PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה\התעייצות|אני בן כמעט 17 ושוקל 45 קילו (!)

kakamaika
03-01-10, 22:31
אני רוצה להתעייץ באיך לאכול נכון ולעשות כושר נכון לעלות את המשקל שלי לאיזון הגובה שלי הוא 167 סמ' ומשקלי רק 45-47 קילוגרם (!) תודה לעוזרים

ניר.מ.
03-01-10, 23:07
אני רוצה להתעייץ באיך לאכול נכון ולעשות כושר נכון לעלות את המשקל שלי לאיזון הגובה שלי הוא 167 סמ' ומשקלי רק 45-47 קילוגרם (!) תודה לעוזרים

ש לך פה נעוצים..לצערי לא נראה לי למישו מתחשק לרשום לך פה מגילות...תעבור על בנעוצים בתזונה ותוספים על תפריט לעלליה במסה ובאתר הרשמי של ישראל לבודי יש לך תוכניות אימון..בהצלחה

haim15
03-01-10, 23:19
שמע אחי המצב שלך בקאנטים ואני לא מגזים בכלל וממש סליחה שאני אומר את זה ככה, 47 ק"ג זה כלום זה פשוט כלום תתחיל לאכול בלי תפריט בכלל תדחף כל דבר שתראה לפה גם אם זה אומר שאתה צריך לאכול כל שעה העיקר תאכל. אני יודע שזה נשמע קשה ונשמע מעייף אבל תאמין לי שאם תתמיד תוך חודשיים תראה אחלה שינוי בתנאי שתעבוד נכון כמובן, בהצלחה!

ShaperXYZ
04-01-10, 00:13
שמע אחי המצב שלך בקאנטים ואני לא מגזים בכלל וממש סליחה שאני אומר את זה ככה, 47 ק"ג זה כלום זה פשוט כלום תתחיל לאכול בלי תפריט בכלל תדחף כל דבר שתראה לפה גם אם זה אומר שאתה צריך לאכול כל שעה העיקר תאכל. אני יודע שזה נשמע קשה ונשמע מעייף אבל תאמין לי שאם תתמיד תוך חודשיים תראה אחלה שינוי בתנאי שתעבוד נכון כמובן, בהצלחה!

חאלס זה לא נכון מה שאתה אומר פה..
צריך לדעת גם לעלות בריא ומסודר..
אם הוא סתם יזלול הוא עלול לעלות במסת שומן רבה ולא ידע כמה קלוריות צרך וכמה הוא יצטרך בהמשך לעליית מסה נכונה..
זה נכון שהוא שוקל מעט והוא צריך לאכול כרגע הרבה (לפחות בתחילת הדרך) אבל שזה יהיה נכון.
תעבוד עם תפריט (עשיר) ומסודר תקרא פה קצת בפורום תבנה לך תוכנית אימונים רצינית ואל סתם תפתח תמקרר ותאכל כמו בהמה.

tal_s
04-01-10, 00:50
אם הוא סתם יזלול הוא עלול לעלות במסת שומן רבה ולא ידע כמה קלוריות צרך וכמה הוא יצטרך בהמשך לעליית מסה נכונה..
זה נכון שהוא שוקל מעט והוא צריך לאכול כרגע הרבה (לפחות בתחילת הדרך) אבל שזה יהיה נכון.
תעבוד עם תפריט (עשיר) ומסודר תקרא פה קצת בפורום תבנה לך תוכנית אימונים רצינית ואל סתם תפתח תמקרר ותאכל כמו בהמה.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אתה צוחק או מה, אם הייתי שוקל 47 קילו הייתי גם שותה שמן בשביל לעלות במשקל

roybns
04-01-10, 07:15

אם היתי במצב שלו היתי שם גיינר בשקית כמו אינפוזיה וממלא כל פעם שקית במשך שנה
מה יש לך אחי הוא בתת משקל רציני הוא צריך לאכול כמו שד

pala
04-01-10, 07:27
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אתה צוחק או מה, אם הייתי שוקל 47 קילו הייתי גם שותה שמן בשביל לעלות במשקל

הוא 167, סה"כ צריף לעלות כ10 קילו והוא בסדר גמור

menib13
04-01-10, 08:16
ואוי ואי 47 קילו על 167 לא טוב

SIMAO
04-01-10, 09:46
מה אתם סתם מלחיצים את הילד.

אני הייתי ממליץ לך להיכנס לנעוץ,יש שם מדריך שבנה הולי-טמפלר שיכול לעזור לך לעלות במסה.

תזונה נכונה ואימונים סדירים יובילו לתוצאות.

אם אין לך בעיה של כסף,הייתי ממליץ לך על הגיינר של פרובודי-פרו גיינר,
או הסריוס מאס של אופטימום.

בהצלחה.

haim15
04-01-10, 15:44

טוב אחי

ישראל ישראלי
04-01-10, 16:56
תתפרע על האוכל ! בלי חשבון עזוב אותך שומן לא שומן אל תראה בעניים לפחות עד שאתה שוקל 55!

kakamaika
04-01-10, 20:46

בהצלחה.

קודם כל תודה על ההמלצות אבל מה זה גיינר או סריוס מאס? חוץ מהמשמעות באנגלית שאני מבין לסריוס מאס אני מבין שזה מוצר.....? אם כן איך אני משיג

Holy_Templar
04-01-10, 20:50
מה אתם סתם מלחיצים את הילד.

אני הייתי ממליץ לך להיכנס לנעוץ,יש שם מדריך שבנה הולי-טמפלר שיכול לעזור לך לעלות במסה.

תזונה נכונה ואימונים סדירים יובילו לתוצאות.

בהצלחה.

איזה קשה זה לפתוח טאב חדש בדפדפן ופשוט לשים את האשכול שלי ... נכון ?
חברים רואים מצב כזה מצמידים לפה את האשכול וזהו נפתרה הבעיה והוויכוח כולו :)

לפותח האשכול , תקרא את זה. תפנים את זה. תלמד את זה . שאם מעירים אותך מתוך שינה תדקלם..

http://israelbody.com/showthread.php?t=39074

בהצלחה

king l8
05-01-10, 16:18
קודם כל אחי תתחיל לאכול פשוט כל מה שאתה יכול .. תתחיל לאכול הרבה גבר כל מה שבא ליד ואחרי שתעלה 10 קילו תתחיל עם תפריט מסודר

SIMAO
05-01-10, 17:19
איזה קשה זה לפתוח טאב חדש בדפדפן ופשוט לשים את האשכול שלי ... נכון ?
חברים רואים מצב כזה מצמידים לפה את האשכול וזהו נפתרה הבעיה והוויכוח כולו :)

לפותח האשכול , תקרא את זה. תפנים את זה. תלמד את זה . שאם מעירים אותך מתוך שינה תדקלם..

http://israelbody.com/showthread.php?t=39074

בהצלחה

וכמה קשה זה להסתכל בפוסטים בניעוץ ולראות את האשכול שלך?!.

לפותח הפוסט.
גיינר בעברית זהו אבקה לעלייה במסה.
סריוס מאס היא סוג של אבקה שנועדה לעזור לאנשים כמוך,בתת משקל לעלות במסה.

אפשר להשיג את המוצר דרך האתר הרשמי,או דרך אחת מחנויות הרשת,שכתובתיהן רשומות כבר באתר הרשמי.
WWW.Israelbody.org

בהצלחה.