PDA

צפה בגרסא המלאה : חיטוב ושומן עיקש

DanD
25-01-10, 23:13
אז ככה קודם כל אלה הערכים של התפריט חיטוב שלי
ליום עם אירובי:
סה"כ קלוריות: 2071 קלוריות
סה"כ חלבון: 176.7 גרם
סה"כ שומן: 107.1 גרם
סה"כ פחמימות: 90.1 גרם
סה"כ כולסטרול: 618.1 מ"ג
סה"כ סיבים תזונתיים: 23.4 גרם

ליום בלי אירובי:
סה"כ קלוריות: 1749 קלוריות
סה"כ חלבון: 141.5 גרם
סה"כ שומן: 89.8 גרם
סה"כ פחמימות: 83 גרם
סה"כ כולסטרול: 609.1 מ"ג
סה"כ סיבים תזונתיים: 23.4 גרם

bmr אחרי הכפלה 2200 -+

עכשיו כמה דברים שמציקים לי..
יש לי כמות שומן מוכבדת בבטן כשאני יושב רואים את זה ואני נראה ממש שמן..
אבל כשאני עומד רואים את הקוביות ואת ההתחלה של המשולש...
את הקוביות התחתונות לא רואים שם יש שומן..
ואותו דבר בחזה יש לי מסה טובה אבל זה נראה שומן וזה אני חושב ג'ינו למרות שהייתי אצל הרופא והוא אמר שאין לי את זה...
עכשיו אני בחיטוב הזה כבר כמה שבועות אבל כל סוף שבוע שישי שבת אני מתפרק .. ואוכל בצורה מטורפת
עכשיו החלטתי להפסיק עם זה.. אז עם הנתונים של התפריט הזה כל כמה זמן העמסה ומה הערכים -+ של העמסה.?
והאם יש משהו לעשות עם השומן העיקש ואולי משהו שהחזה יראה כשריר ולא כשומן?

hypertrophy
26-01-10, 02:45
תחפש את הפרוטוקול לאיבוד שומן עיקש של לייל מקדונלד...
זה שואתי אבל עובד....בעיקרון זה מדבר על אינטרוולים עצימים לפני האירובי המתון
תקרא עליו יותר בפירוט

DanD
28-01-10, 14:55
לא מצאתי...
ומה לגבי העמסות?

4roxe
28-01-10, 15:10
תחפש את הפרוטוקול לאיבוד שומן עיקש של לייל מקדונלד...
זה שואתי אבל עובד....בעיקרון זה מדבר על אינטרוולים עצימים לפני האירובי המתון
תקרא עליו יותר בפירוט

אחי קצת יותר מידע עם אתה יכול? איך כותבים שומן עיקש באנגלית ? Stubbern fat ?

בר728
28-01-10, 15:25
תמשיך לנסות אותי....תה קרוב מידי ללעוף מפה

hypertrophy
29-01-10, 04:58
אחי קצת יותר מידע עם אתה יכול? איך כותבים שומן עיקש באנגלית ? Stubbern fat ?

לא יודע איך כותבים
תחפש מאמרים אחי אין לי כוח לפרט הכל זה באמת מסובך לי להסביר כרגע

SIMAO
29-01-10, 14:04
לא יודע איך כותבים
תחפש מאמרים אחי אין לי כוח לפרט הכל זה באמת מסובך לי להסביר כרגע

גם אני הייתי די שמח אם היית מפרט.
ואני אסביר גם למה.
קודם כל תנסה להיכנס לראש של הילדים פה בעלי עודף משקל.
מבצעים חיטוב,אך השומן העיקש נישאר,מה לעשות?~~~?!

האנגלית שלהם לא משהו,ואתה אומר להם תחפשו את המאמר של 'מקדונלדס''
שהרי כל המאמרים העוזרים באמת הם באנגלית,מה הם יעשו?!.

לכן,הייתי מצפה מאחד ממך שמבין בפיתוח גוף ואולי גם בשומן עיקש אם בכל זאת,הפנת אותם למאמר שאתה די סומך עליו של אחד ממדריכי הכושר המוכרים לפחות בעיניי בעולם,שתרכיב מאמר/תרגום לאותו מאמר באנגלית של לייל מקדונלד,
בעיניי זה מה שיראה על גדולתך כאן בתור מנהל שמוכן ועוזר לרשומים כאן.
נכון לא תמיד יש זמן פנוי ,וגם לתרגם,נכון זה לא קל,אבל אני מאמין שאתה אוהב את המקצוע שבחרת בו ומוכן לעזור לאנשים שוואלה לא יודעים מה לעשות עם אותו שומן ויש להם בעיה עם האנגלית.

אני מניח,שאם אתה מכיר את המאמר של לייל מקדונלד סימן שאתה מבין את הרשום שם ביותר מ70%.

כן,יכול להיות שחפרתי,אבל אם הייתי יכול לעזור להם בשמחה הייתי עוזר!.

ao-ao
29-01-10, 16:03
בעיקרון יש 4 סוגי פרוטוקולים 2 מהם לאנשים שעושים חיטוב דל פחממה(שזה גם החיטוב המומלץ)
אני הייתי ממליץ לך להתחיל עם פרוטוקולים 3ו4 (יש על הכל מאמר בפורום השני)
זה בעיקרון אינטרוולים ואז אירובי רגיל ולפי מה ששמעתי זה עובד טוב

hypertrophy
29-01-10, 22:07
גם אני הייתי די שמח אם היית מפרט.
ואני אסביר גם למה.
קודם כל תנסה להיכנס לראש של הילדים פה בעלי עודף משקל.
מבצעים חיטוב,אך השומן העיקש נישאר,מה לעשות?~~~?!

האנגלית שלהם לא משהו,ואתה אומר להם תחפשו את המאמר של 'מקדונלדס''
שהרי כל המאמרים העוזרים באמת הם באנגלית,מה הם יעשו?!.

לכן,הייתי מצפה מאחד ממך שמבין בפיתוח גוף ואולי גם בשומן עיקש אם בכל זאת,הפנת אותם למאמר שאתה די סומך עליו של אחד ממדריכי הכושר המוכרים לפחות בעיניי בעולם,שתרכיב מאמר/תרגום לאותו מאמר באנגלית של לייל מקדונלד,
בעיניי זה מה שיראה על גדולתך כאן בתור מנהל שמוכן ועוזר לרשומים כאן.
נכון לא תמיד יש זמן פנוי ,וגם לתרגם,נכון זה לא קל,אבל אני מאמין שאתה אוהב את המקצוע שבחרת בו ומוכן לעזור לאנשים שוואלה לא יודעים מה לעשות עם אותו שומן ויש להם בעיה עם האנגלית.

אני מניח,שאם אתה מכיר את המאמר של לייל מקדונלד סימן שאתה מבין את הרשום שם ביותר מ70%.

כן,יכול להיות שחפרתי,אבל אם הייתי יכול לעזור להם בשמחה הייתי עוזר!.

אתה צודק ואני לא מנסה להתחמק אחי...פשוט כרגע אין לי הרבה זמן
יש מצב שבתחילת השבוע אעבוד על הסבר קצר שיתן דוגמאות...

GuyDR
05-02-10, 02:37
יש גם עזרה מהצד הקוסמטי, אני לא יודע מה הפופולריות של העניין בישראל, אבל אני יכול להגיד לך מניסיון שהעניין עובד.

מאחר ואין לי עוד 7 הודעות אני לא יכול להעלות לינקים לפורום,
אני אעתיק את ההתחלה מויקיפדיה את השאר יהיה לך קל מאוד למצוא, חפש Mesotherapy
Mesotherapy (from Greek mesos, "middle", and therapy from Greek therapeia, "to treat medically") is a non-surgical cosmetic medicine treatment. Mesotherapy employs multiple injections of pharmaceutical and homeopathic medications, plant extracts, vitamins, and other ingredients into the subcutaneous fat. Mesotherapy injections allegedly target adipose fat cells, apparently by inducing lipolysis, rupture and cell death among adipocytes.[1]

וHydrolipoclasy

The history of Hidrolipoclasy comes from the words Hidro - which means water, Lipo - which means fat and Clasia - which means to break or explode.

Modern esthetic medicine became a specialty around 25 years ago in France and today it is practiced by over 20,000 doctors around the world. Hidrolipoclasy was created in Italy in the 1980s, where the physic principals of sound and it’s amplification in watery environments to be able to produce a phenomenon known as “cavitations” in the t:):):)ue.

This substance d:):):)olves intracellular fat, allowing this fat to be easily eliminated. This innovative and effective, but not well known treatment consists in an application of certain medicine that is injected in the certain areas of your body where fat or cellulite is mostly stored, afterwards an ultrasound is performed. The ultrasound and medicine combined produces a thermo genesis effect that burns up located fat when generating sound waves at a speed of 30 million times. This combination produces an explosion that loosens and ruptures these fat cells and eliminates them through the lymphatic and blood stream; it also breaks up fibrosis, which plays a very important role in the formation of cellulite. Hidrolipoclasy treatments can be combined with mesotherapy, where you can focus directly not only on the number but also the size of each fat cell, fomenting the reduction effect on the volume that is being treated.

GuyDR
05-02-10, 02:43
יש גם עזרה מהצד הקוסמטי, אני לא יודע מה הפופולריות של העניין בישראל, אבל אני יכול להגיד לך מניסיון שהעניין עובד.

אני אעתיק את ההתחלה מויקיפדיה את השאר יהיה לך קל מאוד למצוא, חפש Mesotherapy
Mesotherapy (from Greek mesos, "middle", and therapy from Greek therapeia, "to treat medically") is a non-surgical cosmetic medicine treatment. Mesotherapy employs multiple injections of pharmaceutical and homeopathic medications, plant extracts, vitamins, and other ingredients into the subcutaneous fat. Mesotherapy injections allegedly target adipose fat cells, apparently by inducing lipolysis, rupture and cell death among adipocytes.[1]

וHydrolipoclasy

The history of Hidrolipoclasy comes from the words Hidro - which means water, Lipo - which means fat and Clasia - which means to break or explode.

Modern esthetic medicine became a specialty around 25 years ago in France and today it is practiced by over 20,000 doctors around the world. Hidrolipoclasy was created in Italy in the 1980s, where the physic principals of sound and it’s amplification in watery environments to be able to produce a phenomenon known as “cavitations” in the t:):):)ue.

This substance d:):):)olves intracellular fat, allowing this fat to be easily eliminated. This innovative and effective, but not well known treatment consists in an application of certain medicine that is injected in the certain areas of your body where fat or cellulite is mostly stored, afterwards an ultrasound is performed. The ultrasound and medicine combined produces a thermo genesis effect that burns up located fat when generating sound waves at a speed of 30 million times. This combination produces an explosion that loosens and ruptures these fat cells and eliminates them through the lymphatic and blood stream; it also breaks up fibrosis, which plays a very important role in the formation of cellulite. Hidrolipoclasy treatments can be combined with mesotherapy, where you can focus directly not only on the number but also the size of each fat cell, fomenting the reduction effect on the volume that is being treated.

doron135
05-02-10, 07:07
אתה אוכל יותר מדי
אם אתה כבר בא.ש נמוך אתה צריך לאכול 1700-1500 קלוריות בלי קשר ליום רגיל או אירובי

תוריד ל 50 פחמימה ותעשה העמסות כל 5-7 ימים

תנסה את ud2 של לייל, זה טוב לא.ש נמוך ותוך 6-8 שבועות זה יחטב אותך למוות

DanD
05-02-10, 11:31

אני אעתיק את ההתחלה מויקיפדיה את השאר יהיה לך קל מאוד למצוא, חפש mesotherapy
mesotherapy (from greek mesos, "middle", and therapy from greek therapeia, "to treat medically") is a non-surgical cosmetic medicine treatment. Mesotherapy employs multiple injections of pharmaceutical and homeopathic medications, plant extracts, vitamins, and other ingredients into the subcutaneous fat. Mesotherapy injections allegedly target adipose fat cells, apparently by inducing lipolysis, rupture and cell death among adipocytes.[1]

וhydrolipoclasy

the history of hidrolipoclasy comes from the words hidro - which means water, lipo - which means fat and clasia - which means to break or explode.

Modern esthetic medicine became a specialty around 25 years ago in france and today it is practiced by over 20,000 doctors around the world. Hidrolipoclasy was created in italy in the 1980s, where the physic principals of sound and it’s amplification in watery environments to be able to produce a phenomenon known as “cavitations” in the t:):):)ue.

אחיי אני ואנגלית לא מסתדרים כלכך יש מצב לפירוש?
ודורון אני יתחיל להוריד עוד שבועיים ..
הבעיה שכבר עכשיו אני מאוד רעב בתפריט הזה וכשאני על 80 גרם פחמימה אין לי כוח באימוני הכדורגל..
אני חושב לעצמי מה יהיה על 50 גרם פחמימה ו 300-500 קלוריות פחות

GuyDR
06-02-10, 00:51
אחיי אני ואנגלית לא מסתדרים כלכך יש מצב לפירוש?
ודורון אני יתחיל להוריד עוד שבועיים ..
הבעיה שכבר עכשיו אני מאוד רעב בתפריט הזה וכשאני על 80 גרם פחמימה אין לי כוח באימוני הכדורגל..
אני חושב לעצמי מה יהיה על 50 גרם פחמימה ו 300-500 קלוריות פחות

אוקיי העיקרון פשוט, גם במסוטרפיה וגם בהידרו משתמשים בהזרקת חומר ששורף שומן (אין לי מושג איך אומרים בעברית) ומפרקים אותו באמצעות מסג' עם מכונה חשמלית.
הידרו מומלץ יותר במקומות שמרוכז בהם יותר שומן, שימוש במחט ארוכה והזרקה של בין 5 ל 10 מ"ל בכל נקודה (בערך קוטר של 5 ס"מ כל נקודה), החומר נכנס עד לשכבת השומן והמסג' החשמלי מפרק אותו ביחד עם רקמות שומן.

מסוטרפיה ממולצת במקומות שיש בהם פחות שומן, שימוש במחט קצרה והזרקה של בין 1 ל 2 מ"ל בכל נקודה (קוטר קטן בהרבה מההידרו, בערך 2 סמ"ר), החומר נכנס לשכבה שבין השומן לעור ומתפרק ביחד עם השכבה העליונה של השומן בעזרת המסג' החשמלי.