PDA

צפה בגרסא המלאה : מתיחה בכתף שלא מתרפאת

almog262
01-01-10, 21:41
לפני איזה חודשיים עשיתי תנועה לא נכונה בחדר כושר אם משקולות וכל הכתף שלי זזה אחורה כאילו היא יצאה וחזרה,הלכתי לרופא להיבדק ועשיתי צילום ויצא שזה מתיחה,אני מתפקד כרגיל כבר אבל מידי פעם יש לי כאבים בתנועות מסוימות והכאבים לא עוברים מה עושים?
אחרי חדר כושר להשים בן גיי בכתף ולהכנס לסאונה לאיזה 5-10 דקות ובסאונה לעסות את המקום זה יעזור?

hasman90
02-01-10, 12:35
גם לי היה כאבים כאלה... אני פשוט לא עשיתי תרגילים שאני מרגיש בהם כאב, בנוסף לזה עשיתי מנוחה מהמכון כושר במקום זה נכנסתי קצת לכושר ארובי לקראת צבא וזה עבר.....

DanielP
03-01-10, 07:05
קח מנוחה של שבוע עד שבועיים לא יעבור פנה לרופא שוב.
"לעשות תרגילים שלא מכאיבים" זה פתרון זמני..(רצוי שלא להתחכם עם הגוף ולתת לו להחלים ב100%)

עופר צחר
23-01-10, 02:49
הי
באם הרגישות בכתף עדיין מטרידה אותך למרות מנוחה שהיית אמור לבצע למשך מספר ימים לאלא פעילות בחדר הכושר, נסה לבצע את הדברים הבאים ולראות באם מקלים את המצב: לפני האימון מיחות לכל שרירי הכתף(בעיקר מתיחות דינמיות אקטיביות, דוגמת סיבובי ידיים) וחימום אקטיבי לזרועות. בנוסף הקפד תמיד על חימום ספציפי, כלומר לפני ביצוע התרגיל - בצע את התנועה במשקל נמוך מאוד בקצב קצת יותר מהיר למס' חזרות גבוה(15+). השתדל לבצע מעט תרגילים במשקלים נמוכים לשרירי ה rc בכתף , בעיקר מסובבים חיצוניים ופנימיים של הכתף.

באם יש עוד שאלות או שהכאב לא עוזב - תזדקק להדרכה נוספת וטיפול פיזיותרפיה לפיתרון והעלמת הבעיה
תהיה בקשר
עופר