PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה לגבי אירובי

roybns
03-02-10, 07:47
אני מתאמן 4 פעמים בשבוע
פעם בשבוע אירובי ואני כמובן במאסה נשאר לי עוד 3 קילו בערך לעלות, השאלה שלי האם זה לא פוגע לי במאסה האירובי? אני עושה בערך ריצה של 30-40 דקות
וסטפר ככל שמתאפשר לי.
מומלץ לשלב ריצה במאסה?
יש לציין שאני אוכל 4 ארוחות ביום +גיינר בוקר ואחרי אימון אני מאותם רזים שהיה להם קשה לעלות
עליתי 12 קילו בשנה
עזרתכם בבקשה...

DanielP
03-02-10, 13:44
כל עוד אתה משלים את הקלוריות שאתה מוציא באירובי אין סיבה שזה יפריע

jonathan
03-02-10, 17:32
אם הריצה פוגעת לך במאזן הקלורי היומי עדיף שתעשה פעם בשבוע(לשמור על סיבולת לב ריאה)
אני בעבר,כשריצות לא היו בגדר הכנה לצה"ל,הייתי משלב פעמיים שלוש ריצות בשבוע,כדי לשמור על סיבולת לב ריאה.הייתה תקופה שלא רצתי הרבה זמן וכשכן רצתי לא עברתי את ה20 דקות ריצה.
לי אישית סיבולת לב ריאה תורמת לחיטוב,ככה אני יכול להיות שבע כל היום ולעשות ריצה של שעתיים וחצי (20+ קילומטר) ולשרוף 1500 קלוריות בכיף..והריצה לא כל כך קשה לי.
קיצר,תעשה ריצות תדאג לכושר שלך כי תמיד טוב סיבולת לב ריאה טובה.
תוסיף קלוריות למאזן למה 12 בשנה זה לא הרבה(אלא אם כן נשארת עם 6% שומן.

Melamed
03-02-10, 18:43
אם הריצה פוגעת לך במאזן הקלורי היומי עדיף שתעשה פעם בשבוע(לשמור על סיבולת לב ריאה)
אני בעבר,כשריצות לא היו בגדר הכנה לצה"ל,הייתי משלב פעמיים שלוש ריצות בשבוע,כדי לשמור על סיבולת לב ריאה.הייתה תקופה שלא רצתי הרבה זמן וכשכן רצתי לא עברתי את ה20 דקות ריצה.
לי אישית סיבולת לב ריאה תורמת לחיטוב,ככה אני יכול להיות שבע כל היום ולעשות ריצה של שעתיים וחצי (20+ קילומטר) ולשרוף 1500 קלוריות בכיף..והריצה לא כל כך קשה לי.
קיצר,תעשה ריצות תדאג לכושר שלך כי תמיד טוב סיבולת לב ריאה טובה.
תוסיף קלוריות למאזן למה 12 בשנה זה לא הרבה(אלא אם כן נשארת עם 6% שומן.

פאק אחי איך אתה יכול לרוץ שעתיים וחצי ועוד בחיטוב?! על כמה קמ"ש אתה כבר רץ?