PDA

צפה בגרסא המלאה : איכססס!!! סוף מסה כנסו !!

אהודד
25-01-10, 12:32
אני כ"כ מאוכזב מעצמי שהשמנתי ככה :\
אני שבוע הבא מתחיל חיטוב 4 חודש.
נראה לכם שאפשר להוריד לפחות מ- 10% שומן במצב שלי? [בלי שורפי שומן].
(אגב כמה אחוז שומן נראה לכם שאני?)

אשמח לתגובות, ממש מיואש מההשמנה.

http://i48.tinypic.com/nei620.jpg

לפני המסה :
http://i47.tinypic.com/11hh1u9.jpg

SIMAO
25-01-10, 13:07
שמע אחי,לדעתי המצב לא כ"כ גרוע!!..
תירגע.
יש לי שאלה,בתקופת המסה התאמנת כמו שצריך?.
זה ניראה כאילו הייתה על מאזן קלורי חיובי ללא אימונים סדירים.

Noka
25-01-10, 13:46
כמה זמן לקח לך ליקלוט שלא עליתה בצסה ורק בשומן? בטח לא אכלתה מסודר

כאילו רק עכשיו ראיתה את זה?(בלי להעליב או משהו ככזה)

nirbin
25-01-10, 14:49
אהודד,

אל תיכנס לבאסה - שומן תמיד אפשר להוריד. אם זה מנחם אותך, לדעתי הגוף שלך נראה טוב, רואה שיש לך שרירים, פשוט צריך להוריד את הריפוד קצת וזה לא נורא. אתה נראה לי כרגע בסביבות 16-17% שומן, שזה ממוצע לגברים צעירים. סה"כ אתה יותר נורמלי מאשר לא נורמלי. לפחות בגוף.

מה שכן נורא הוא שאתה ישר בורח למחשבות על שורפי שומנים וכל מיני שטויות. עזוב את החר* הזה. בוא נעשה ניסיון קטן:

אם אשאל אותך מה אתה אוכל כל יום בשבוע האחרון - האם תדע לומר?

אהודד
25-01-10, 15:03
ל2 הראשונים, התמונה לא כזאת ברורה לגבי השרירים, עליתי קצת במסה לא רואים את זה בתמונה הזו, אם זה יעזור לכם לשפר את התשובה, אשמח-

http://i48.tinypic.com/2ypeyok.jpg
http://i47.tinypic.com/2hgqy4n.jpg

nirbin-
כן, רוב ההשמנה שלי זה מסוכרים פשוטים, המון קורני וחטיפי אנרגיה [שזה חארטה רצינית] אבל אהבתי אותם והתנחמתי בזה שזה חטיף אנרגיה, מה שזה מלא סוכר + דגני בוקר כמו דלי פקאן שאהבתי לאכול קופסא שלמה ביום כנישנוש עם נס קפה כל תקופת המסה.
כל זה לא כולל המון אלכוהול בסופר שבוע.
(אציין כי עשיתי גם אירובי במסה אם זה עוזר לך).

haim15
25-01-10, 15:09
אתה רציני?! על מה אתה בוכה בכלל איפה אתה רואה שהשמנתה? תפסיק לחיות בסרט זאת מסה עלית במשקל ומן הסתם אם אין לך גנטיקה של מניאק אז עלית גם בשומן ונוזלים בחיטוב נורמלי של חודשיים אתה חוזר להראות כמו שהיית... יאללה אנשים פה חיים בסרט ] אני במקומך אפילו הייתי ממשיך מסה כי רואים עוד קוביות אי שם, אגב רואים שלא התקדמת הרבה במסה די נשארת תקוע

אהודד
25-01-10, 15:14
אתה רציני?! על מה אתה בוכה בכלל איפה אתה רואה שהשמנתה? תפסיק לחיות בסרט זאת מסה עלית במשקל ומן הסתם אם אין לך גנטיקה של מניאק אז עלית גם בשומן ונוזלים בחיטוב נורמלי של חודשיים אתה חוזר להראות כמו שהיית... יאללה אנשים פה חיים בסרט ] אני במקומך אפילו הייתי ממשיך מסה כי רואים עוד קוביות אי שם, אגב רואים שלא התקדמת הרבה במסה די נשארת תקוע

כי פחדתי להשמין!
ולא רוצה להיות ענק... להיות חטוב ++ זו המטרה שלי :)

doron135
25-01-10, 16:55
אין לך א.ש גבוה
שבוע בלי פחמימות וכל הנוזלים יצאו

orian baruh
25-01-10, 17:06
למה חיטוב? עדיין יש לך ריבועים

Scylla
25-01-10, 17:09
אתה אכול סרטים אתה על א.ש בסדר גמור רחוק עוד מחיטוב גם בשביל הממהרים לחטב יחסית (כמוני) הייתי אומר שאתה על 12%. צא מהסרט גם ככה חורף.

אנדרוליזם
25-01-10, 17:11
לא שומן ולא נעליים.
יש בעיקר נוזלים וגם צילמת את עצמך יושב... כשתעמוד והעור ימתח, זה יראה יותר טוב.
אני הייתי ממשיך מסה עוד חודשיים לפחות.

nirbin
25-01-10, 18:28
nirbin-
כן, רוב ההשמנה שלי זה מסוכרים פשוטים, המון קורני וחטיפי אנרגיה [שזה חארטה רצינית] אבל אהבתי אותם והתנחמתי בזה שזה חטיף אנרגיה, מה שזה מלא סוכר + דגני בוקר כמו דלי פקאן שאהבתי לאכול קופסא שלמה ביום כנישנוש עם נס קפה כל תקופת המסה.
כל זה לא כולל המון אלכוהול בסופר שבוע.
(אציין כי עשיתי גם אירובי במסה אם זה עוזר לך).

אחלה, אז מצבך דבש.
למה דבש?
כי אם ברור שהחטיפים והדליפקאן הם ה"אשמים" במצבך, יהיה לך קל מאוד להוריד כמות ענקית של קלוריות מיותרות ביום אם פשוט תפסיק לאכול אותם. ואם תמשיך עם האירובי, אתה בכלל על הסוס.

דבר שאתה צריך להיזהר ממנו הוא שינוי קיצוני מדי שיהיה לך קשה להתמיד בו. אל תביא את עצמך לשם.

SIMAO
25-01-10, 18:35
שמע אחי,אני לוקח את מילותיי בחזרה,ישיבתך עם גב כפוף משהו יצרה כאילו אין עלייך מסה כלל.
בתמונות החדשות שהבאת רואים מסה די נחמדה,אבל עדיין חסר עוד בשר ובשר קשה!..לא רך ומדלדל.
תוציא את כל מה שאתה רואה לנכון להוציא מתפריטך,כגון: דגני בוקר ואנרגיה המפוצצים בסוכר.
אני אישית,שלוקח דברים עם מלא סוכר,אני אומר לך שחוץ מכאבים בשיניים לא קיבלתי כלום מהם!.

nani
25-01-10, 19:08
מה אתה רוצה לחטב?? בשר?!

תמשיך מסה.......

4roxe
25-01-10, 19:26
אתה רציני !?!?

בובדילן94
25-01-10, 20:01
שמע אחי,אני לוקח את מילותיי בחזרה,ישיבתך עם גב כפוף משהו יצרה כאילו אין עלייך מסה כלל.
בתמונות החדשות שהבאת רואים מסה די נחמדה,אבל עדיין חסר עוד בשר ובשר קשה!..לא רך ומדלדל.
תוציא את כל מה שאתה רואה לנכון להוציא מתפריטך,כגון: דגני בוקר ואנרגיה המפוצצים בסוכר.
אני אישית,שלוקח דברים עם מלא סוכר,אני אומר לך שחוץ מכאבים בשיניים לא קיבלתי כלום מהם!.

איך קוראים לזה? אה, הנאה. כן, זה מה שמקבלים מזה.

eden.B.
25-01-10, 20:23
ממה אתה מתרגש אני נראה שמן פי 2 ואני שמח מזה^^
תאכל תאכל תאכל תאכל תאכל תאכל תאכל תאכל תאכל ואז אחרי חיטוב תראה את התוצאה!!!

Tony Montana
25-01-10, 22:40
נשבע שאתה לא נורמלי. זאת התנהגות של נערה מתבגרת שעלת 2 קילו אז זה סוף העולם.
אתה יכול לתת במסה עוד חודשיים כמו כלום.

בובדילן94
25-01-10, 23:04
:):):):)
אתה מזכיר לי את האוחצ'ות במקושרים שמעלים תמונה שלהם ורושמים איזה כיעור ומצפים שהבנות יגיבו להם "מה כיעור יחתיך אחד"
ומה זה הצלקת בחזה?

king l8
25-01-10, 23:08
אחי מה אתה לחוץ ??
תן במסה אין לך מה לחטב עכשיו

skitz125
26-01-10, 12:10
:):):):) לי יש אחוז שומן יותר גדול משלך, קראתי את הכותרת חשבתי שאתה ממש שמן אתה בסדר גמור, אני מתחיל חיטוב עוד חודש ויש לי בערך 15-18 א.ש
אתה בסדר
או שאני ממש על הפנים

אהודד
26-01-10, 12:24
skitz125
אז תתחיל להתעורר למה אתה מחכה? 3 חודש חיטוב לא יספיקו לך !!
אלא אם כן אתה עובד עם שורף שומן? אם כן איזה? אני גם רוצה לקחת, (אבל שיהיה חוקי ואפקטיבי אם יש חיה כזאת)

Tony Montana
26-01-10, 12:59
skitz125
אלא אם כן אתה עובד עם שורף שומן? אם כן איזה? אני גם רוצה לקחת, (אבל שיהיה חוקי ואפקטיבי אם יש חיה כזאת)

אין חיה כזאת. כל התוספים שורפי השומן החוקיים הם בזבוז כסף טהור, תקח קפאין בחיטוב, יעשה את אותה ההשפעה במחיר הרבה הרבה הרבה יותר זול מכל התוספים הללו שנועדו לגנוב מהבן אדם.

אהודד
26-01-10, 14:35
מה עם ל- קרניטין נוזלי? בנוסף לקפאין..
עוזר/משפיע?
מישהו ניסה אותו? הוא נמכר בכל סופר :):):):)...

slav
26-01-10, 19:41
תתחילי דיאטה כפרה

אהודד
26-01-10, 19:59
ממש הצחקת אותי..!
מעפן.

rrkk
26-01-10, 22:20
כמו שרבים כבר אמרו לך אין לך שום סיבה להתבאס
אני במקומך לא הייתי מפסיק את המסה אלא רק משנה את התזונה.
פשוט אל תאכל שטויות
אין סיבה להתחיל חיטוב עכשיו
אם אכלת עד עכשיו גם הרבה שטויות ובכל זאת המצב לא כל כך נורא אז תחשוב איך תראה אם תעשה מסה יותר חכמה
הקיץ עוד רחוק ויש זמן לעשות חיטוב
אין שום סיבה להתחיל עכשיו

NoobNet
26-01-10, 23:36
לא נראה כזה גרוע

nirbin
28-01-10, 20:52
מה עם ל- קרניטין נוזלי? בנוסף לקפאין..
עוזר/משפיע?
מישהו ניסה אותו? הוא נמכר בכל סופר :):):):)...

...את הארנק שלך!!!

אמרתי לך, בנאדם - רד מהשטויות. לך תבזבז ת'כסף על בילויים כמו שעושים אנשים אחרים בגילך. או לפחות על תוספי תזונה שעושים משהו. עזוב אותך משורפי שומנים. פשוט תרוץ, מה לא ברור?

if-bb
28-01-10, 21:14
כמו שרבים כבר אמרו לך אין לך שום סיבה להתבאס
אני במקומך לא הייתי מפסיק את המסה אלא רק משנה את התזונה.
פשוט אל תאכל שטויות
אין סיבה להתחיל חיטוב עכשיו
אם אכלת עד עכשיו גם הרבה שטויות ובכל זאת המצב לא כל כך נורא אז תחשוב איך תראה אם תעשה מסה יותר חכמה
הקיץ עוד רחוק ויש זמן לעשות חיטוב
אין שום סיבה להתחיל עכשיו
1+
תאכל פשוט נקי.

שמור על תזונה, נקייה כמה שיותר.. אתה תאבד קצת נוזלים, ותתקדם.

לא צריך להיות שמן במסה. צריך הרבה בשר לפני החיטוב. יש הבדל בין ךהיות במסה אם אחוז גבוה. ויש הבדל בין להיות אם יותר מסת שומן, ולחשוב שיש מתחת מסת שריר.

כלומר אלה שעולים כל שבוע 2 קילו במשקל, עולים אותו לרוב בנוזלים ושומן, מאשר שריר אם בכלל.. וחושבים שהם נמצאים במתכונת נכונה של "מסה" ואחר כך יחטבו ואז כל המסה תבלוט, אז יש להם בעיה ..

גם שאתה עולה באחוז שומן במסה, אתה במקביל צריך לראות שעלית במסה בגוף. אחרת אתה עושה משהו לא נכון.

בכל מקרה תשנה את סדר התזונה שלך, ותתחיל להתאמן חזה. דד ליפט סקוואט בנץ כבד.. זה לא נראה שאתה עובד חזק בכלל.

זה שהם

yaNirz
29-01-10, 16:44
אחי אתה לא אמיתי , אתה מחוטב יש לך בכיף עוד 10 קילו

borkaram
30-01-10, 15:41
דווקא בסדר גמור אחי

IGOR
30-01-10, 18:11
אתה מאוכזב? שקלתי לפני שלוש חודשים 83 קילו על מטר 96 עכשיו אני 95 קילו אבל לא שריר :\ אכלתי קצת מידי חלבון ובגלל זה עליתי יותר בשומן ופחות בשריר אבל לא נורא נתקן את זה!

skitz125
30-01-10, 20:27
skitz125
3 חודשים יספיקו בדיוק אחי, לא מתכוון להשתמש בדברים לא חוקים ואני גם לא מכיר כאלה, מבחינתי קפאין קראטין ואבקת חלבון זה דיי מסכם את רשימת התוספים שאני אשתמש בהם, המון אירובי, לחתוך את הפחמימות עד למינימום המומלץ, ותוך שלושה חודשים הכל מסתדר...

אהודד
30-01-10, 20:35
למה הקראטין טוב בחיטוב?
קראתי על זה משהו, שכחתי.

if-bb
01-02-10, 00:58
עוזר לשמור על הכוח.

nirbin
01-02-10, 11:09
למה הקראטין טוב בחיטוב?
קראתי על זה משהו, שכחתי.

אומרים לך תתחיל לרוץ ,אתה מדבר על שורפי שומנים.
אומרים לך תתאמן, אתה מדבר על קרניטין.
עכשיו על קריאטין, מבלבל ת'מוח.

יאללה עזוב אותנו בשקט, לך תרוקן איזה בית מרקחת אולי תוריד כמה קילוגרמים בדרך.

roxtedi
02-02-10, 12:30
כמה זמן לקח לך ליקלוט שלא עליתה בצסה ורק בשומן? בטח לא אכלתה מסודר

כאילו רק עכשיו ראיתה את זה?(בלי להעליב או משהו ככזה)

שומן זה לא חלק ממסה?
אם כבר היית צריך לא עלית בשריר ורק בשומן

haim15
02-02-10, 14:16
skitz125

למה נראלך בדיוק שב3 חודש הוא לא יצליח? אם הוא יעבוד נכון אפילו תוך חודשיים הוא יגיע למטרה.