PDA

צפה בגרסא המלאה : [בקשה] מאמרים שמראים שהחלבונים אמינים ולא מסוכנים

SunBurneD
01-01-10, 16:41
אני רוצה להתחיל לקחת חלבון שלל אופטימום, בכל מקרה אני צריך כתבות, מחקרים וכו' שהחלבון אמין, עובד והכי חשוב לא מסוכן, ושייה אוסייקטיבי או ממחקר כלשהו!
כי אבא שלי ביקשו ליתר ביטחון..
תודה רבה תומר!

Max90kg
01-01-10, 17:12
מחקר כזה לא קיים

SIMAO
01-01-10, 17:16
אין מחקר כזה כמו שמקס מעליי אמר,אך אם אתה רוצה אתה יכול ליצור קשר עם נציגים של ישראלבודי והם יפקססו לך את אישור משרד הבריאות שיש למוצרים שלהם.

על אבקות החלבון עצמן אפילו רשום.

חוץ מזה שהחלבון שיש באבקות הוא כמו חלבון שבא ממקור חלבוני אחר,אך יותר מסונן,יותר מתאים למשהו מסויים ולרוב מכיל כמות חלבון מי גבינה רבה יותר(ממליץ לך להריץ חיפוש על זה),מאשר חלבון אשר קונים מהסופר למשל.

almog262
01-01-10, 17:59
עזוב אל תקח חלבונים אתה תמות מזה וגם פחמימות...

כולה אתה רק צריך לוודא שאין בזה חומרים חוץ מחלבון או פחמימות חוץ מזה הכל בסדר תשאל פה מה אומרים על הסוג שאתה רוצה וזהו הכל בסדר תפסיק להיות בסרטים שזה מסוכן,יש לזה אישורים ואני אישית היתי אצל רופא לשאול אם זה בסדר בגלל ההורים ואמרו שזה בסדר

SunBurneD
01-01-10, 18:09
אין מחקר כזה כמו שמקס מעליי אמר,אך אם אתה רוצה אתה יכול ליצור קשר עם נציגים של ישראלבודי והם יפקססו לך את אישור משרד הבריאות שיש למוצרים שלהם.

על אבקות החלבון עצמן אפילו רשום.

חוץ מזה שהחלבון שיש באבקות הוא כמו חלבון שבא ממקור חלבוני אחר,אך יותר מסונן,יותר מתאים למשהו מסויים ולרוב מכיל כמות חלבון מי גבינה רבה יותר(ממליץ לך להריץ חיפוש על זה),מאשר חלבון אשר קונים מהסופר למשל.
כן אני חיפשתי המון אבל לא מצאתי זכר לזה שזה אמין
אין מחקרים או דברים שמראים שזה עוזר בכלל?
עזוב אל תקח חלבונים אתה תמות מזה וגם פחמימות...

כולה אתה רק צריך לוודא שאין בזה חומרים חוץ מחלבון או פחמימות חוץ מזה הכל בסדר תשאל פה מה אומרים על הסוג שאתה רוצה וזהו הכל בסדר תפסיק להיות בסרטים שזה מסוכן,יש לזה אישורים ואני אישית היתי אצל רופא לשאול אם זה בסדר בגלל ההורים ואמרו שזה בסדר

..... גאון אני יודע שזה בסדר אבל אבא שלי חושב אחרת אז זה מעין התערבות
תקרא לפני שאתה מגיב

SIMAO
01-01-10, 18:19
עוזר?!

סקופ חלבון מספק בערך 24 גרם חלבון(בהנחה ואנו מדברים על אופטימום).
ברמת סינון גבוה,% גבוה יותר של חלבון מי גבינה.

דוגמא:
בכוס חלב יש בערך 6 גרם חלבון מתוכם רק 1.5-2 גרם חלבון מי גבינה.
בגולד למשל של אופטימום ישנו 80% בערך חלבון מי גבינה,זאת אומרת,בסקופ ישנו 24 גרם חלבון מתוכם בערך 15 גרם חלבון מי גבינה.

תריץ חיפוש על חלבון מי גבינה,ותבין מה משמעותו אצל מפתחי גוף.

חוץ מזה,כאשר אתה קונה ג'לי להכנת עוגה,אף אחד לא מבטיח לך שזה לא מסוכן.

בעוד שזה מכיל חומרים משמרים וצבעי מאכל.

almog262
01-01-10, 21:01
אחי תראה לו פה את הפורום ותגיד לו שאני הלכתי לרופאה שבעצמה היתה נגד כל האבקות האלה ושהראתי לה את הערכים של האבקה היא אמרה שזה בסדר ואפילו מומלץ כי זה כמו לקחת ויטמין זה פשוט חלבון או פחמימה שלקחו ממקורות טבעיים ואיבדו את זה לאבקה ולא רק שזה החלבונים ופחמימות שדרושים למתאמן,גם אין בזה שומן מיותר כמו לכל מאכל.תראה לו את מה שרשמתי ואם הוא עדיין מתנגד תקח את הערכים של האבקה שאתה רוצה לרופאה ותראה לה והיא כבר תגיד לך שזה בסדר..

Nitro Speed
01-01-10, 21:37
אבל זה כן מסוכן.
תשאל את צ'אק נוריס.

Yoggie
02-01-10, 11:31
ברוך הבא לפורום.
חלבון הוא אחד מאבות המזון שלנו ולכן לא תמצא שום מחקר שיגיד לך שהוא מסוכן. אנחנו צורכים את חלבון כל הזמן דרך מוצרי גבינה, בשר, דגים וביצים. הסיבות שאנשים מעדיפים לקנות אבקת חלבון הן: הכנה מהירה, עיכול מהיר יותר על פני מזונות מוצקים אחרים, פרופיל חומצות אמינו עשיר יותר, מגוון גדול יותר של טעמים ולרוב גם המחיר של מנת חלבון תהיה נמוכה מהכנה של מזון רגיל + בעלת פחות שומן/פחמימות/לקטוז וכו' תלוי במוצר.

המחקר שאתה צריך להראות לאבא שלך הוא מחקר על צריכת כמות החלבון ליום.
תכנס ל http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/
ותריץ שם חיפוש, אתה תמצא עשרות אלפי מאמרים...