PDA

צפה בגרסא המלאה : abc-3 אמונים בשבוע

blackbimer
16-01-10, 19:12
שבוע טוב לכולם

אז ככה , אין לי הרבה זמן במשך השבוע קודם כל אז לכן 3 אמונים זה התוכנית האולטימיביטבית מבחינתי

אני גם נוהג לעשות אירובי 2-30 דקות אחרי כל אימון

לשריר גדול אני נותן 14-16 סטים

שריר קטן 9-12 סטים

אני רוצה לשמוע ממכם איזה חלוקה עדיפה לדעתכם ? אני יודע שהכי טוב זה לגוון וזה מה שאני עושה

אבל לא יודע שאני עושה למשל גב עם יד אחורית ? אז היד האחורית לא מקבלת את הפאמפ שאני אוהב

אני אומנם מרגיש אותה אבל אין את ה"פמאפ" אותו דבר לגבי יד קדמית באימון חזה

השאלה האם פאמפ זה מידה לאימון טוב? מבקש קצת סדר...

תודה

Scylla
16-01-10, 19:57
פאמפ זה לא מדד. למה אחורית מתנגש לך עם גב?
החלוקה שאני עבדתי וחושב שהיא די טובה - חזה+קדמית, גב+אחורית, רגליים+כתפיים.
לגבי נפח עבודה - גבוה מדי. אני עובד בabcd ועובד ב9-10 לגדול, 4-6 לקטן וזה משפיע עלי לטובה, בעבר התאמנתי עם נפח כמוך ונתקעתי בין היתר בגלל זה.

ממליץ לשקול מעבר לab/fbw, כמה זמן אתה מתאמן משקל גובה א.ש משקלים וכו' שנדע אינדיקציה.

blackbimer
16-01-10, 21:53
תודה קודם כל..

לגבי נתונים אני מתאמן איזה שלוש שנים כבר... גובה מטר 67 משקל 64 בעקרון מבנה רזה (משקל ה"מקורי" כיבכול
הוא 58-60)

לגבי ab זה 4 פעמים בשבוע לא ?

אגב בלי קשר...לגבי חלוקת האמונים מעולם אני לא יכול אימון חזה לפני גב /כתפיים בגלל שאחרי אימון חזה
הוא ממש מפוצץ למשך 3-4 ימים.... ממש מרגיש אותו (אגב הורדתי משקלים וסטים לא עוזר) זה החלק שאני הכי מרגיש אחרי שאני עובד עליו.... אבל זה כבר סוגיה אחרת

אני רוצה תוכנית במתכונת של 3 אמונים בשבוע שתתן דגש לכתפיים...

sason
16-01-10, 22:54
תלמד להתאמן לאכול ובכלל מה זה פיתוח גוף.
התוכנית שלך לא טובה, התזונה שלך גרועה, ההישגים שלך, והכי חשוב הידע שלך.
תעשה סוויץ' במוח ותתחיל להתאמן ולאכול נורמלי, תתחיל תוכנית ss או fbw או ab ותעזוב את התוכניות המרובות אותיות, תאכל תעלה משקלים בהדרגה , ודבר אחרון פאמפ זה לא מדד לכלום, וזה שאתה מוריד משקלים כי זה מפריע לך באימון הבא זה גם לא עוזר לך כל כך.
בהצלחה

Scylla
17-01-10, 00:30
Ab אפשר גם-
axbxaxx

לגבי זה שתפוס החזה, אם אתה לא מתאמן חזה, אז מה זה מפריע? חוצמזה זה עובר עם הותק והכניסה למסגרת אימונים טובה.