PDA

צפה בגרסא המלאה : צריך יעוץ לתוספים

רבע עוף
03-12-09, 19:03
אני מתאמן לקראת יום סיירות ובעזרת ה' לגיבוש שייטת...! ואני די תקוע על אותו משקל(של הגוף) וגם באימונים לא מצליח להתקדם כניראה שהבעיה שלי היא בתזונה אני משתדל לאכול כמה שיותר אבל כניראה זה לא מספיק...איזה תוסף תזונה הייתם ממליצים לי לקנות כדי שיעזור לי מבכינה של להתקדם בכח ובמשקל גוף...
הערה נוספת התוסף חייב להיות כשר
מבכינה של כסף עד 400 שקל אם יש אפשרות..

SIMAO
03-12-09, 22:17
יש את הגיינר של פרובודי.
2 קופסאות ב420 שקל שנימצא במבצע כרגע.
כשר בהשגחת הבד"ץ.

רבע עוף
03-12-09, 23:11
יש אפשרות לקנות דרך האתר? אם כן אפפשר קישור בבקשה...

ShaperXYZ
03-12-09, 23:14
אתה יכל לנסות ללכת על קריאטין בשילוב של גיינר או אפילו בלי.. זה אמור לגרום לך לשיפור הישגים משמעותי לקראת היום סיירות..

SIMAO
04-12-09, 11:46
יש אפשרות לקנות דרך האתר? אם כן אפפשר קישור בבקשה...

יש אפשרות לקנות דרך האתר,אתה פשוט נכנס למוצר שאתה מעוניין בו ומכניס אותו לעגלה,ואז מבצע קנייה.

אתה יכל לנסות ללכת על קריאטין בשילוב של גיינר או אפילו בלי.. זה אמור לגרום לך לשיפור הישגים משמעותי לקראת היום סיירות..

קריאטין יכול לעזור,אבל חשוב להבהיר שקריאטין לא עובד על כולם.
אני אישית עליתי משקלים מקריאטין ונתן לי פוש,מה גם שרוב אבקות הקריאטין הם ללא הכשר.
(בנוגע לכדורים אין לי מושג).

dror33
04-12-09, 12:45
אחי אני הזמנתי דרך האתר לפני יומיים וזה תוך יום אחד הגיע אלי .. בטעם קרם עוגיות ווניל אחלה של אבקה !!!

יניב צוות ישראלבודי
04-12-09, 15:09
אני מתאמן לקראת יום סיירות ובעזרת ה' לגיבוש שייטת...! ואני די תקוע על אותו משקל(של הגוף) וגם באימונים לא מצליח להתקדם כניראה שהבעיה שלי היא בתזונה אני משתדל לאכול כמה שיותר אבל כניראה זה לא מספיק...איזה תוסף תזונה הייתם ממליצים לי לקנות כדי שיעזור לי מבכינה של להתקדם בכח ובמשקל גוף...

המוצר שיוכל להתאים לך למטרות זה הגיינר סיריוס פרוגיינר של פרובודי.

זה גם כרגע במבצע של 2 ב-420 ש"ח.

jonathan
04-12-09, 16:01
סתם שאלה אתה במכינה קדם צבאית?

hypertrophy
04-12-09, 17:49
הגיינרים שהמליצו לך עליהם ובנוסף קרטון חלב ביום...

רבע עוף
05-12-09, 20:25
סתם שאלה אתה במכינה קדם צבאית?

לא אחי למה אתה שאול?

jonathan
05-12-09, 22:15
לא אחי למה אתה שאול?
סתם עשית רושם..

toxicity
05-12-09, 22:19
יש את הגיינר של פרובודי.
2 קופסאות ב420 שקל שנימצא במבצע כרגע.
כשר בהשגחת הבד"ץ.

טירת הכרמל לא בד"ץ

רבע עוף
06-12-09, 08:52
סתם עשית רושם..

חחח סבבה אחי אבל אולי אני שנה הבאה יהיה אני לא סגור על זה....

ותודה לכל העוזרים!