PDA

צפה בגרסא המלאה : מתאמן בכושר קרבי, ורוצה להרזות .

LittleNigga
03-12-09, 20:47
תראו בעיקרון התחלתי להתאמן בכושר קרבי, עכשיו הבנתי שאם אני רוצה להתחזק וזה(סיבולת לב ריאה, חיזוק שרירים)צריך לאכול הרבה ובעיקר אחרי האימון... בעיקרון באימונים האלה עובדים בעיקר על סיבולת לב ריאה, הרבה ריצות, עם אלונקות, ירידה למצב 2 והשארות בו, ואז לרדת למצב אחד וכו' (שכיבות שמיכה) כאלה דברים...

אני רוצה לרדת במשקל, אם אני ימשיך להתאמן בכושר קרבי ויוכל אוכל שבסופו של דבר המאזן הקלורי שלי יהיה שלילי (יאכל פחות ביקצורר...) אני יירד במשקל זה בטוח, אבל התחזקות שרירים וסיבולת לב ריאה, אני לא צריך לאכול הרבה כמו שור ?

ShaperXYZ
03-12-09, 22:20
אין כ"כ קשר בין מאזן קלורי שלילי לבין סיבולת לב ראה.. לדעתי להפך ככל שתרזה תאכל לפתח סיבולת חזקה יותר כי לגוף יהיה פחות משקל לסחוב.
ובנוגע לשרירים, כושר קרבי הוא לא המקום לפיתוח גוף אם זה מה שאתה מחפש התרגילים שאתה עושה שם עובדים יותר על סיבולת וחיזוק השריר (כל תרגילי המשקל גוף למינהם).
תתקנו אותי אם אני טועה..
נ.ב - כושר קרבי הוא מקום מצוין לרזות!

LittleNigga
03-12-09, 22:35
תודה רבה אחי,
השאלה שלי היא הקשר בין סיבולת לב ריאה וחיזוק השריר ולמאזן קלורי שלילי, יש השפעה ?

ShaperXYZ
03-12-09, 22:41
אממ שמע אני יכל לתת לך כדוגמא אותי, שקלתי לפני 3 חודשים 70 קילו ולא הצלחתי לעשות מתח 1 ולעבור את ה-20 שכיבות שמיכה.
קיום אני שוקל 62 ועושה קרוב ל10 מתח ועובר בכיף את ה50 שכיבות שמיכה..
בנוסף פעם רצתי 2000 ב11 דקות והיום אני יורד ת8 וחצי..
לשאלתך, אני לא מרגיש מספיק בעל ניסיון לענות לך אבל אני חושב שכל עוד אתה מבצע תרגילים של משקל גוף המאזן הקלורי השלילי לא כ"כ אמור להשפיע כל עוד תקפיד לאכול כמות יפה של חלבונים ולא להרעיב את עצמך..
בקשר לסיבולת אני כמעט בטוח שאם אתה לא מרעיב את עצמך אז המאזן הקלורי השלילי לא אמור להשפיע -בכלל-

LittleNigga
07-12-09, 15:28
אוקי תודה על התשובה אחי, אני אשמח אם תענו לי על החלק העיקרי של השאלה, אם אני ימשיך בכושר קרבי והbmr שלי הוא 1800 ואני יאכל 2000 קלוריות ביום (חישבתי פעולות יומויות,הליכה, אימונים) אז אני יירד טוב לדעתכם ויתחזק ?

shacharc
07-12-09, 21:06
אם תאכל 2000 קלוריות והbmr הכללי שלך הוא 1800 אתה תעלה ולא תרד במשקל... אבל אם אתה מתכוון 1800 בלי הכפלה או הוספה של הפעילות שלך אז תחשב כמה זה עם ותראה כמה מתחת יש לך ואם זה מספיק או יותר מידי לדעתך

ShaperXYZ
08-12-09, 12:27
2000 קלוריות לאחד שמתאמן בכושר קרבי זה מצוין!
כמובן אם התפריט עשיר בחלבונים, שומנים איכותיים ופחממות מורכבות ובכלל בנוי כמו שצריך אז כן!

BlueNinja
08-12-09, 13:34
תחשב את ה bmr שלך

ונגיד אתה תשרוף באימונים בכושר קרבי בסביבות ה 200-300 קלוריות ( זה רק דוגמה...תדבוק את זה מדויק פעם אחת )

ואז בימים של אימונים תוסיף את הקלוריות שאתה שורף וככה תהיה על נטראלי....ובימים ללא אימון תאכל נטרלי וזהו

(נרטלי משמע אתה אוכל את הכמות של ה bmr שלך בלי להיות מעל או מתחת )

hypertrophy
08-12-09, 13:36
איזה מצחיק זה שדווקא כל השפיצים אצלנו מבחינת כושר לא עברו שום הכנה מיוחדת לצבא....
אני לא מבין למה צריך את זה

BlueNinja
08-12-09, 13:56
איזה מצחיק זה שדווקא כל השפיצים אצלנו מבחינת כושר לא עברו שום הכנה מיוחדת לצבא....
אני לא מבין למה צריך את זה

תקשיב בתאכלס זה אחלה,כי הטבע של רוב האנשים זה לוותר ולהרים ידיים כשמתחיל להיות טיפה קשה,אז בקבוצות כאלה אתה מקבל מוטיבציה ואחרים גם מחדירים בך עוד מוטיבציה ורצון להמשיך,ככה שאפשר להבין למה הולכים לזה.
לא לכולם יש את האופי להיות מסוגלים להתאמן לבד ולקרוע את התחת בלי להתבאס שהם לבד.

hypertrophy
08-12-09, 14:15
תקשיב בתאכלס זה אחלה,כי הטבע של רוב האנשים זה לוותר ולהרים ידיים כשמתחיל להיות טיפה קשה,אז בקבוצות כאלה אתה מקבל מוטיבציה ואחרים גם מחדירים בך עוד מוטיבציה ורצון להמשיך,ככה שאפשר להבין למה הולכים לזה.
לא לכולם יש את האופי להיות מסוגלים להתאמן לבד ולקרוע את התחת בלי להתבאס שהם לבד.

שמעת על המושג שחיקה?

תהנה מהאזרחות....כי כושר ואופי יכניסו בך בכוח...