PDA

צפה בגרסא המלאה : עלייה במסת שריר וירידה באחוז שומן

ShaperXYZ
05-02-10, 13:57
אני מחפש כתבות או מדריכים בקשר לעלייה במסת שריר וירידה באחוז שומן.
והאם יש פה בפורום מפתחי גוף שבאמת הצליחו לעשות זאת?
ומי שלא הבין אותי אני מתכוון למצב שבו לדוגמה אדם ששקל 60 קילו 10% שומן = 6 קילו שומן.
עלה ל70 קילו ועלה ל6.5 קילו שומן.
ז"א שהוא עלה במסת שריר והקטין את אחוז השומן בגופו.

Nitro Speed
05-02-10, 15:44
בלי חומרים כאלה ואחרים,גנטיקת על,חישוב קלורי מטורף לאורך כל היום,אימונים מתאימים והרבה מאוד זמן אל תחלום על זה אפילו.
אפילו עם gh זה כמעט בלתי אפשרי.

ShaperXYZ
05-02-10, 15:58
בלי חומרים כאלה ואחרים,גנטיקת על,חישוב קלורי מטורף לאורך כל היום,אימונים מתאימים והרבה מאוד זמן אל תחלום על זה אפילו.
אפילו עם gh זה כמעט בלתי אפשרי.

אני בטוח שיש אנשים ואפילו פה בפורום שהצליחו לעלות במסת שריר ולרדת באחוזי שומן בלי חומרים ו"גנטיקת על".
וסליחה על הבורות אבל מזה gh ?
ואני כמעט בטוח שקראתי מדריכים ומאמרים על הנושא ודרכי ביצוע אשמח אם אתה או אחרים יביאו לי :\

gilsXM
05-02-10, 16:09
מה אתה גנוב? אם אתה עולה מאסה נקייה (יחסית) אתה יורד באחוז שומן, אבל לא יורד במאסת השומן.
אז כן זה אפשרי.

אבל לרדת במאסת השומן ולהעלות במאסת השריר זה לא כל כך אפשרי.

avishav1
05-02-10, 16:37
בדרך כלל זה עובד על מתאמנים מתחילים,אחר כך זה כבר לא קורה כמעט אלא אם אתה עילוי גנטי.

Nitro Speed
05-02-10, 16:38
אני בטוח שיש אנשים ואפילו פה בפורום שהצליחו לעלות במסת שריר ולרדת באחוזי שומן בלי חומרים ו"גנטיקת על".
וסליחה על הבורות אבל מזה gh ?
ואני כמעט בטוח שקראתי מדריכים ומאמרים על הנושא ודרכי ביצוע אשמח אם אתה או אחרים יביאו לי :\

לא,בלי חומרים זה לא אפשרי,ואפילו איתם זה די לא אפשרי
תחשוב שזה כמו לשקול 100 קילו על 10% שומן,לעלות 10 קילו שמתוכם רק קילו 1 שומן כדי לא לזוז באחוזי השומן,אתה יכול לתאר לעצמך איך זה אפשרי?

מה אתה גנוב? אם אתה עולה מאסה נקייה (יחסית) אתה יורד באחוז שומן, אבל לא יורד במאסת השומן.
אז כן זה אפשרי.

אבל לרדת במאסת השומן ולהעלות במאסת השריר זה לא כל כך אפשרי.

גם במסה נקייה אין אפשרות לרדת באחוזי השומן אלא אם כן אתה על חומרים וגנטיקה נדירה ברמות.

oRis
05-02-10, 16:50
אני עשיתי את זה ומה זה אומר ואני לא יודע כל בן אדם יש לו את הגוף שלו וגנטקיה שלו

הייתי אוכל בדיוק קלוריות שגוף שלי צריך רוב הקלוריות מחלבון ו3 פעמים בשבוע הרובי של חצי שעה

Senpai
05-02-10, 17:30
יש פורום שלם שמדבר על זה ברשת.
Recomposition Diet משהו כזה
על ידי סייקלים של פחממות ... שווה קריאה... עד כמה שהבנתי הדבר עובד.
מה שהם בעצם אומרים, תכלס אי אפשר לעלות שריר ולרדת בשומן באותו הזמן. אבל כן אפשר לעלות במסה יום אחד ולרדת בשומן יום אחריי (כמובן שמודבר במשקלים ממש קטנים ) או לעלות מסת שריר ושומן שבוע שלם ע"י אכילה מעל המאזן הקלורי , ושבוע אחריי זה אכילה של מאזן שלילי ועם קצת פחממות (או בלי ) וכן להוריד את השומן שניצבר שבוע לפני זה, אבל כן שימור השריר.

בכל מקרה תכתוב Recomposition Diet בגוגל ותמצא את הפורום.
אישית אני לא ניסיתי, רק קראתי, לא יודע עם זה ממש עובד , לא עובד, חרטא , לא חרטא. רק יודע שיש על זה דיבורים , ויש הסברים משכנעים ביותר. שווה בדיקה, לכל אחד.

ShaperXYZ
05-02-10, 17:35
יש פורום שלם שמדבר על זה ברשת.
Recomposition diet משהו כזה
על ידי סייקלים של פחממות ... שווה קריאה... עד כמה שהבנתי הדבר עובד.
מה שהם בעצם אומרים, תכלס אי אפשר לעלות שריר ולרדת בשומן באותו הזמן. אבל כן אפשר לעלות במסה יום אחד ולרדת בשומן יום אחריי (כמובן שמודבר במשקלים ממש קטנים ) או לעלות מסת שריר ושומן שבוע שלם ע"י אכילה מעל המאזן הקלורי , ושבוע אחריי זה אכילה של מאזן שלילי ועם קצת פחממות (או בלי ) וכן להוריד את השומן שניצבר שבוע לפני זה, אבל כן שימור השריר.

בכל מקרה תכתוב recomposition diet בגוגל ותמצא את הפורום.
אישית אני לא ניסיתי, רק קראתי, לא יודע עם זה ממש עובד , לא עובד, חרטא , לא חרטא. רק יודע שיש על זה דיבורים , ויש הסברים משכנעים ביותר. שווה בדיקה, לכל אחד.
תודה רבה אבל לא הבנת אותי וגם אחרים לא..
אני לא מחפש לרדת במסת שומן ולעלות מסת שריר (גם אם יש דרך כזאת אני לא מעוניין בה)
אני מעוניין לעלות במסת שריר ולרדת באחוז השומן.

Nitro Speed
05-02-10, 17:43
תודה רבה אבל לא הבנת אותי וגם אחרים לא..
אני לא מחפש לרדת במסת שומן ולעלות מסת שריר (גם אם יש דרך כזאת אני לא מעוניין בה)
אני מעוניין לעלות במסת שריר ולרדת באחוז השומן.

חחח אתה טמבל?
אתה יודע מה זה אחוז שומן?זה מסת השומן חלקי משקל הגוף הכולל.
שזה אומר שאם אתה תהיה 100 קילו ו10% שומן,יש בגוף שלך 10 קילו שומן,לכן אם תעלה בקילו שומן ותהיה 11 קילו שומן,ותעלה ב9 קילו שריר אתה עדיין תהיה 10% שומן כי כבר תהיה 110 קילו עם 11 קילו שומן.

ShaperXYZ
05-02-10, 17:44
חחח אתה טמבל?
אתה יודע מה זה אחוז שומן?זה מסת השומן חלקי משקל הגוף הכולל.
שזה אומר שאם אתה תהיה 100 קילו ו10% שומן,יש בגוף שלך 10 קילו שומן,לכן אם תעלה בקילו שומן ותהיה 11 קילו שומן,ותעלה ב9 קילו שריר אתה עדיין תהיה 10% שומן כי כבר תהיה 110 קילו עם 11 קילו שומן.

ואם אתה עולה ל110 קילו שמתוכם העלת 9.5 קילו שריר ו0.5 קילו שומן?
אז ירדת באחוז שומן.
ולהבא אשמח אם תפנה בדרך יפה יותר..

Nitro Speed
05-02-10, 17:52
אז ירדת באחוז שומן.

נו בדיוק.
מה לא מובן?

xpl1
05-02-10, 18:23
אז ירדת באחוז שומן.

נו אז הוא הסביר לך בדיוק, לרדת בשומן ולעלות בשריר פשוטו כמשמעו לא יקרה, אבל אם תעלה בשריר יותר משומן ביחס מסויים, זה ישפיע על אחוז השומן בגוף.

סביר להניח שיהיה לך קשה מאוד לעשות את זה ואפילו בלתי אפשרי, אנלא מכיר אנשים שעולים בצורה כזו מדוייקת ונקייה (בלי חומרים ופנאטיות מוחלטת לגבי תפריט וכו', וגם ככה זה די בעיה).

gilsXM
05-02-10, 18:45
גם במסה נקייה אין אפשרות לרדת באחוזי השומן אלא אם כן אתה על חומרים וגנטיקה נדירה ברמות.

מתמטיקה אתה יודע בכלל?

אמ מישהו עולה במאסה נקייה מ80 קילו ל90 קילו הוא יורד באחוז שומן, אחוז זה משהו יחסי.

קח לדוגמא מישהו שנמצא על 10% במשקל של 80 קילו, יש לו 8 קילו שומן בגוף, אם הוא יעלה ל90 ללא שומן (10 קילו שריר) הוא יהיה עדיין עם ה8 קילו שומן, אבל על 90 קילו 10% זה בכלל 9 קילו?! אז מה קרה פה?! הוא ירד באחוז שומן.

Nitro Speed
05-02-10, 18:48
מתמטיקה אתה יודע בכלל?

אמ מישהו עולה במאסה נקייה מ80 קילו ל90 קילו הוא יורד באחוז שומן, אחוז זה משהו יחסי.

קח לדוגמא מישהו שנמצא על 10% במשקל של 80 קילו, יש לו 8 קילו שומן בגוף, אם הוא יעלה ל90 ללא שומן (10 קילו שריר) הוא יהיה עדיין עם ה8 קילו שומן, אבל על 90 קילו 10% זה בכלל 9 קילו?! אז מה קרה פה?! הוא ירד באחוז שומן.

:no:
תקרא שוב את מה שכתבת,ואם זה נשמע לך הגיוני או אפשרי בכלל אני מוכר לך את הביצה השמאלית שלי.

עלוש
05-02-10, 19:06
מתמטיקה אתה יודע בכלל?

אולי בעולם מושלם זה אפשרי ...

gilsXM
05-02-10, 19:43
:no:
תקרא שוב את מה שכתבת,ואם זה נשמע לך הגיוני או אפשרי בכלל אני מוכר לך את הביצה השמאלית שלי.

אולי בעולם מושלם זה אפשרי ...

דיברתי מבחינה תאורטית, לעלות 10 קילו שריר ללא שומן זה באמת לא הגיוני.
אבל לרדת באחוז שומן על ידי עלייה במאסת שריר זה כן הגיוני , וזה מה שניסתי להסביר.

מה לעשות שצריכים להיות ציניים כדי להסביר?

Nitro Speed
05-02-10, 19:48
דיברתי מבחינה תאורטית, לעלות 10 קילו שריר ללא שומן זה באמת לא הגיוני.
אבל לרדת באחוז שומן על ידי עלייה במאסת שריר זה כן הגיוני , וזה מה שניסתי להסביר.

מה לעשות שצריכים להיות ציניים כדי להסביר?

אז תקרא שוב את המשפט שציטטת בתגובה הקודמת שלך.

Tony Montana
05-02-10, 19:58
בקיצור אפשרי אבל לא הייתי בונה על זה כי אתה צריך להיות במשטר תזונה ואימונים קפדניים שיהיה קשה מאוד להתמיד וכל זה בתנאי שיש לך את הגנטיקה הדרושה. אל תשתולל במסה, תעשה 3 או 4 פעמים אירובי של עד חצי שעה ושכקצב העלייה שלך יהיה קילו לחודש ובקושי תעלה בשומן ותשאר חטוב!

ShaperXYZ
05-02-10, 21:09
בקיצור אפשרי אבל לא הייתי בונה על זה כי אתה צריך להיות במשטר תזונה ואימונים קפדניים שיהיה קשה מאוד להתמיד וכל זה בתנאי שיש לך את הגנטיקה הדרושה. אל תשתולל במסה, תעשה 3 או 4 פעמים אירובי של עד חצי שעה ושכקצב העלייה שלך יהיה קילו לחודש ובקושי תעלה בשומן ותשאר חטוב!

אז זהוא שכנראה שיש לי תגנטיקה הדרושה..
כי הייתה תקופה ארוכה שבמהלכה איבדתי משקל בקצב איטי אך אני כמעט בטוח שעליתי במסת השריר..
היקף היד שלי גדל עליתי משמעותית במשקלי עבודה וכו'..

gilsXM
05-02-10, 21:30
אז תקרא שוב את המשפט שציטטת בתגובה הקודמת שלך.

שוב, הבאתי דוגמא צינית ולא הגיונית כביכול.
אתה אומר אומר לי שאי אפשר לרדת באחוז שומן (לא במאסת/כמות שומן) תוך כדי עלייה במאסת שריר?

Nitro Speed
05-02-10, 22:29
שוב, הבאתי דוגמא צינית ולא הגיונית כביכול.
אתה אומר אומר לי שאי אפשר לרדת באחוז שומן (לא במאסת/כמות שומן) תוך כדי עלייה במאסת שריר?

אוף אחי...
"גם במסה נקייה אין אפשרות לרדת באחוזי השומן אלא אם כן אתה על חומרים וגנטיקה נדירה ברמות."
ומה הקשר צינית גבר?תבדוק את ההגדרה במילון.

ShaperXYZ
05-02-10, 22:31
אוף אחי...
"גם במסה נקייה אין אפשרות לרדת באחוזי השומן אלא אם כן אתה על חומרים וגנטיקה נדירה ברמות."
ומה הקשר צינית גבר?תבדוק את ההגדרה במילון.

אני חושב שאתה עדיין לא מבדיל בין מסת שומן לאחוז שומן

Natanllcoolj
06-02-10, 12:15
אפשרי וחצי ראיתי אנשים עושים את זה, אבל זה חישוב קלורי מטורף + להכיר את הגוף שלך + כוח רצון להתמדה מטורפת + גנטיקה טובה.

Nitro Speed
06-02-10, 15:32
אני חושב שאתה עדיין לא מבדיל בין מסת שומן לאחוז שומן

זה עצוב שאתה עדיין לא יודע לקרוא.

יניב צוות ישראלבודי
06-02-10, 23:49
אני מחפש כתבות או מדריכים בקשר לעלייה במסת שריר וירידה באחוז שומן.
והאם יש פה בפורום מפתחי גוף שבאמת הצליחו לעשות זאת?
ומי שלא הבין אותי אני מתכוון למצב שבו לדוגמה אדם ששקל 60 קילו 10% שומן = 6 קילו שומן.
עלה ל70 קילו ועלה ל6.5 קילו שומן.
ז"א שהוא עלה במסת שריר והקטין את אחוז השומן בגופו.

נדיר שזה קורה, אלא אם כן אתה על חומרים, מה שכן בדר"כ החיטוב נותן אשליה של גודל.

חוצמזה אני רוצה להוסיף שלרוב האנשים פה בפורום אין מה להיכנס לשטויות האלה ובטח שלא לאנשים בגילאים של תיכון ומעלה. אם תיכנסו ל"מסה נקייה" כמו שרובכם אוהבים להגדיר, האמת היא שעד שתראו תוצאה מספקת ייקח לכם שנים על גבי שנים.
מעבר לזה אני רוצה להגיד שאני כל הזמן רואה אנשיםי שעושים 8 חודש מסה ו4 חודש חיטוב, וההישג שלהם עם השנים הוא פשוט מיניאטורי ודי עלוב, עולים קילו פה ויורדים קילו שם בסופו של דבר.

תפסיקו לעשות חישובים כאלה! אם אין לכם מסה רצינית עליכם כבר אז אין מה לחשוב חיטוב... הכי טוב בשבילכם זה להיכנס לשנה שנתיים (לפחות) של תזונה לשם מסה.
מקסימום לשמנמנים מבינינו הייתי אולי ממליץ חיטובון של קילו שניים וזהו.

tal_s
06-02-10, 23:56

חוצמזה אני רוצה להוסיף שלרוב האנשים פה בפורום אין מה להיכנס לשטויות האלה ובטח שלא לאנשים בגילאים של תיכון ומעלה. אם תיכנסו ל"מסה נקייה" כמו שרובכם אוהבים להגדיר, האמת היא שעד שתראו תוצאה מספקת ייקח לכם שנים על גבי שנים.
מעבר לזה אני רוצה להגיד שאני כל הזמן רואה אנשיםי שעושים 8 חודש מסה ו4 חודש חיטוב, וההישג שלהם עם השנים הוא פשוט מיניאטורי ודי עלוב, עולים קילו פה ויורדים קילו שם בסופו של דבר.

תפסיקו לעשות חישובים כאלה! אם אין לכם מסה רצינית עליכם כבר אז אין מה לחשוב חיטוב... הכי טוב בשבילכם זה להיכנס לשנה שנתיים (לפחות) של תזונה לשם מסה.
מסכים ב100%
ולכול החולי נפש פה שעושים מאסה נקייה שהם שוקלים כמו בחורה ממוצאת או חיטוב על 60-70 קילו.
אני מציע לכם להקשיב ולהפנים

ShaperXYZ
07-02-10, 08:44

אני מסכים איתך אבל אני במצב שונה קצת.. עד לפני שנה שקלתי 30 קילו יותר מהיום ולכן אני מעדיף ללכת על השיטה ה"נקייה" כמה שיותר..