PDA

צפה בגרסא המלאה : צריך עצות

Crush
23-01-10, 19:31
שלום!

אני מתאמן כבר די הרבה זמן בבית(בסביבות 6-7 חודשים), אוכל נכון(תפריט מסה, 2700 קלוריות) ובאמת אפשר לראות שיפורים, אני פי 10 יותר ממה שהייתי לפני שהתחלתי...די מפתיע בשביל אימוני בית לא ? P:

בכל מקרה, למרות השיפור של המראה של הגוף אני נשאר כל הזמן באותו המשקל(בהתחלה הייתי עם תפריט של 2200, אחרי זה עברתי ל2700 וזה לא הזיז) ואני מרגיש גם שאני נחלש במקום להתחזק.
בכלל...האימונים שלי די מבולגנים, אני לא הכי בטוח שאני יודע מה אני עושה..

רציתי לשאול איך כדאי לי לבנות את האימונים שלי בשביל לעלות בכוח? איך אני יכול לדעת באיזה תרגילים כדאי להשתמש, באיזה תדירות, כמה סטים...?

תודה לכל העונים והקוראים הסמויים! ואל תשכחו שאני מתאמן בבית(ואין לי ממש מכון כושר פרטי :/)

BANANA_BOOM
23-01-10, 20:17
איזה ציוד יש לך בבית?

SIMAO
23-01-10, 20:19
גם באימון ביתי אפשר להגיע לתוצאות.
קודם כל תגדיל את התפריט,למרות שלא ציינת נתונים גופניים כגון משקל וגובה,אבל בעיקרון אם אתה לא עולה זה משום שאתה לא אוכל מספיק.

האם בביתך יש ציוד מספיק?,זאת אומרת שהמשקולות לא של 5 קילו,אלא בעלות משקל מכובד שלא קל לך להרים אותן,ע"מ לתת לגוף ולשריר את הגירוי הרצוי והמקסימלי ביותר.
חוץ מזה תבנה לך תוכנית אימונים,תעזר בתוכניות האימונים ובסרטוני הדגמה באינטרנט.
רצוי להשתמש בתוכניות האימון שיש באתר הרשמי של ישראלבודי תחת הקטגוריה אימונים,ובסרטוני הדגמה באתר יוטיוב.

*אם יש באפשרותך להירשם למכון כושר תחסוך לך כאב ראש בלקנות מכשור ואביזרים .
במכון יהיה את הציוד הנדרש וכול פעם שתעלה במשקלים תוכל להחליף משקל.
לעומת זאת בבית תצטרך כל פעם לקנות מכשור חדש.

בהצלחה.

Crush
24-01-10, 12:40
אה תודה, שכחתי שיש לישראלבודי אתר ראשי O_o

ואם אני רוצה לעבוד על כוח, עדיף לעשות תפריט של מסה או חיטוב?או שאולי יש לזה תפריט משלו? או שזה לא משנה?

SIMAO
24-01-10, 13:37
עבודה על כח כמו ss דורשת מאמץ רב מהגוף ולא תוכל כימעט להתקדם אם לא תאכל מספיק.
ניתן לבצע תוכנית כוח בחיטוב,אבל הגוף לא יספיק להתאושש כי הרי הגוף במאזן קלורי שלילי.
לא לא מומלץ.

מסקנה-תוכנית כח(ss)מתאימה יותר לתקופת המסה!.