PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בנוגע לתוספי תזונה

tomb
17-12-09, 10:41
היי אני חדש כאן בפורום ורציתי לדעת מה ההבדל בין צריכת חומצות אמינו לאחר אימון לבין צריכת אבקת חלבון לאחר אימון?

יניב צוות ישראלבודי
17-12-09, 15:51
היי אני חדש כאן בפורום ורציתי לדעת מה ההבדל בין צריכת חומצות אמינו לאחר אימון לבין צריכת אבקת חלבון לאחר אימון?

אהלן.

כל חלבון שאתה אוכל מורכב משילוב של חומצות אמינו, והגוף שלך למעשה מפרק את החלבון לחומצות אמינו ומשם ממשיך בין היתר לרקמות השריר.

ברגע שאתה צורך חומצות אמינו למעשה הספיגה שלהם כביכול יותר מהירה, אבל יש פה קאצ'.

הבעיה היא שחומצות אמינו לרוב מגיעות בכדורים\ טבליות וכל כדור\טבליה מכיל מעט מאוד חלבון, ולכן על מנת להגיע לכמויות גדולות של חלבון צריך לבלוע הרבה כדורים וזה לא נוח ולא משתלם, וגם המהירות של הספיגה לא באמת עושה הבדל משמעותי.

בדר"כ עדיף ללכת על אבקת חלבון כדי לקבל כמות חלבון הרבה יותר גדולה, גם יותר משתלם, גם יותר נוח וגם יש לך טעם טוב.

מעבר לזה לא פירטת לאיזה מטרות אתה מברר על החומצות אמינו.
הן טובות בעיקר כתוספת לאבקת חלבון לפני או בזמן האימון, אבל אם אתה לא משתמש באבקות חלבון הן פחות יעילות.

כמובן שאם המטרה היא עלייה במסה אז גם חשוב לזכור שיש לחומצות אמינו ערך קלורי כמעט אפסי ולכן הן לא ממש יעילות למטרה הזו, ואולי עדיף לשקול שימוש באבקה לעלייה במסה.

אם תתן יותר פרטים לגבי מה אתה מחפש וכו' אני יוכל לענות יותר לעניין.
או שאם אתה רוצה לקבל פרטים אתה גם תמיד יכול להרגיש חופשי להתקשר לחנות לטלפון 1599-500-590 ויוכלו להסביר לך חופשי..

בהצלחה