PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה לגבי תוסף תזונה

juvi
30-12-09, 19:32
שלום אני בן 18.(מתגייס בקרוב 3 חודשים)
משקל נוכחי להיום 55 ( זה מגיע לפעמים ל57 ולפעמים גם ל54..)
גובה 1.65

התחלתי לקחת תוסף מזון לעלייה במסה לפני כשבוע וביחד עם זה התחלתי להתאמן בחדר כושר.
התוסף נקרא
ultimate nutrition : muscle juice 2544

קראתי באתר הזה על הדרישות שהתוסף צריך לעמוד בהם בשביל להיות חיוני.
הבנתי שצריך שהתוסף יהיה ביחס של 1:3.5 פחמימות חלבונים לשחיפים רצח.
אני גבולי לא כזה שחיף אבל גם לא ממש רגיל.
אז לקחתי את התוסף וווידאתי שהוא עומד ביחס הנכון שיתאים
1:3.

אני לוקח חצאי מנות 4 פעמים ביום(בוקר, שעת 10\לפני אימון, אחר צהריים\לאחר אימון, ולפני השינה)
אך משום מה, התוסף לא מועיל, ואני אפילו מתחיל טיפה לרדת במשקל.
בחדר כושר אני מתאמן ממש קל, לא מתעסק עם משקלים כבדים ומנסה לא לעשות אימונים שישרפו ממני יותר מדי.
אז מישהו יכול להסביר לי איך זה?

נ.ב
מה קורה אם מישהו לוקח את התוסף ולא מתאמן ביכלל??

Recrosit
30-12-09, 20:17
http://israelbody.com/showthread.php?t=39074

יענה לך על כל השאלות

juvi
30-12-09, 21:23
קראתי את זה.. וזה לא כל כך עזר לי.

אני יותר אשמח לחוות דעת אנושית ומקצועית.

הרי שלפי החישוב של המשקל שלי, אני אמור לצרוך 55גרם פחמימות ו27.5 גרם חלבונים בארוחה,
ובלקיחת השייק אני לוקח מספיק פחמימות ומספיק חלבונים(81ג' פחמימות וכמעט 27.5ג' חלבונים)
ואני לוקח את השייק 4 פעמים ביום וגם אוכל יחד איתו, אז איך זה הגיוני?

juvi
30-12-09, 23:20
סליחה על הדאבל פשוט אי אפשר לערוך..

האם זה משנה אם אני מערבב עם מים או עם משקה ?

כי קראתי במדריכים וכתוב שבקבוצה שלי צריך לערבב עם משקה עתיר קלוריות
לעומת אנשים בקבוצה הרבעית(יעני שמנים) שעדיף להם לערבב עם מים.

זה באמת כל כך משמעותי?

יניב צוות ישראלבודי
31-12-09, 00:52
יש כלל מאוד מאוד בסיסי בקטעים האלה (בהנחה שאתה מתאמן בצורה מספיק אינטנסיבית לעידוד בניית שריר)

אם אתה לא עולה במשקל -> אתה לא אוכל מספיק.

אתה אולי חושב שאתה אוכל מספיק, אבל המשקל לא משקר.
יכול להיות שיש לך אבקה לעלייה במסה, אבל היא לא מוסיפה לך מספיק קלוריות ועדיין אתה לא תעלה.

מסקנה: לאכול יותר, לצרוך יותר קלוריות, ולא לשכוח להתאמן חזק!

אם אתה מעוניין אתה גם יכול ללכת לפגישת ייעוץ אצלנו שיעשו לך תפריט תזונה ותוכנית אימונים. זה יכול מאוד לעזור לך. אם אתה מעוניין ביותר פרטים אתה יכול להתקשר לטלפון 1599-500-590

בצלחה

rotem_r
01-01-10, 17:48
בדיוק רציתי לשאול את אותה שאלה.
אני שותה את הגיינר הזה וזה איכשהו לא עובד.
יכול להיות שאין באבקה כל כך הרבה קלוריות כמו שכתוב על הקופסא?
העניין הוא שיש לי תפריט קבוע וזה לא שהורדתי אוכל כדי להוסיף את האבקה אלא איפה שהייתי שותה חלב, פשוט הוספתי גם אבקה, כלומר נשארתי בדיוק עם אותה כמות אוכל ופשוט העלתי אבקה וזה בכל זאת לא פועל.
אני בת, אני לא עושה ספורט, חילוף החומרים שלי לא כזה גבוה, איך זה יכול להיות שאני לא עולה במשקל מזה?

ועוד שאלה - אני אמורה לעלות במשקל, בגלל זה אני שותה את הגיינר, אבל יש מצב שאני עולה בשריר ולא רק בשומן גם אם אני לא עושה ספורט? חשבתי כבר שאולי האבקה מעלה רק בשריר וכדי שהיא תפעל חייבים לעשות ספורט אבל זה קצת לא הגיוני, כי אם לא עושים ספורט היא אמורה להוסיף שומן, אבל אני פשוט לא מבינה.

SIMAO
01-01-10, 18:11
בדיוק רציתי לשאול את אותה שאלה.
אני שותה את הגיינר הזה וזה איכשהו לא עובד.
יכול להיות שאין באבקה כל כך הרבה קלוריות כמו שכתוב על הקופסא?
העניין הוא שיש לי תפריט קבוע וזה לא שהורדתי אוכל כדי להוסיף את האבקה אלא איפה שהייתי שותה חלב, פשוט הוספתי גם אבקה, כלומר נשארתי בדיוק עם אותה כמות אוכל ופשוט העלתי אבקה וזה בכל זאת לא פועל.
אני בת, אני לא עושה ספורט, חילוף החומרים שלי לא כזה גבוה, איך זה יכול להיות שאני לא עולה במשקל מזה?

ועוד שאלה - אני אמורה לעלות במשקל, בגלל זה אני שותה את הגיינר, אבל יש מצב שאני עולה בשריר ולא רק בשומן גם אם אני לא עושה ספורט? חשבתי כבר שאולי האבקה מעלה רק בשריר וכדי שהיא תפעל חייבים לעשות ספורט אבל זה קצת לא הגיוני, כי אם לא עושים ספורט היא אמורה להוסיף שומן, אבל אני פשוט לא מבינה.

ע"מ לעלות במשקל עלייך לאכול יוותר מההוצאה היוומית שלך,הייתי מייעץ לך להשתמש במחשבון ההוצאה הקלוריות בעמוד הרשמי,שמו מחשבון bmr.
בו תחשבי כמה את שורפת קלוריות במנוחה מוחלטת,את התוצאה אשר תקבלי תכפילי ב1.2-1.4 לפי מידת פעילותך.

אבקה לעלייה במסה,אינה אבקת קסמים,וללא תפריט תזונה נכון לא תצליחי לעלות במשקל.

אני אתן לך גם טיפ נוסף,לא הייתי ממליץ לך לעלות במשקל ללא פעילות גופנית כמו תוכנית אנאירובית אשר אפשר לעשות בחד"כ.
סתם תגררי עלייה בשומן,הרי זהו כלל ידוע,אכילה מופרזת ללא תוכנית אימוונים מסודרת עלולה לגרום לעלייה בשומן,במיוחד אצל בנות.

לכן אם יש באפשרותך תשלבי ביחד עם האבקה לעלייה במסה תפריט נכון ומסודר שתוכלי לעלות כאן בפרום,וגם תירשמי למכון הכושר הקרוב לביתך ע"מ ולא תעלי סתם בשומן,אלא תגרמי לעליית שריר בגופך.

בהצלחה,כל שאלה את מוזמנת לשאול.