PDA

צפה בגרסא המלאה : בקשה לביקורת על תוכנית אימונים

king_goreg
26-12-09, 12:39
קודם כל אני מצטער מראש אם כתבתי את זה בפורום הלא הנכון..

אני מתאמן בערך כחודש.. ויש לי את התוכנית הבאה שהיא לצורך הרזיה.. רציתי לדעת מה דעתכם עליה..
(אני בגובה 175 ומשקל 89)

אירובי- 30 דקות ריצה קלה \ סטפר

מכשירים-
חזה:
לחיצת חזה כנגד מכונה - (20-25) x 3 .
"פרפר" עם משקלות יד - (20-25) x 2 .
רגליים:
לחיצה כנגד מכונה2 (הכוונה לזה שמקפלים את הרגלים לכיוון החזה) - (20-25) x 3 .
פשיטת ברך כנגד מכונה - (15-20) x 2 .
גב:
קירוב כתף כנגד מכונה -> לכיוון החזה - (20-25) x 3 .
כתפיים:
לחיצת כתפיים כנגד מכונה - (10-12) x 2 .
יד קדמית:
כפיפות מרפקים עם משקלות יד - (20-25) x 2 .
יד אחורית:
פשיטת מרפקים עם משקוליות יד - (20-25) x 2 .

אני מקווה שתבינו את התרגילים שאני מבצע כי זה מה שכתוב לי בדך ואין לי מושג מה השמות האמיתים של כל תרגיל..

ואז כמו שאמרתי אני רוצה ביקורת שלכם על התוכנית ואם יש לכם תוכנית יותר ממומלצת להורדה במשקל אשמח לשמוע

Fatboy
26-12-09, 14:09
הסיבה היחידה לעשות אימוני התנגדות לצורך ירידה במשקל זה בכדי לשמור על כמה שיותר מסת שריר,
לכן מה אתה עושה משנה הרבה פחות ממה שזה היה משנה אם היית מנסה להתחזק או לעלות במסת שריר

סה"כ התכנית בסדר לצורך שמירה על מסת שריר (אני יוצא מנקודת הנחה שלא התאמנת לפני זה אף פעם בצורה רצינית)
רק טווח החזרות לא יעיל, תוריד ל8-10

shtamir7
27-12-09, 10:01
שלום לך, ראשית, לצורך ירידה במשקל אתה צריך להיות בגירעון קלורי, מה שאומר שאתה צריך להוציא יותר מאשר אתה מכניס, אם המטרה העיקרית שלך כרגע היא להוריד במשקל, הייתי ממליץ לך להשקיע יותר באירובי, להעלות (כמובן בהדרגה) ולהגיע אפילו עד 60 דקות של אירובי, 3-4 פעמים בשבוע, בהתאם ליכולת שלך ולזמן שיש לך.

פעילות אירובית עצימה בתוספת תפריט מאוזן(פחמימות שומנים חלבונים) יביא אותך בסוף לירידה יפה במשקל, כמובן שאסור לשכוח שעליך להיות בגירעון קלורי.

לסיכום, הייתי ממליץ לך בשלב ראשון להשקיע את הזמן שאתה מתאמן אך ורק בפעילות אירובית, ולאחר שלטעמך ירדת מספיק במשקל, לקצץ באימוני האירובי ולהתחיל באימוני התנגדות, מה שיוביל לבניית השרירים, ולקבלת גוף חטוב, ולא בצורה של אטרייה

מקווה שעזרתי, אם לא הסברתי משהו ברור אשמח לסייע!!

בהצלחה!!!

תמיר

hypertrophy
27-12-09, 13:30
שלום לך, ראשית, לצורך ירידה במשקל אתה צריך להיות בגירעון קלורי, מה שאומר שאתה צריך להוציא יותר מאשר אתה מכניס, אם המטרה העיקרית שלך כרגע היא להוריד במשקל, הייתי ממליץ לך להשקיע יותר באירובי, להעלות (כמובן בהדרגה) ולהגיע אפילו עד 60 דקות של אירובי, 3-4 פעמים בשבוע, בהתאם ליכולת שלך ולזמן שיש לך.

פעילות אירובית עצימה בתוספת תפריט מאוזן(פחמימות שומנים חלבונים) יביא אותך בסוף לירידה יפה במשקל, כמובן שאסור לשכוח שעליך להיות בגירעון קלורי.

לסיכום, הייתי ממליץ לך בשלב ראשון להשקיע את הזמן שאתה מתאמן אך ורק בפעילות אירובית, ולאחר שלטעמך ירדת מספיק במשקל, לקצץ באימוני האירובי ולהתחיל באימוני התנגדות, מה שיוביל לבניית השרירים, ולקבלת גוף חטוב, ולא בצורה של אטרייה

מקווה שעזרתי, אם לא הסברתי משהו ברור אשמח לסייע!!

בהצלחה!!!

תמיר

סלח לי כן?
אתה חדש פה ואני שמח והכל
במיוחד שנראה לי שאתה מדריך חדש ומלא התלהבות אבל[!!!!]
אתה מטעה פה אנשים בצורה נוראית
אל תכתוב דברים בצורה כל כך נחרצת כי יש פה דברים שמוטעים בבירור

רוצה דוגמא? תסתכל על החלק המודגש-אלוהים יודע למה לעזאזל חשבת ככה....
ואז המשכת-כדי שלא יהיה מקום לטעויות
תסתכל על החלק עם הקו מתחת-כאילו......מה עובר לך בראש?!

shtamir7
27-12-09, 13:39
מה לא בסדר במה שכתבתי?

אני חושב שבתור התחלה עדיף לו להשקיע את הזמן שהוא במכון רק באירובי.

ושוב, אם אני טועה אז אני אשמח שתתקן אותי ותגיד איפה אני טועה, בשביל יש פורום

Fatboy
27-12-09, 13:44
מה לא בסדר במה שכתבתי?

אני חושב שבתור התחלה עדיף לו להשקיע את הזמן שהוא במכון רק באירובי.

ושוב, אם אני טועה אז אני אשמח שתתקן אותי ותגיד איפה אני טועה, בשביל יש פורום

אתה גם ממליץ לאנשים לעשות סקוואט בסמית כי זה יותר בטוח?

shtamir7
27-12-09, 13:49
תראה, אני מדבר כאן אך ורק מהנסיון שלי, לי זה עבד-עובדה.

ושוב אני חוזר, אם יש משהו שלא נכון במה שכתבתי אז אני באמת מבקש שתגיבו ותגידו מה לא בסדר, כדי שכולם ילמדו.

אין טעם רק לקטול
ואם אתם כן רוצים לקטול, אז בסוף תכתבו בכל זאת משהו לטובת כולנו

ולשאלתך, לא אני לא ממליץ לעשות סקווט בסמית

hypertrophy
27-12-09, 13:55
אתה גם ממליץ לאנשים לעשות סקוואט בסמית כי זה יותר בטוח?

אחי....בוא נשאר בנושא הזה....אין צורך לרדת סתם
תסביר לו

hypertrophy
27-12-09, 14:04
תראה, אני מדבר כאן אך ורק מהנסיון שלי, לי זה עבד-עובדה.

ושוב אני חוזר, אם יש משהו שלא נכון במה שכתבתי אז אני באמת מבקש שתגיבו ותגידו מה לא בסדר, כדי שכולם ילמדו.

אין טעם רק לקטול
ואם אתם כן רוצים לקטול, אז בסוף תכתבו בכל זאת משהו לטובת כולנו

ולשאלתך, לא אני לא ממליץ לעשות סקווט בסמית

יעבוד לך גם לצום....תרד במשקל יופי

אוקיי....למה צריך לעבוד בעבודת התנגדות למטרת הרזיה[ואני כותב הרזיה ולא ירידה במשקל בכוונה]
הוצאה קלורית שמתמשכת גם לאחר הפעילות עצמה [התאוששות מאימון דורש קלוריות]
פעילות הורמונלית שעוזרת לשינוי הרכב הגוף [טסטוסטרון-gh וכו']
עליה בצריכה הקלורית בזמן מנוחה [שריר דורש הרבה יותר קלוריות מאשר שומן]

כל אלו מובילים לשינוי בהרכב הגוף שזה מה שכלל המתאמנים בחד"כ מחפשים להשיג
אם אבטיח לבנאדם גוף חטוב כמו שהוא תמיד רצה אך הוא יהיה חייב לשקול קצת יותר ממה שהוא שוקל כרגע -99.9% יאמרו כן ויסכימו

מי שרוצה פשוט לרדת במשקל ויהי מה ולא באמת אכפת לו מהרכב הגוף שלו נמצא בבעיה כי בסופו של דבר הרכב הגוף הוא זה שאחראי על מראה אסטטי יותר [ומין הסתם בריא יותר]
אתה-בתור מאמן כושר אחראי על ההסבר הזה ולהביא אנשים למצב שהם מבינים את זה-אם לא...נכשלת בתור מאמן כושר והפכת להיות איש מכירות

Fatboy
27-12-09, 14:14
אתה עושה הרבה אירובי = אתה צריך הרבה אנרגיה > אתה לא אוכל מספיק > הגוף הולך למקור השני הכי זמין לאנרגיה > פירוק שריר, זה משמעותי בעיקר בזמן ההתאוששות

דבר שלא קורה כשאתה עושה אימוני התנגדות ובכך אומר לגוף שלך > אני צריך את השריר הזה אל תפרק לי אותו > הגוף הולך למקור אנרגיה פחות זמין > השומן

כמובן כל זה לא שחור/לבן, אבל עצם זה שאתה עושה אימון התנגדות כלשהו כבר מפחית בהרבה את הסיכוי לפירוק שריר

sason
27-12-09, 14:15
יעבוד לך גם לצום....תרד במשקל יופי

אוקיי....למה צריך לעבוד בעבודת התנגדות למטרת הרזיה[ואני כותב הרזיה ולא ירידה במשקל בכוונה]
הוצאה קלורית שמתמשכת גם לאחר הפעילות עצמה [התאוששות מאימון דורש קלוריות]
פעילות הורמונלית שעוזרת לשינוי הרכב הגוף [טסטוסטרון-gh וכו']
עליה בצריכה הקלורית בזמן מנוחה [שריר דורש הרבה יותר קלוריות מאשר שומן]

כל אלו מובילים לשינוי בהרכב הגוף שזה מה שכלל המתאמנים בחד"כ מחפשים להשיג
אם אבטיח לבנאדם גוף חטוב כמו שהוא תמיד רצה אך הוא יהיה חייב לשקול קצת יותר ממה שהוא שוקל כרגע -99.9% יאמרו כן ויסכימו

מי שרוצה פשוט לרדת במשקל ויהי מה ולא באמת אכפת לו מהרכב הגוף שלו נמצא בבעיה כי בסופו של דבר הרכב הגוף הוא זה שאחראי על מראה אסטטי יותר [ומין הסתם בריא יותר]
אתה-בתור מאמן כושר אחראי על ההסבר הזה ולהביא אנשים למצב שהם מבינים את זה-אם לא...נכשלת בתור מאמן כושר והפכת להיות איש מכירות

בנסוף לזה הייתי ממליץ לך משהו יותר חשוב, על תמליץ לאנשים עד שאתה לא לומד יותר לעומק כאלה דברים, כי לא היית רוצה שמישהו בסוף החיטוב יבוא אליך ויגיד לך שהוא מרגיש מגעיל עם הגוף שלו, וזה מה שיקרה במקרה ויעשו את מה שהמלצת.

hypertrophy
27-12-09, 14:18
בנסוף לזה הייתי ממליץ לך משהו יותר חשוב, על תמליץ לאנשים עד שאתה לא לומד יותר לעומק כאלה דברים, כי לא היית רוצה שמישהו בסוף החיטוב יבוא אליך ויגיד לך שהוא מרגיש מגעיל עם הגוף שלו, וזה מה שיקרה במקרה ויעשו את מה שהמלצת.

גם נכון
וגם מחזק את פאטבוי....אבל חולק בצורה מסוימת....בד"כ כשמדברםי מתאמן מתחיל שפעם ראשונה בחדר כושר ורוצה לרזות ואין לו מאסת שריר כדי "לשמר" יקרה במשך תקופה קצרה ריקומפוזישן בצורה מסוימת מה שיקרה זה שהגוף יתחטב אבל המשקל לא יזוז

shtamir7
27-12-09, 14:29
אוקיי חברים, קיבלתי-תודה רבה!!

אכן עדיך לכולנו שתתקנו מאשר סתם לקטול!

באמת למדתי :)
מודה לכם
תמיר

hypertrophy
27-12-09, 14:36

מודה לכם
תמיר

סוף סוף אחד שמקשיב ולא מזבל בשכל :)
ברוך הבא!

Scylla
27-12-09, 14:39

מודה לכם
תמיר

מעריך אותך על זה שיש לך את היכולת להודות בטעות ואת הבגרות לקבל ביקורת. זה חשוב מאוד ולחלק מהאנשים כאן אין את זה ולרוב המאמנים אין את זה.

shtamir7
27-12-09, 14:40
תודה ידידי, הרבה זמן הייתי בפורום רק בתור קורא. החלטתי שהגיע הזמן להצטרף

אחד הדברים שבאמת הפריעו לי הוא שאנשים מגיבים בצורה מזלזלת, אם מישהו שואל שאלה אין צורך להגיד לו כמה שהוא טמבל, עדיך להסביר לו לטובת כולם. בשביל יש פורום

hypertrophy
27-12-09, 14:42
תודה ידידי, הרבה זמן הייתי בפורום רק בתור קורא. החלטתי שהגיע הזמן להצטרף

אחד הדברים שבאמת הפריעו לי הוא שאנשים מגיבים בצורה מזלזלת, אם מישהו שואל שאלה אין צורך להגיד לו כמה שהוא טמבל, עדיך להסביר לו לטובת כולם. בשביל יש פורום

:):):):) כן יש רמות טסט' גבוהות בפורום הזה ולהרבה חבר'ה ותיקים נמאס מלשמוע שטויות שחוזרות על עצמן
בסדר הם ילדים טובים בד"כ :)

shtamir7
27-12-09, 14:48
עם כל הכבוד לותיקים-ויש כבוד, אני לא חושב שיש משהו שיצדיק תגובה מזלזלת

לא רוצה- אל תגיב

אן אתה מגיב תגיב כמו בן אדם
זאת הגישה שלי.. :)

pala
27-12-09, 15:11
:):):):) כן יש רמות טסט' גבוהות בפורום הזה ולהרבה חבר'ה ותיקים נמאס מלשמוע שטויות שחוזרות על עצמן
בסדר הם ילדים טובים בד"כ :)

בגדול מה שגורם לזה...זה אינטרנט...לעומת כאן ב fxp ו atraf יש יותר מפגרים(לא אומר שכולם שמה, יש נשמות)