PDA

צפה בגרסא המלאה : בעזרת עצמי' אני חוזר שבוע הבאה להתאמן, קזאין\מי גבינה?

ATok
06-12-09, 19:20
טוב, אחרי הפסקה מאוד ארוכה עם איבוד מאוד כואב של 10 קילו שברובו שריר, אני מאמין שאני יחזור עם המשכורת. עכשיו אני רוצה לקנות חלבון וגיינר, לבינתיים התעמקתי קצת בחלבון, ואני בידלמה, רוב הנושאים פה בקשר לאבקת חלבון הם חלבון מי גבניה, אחרי המאמר הזה אני די מהסס:
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=65&CategoryID=81&Page=3
הוא מדגיש שקזאין הוכיח את עצמו יותר מועיל ממי גבינה..
"הקבוצה שצרכה את חלבון הקזאין והחלב איבדה 6 פאונד שומן יותר וצברה קרוב ל-.54 פאונד שריר יותר מהקבוצה שצרכה את חלבון מי הגבינה. לא רק שהיה שינוי בהרכב הגוף, לקבוצת הקזאין/חלב היה שיפור של כ-30% יותר כוח בשרירים הגדולים מהקבוצה שצרכה רק חלבון מי גבינה."

yogiyogi
06-12-09, 19:29
עזוב קזאין קנה מיי גבינה רגיל

ATok
06-12-09, 19:40
הרבה מחשבה השקעת על התשובה הזאת נכון?
יש איזה רקע מדעי הוכחה, בסיס משהו על המשפט שלך?

yogiyogi
06-12-09, 20:15
תגיד לי אתה מה יעזור לך קזאין ומה מי גבינה.
בתאכלס הקזאין נוצר בגלל שפעם היה מיתוס שצריכים חלבון שנספג בלילה, ואז כל האנשים פחדו שיתפרק להם שריר, וקנו את הקזאין וישנו רגועים. קיצור כל העיניין של הספיגה הוא מיתוס לכן אין מה להתעסק עם קזאין.

ATok
06-12-09, 20:28
אם יכלתי להגיד מה זה יעזור, לא הייתי שואל את זה פה.
תקרא תמאמר, לא אני כתבתי אותו, זה מאמר שנימצא באתר, הצוות ורוב חברי הפורום כל כך ממליצים על המאגר מאמרים שם, למה שישימו משהו מטעה?
ולא שמעתי על המיתוס שאתה מדבר עליו.

king l8
07-12-09, 15:24
מיתוס אחי

yogiyogi
07-12-09, 16:43
אם יכלתי להגיד מה זה יעזור, לא הייתי שואל את זה פה.
תקרא תמאמר, לא אני כתבתי אותו, זה מאמר שנימצא באתר, הצוות ורוב חברי הפורום כל כך ממליצים על המאגר מאמרים שם, למה שישימו משהו מטעה?
ולא שמעתי על המיתוס שאתה מדבר עליו.

המאמרים באתר ישנים ומאז יצאו מחקרים חדשים

DanielML
07-12-09, 16:50
שיביאו רפרנס....

obzion
07-12-09, 16:52
לקזאין יש טעם של חול. שלא לדבר על המרקם...

DanielML
07-12-09, 16:53
לקזאין יש טעם של חול. שלא לדבר על המרקם...

אז למה אתה קם כל 3 שעות בלילה לשתות?:wiggle:

hypertrophy
07-12-09, 17:24
אז למה אתה קם כל 3 שעות בלילה לשתות?:wiggle:

גם הוא??

ATok
08-12-09, 20:42
יופי, כולם פה עזרו לי בחור.
אין פה מישהו שיכול להביא מאמר שמוכיח אחרת? או משהו

yogiyogi
08-12-09, 20:48
בבקשה חופר

IJSNEM, 16(5), October 2006, Copyright © 2006

The Effect of Whey Isolate and Resistance Training on Strength, Body Composition, and Plasma Glutamine

Paul J. Cribb; Andrew D. Williams; Michael F. Carey; Alan Hayes
Full Article Table of Contents for Vol. 16, :):):). 5

Abstract
Different dietary proteins affect whole body protein anabolism and accretion and therefore, have the potential to influence results obtained from resistance training. This study examined the effects of supplementation with two proteins, hydrolyzed whey isolate (WI) and casein (C), on strength, body composition, and plasma glutamine levels during a 10 wk, supervised resistance training program. In a double-blind protocol, 13 male, recreational bodybuilders supplemented their normal diet with either WI or C (1.5 gm/kg body wt/d) for the duration of the program. Strength was assessed by 1-RM in three exercises (barbell bench press, squat, and cable pull-down). Body composition was assessed by dual energy X-ray absorptiometry. Plasma glutamine levels were determined by the enzymatic method with spectrophotometric detection. All assessments occurred in the week before and the week following 10 wk of training. Plasma glutamine levels did not change in either supplement group following the intervention. The WI group achieved a significantly greater gain (P < 0.01) in lean mass than the C group (5.0 ± 0.3 vs. 0.8 ± 0.4 kg for WI and C, respectively) and a significant (P < 0.05) change in fat mass (–1.5 ± 0.5 kg) compared to the C group (+0.2 ± 0.3 kg). The WI group also achieved significantly greater (P < 0.05) improvements in strength compared to the C group in each assessment of strength. When the strength changes were expressed relative to body weight, the WI group still achieved significantly greater (P < 0.05) improvements in strength compared to the C group

ATok
08-12-09, 21:37
יעני, שתי מחקרים וכל אחד הוכיח משהו הפוך, איך זה יכול להיות? התוצאות בדיוק הפוכות מהמחקר הקודם.
אין לך מחקר קצת יותר רציני? 40 זה גם לא משהו אבל זה יותר מ 13 איש oO
500+ ככה, שנדע בוודאות =]

yogiyogi
08-12-09, 22:02
במחקר שמה הם היו בגירעון....חוץ מזה שהוא ישן..

hasman90
09-12-09, 01:04
חלב = 87% מים 13% שמותכם 20 אחוז זה מי גבינה 80 אחוז זה קזאין.
אומרים שקזאין בעל קצב פירוק איטי יותר ועל כן מומלץ לפני שינה ..
הוא נספג לאט ומאפשר לגוף לנצלו בקצב איטי לשם בנייה

כמה זה נכון, כמה זה מיתוס אין לי מושג כל יום יוצא מחקר חדש שטוען אחרת אז זה מה שמלמדים כיום..

יניב צוות ישראלבודי
10-12-09, 00:06
אם אתה רוצה להינות משתי העולמות קח חלבון מי גבינה שיהיה לך ככה לשוטף ויש גם חלבון קזאין מיסלרי (הרמה הגבוהה ביותר) של פפטו מילק שמגיע 20 מנות של 25 גרם חלבון רק ב149 ש"ח. הטעם של זה פצצה.
מקסימום כולה 159 שקל אם לא תאהב אחרי זה לא תיקח בכל מקרה יוצר יותר זול מקוטג'.

http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1527&CategoryID=89&Page=1