PDA

צפה בגרסא המלאה : העמסות-

אהודד
29-01-10, 19:48
אפשר לעשות העמסת פחמימות בחיטוב כל יום שישי? או שזה קרוב מידי?
האם החיטוב 'יהרס' עם תדירות העמסות כל 7 ימים?

Eldar Azulay
29-01-10, 19:52
אסור בכלל הרבה פחמימות בחיטוב .
לא מומלץ בכלל .
יהרוס לך .
תשתדל בקיצור .

בובדילן94
29-01-10, 19:56
לא מומלץ בכלל .
יהרוס לך .
תשתדל בקיצור .
זה חייב פעם בשבוע-שבועיים

Eldar Azulay
29-01-10, 19:58
מה חייב , העמסת פחמימות ?

אהודד
29-01-10, 20:46
כן! צריך לבלבל תגוף קצת וזה משפר את המטובוליזם.
השאלה אם זה לא צפוף מידי כל 7 יום.

אם אתה לא יודע אל תגיב.

Melamed
29-01-10, 20:51
אתה צריך לכתוב כמה גרם פחמימה אתה צורך ליום לפי זה אני יוכל לומר לך

אהודד
29-01-10, 21:26
50 גרם פלוס מינוס.

Melamed
29-01-10, 21:31
אז זה בסדר אחת ל 6 ימים לעשות העמסה על כמות כזאת של פחמימה

DanD
29-01-10, 21:34
ואם אני על 80-+ כל שבועיים?

בובדילן94
29-01-10, 22:13
אז זה בסדר אחת ל 6 ימים לעשות העמסה על כמות כזאת של פחמימה

מה הנוסחה?

Melamed
29-01-10, 22:17
אין נוסחא מדוייקת זה פשוט הולך שאם אתה אוכל דל פחמימות כל יום משמע 50-90 גרם פחמימות צריך לבצע את העמסה אחת ל 6 ימים
קח קצת רקע על cc:
פחמימות – 10-12 גרם פחמימות פר קילוגרם גוף רזה. זו כמות גדולה מאוד של פחמימות ובעיני זה עוזר מאוד למוטיבציה – לדעת שבסוף השבוע מגיע יום עם המון אוכל. עם זאת, ישנם סייגים: יש להגביל את צריכת הפרוקטוז [סוכר הפירות], סוכרוז [סוכר שולחני] והלקטוז [סוכר החלב] ולהתמקד בעיקר בגלוקוז ובעמילן – משמע אורז, פסטה, לחמים וכו'. מומלץ לא להפריז בצריכת הסיבים ביום זה, היא עשויה להקשות על האכילה ולגרום לאי נוחות בכמויות גבוהות.

חלבון – 1.8 גרם חלבון פר קילוגרם גוף. יש לכלול בחישוב גם את החלבון ה"לא מלא" שמגיע ממקורות כמו לחם, פסטה וכו'. בד"כ אין צורך בצריכה מרובה של מקורות חלבון ביום זה.

שומן – צריכה מינימלית ככל הניתן. מעבר לשומן שנמצא במקורות הפחמימות או החלבון, לא צורכים כלל שומן פרט לאומגה 3 כפי שצויין בימים הדלים בפחמימות.

tal_s
29-01-10, 22:31
לא מומלץ בכלל .
יהרוס לך .
תשתדל בקיצור .

דיי תשתוק כבר, לא מספיק השאלות שלך מטומטמות אתה גם נותן לאנשים תשובות מטומטמות..
תקרא קצת ספרים ומאמרים לפני שאתה מגיב פה כדאי לא להטעות אנשים

Melamed
29-01-10, 22:34
אין נוסחא מדוייקת זה פשוט הולך שאם אתה אוכל דל פחמימות כל יום משמע 50-90 גרם פחמימות צריך לבצע את העמסה אחת ל 6 ימים
קח קצת רקע על cc:
פחמימות – 10-12 גרם פחמימות פר קילוגרם גוף רזה. זו כמות גדולה מאוד של פחמימות ובעיני זה עוזר מאוד למוטיבציה – לדעת שבסוף השבוע מגיע יום עם המון אוכל. עם זאת, ישנם סייגים: יש להגביל את צריכת הפרוקטוז [סוכר הפירות], סוכרוז [סוכר שולחני] והלקטוז [סוכר החלב] ולהתמקד בעיקר בגלוקוז ובעמילן – משמע אורז, פסטה, לחמים וכו'. מומלץ לא להפריז בצריכת הסיבים ביום זה, היא עשויה להקשות על האכילה ולגרום לאי נוחות בכמויות גבוהות.

חלבון – 1.8 גרם חלבון פר קילוגרם גוף. יש לכלול בחישוב גם את החלבון ה"לא מלא" שמגיע ממקורות כמו לחם, פסטה וכו'. בד"כ אין צורך בצריכה מרובה של מקורות חלבון ביום זה.

שומן – צריכה מינימלית ככל הניתן. מעבר לשומן שנמצא במקורות הפחמימות או החלבון, לא צורכים כלל שומן פרט לאומגה 3 כפי שצויין בימים הדלים בפחמימות.

דרך אגב כל החישובים של השומן והחלבון והפחמימה בתגובה שלי הם ליום של העמסה ולא בימים הרגילים של החיטוב(שלא תטעה)

אהודד
29-01-10, 23:11
ומה עם אלכוהול? אין פינת כבוד לדבר הזה בסופש ( באותו יום העמסה) ?
במקום מנת אורז, אשתה להנאתי.
(אני יודע שעדיף פחמימה מורכבת מפשוטה אבל אני די אלכוהליסט).

JAGA_JAGA
30-01-10, 10:44
ומה עם אלכוהול? אין פינת כבוד לדבר הזה בסופש ( באותו יום העמסה) ?
במקום מנת אורז, אשתה להנאתי.
(אני יודע שעדיף פחמימה מורכבת מפשוטה אבל אני די אלכוהליסט).

אתה יכול להתפרק על קצת בירה אבל לא בהגזמה....

אהודד
30-01-10, 10:50
בירה נחשב פחמימה מורכבת?

DanD
30-01-10, 14:01
קח קצת רקע על cc:

ואם אני עושה את הכל לפי זה ועדיין אני לא נמצא בפלוס קלוריות? להוסיף פחמימה או לא חייב להיות בפלוס?