PDA

צפה בגרסא המלאה : גושים בשייק

yogiyogi
26-01-10, 21:20
כל פעם אפילו אחרי שאני מערבב מלא נשארים לי קצת גושים ואני צריך להוסיף עוד מים עדי שהגושים ימסו ובסוף זה יוצא ללא טעם... מה הפתרון הכי יעיל למניעת גושים? ניסיתי לשים על האבקה קודם קצת מים רותחים-הפך לעיסת מלאת גושים משהו מוזר... מישו אמר לי שכדאי לי לשים קודם מים ואז את האבקה משנה משהו?<

Nitro Speed
26-01-10, 21:25
קודם את הנוזל ואז את האבקה.

Melamed
27-01-10, 07:18
כמה מים אתה שם? (מ"ל)

טייני
27-01-10, 09:22
איזה אבקה?

zivgin
27-01-10, 12:12
במידה ומדובר בwhey, נסה את השיטה הבאה:
מעט מים, אבקה, מעט מים, ערבוב\ניעור\שיקשוק במשך חצי דקה-דקה(תלוי כמה עיקשת האבקה),
לאחר מכן, תוסיף עוד מים, ושוב ניעור, וזהו...
ככה אני עושה, ומאז לא היו לי מעולם בעיות גושים.

*אתה יכול להוסיף כל פעם מעט מים עד שתמצא את הכמות הרצויה והנכונה שאיתה מנערים כדי למנוע גושים.
אני עושה את זה בפעמיים, מישהו אחר עושה את זה ב4 פעמים... כל אחד והנישה שלו.

בהצלחה

Melamed
27-01-10, 13:01
במידה ומדובר בwhey, נסה את השיטה הבאה:
מעט מים, אבקה, מעט מים, ערבוב\ניעור\שיקשוק במשך חצי דקה-דקה(תלוי כמה עיקשת האבקה),
לאחר מכן, תוסיף עוד מים, ושוב ניעור, וזהו...
ככה אני עושה, ומאז לא היו לי מעולם בעיות גושים.

*אתה יכול להוסיף כל פעם מעט מים עד שתמצא את הכמות הרצויה והנכונה שאיתה מנערים כדי למנוע גושים.
אני עושה את זה בפעמיים, מישהו אחר עושה את זה ב4 פעמים... כל אחד והנישה שלו.

בהצלחה

כמה מים מומלץ לשים אבל עדיין לשמור על הטעם המתוק?

zivgin
27-01-10, 13:07
כמה מים מומלץ לשים אבל עדיין לשמור על הטעם המתוק?

משתנה מאבקה לאבקה, ניסוי וטעיה זה הדרך הטובה ביותר לטעמי.
בכל אבקה חדשה שאני משתמש אני שם פעם מעט מים ופעם הרבה מים, ואז רואה מה יותר הכיוון שלי.
אני אישית לא אוהב מתוק ולכן מנצל את העובדה הזאת להחזיר לגוף נוזלים שאיבדתי וממלא את השייקר כמעט עד הסוף.
אבל כל אחד ואיך שטעים לו.

אגב, על חלק גדול מהאבקות הקיימות בשוק יש הוראות יצרן כמה מים כדי לשים עם המוצר.

Melamed
27-01-10, 13:11
משתנה מאבקה לאבקה, ניסוי וטעיה זה הדרך הטובה ביותר לטעמי.
בכל אבקה חדשה שאני משתמש אני שם פעם מעט מים ופעם הרבה מים, ואז רואה מה יותר הכיוון שלי.
אני אישית לא אוהב מתוק ולכן מנצל את העובדה הזאת להחזיר לגוף נוזלים שאיבדתי וממלא את השייקר כמעט עד הסוף.
אבל כל אחד ואיך שטעים לו.

אגב, על חלק גדול מהאבקות הקיימות בשוק יש הוראות יצרן כמה מים כדי לשים עם המוצר.

אני קניתי אבקת חלבון של אופטימום
זה פעם ראשונה שקניתי ובפעם הראשונה שמתי איזה 500 מ"ל של מים ובקושי הרגשתי תאבקה כמה אתה אומר בערך כדאי לשים?
ואיפה אמור להיות כתוב כמה מים? מאחורי האבקה?

zivgin
27-01-10, 14:51
אני קניתי אבקת חלבון של אופטימום
זה פעם ראשונה שקניתי ובפעם הראשונה שמתי איזה 500 מ"ל של מים ובקושי הרגשתי תאבקה כמה אתה אומר בערך כדאי לשים?
ואיפה אמור להיות כתוב כמה מים? מאחורי האבקה?

זה תלוי בטעם, יש טעמים חזקים יותר וטעמים חזקים פחות,
בכל אופן, כמו שציינתי, זה משתנה מאדם לאדם, אני אישית לא אוהב מתוק, לכן ציינתי את שיטת הניסוי וטעייה.
בכל מקרה, אני מניח ש200-250 מ"ל זה הכמות הרצויה בד"כ.

בהצלחה

Melamed
27-01-10, 15:12
תודה רבה עוד כשעה אני יגיד לך איך יצא
דרך אגב קראתי גם מאחורי האבקה ובאמת היה כתוב כמות מומלצת של חלב\מים\כל משקה אחר בין 200-250 מ"ל
חח הדבר הבא שאני רוצה לנסות עם האבקת חלבון זה לשים בבלנדר עם פירות ולראות איך יוצא
בכל מקרה אם זה מעניין אותך קניתי בטעם קרמל טופי פאדג' =]

xpl1
27-01-10, 15:25
כשבא לך להתפרע תוסיף כפית גדושה של שוקולית וכפית של קקאו, אני עושה את זה עם האופטימום קרמל ועם 2 כוסות חלב יוצא מילקשייק טירוף :)

Melamed
27-01-10, 15:47
בחייאת אחי יש לך אייסי\מסן משהו?
נראלי אתה אלוף השייקים ואתה לא יודע איזה כאב ראש זה עושה לי :):):):) מרוב שיש המון דברים שאפשר לעשות
וגם סתם אני רוצה להתייעץ איתך אם בא לך...

zivgin
27-01-10, 20:56
אתה יכול להוסיף גם קינמון, יש האומרים שהוא מגביר את הרגישות לאינסולין

יניב צוות ישראלבודי
27-01-10, 23:16
כל פעם אפילו אחרי שאני מערבב מלא נשארים לי קצת גושים ואני צריך להוסיף עוד מים עדי שהגושים ימסו ובסוף זה יוצא ללא טעם... מה הפתרון הכי יעיל למניעת גושים? ניסיתי לשים על האבקה קודם קצת מים רותחים-הפך לעיסת מלאת גושים משהו מוזר... מישו אמר לי שכדאי לי לשים קודם מים ואז את האבקה משנה משהו?<

אהלן.. לא פירטת איזה מוצר יש לך.
אם זה גיינר אז הגיינרים נוטים לעשות יותר גושים כי פשוט אתה שם יותר אבקה על פחות מים.

בכל מקרה אל תשכח לשים את הרשת שיש בשייקר שעוזרת לפרק את הגושים.
אם יש לך בלנדר זה כמובן האופציה הכי טובה.

מניסיון, אף פעם על תשים מים רותחים. המוצרים האלה עשויים ממי גבינה בדר"כ והמים הרותחים פשוט מבשלים את זה ולסוג של חביתה.

תנסה לשים מים בטמפרטורת החדר, זה בדר"כ מתערבב הכי טוב ככה.