PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה על השמנה

POPOIUY6Y
17-01-10, 22:31
נגיד שאני עושה תפריט שהפלוס הקלורי שלו הוא 500
אז יש מצב שאני ישמין יותר אם אני אוכל ליום 2300 קלוריות שהם רק משומן מאשר שאני אוכל 2300 קלוריות שהם רק מחלבון או פחממה??

ניר.מ.
17-01-10, 23:08
אז יש מצב שאני ישמין יותר אם אני אוכל ליום 2300 קלוריות שהם רק משומן מאשר שאני אוכל 2300 קלוריות שהם רק מחלבון או פחממה??

תסביר לי מהההההה מהה הקטע שלך? מזה תחרות השאלות המפגרות?? ואם אני אגיד לך כן אז תשתה רק שמן זית???מה הרעיון שעומד מאחורי השאלה הזאת? כבר יש לך מאמרים שלמים לגבי הדרך הטובה ביותר לעלות נקי אז מה אתה מחפש דרך שונה?????

POPOIUY6Y
18-01-10, 17:24
תסביר לי מהההההה מהה הקטע שלך? מזה תחרות השאלות המפגרות?? ואם אני אגיד לך כן אז תשתה רק שמן זית???מה הרעיון שעומד מאחורי השאלה הזאת? כבר יש לך מאמרים שלמים לגבי הדרך הטובה ביותר לעלות נקי אז מה אתה מחפש דרך שונה?????

אחי זה סתם בשביל ידע כללי
נראה לך שהייתי שותה ליטר של שמן זית נקי או משהו כזה

(עדיין לא ענו לי על השאלה)

yair3333
18-01-10, 17:57

אני בטוח שגם אתה לא יודע את התשובה המדויקת..

pala
18-01-10, 17:58
http://eatthiscity.com/wp-content/upload/1251828129-i_see_what_you_fucking_did_there_bird.jpg

POPOIUY6Y
18-01-10, 18:32
http://eatthiscity.com/wp-content/upload/1251828129-i_see_what_you_fucking_did_there_bird.jpg

גם אתה לא

(חח איזה שרשרת;))

BANANA_BOOM
18-01-10, 19:18
הגוף משתמש במה שהוא צריך ואת כל השאר הוא אוגר כשומן.
כלומר אם מבחינה היפותטית, אם הגוף צריך פחות שומן מאשר חלבונים או פחממות אז כן, אתה תשמין יותר.

יניב צוות ישראלבודי
18-01-10, 22:16

לא כל כך זוכר לגבי שומן, אבל אם תצרוך 2300 רק מחלבון אז כביכול הפלוס הקלורי שלך יהיה קטן יותר מאותו פלוס של פחמימה נטו, בגלל ניאוגלוקוג'נסיס (Neoglucogenesis). בעצם תהליך של הפיכת חלבון לגלוקוז, שבעצמו דורש יותר "מאמץ" של הגוף להפיכה ולכן אתה "כאילו" מקבל פחות קלוריות מחלבון נטו, לעומת פחמימות נטו..

מקווה שזה מבהיר.. אם לא תחפש בגוגל

ניר.מ.
18-01-10, 22:35
אחי זה סתם בשביל ידע כללי
נראה לך שהייתי שותה ליטר של שמן זית נקי או משהו כזה

(עדיין לא ענו לי על השאלה)

יש סוכרים עם נטייה יותר רבה להיאגר כשומן ועודף באחד מאבות הממזון עלול להוביל לבעיות בכליות וכו'..

POPOIUY6Y
19-01-10, 17:38
תודה לכולם במיוחד עם הNeoglucogenesis

avishav1
19-01-10, 17:46
לא כל כך זוכר לגבי שומן, אבל אם תצרוך 2300 רק מחלבון אז כביכול הפלוס הקלורי שלך יהיה קטן יותר מאותו פלוס של פחמימה נטו, בגלל ניאוגלוקוג'נסיס (neoglucogenesis). בעצם תהליך של הפיכת חלבון לגלוקוז, שבעצמו דורש יותר "מאמץ" של הגוף להפיכה ולכן אתה "כאילו" מקבל פחות קלוריות מחלבון נטו, לעומת פחמימות נטו..

מקווה שזה מבהיר.. אם לא תחפש בגוגל

וואלה? חידשת לי..
תודה.