PDA

צפה בגרסא המלאה : תכנית אימונים.

avishav1
02-01-10, 17:47
אני בחודש וחצי הקרוב כנראה יחזור להתאמן בעזרת השם..אני עושה כמה הכנות קטנות כדי שאני אוכל ישר להתחיל ולא לבזבז זמן.
אני אתחיל בתכנית fbw לחודשיים ואז ab. אני כבר אומר לא להציע ss..אני יודע שהיא תכנית מעולה אבל אני לא יכול לעשות אותה.תודה! הפעם אני אתן 4 סטים לשריר גדול ו2 לקטן מכיוון שפעם הקודמת עבדתי עם 5 לגדול ואני חושב שנכנסתי לאימון יתר שהוביל לפציעה.

חזה:

בנץ' פרס 8*3
לחיצת חזה עם משקולות שיפוע עליון 10*1
(אני מתלבט לגבי השיפוע,מיותר או לא? או שבכלל כדי במקום זה לעשות פרפר חופשי?)

גב:
מתח 1*מקסימום (אני בקושי עולה 4,אני מתאמן על זה כדי להגיע לאימונים עם לפחות 8)
פולי מאוחרי הגב 10*2
חתירה צמודה 10*2. (אני יתאר את זה כדי לוודא שאתם יודעים למה אני מתכוון,יושבים על המתקן, ומושכים כלפי החזה שתי מוטות צמודים)

רגלים: 10*4 לחיצת רגלים (סוג של לג פרס) אני יודע שאין גיוון אבל אין לי ברירה,אאני סובל מבעיות ברכים ושאר התרגילים פשוט עושים לי עוול אחרי אימון.

קדמית:10*2 כפיפות מרפקים עם דאמבלים בישיבה.

אחורית: יד ורגל אחת על הספה,היד השניה 90 מעלות ופושטים.10*2

כתפיים:8 *2 מילטרי פרס.

בטן: 3*12 כפיפות בטן עם משקל.

זהו זה. אני יודע שהתכנית שלי לא כוללת יותר מידי מורכבים מהסיבה הפשוטה שאני מעדיף להמנע מהם,הם גרמו לי בעבר הרבה בעיות ואני מעדיף להתאמן ככה.
תגובות בונות.
תודה.

nani
02-01-10, 18:26
גב:
מתח חופשי אחד התרגילים הטובים לגב! תן x2
פולי מאוחרי הגב 10*2 אם אין לך מספיק גמישות זה מתכון לפציעה. מה אם בנט אובר/פנדלי רווו?
חתירה צמודה 10*2. (אני יתאר את זה כדי לוודא שאתם יודעים למה אני מתכוון,יושבים על המתקן, ומושכים כלפי החזה שתי מוטות צמודים) יותר מידי יד קידמית....

avishav1
02-01-10, 18:53
גב:
מתח חופשי אחד התרגילים הטובים לגב! תן x2
פולי מאוחרי הגב 10*2 אם אין לך מספיק גמישות זה מתכון לפציעה. מה אם בנט אובר/פנדלי רווו?
חתירה צמודה 10*2. (אני יתאר את זה כדי לוודא שאתם יודעים למה אני מתכוון,יושבים על המתקן, ומושכים כלפי החזה שתי מוטות צמודים) יותר מידי יד קידמית....

לגב אני לא יכול יותר מסט אחד של מתח כי אני גרוע בזה כמו שציינתי והסט השני יהיה בקושי 2 חזרות.
למה פולי מאחורי הגב זה מתכוןן לפציעה? איזה גמישות צריך לזה,בנט אובר אני לא רוצה לעשות ומה זה פנדלי רוו?.

חתירה-יותר מידי יד קדמית בכל אימוני הגב כאילו? מה אני יכול לעשות עם זה?

tal_s
02-01-10, 19:25
תעשה משהו כזה עם אתה מתעקש על fbw
a1 סקוואט כבד
דדליפט רומני
בנץ פרס
חתירה במוט

a2
פרונט סקוואט/סקוואט קל
דדליפט קלאסי
פרס בעמידה
מתח

a3
סקוואט כבד
דדליפט רומני
בנץ פרס
חתירה במוט

ואם בא לך להוסיף תרגילי ליצנות
תוסיף ב1 ו3 לחיצת כתף בדאמבלים
ו או 2 סטים לידיים
וב2 תוסיף לחיצת חזה בדמבלים ו או חתירה בדאמבל ו2 סטים לידיים
כמובן הכל 3 סטים

avishav1
02-01-10, 19:42
תעשה משהו כזה עם אתה מתעקש על fbw
a1 סקוואט כבד
דדליפט רומני
בנץ פרס
חתירה במוט

a2
פרונט סקוואט/סקוואט קל
דדליפט קלאסי
פרס בעמידה
מתח

a3
סקוואט כבד
דדליפט רומני
בנץ פרס
חתירה במוט

ואם בא לך להוסיף תרגילי ליצנות
תוסיף ב1 ו3 לחיצת כתף בדאמבלים
ו או 2 סטים לידיים
וב2 תוסיף לחיצת חזה בדמבלים ו או חתירה בדאמבל ו2 סטים לידיים
כמובן הכל 3 סטים

יש פה תרגילים שאני לא רוצה לעשות מסיבות אישיות.
תודה על הניסיון לבנות לי תכנית חדשה אבל אני מעדיף לדבוק במקורית ולהוסיף שינוים אם צריך.

tal_s
02-01-10, 19:49
יש פה תרגילים שאני לא רוצה לעשות מסיבות אישיות.
תודה על הניסיון לבנות לי תכנית חדשה אבל אני מעדיף לדבוק במקורית ולהוסיף שינוים אם צריך.
תעשה מה שאתה רוצה הסיבות האישיות שלך מטומטמות, אעלק המורכבים גרמו לך בעיות..
בלג פרס העומס על הברכיים הוא עצום ויכול להגיע לפי2-3 מסקוואט שבניגוד ללג פרס מרפה ברכיים
וכל סיבה אחרת שתביא לא תספק, אם בה לך להמשיך להיות מהליצנים במכון שאפילו מתח לא יכולים לעשות ונשארים שחיפים לנצח אתה בדרך הנכונה

avishav1
02-01-10, 19:53
תעשה מה שאתה רוצה הסיבות האישיות שלך מטומטמות, אעלק המורכבים גרמו לך בעיות..
בלג פרס העומס על הברכיים הוא עצום ויכול להגיע לפי2-3 מסקוואט שבניגוד ללג פרס מרפה ברכיים
וכל סיבה אחרת שתביא לא תספק, אם בה לך להמשיך להיות מהליצנים במכון שאפילו מתח לא יכולים לעשות ונשארים שחיפים לנצח אתה בדרך הנכונה

אני לא מתכוון לעשות דדליפט\סקוואט ובנט אובר כי נמאס לי להפצע כל פעם,אתה לא מכיר אותי,היו לי הרבה פציעות בתחום בגלל שטויות ונמאס לי להיות מושבת מספר חודשיים.
דבר שני,אין לי איך לעשות סקוואט במכון,דדליפט אני לא רוצה לעשות,אין לי איך ללמוד טכניקה ולא רוצה להסתכן בפציעה בגב.

חלאס לחשוב שחייב לעשות את כל תרגילי הקודש כדי לגדול.לא אכפת לי לעלות לאט יותר אבל אני רוצה לעלות בטוח עם כמה שפחות פציעות.
חלאס לשפוט בני אדם לפני שאתה מכיר אותם.

tal_s
02-01-10, 19:57
אני לא מתכוון לעשות דדליפט\סקוואט ובנט אובר כי נמאס לי להפצע כל פעם,אתה לא מכיר אותי,היו לי הרבה פציעות בתחום בגלל שטויות ונמאס לי להיות מושבת מספר חודשיים.
דבר שני,אין לי איך לעשות סקוואט במכון,דדליפט אני לא רוצה לעשות,אין לי איך ללמוד טכניקה ולא רוצה להסתכן בפציעה בגב.

חלאס לחשוב שחייב לעשות את כל תרגילי הקודש כדי לגדול.לא אכפת לי לעלות לאט יותר אבל אני רוצה לעלות בטוח עם כמה שפחות פציעות.

אתה נפצע כי לא יודע להתאמן בתכנית החדשה שלך אני מבטיח לך שגם תפצע
בכל מקרה תמשיך להיות ליצן ככה לפחות לא תתפוס את המוטות לאנשים שכן מתאמנים

avishav1
02-01-10, 20:02
אתה נפצע כי לא יודע להתאמן בתכנית החדשה שלך אני מבטיח לך שגם תפצע
בכל מקרה תמשיך להיות ליצן ככה לפחות לא תתפוס את המוטות לאנשים שכן מתאמנים

יכול להיות שאני לא יודע להתאמן, אתה לא מבין שלא בזין שלי להתעסק עם פציעות יותר, אם היית עובר את מה שאני עברתי היית סותם את הפה עכשיו,אני מנסה לעשות תרגילים כמה שפחות עם סיכון לפציעה.
טכניקה של בנץ' ופרס אני אעלה בהמשך כדי לוודא שאני עובד בסדר.
נמאס לי ללכת לבצפר שמשהו כואב לי\מציק לי..אני הולך למכון כדי לגדול,גם אם זה אומר לגדול לאט יותר ממה שאני יכול,אני רוצה לגדול בטוח.

ואגב התכנית שהעלת קודם אני ממש בספק אם אני אעמוד בה.. 3 סקוואטים בשבוע? זה רצח..כן..גם אם אחד מהם הוא "קל"

Tapit
02-01-10, 20:09

לא רוצה להפצע אז לא עושה דדליפט וסקוואט? בהצלחה, אל תבוא לפה לבכות על כאבי הגב שיהיו לך.

tal_s
02-01-10, 20:12
יכול להיות שאני לא יודע להתאמן, אתה לא מבין שלא בזין שלי להתעסק עם פציעות יותר, אם היית עובר את מה שאני עברתי היית סותם את הפה עכשיו,אני מנסה לעשות תרגילים כמה שפחות עם סיכון לפציעה.
טכניקה של בנץ' ופרס אני אעלה בהמשך כדי לוודא שאני עובד בסדר.
נמאס לי ללכת לבצפר שמשהו כואב לי\מציק לי..אני הולך למכון כדי לגדול,גם אם זה אומר לגדול לאט יותר ממה שאני יכול,אני רוצה לגדול בטוח.

ואגב התכנית שהעלת קודם אני ממש בספק אם אני אעמוד בה.. 3 סקוואטים בשבוע? זה רצח..כן..גם אם אחד מהם הוא "קל"
אני בניגוד אלייך קראתי ולמדתי על כל תרגיל לפני שעשיתי אותו ובכל מקרה התרגיל שהכי הרבה נפצעים בו זה בנץ פרס..לא קיים מקצוען שלא נפצע בכתף מבנץ פרס לעומת זאת בחיים לא נתקלתי במישהו שנפצע מסקוואט נכון

tal_s
02-01-10, 20:14
לא רוצה להפצע אז לא עושה דדליפט וסקוואט? בהצלחה, אל תבוא לפה לבכות על כאבי הגב שיהיו לך.

בדיוק, כל הליצנים שלא עושים תרגילים אלה הם אותם האנשים שבאים ומשמיצים אותם כי הם סובלים מכאבי גב וברכיים בגלל עבודה בתרגילי ליצנות או במכונות לגיל השלישי

avishav1
02-01-10, 20:20
אני בניגוד אלייך קראתי ולמדתי על כל תרגיל לפני שעשיתי אותו ובכל מקרה התרגיל שהכי הרבה נפצעים בו זה בנץ פרס..לא קיים מקצוען שלא נפצע בכתף מבנץ פרס לעומת זאת בחיים לא נתקלתי במישהו שנפצע מסקוואט נכון

קריאה לא עוזרת לי ללמוד טכניקה, אני חייב מישהו אחד על אחד שיעזור לי,או בסרטון.
מכל תרגיל אפשר להפצע,גם אם הוא מבוצע נכון,תמיד יבוא איזהמשהו שיפריע,אם זה העלת משקל שלא במקום או כל דבר אחר.
אני נפצעתי בזמנו בכתף משטות בבצפר לשלוש חודשים.
נפצעתי בברך מסקוואט מפגר שהמאמן הבן :):):):) שלי "לימד אותי" ופצע אותי. עשיתי את כל הטעויות האפשריות,סמית,ברכים גלשו ולא שברתי מקביל,תוך 3 אימונים נפצעתי ל3 וחצי חודש.
נפצעתי מלחיצה צרפתית עד היום אני פצוע ואני מנסה לטפל בזה,כבר 5 חודשיים עוד מעט.
כמו שאתה רואה מצב לא נעים,רוב הפציעות נגרמות משטויות ופשוט נמאס לי לשבת בבית,יצא לי שאני פצוע יותר ממה שאני מתאמן,אני בכלל חשבתי לפרוש מתחום הbb ושהוא לא בשבילי,אבל לא,לא רציתי לוותר כל כך מהר,והינה אני כאן,רוצה עוד צ'אנס,ולא אני לא רוצה לעשות תרגילים שאין לי איך ללמוד אותם.
תודה על הכוונה הטובה ואני יודע שאתה רוצה לטובתי וגם אני הייתי מציע לעבוד בתכניות שכוללות את כל המורכבים אבל אני פשוט לא יכול כרגע,לפחות לא בהתחלה.

tal_s
02-01-10, 20:28
קריאה לא עוזרת לי ללמוד טכניקה, אני חייב מישהו אחד על אחד שיעזור לי,או בסרטון.
מכל תרגיל אפשר להפצע,גם אם הוא מבוצע נכון,תמיד יבוא איזהמשהו שיפריע,אם זה העלת משקל שלא במקום או כל דבר אחר.
אני נפצעתי בזמנו בכתף משטות בבצפר לשלוש חודשים.
נפצעתי בברך מסקוואט מפגר שהמאמן הבן :):):):) שלי "לימד אותי" ופצע אותי. עשיתי את כל הטעויות האפשריות,סמית,ברכים גלשו ולא שברתי מקביל,תוך 3 אימונים נפצעתי ל3 וחצי חודש.
נפצעתי מלחיצה צרפתית עד היום אני פצוע ואני מנסה לטפל בזה,כבר 5 חודשיים עוד מעט.
כמו שאתה רואה מצב לא נעים,רוב הפציעות נגרמות משטויות ופשוט נמאס לי לשבת בבית,יצא לי שאני פצוע יותר ממה שאני מתאמן,אני בכלל חשבתי לפרוש מתחום הbb ושהוא לא בשבילי,אבל לא,לא רציתי לוותר כל כך מהר,והינה אני כאן,רוצה עוד צ'אנס,ולא אני לא רוצה לעשות תרגילים שאין לי איך ללמוד אותם.
תודה על הכוונה הטובה ואני יודע שאתה רוצה לטובתי וגם אני הייתי מציע לעבוד בתכניות שכוללות את כל המורכבים אבל אני פשוט לא יכול כרגע,לפחות לא בהתחלה.
שים לב שכל הפציעות שלך נבעו מעצם זה שלא קראת לפני וביצעת תרגילי ליצנות או שאלת ליצנים אחרים(מדריכים) אם היית לומד מהספר או יוטיוב לפני לא היית נפצע ומה שאתה עושה עכשיו איך שלא תסובב את זה ,זה להמשיך מאותה נקודה בה הפסקת באותה דרך שהובילה אותך לפציעות

avishav1
02-01-10, 20:43

שים לב שכל הפציעות שלך נבעו מעצם זה שלא קראת לפני וביצעת תרגילי ליצנות או שאלת ליצנים אחרים(מדריכים) אם היית לומד מהספר או יוטיוב לפני לא היית נפצע ומה שאתה עושה עכשיו איך שלא תסובב את זה ,זה להמשיך מאותה נקודה בה הפסקת באותה דרך שהובילה אותך לפציעות

לא כולם..נכון,אמרתי שרוב הפציעות שלי נבעו משטויות.
אבל אני כן ראיתי סרטים ביוטיוב ונסיתי לייסם אותם.

tal_s
02-01-10, 20:46
לא כולם..נכון,אמרתי שרוב הפציעות שלי נבעו משטויות.
אבל אני כן ראיתי סרטים ביוטיוב ונסיתי לייסם אותם.

סרטי הדרכה של מארק ריפטו? או סרטים של ברנץ' וורן?

avishav1
02-01-10, 20:52
סרטי הדרכה של מארק ריפטו? או סרטים של ברנץ' וורן?

:):):):) לא לא של ברנץ'..
ראיתי סרטי הדרכה של מארק ריפטו על בנץ' ועל פרס.
לא הבנתי כל מילה ומילה שהוא אמר שם אבל את הרעיון הכללי הבנתי פחות יותר בפרס.

פרס-מרפקים צמודים לחזה עם מעט הרמה שלהם. מרימים מאחורי הראש ומורידים לאותו מצב שהמרפקים צמודים לחזה.

בנץ'-האמת שלא הצלחתי כ"כ ללמוד משהו חדש חוץ מזה שלהוריד את המוט לבטן העליונה ואז להעלות חזרה למעלה.

הבעיה במכון שלי שאין שם כלוב\מתקן לפרס וזה גורם לי לאתר דברים.

tal_s
02-01-10, 20:55
:):):):) לא לא של ברנץ'..
ראיתי סרטי הדרכה של מארק ריפטו על בנץ' ועל פרס.
לא הבנתי כל מילה ומילה שהוא אמר שם אבל את הרעיון הכללי הבנתי פחות יותר בפרס.

פרס-מרפקים צמודים לחזה עם מעט הרמה שלהם. מרימים מאחורי הראש ומורידים לאותו מצב שהמרפקים צמודים לחזה.

בנץ'-האמת שלא הצלחתי כ"כ ללמוד משהו חדש חוץ מזה שלהוריד את המוט לבטן העליונה ואז להעלות חזרה למעלה.

הבעיה במכון שלי שאין שם כלוב\מתקן לפרס וזה גורם לי לאתר דברים.
לא הגיוני בחיים שראית את ריפטו אומר ללחוץ את המוט אל מאחורי הראש
בכל מקרה אני אומר את זה לטובתך תפסיק לעשות מעצמך צחוק וזה כולל בין היתר להפצע. ותקרא את הספר ss
אם ככה אתה מבצע פרס ובנץ(אפילו לא קרוב ללהיות נכון) אני לא רוצה לחשוב איך עשית סקוואט ודדליפט

avishav1
02-01-10, 20:56
לא הגיוני בחיים שראית את ריפטו אומר ללחוץ את המוט אל מאחורי הראש
בכל מקרה אני אומר את זה לטובתך תפסיק לעשות מעצמך צחוק וזה כולל בין היתר להפצע ותקרא את הספר ss

אתה רציני? בכל הדוגמאות שלו הם מעבירים את מוט מאחורי הראש.

מאיפה אני משיג את הספר והוא מתורגם?

tal_s
02-01-10, 20:58
אתה רציני? בכל הדוגמאות שלו הם מעבירים את מוט מאחורי הראש.

מאיפה אני משיג את הספר והוא מתורגם?

אתה לוחץ את המוט בקו ישר ו"נכנס" מתחת למוט ברגע שהוא עובר את הראש זה (רק חלק קטן מאיך שעושים את התרגיל)
לא מתורגם, תלמד אנגלית אנחנו ב2010

avishav1
02-01-10, 21:37
אתה לוחץ את המוט בקו ישר ו"נכנס" מתחת למוט ברגע שהוא עובר את הראש זה (רק חלק קטן מאיך שעושים את התרגיל)
לא מתורגם, תלמד אנגלית אנחנו ב2010

אני יודע אנגלית,זה לא קשור,פשוט אני לא יודע באיזה רמה זה כתוב.
אפשר קישור בכ"מ?

pala
02-01-10, 21:50
לגב אני לא יכול יותר מסט אחד של מתח כי אני גרוע בזה כמו שציינתי והסט השני יהיה בקושי 2 חזרות.
למה פולי מאחורי הגב זה מתכוןן לפציעה? איזה גמישות צריך לזה,בנט אובר אני לא רוצה לעשות ומה זה פנדלי רוו?.

חתירה-יותר מידי יד קדמית בכל אימוני הגב כאילו? מה אני יכול לעשות עם זה?

זה עדיין משהו. מנסיון אישי, לפני כחודשיים בקושי אני עשיתי 1-2. קניתי מטח לחדר, מדי יום הייתי עושה 3x כמה שאני יכול (גם אם לא הצלחתי) ולמרות שלא הייתי עושה יותר מדי (אפילו לא הייתי נוגע בזה כמה שבועות) כרגע בכיף אני עושה 15 בלי בעיה (לא בדקתי שיא)

pala
02-01-10, 22:01
בדיוק, כל הליצנים שלא עושים תרגילים אלה הם אותם האנשים שבאים ומשמיצים אותם כי הם סובלים מכאבי גב וברכיים בגלל עבודה בתרגילי ליצנות או במכונות לגיל השלישי

אבל למה אתה כופה על הבנאדם משהוא שהוא לא רוצה?
http://4gifs.com/gallery/d/138849-1/Mirror_gunfight.gif

tal_s
02-01-10, 22:06
וכשאתה מנסה לדחוס לבנאדם משהוא שהוא לא רוצה, אתה לא יוצא ליצן? מילדים כמוך (ואתה עוד בן 18?) צריך להתעלם ולא לתת תשומת לב בכלל
http://4gifs.com/gallery/d/138849-1/Mirror_gunfight.gif

חחחחחחח אמר הבנאדם ששוקל 60 קילו, לך לך למטבח אם תוכל מספיק אולי המוח יגדל בכמה גרמים:shok1:

pala
02-01-10, 22:23
חחחחחחח אמר הבנאדם ששוקל 60 קילו, לך לך למטבח אם תוכל מספיק אולי המוח יגדל בכמה גרמים:shok1:

אני בנאדם קטן :rolleyes:

Tapit
04-01-10, 23:22
כמה אתה מזיין את השכל על הפציעות שלך...
תראה תסירטונים של ריפטו, תבקש ממישהו שיתרגם לך (או שתלמד אנגלית יותר טוב), תצלם את עצמך תעלה סרטונים וזהו :\