PDA

צפה בגרסא המלאה : מקרים של פציעות

eden.B.
20-01-10, 19:08
סתם משעמם לי כי אני לא יכול ללכת היום לאימון עקב פציעה שהיתה לי (העליתי את מה שקרה ואיך בפורום אימונים) אז חשבתי על רעיון שכל אחד יכתוב איזה מקרה שלו/של חבר או סיפור שהוא מכיר על בנאדם שנפצע במכון.
זה כמובן גם יעזור לאחרים להימנע מכך.

טוב הנה סיפור שאחד מהמכון שלי סיפר לי:
הוא רק התחיל להתאמן וזה, עשה לחיצת חזה עם 10 קילו כל צד (40 קילו סך הכל) ולא סגר את המשקל.
עושה את החזרות 1... 2... 3.. 4... 5... נתקע, לא יכול להרים, האידיוט לקח את המוט וסיבב אותו שהצלחות ייפלו (טעות גדולה מאוד!!!) ברגי שהוא הפיל את הצלחת הראשונה בוםם הוא מסתובב לצד השני כולו הגב שלו הסתובב והוא שמע קליקים עצבנים שכל המכון שמע.
בקיצור הוא הלך לרופא והוא אמר לו שיש לו פציעה חמורה בגב ושהוא צריך לישון על משטח מעץ במיטה שלו כדי שהגב יהיה ישר וכו', הוא אמר לי שבבוקר הוא ל הצליח לקום לבד מהמיטה אמא שלו עזרה לו כל בוקר לקום מהמיטה!

עכשיו תורכם...

avishav1
20-01-10, 19:17
לפני שאני אתחיל חשוב לציין שרוב הפציעות נגרמות משטויות וזה מה שמעצבן.
עשיתי לחיצה צרפתית כמו תמיד,היה לי סביר והחלטתי להעלות משקל הפעם כי 3-4 אימונים כבר לא העלתי,הוספתי קילו לכל צד ובחזרה כלשהי יצא לי קליק כואב מהמרפק,הלכתי הבייתה וביום ראשון עבר הכאב אז חזרתי להתאמן ובבנץ' פרס סט אחרון הכאב חזר,מאז אני פצוע עד היום,זה עוד מעט חצי שנה,אני חושב שאם לא הייתי ממהר לחזור לאימון ביום ראשון הייתי מונע את זה,אבל הגוף הטעה אותי.

jonathan
20-01-10, 19:25
לא יודע אם הוא נפצע..אבל אני זוכר שהייתי במכון ואחד כנראה הלך על ההליכון והרגליים שלו נגעו אחת בשניה ואז הוא מעד ועף אחורה איזה 2 מטר..זה היה מצחיק אבל לא נראה לי שהוא נפצע.

tal_s
20-01-10, 23:04
לפני שאני אתחיל חשוב לציין שרוב הפציעות נגרמות משטויות וזה מה שמעצבן.
עשיתי לחיצה צרפתית כמו תמיד,היה לי סביר והחלטתי להעלות משקל הפעם כי 3-4 אימונים כבר לא העלתי,הוספתי קילו לכל צד ובחזרה כלשהי יצא לי קליק כואב מהמרפק,הלכתי הבייתה וביום ראשון עבר הכאב אז חזרתי להתאמן ובבנץ' פרס סט אחרון הכאב חזר,מאז אני פצוע עד היום,זה עוד מעט חצי שנה,אני חושב שאם לא הייתי ממהר לחזור לאימון ביום ראשון הייתי מונע את זה,אבל הגוף הטעה אותי.

מוסר השכל- לא לעשות לחיצה צרפתית חח

avishav1
21-01-10, 14:37

את זה הבנתי ביום שנפצעתי. אבל חבל שהרבה פה בפורום המליצו לי על התרגיל הזה בזמנו.

TheRock
21-01-10, 16:03

מה אתה אומר...
תלמדו לעשות תתרגיל נכון ולא תפצעו.

king l8
21-01-10, 23:30
מה אתה אומר...
תלמדו לעשות תתרגיל נכון ולא תפצעו.

+1234

tal_s
21-01-10, 23:41
אני צחקתי, כמו כל תרגיל אם לא מבצעים נכון ,נפצעים. סתם בשביל הרקורד אני בעצמי עושה אותו

Scylla
23-01-10, 06:43
דפקתי את האצבעות שעשיתי פלייס בקרוס... כאבי תופת שבוע היו סגולות למזלי לא נשבר כלום.
קרה לי פעם אחת שהגעתי לכשל בבנץ' חיובי ולא היה ספוטר (למדתי לקח) ופשוט גלגלתי את המוט על הגוף עד למטה.
אבל הכי מעצבן להתקע בברזל של הספסל עם הקדימה של השוק...

יונתן מהמעלית
25-01-10, 23:02
לפני חודש וחצי בזמן אימון התחילו כאבים בגב התחתון
יום אחרי זה עשיתי תנועה חדה תוך כדי משחקי כוח בבסיס (סגרתי שבת זה היה ביום שישי) קיצר בזמן התנועה החדה נתפס לי הגב משהו מפחיד
יומיים לא יכלתי לקשור שרוכים

היום הגעתי לאורטופד אחרי חודש וחצי שהכאב בא והולך בא והולך
3 חודש הפסקה מאימונים +פיזיוטרפיה+עוד 2 טיפולים עם שם מוזר

באסה רצח
יותר לא מתאמן בבסיס עם סקוואט מאולתר