PDA

צפה בגרסא המלאה : בבעיה

Spidi man
02-01-10, 17:57
עשיתי לפני מספר חודשים תפריט ותוכנית אימונים בישראלבודי. אז הייתי שוקל 58 (גובה 1.64 אם אני לא טועה).

כבר עברו כמה חודשים, אני אוכל הרבה ובקושי מצליח לעלות במשקל. כיום אני שוקל 60-61 העליה נראית איטית ואני לא בטוח שאני מצליח לעלות נקי בכלל.

לפני אני הולך לעוד פגישת ייעוץ (שעולה כמובן כסף) הייתי שמח להעזר בכם.

איך אפשר לעלות מסה נקייה? אני אוכל מסודר, אפילו לפעמים אוכל יותר ממה שרשום בתפריט (את אותם דברים רק בכמות גדולה יותר או מוסיף מעדנים רק בשביל לעלות במשקל).
אימונים חזקים יותר רק יגרמו לירידה במשקל נכון ?

מתוספי ההמזון אני לוקח אבקת חלבון שהמליצו לי והייתה בתפריט.

יש רעיונות? :(

avishav1
02-01-10, 18:09
אם אתה לא עולה במשקל זה אומר שאתה לא אוכל מספיק,אין צורך בשום פגישה עם ישראלבודי בקטע הזה של עליה במשקל. תוסיף עוד 150 קלוריות,אחרי 3 שבועות תשקל אם עלית אז סבבה,לא עלית? תוסיף עוד!
פשוט תשחק עם זה,אתה רואה שאתה עולה יותר יותר מידי מלוכלך? תוריד טיפה.
זה הכל.
תפרסם פה את התפריט שלך ואת הנתונים.

זה שתתאמן יותר חזק לא יוריד אותךך במשקל,אתה תשרוף יותר קלוריות אבל ככל שמתאמנים כבד יותר-עולים יותר במאסה. כמובן שהאוכל יקבע כמה תעלה.
בהצלחה!

pala
02-01-10, 20:15
יש מצב לגנטיקה...

SIMAO
02-01-10, 20:20
האם אפשר לדעת כמה אתה אוכל ביום?!..
ככה נקבל אינדיקציה יותר כמה אתה אוכל והאם זה מספיק.

בדר"כ אם לא עולים סימן שצריך להוסיף אוכל.

tal_s
02-01-10, 20:39
יש מצב לגנטיקה...

נכון אחי נקבע לו בגנים להיות פחות מ60 קילו לנצח כמו שלך נקבע בגנים להיות חסר מוח
לפותח הפוסט, תנסה להוסיף ליטר חלב לכל מה שאתה אוכל ותראה איך אתה עולה יופי

Spidi man
03-01-10, 14:47
אני אתחיל לאכול יותר. אני כרגע כבר אוכל יותר מהתפריט שנבנה לי, אז אני אוסיף עוד.

גנטיקה - יש לי חילוף חומרים מהיר, לכן נראה שהתפריט לא ממש מזיז לי מבחינת כמויות המזון שאני צורך כרגע.
על אילו דברים בריאים אתם ממליצים ?
הכוונה כמובן לדברים שאפשר לעלות איתם במסה נקייה.

תודה

shay_323
03-01-10, 14:52
אני אתחיל לאכול יותר. אני כרגע כבר אוכל יותר מהתפריט שנבנה לי, אז אני אוסיף עוד.

גנטיקה - יש לי חילוף חומרים מהיר, לכן נראה שהתפריט לא ממש מזיז לי מבחינת כמויות המזון שאני צורך כרגע.
על אילו דברים בריאים אתם ממליצים ?
הכוונה כמובן לדברים שאפשר לעלות איתם במסה נקייה.

תודה

צריך לעדכן את התפריט כמו שכולם אמרו כי עלית במשקל, כל 5 קילו בערך (לכיוון למעלה או למטה) צריך לעדכן אותו כי הגוף שלך משתנה.
אם תראה לנו את התפריט נדע מה להמליץ לך להוסיף.