PDA

צפה בגרסא המלאה : בעיות קטנטנות בדדליפט ובסקוואט

Ballantine
02-02-10, 23:10
אני מבקש תגובות מאנשים שמבינים כי השאלות שלי חשובות וקריטיות על מנת לא להפצע...

היום באימון באתי לעשות דדליפט וכל הזמן אני אומר למאמן שנמצא שיבדוק שהטכניקה שלי בסדר,הפעם כנראה ששמו לב שאני בתנוחה שלהחזיק את המוט שהוא על הרצפה לא נועל את הגב אז אמרתי לם שפשוט זה מה שאני יכול לעשות וכנראה שזה בעית הגמישות,אז לא ביצעתי את משקל העבודה שלי בדדליפט כדי לא לדפוק את עצמי אז רציתי לדעת אם זה בסדר לפספס אימון או שתיים של דדליפט על מנת לעבוד על הגמישות (שבועעים יספיקו,3 אימונים של דדליפט) ואז לבצע את הדדליפט בלי שום סכנה,במקום הדדליפט הקלאסי אני יכול לבצע ל3 אימונים סטיף לג דדליפט ירידה עד הברכיים כדי לא לפגוע בגב...ואם לא הבנתם אז בימים האלה שאני לא עושה את הדדליפט אני עובד על גמישות יום כן יום לא כך שהבעיה אמורה להפתר מהר....
ובקשר לסקוואט אין לי כל כך בעיה הכל טוב טכניקה נכונה רק הבעיה היא בגלל שאני יורד לדיפ(כנראה) ניהיה לי כאבים בברכים , אז רציתי לדעת אם זה בסדר לבצע 3x20 קלים (10 קילו) של פשיטת ברכיים כדי לחזק את הרצועות של הברכיים וכך לפתור את הכאבים ואת הבעיות שיכולות להיגרם בברכיים (ד"א אני באימון ss)

hypertrophy
03-02-10, 01:32
אני מבקש תגובות מאנשים שמבינים כי השאלות שלי חשובות וקריטיות על מנת לא להפצע...

היום באימון באתי לעשות דדליפט וכל הזמן אני אומר למאמן שנמצא שיבדוק שהטכניקה שלי בסדר,הפעם כנראה ששמו לב שאני בתנוחה שלהחזיק את המוט שהוא על הרצפה לא נועל את הגב אז אמרתי לם שפשוט זה מה שאני יכול לעשות וכנראה שזה בעית הגמישות,אז לא ביצעתי את משקל העבודה שלי בדדליפט כדי לא לדפוק את עצמי אז רציתי לדעת אם זה בסדר לפספס אימון או שתיים של דדליפט על מנת לעבוד על הגמישות (שבועעים יספיקו,3 אימונים של דדליפט) ואז לבצע את הדדליפט בלי שום סכנה,במקום הדדליפט הקלאסי אני יכול לבצע ל3 אימונים סטיף לג דדליפט ירידה עד הברכיים כדי לא לפגוע בגב...ואם לא הבנתם אז בימים האלה שאני לא עושה את הדדליפט אני עובד על גמישות יום כן יום לא כך שהבעיה אמורה להפתר מהר....
ובקשר לסקוואט אין לי כל כך בעיה הכל טוב טכניקה נכונה רק הבעיה היא בגלל שאני יורד לדיפ(כנראה) ניהיה לי כאבים בברכים , אז רציתי לדעת אם זה בסדר לבצע 3x20 קלים (10 קילו) של פשיטת ברכיים כדי לחזק את הרצועות של הברכיים וכך לפתור את הכאבים ואת הבעיות שיכולות להיגרם בברכיים (ד"א אני באימון ss)

תראה שילוב של סטיף לג בss זה בעייתי
מה שכן בסוף כל אימון תוכל לעבוד על גמישות המסטרינג [יש את המתיחה שאני עושה עומד על כפות רגליים נשען על הרצפה עם כפות ידיים על הרצפה קרוב לגוף ברכיים מכופפות ולאט לאט לעלות את הישבן עד מתיחה]
תחפש עוד מתיחות

בכל תכנית אחרת היית מחליף את הדדליפט הרגיל ב סטיף זה משפר מאוד

Ballantine
03-02-10, 16:43
אבל אם אני אעשה את הדדליפט אני אוכל להפצע מכיווון שהגב שלי לא נעול מחוסר גמישות...הצעתי לעשות את הסטיף לג בגלל שלא להזניח את הגירוי הזה כי הוא כמעט אותו דבר אם פחות משקל.. אני לא רוצה לסכן את עצמי אז אין בררה ,אני פשוט אעשה את הסטיף כדי לא לדפוק את כל ההתקדמות שלי בss עיניין של שבוע שבועעים וזה נפתר...
ומה לגבי הסקוואט?

galSH
03-02-10, 16:48
בנוגע לדדליפט - קח מקל מטאטא או משהו בסיגנון ותעשה בבית הרבה דדליפט רומני, זה כבר ישפר לך את הגמישות בהאמסטרינג.
ותעלה סירטון של הסקאווט, כנראה שמשהו לא בסדר עם הביצוע.

Ballantine
03-02-10, 16:53
הסקוואט בסדר והכל בסדר אין לי כאבים מתמשכים זה רק במקרה עשיתי פעולה הפוכה אם הרגל בגלל המתיחות של הגמישות ופתאום הרגשתי כאבים בברכיים,המאמן אמר שזה מהרצועות שבברך שהם חלשות אז לחזק אותם אם פשיטת ברכיים קלים שבאמת אחריי 3 סטים הרגשתי הבדל...

hypertrophy
03-02-10, 17:27
אבל אם אני אעשה את הדדליפט אני אוכל להפצע מכיווון שהגב שלי לא נעול מחוסר גמישות...הצעתי לעשות את הסטיף לג בגלל שלא להזניח את הגירוי הזה כי הוא כמעט אותו דבר אם פחות משקל.. אני לא רוצה לסכן את עצמי אז אין בררה ,אני פשוט אעשה את הסטיף כדי לא לדפוק את כל ההתקדמות שלי בss עיניין של שבוע שבועעים וזה נפתר...
ומה לגבי הסקוואט?

ריפטו כתב מאמר שחידש כמה דברים בss
הוא אומר שהגב לא חייב להיות נעול לגמרי כל עוד זוקפי הגב עובדים מספיק חזק ונמצאים במתח
אבל הוא דיבר על סקוואט אז אני לא יוד אןם זה משליך על דדליפט

Ballantine
03-02-10, 19:15
עוד מישהו אם תגובות בנושא?