שוקל 54 קילו(בגלל פציעה) ואני נראה הרבה יותר גדול ממך אז די לחרטט!

MagneZium
27-02-07, 08:14
מזה אני לא זוכר פעם אחת שאיזה שחיף העלה תמונות והגיבו לו כול כך הרבה =|
אפילו לניגרי לא מגיבים כול כך הרבה חח

keen12
27-02-07, 13:59
חחחחחחח איזה סרטים אני שוקל 54 קילו(בגלל פציעה) ואני נראה הרבה יותר גדול ממך אז די לחרטט!
ואיזה גובה אתה?

מתן18
27-02-07, 18:14
ואיזה גובה אתה?

160

Gootche
27-02-07, 19:44
160

נו והוא 187 ובגלל זה הוא שוקל יותר ממך..