PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה | קולה במאסה

Eldar Azulay
05-02-10, 15:01
אני צורך בממוצע ביום ממוצע ליטר קולה ..
האם זה עושה נזק ?
האם שורף שריר או משהו דומה ?
תודה .

avishav1
05-02-10, 15:14
שורף שריר זה לא,פשוט תדע שאתה שותה משהו כמו חצי קילו או יותר של סוכר,הקלוריות באות ממקורות לא טובים.
אתה יכול להמשיך עם זה,למאסה זה לא יזיק אבל זה לא בריא.
הייתי עובר למים.

xpl1
05-02-10, 15:18
חצי קילו סוכר? טוב שלא עפנו לא?

בכללי קולה זה משקה שמוגדר כ"לא בריא", בלי קשר לפיתוח גוף, לשריפות שריר או נעליים, פשוט בגלל מה שהמשקה מכיל.

אבל אני תמיד אומר, בימים האלה כל דבר כבר לא בריא מסיבות מסויימות, אם נדבר על תזונה, גם מאכלים מסויימים שנראים "בריאים" היום, עוברים לפעמים תהליכים שאם נתעמק בהם, אולי נחשוב פעמיים אם להמשיך לאכול אותם.

אישית לא הייתי מתקבע על ליטר קולה מידי יום ביומו בצורה קבועה, אבל אם טוב לך תשתה, לא יקרה לך כלום.

eden.B.
05-02-10, 15:21
למה? סתם יותר מדי סוכר ולא בריא....
לא צריך לעוף יותר מדי במאסה ולהגזים תאכל המבורגרם ופיצות את הקולה תשמור לאחרים...

Eldar Azulay
05-02-10, 15:38
הבעיה היא שאני שותה קולה מגיל 3 ואני מכור לזה קשות אבל מזה קשות אני לא יכול להפסיק ..
יותר גרוע מסמים !
והשאלה שלי היא האם זה יפגע לי במסה , או ימנע ממני לעלות מסת שריר וכאלה דברים ..
וחוץ מזה בבמוצע רק מהקולה יש לי איזה 300 קלוריות
(42 קלוריות ל100 מ"ל)
ו100 ומשהו פחמימה
(10.6 גם פחמימה ל100 מ"ל)

amadey21
05-02-10, 15:59
אני לא יודע ממקולה מורכבת אבל היא מעיפה לי את הלב ל 150 דופק במנוחה.
יותר גרוע מי קפה. אז לא היתי ממליץ לשתות אותה לפני אימון.

וה 10 גרם פחממה האלה לא מורכבות ( חד-סוכר)

Eldar Azulay
05-02-10, 16:01
לי זה לא מזיז את הדפוק.

idanshviro
05-02-10, 17:00
הבעיה היא שאני שותה קולה מגיל 3 ואני מכור לזה קשות אבל מזה קשות אני לא יכול להפסיק ..
יותר גרוע מסמים !
והשאלה שלי היא האם זה יפגע לי במסה , או ימנע ממני לעלות מסת שריר וכאלה דברים ..
וחוץ מזה בבמוצע רק מהקולה יש לי איזה 300 קלוריות
(42 קלוריות ל100 מ"ל)
ו100 ומשהו פחמימה
(10.6 גם פחמימה ל100 מ"ל)

תפסיק לנסות לשכנע את עצמך אחי , חחח זה לא כמו סמים , טוב שלא אמרת שאתה צריך ללכת גמילה , בקיצור זה לא בריא ואם אתה רוצה לשתות את זה תשתה בתקופת מאסה אני לא בטוח עד כמה זה יזיק לך , אבל יוסיף לך זה לא

SIMAO
05-02-10, 17:01
אמרו לך כבר,לעלייה בשריר היא לא תזיק,פשוט חבל להכניס סוכר בכמויות כאלו,תגיע לגיל 40 תצטרך לעשות שתלים בשיניים.

אני גם הייתי מכור לקולה,את המשפט,אין דבר העומד בפני הרצון שמעת?!.
זה כמו להיות מכור לקפה,שניהם מכילים את אותו חומר ממכר,אולם הפחמימה הפשוטה בקולה-הסוכר, נחשבת גם כממכרת,כמו שיש אנשים שמכורים למתוקים..

פשוט תוריד בהדרגה את הצריכה,ותבקש מההורים שלך או wtf מי שלא יקנו קולה.

אני אישית שותה ממשקאות קלים רק בירה וזה גם בכמויות מזעריות של 4 בממוצע כוסות לשבוע.
תתרגל לשתות מים.

nesiha
05-02-10, 18:12
יש קולה בלי קלוריות וסוכר אני חושבת, אומרים שגם היא לא בריאה

Guernica
05-02-10, 18:23
תשובה פשוטה לשאלה
האם זה עושה נזק? כן, אך לא בהכרח באופן מיידי
האם זה שורף שריר? לא למיטב ידעתי
האם זה מוצר שהוא טוב למאסה? עדיף מקור אחר של פחמימות

ShaperXYZ
05-02-10, 21:12
אתה שותה ליטר רעל בממוצע כל יום.
קולה = רעל חד משמעית בלי שום קשר לשרירים ולפיתוח גוף.
ואני בטוח שמעט מאוד אנשים פה בפורום יחלקו עלי.

tal_s
05-02-10, 21:32
אני צורך בממוצע ביום ממוצע ליטר קולה ..
האם זה עושה נזק ?
האם שורף שריר או משהו דומה ?
תודה .

שמע אחי קראתי מאמר שעל כל בקבוק קולה שאתה שותה אחי, אתה עולה ב200 גרם שומן ושורף 100 גרם שריר אחי, וככה נוצרת האשלייה שבעצם אתה עולה נקי ובעצם אתה משמין אחי.
זה מאמר מאד מעניין אם אתה רוצה אני יביא לך לינק

בובדילן94
05-02-10, 21:34
שמע אחי קראתי מאמר שעל כל בקבוק קולה שאתה שותה אחי, אתה עולה ב200 גרם שומן ושורף 100 גרם שריר אחי, וככה נוצרת האשלייה שבעצם אתה עולה נקי ובעצם אתה משמין אחי.
זה מאמר מאד מעניין אם אתה רוצה אני יביא לך לינק
www.bullshit.com

Locke
05-02-10, 21:47
קודם כל אתה יכול לשתות קולה במסה אןי בעיה כל עוד זה נכנס לך בתפריט, השאלה היא אם כדאי לך, לא בקטע של איבוד שריר או בולשיט כזה או אפילו שומן, פשוט שבמקום הקולה אתה יכול להכניס מאכלים אחרים שלדעתי טעימים יותר ואולי גם יעזרו לך יותר(פחמימה מורכבת), אבל זה לא יעשה לך כלום ואם זה מה שעושה לך את זה אז לך על זה

אגב יש גם קולה של 1 קלוריה וזירו ואני לא יודע מה אני לא מומחה בקולה, לא שותה את זה, מעדיף מיץ תפוזים/אשכוליות/ענביםp:

בובדילן94
05-02-10, 21:51
אגב יש גם קולה של 1 קלוריה וזירו ואני לא יודע מה אני לא מומחה בקולה, לא שותה את זה, מעדיף מיץ תפוזים/אשכוליות/ענביםp:
תאכלס אחי אני לא מבין אנשים שאשכרה אוהבים קולה..
אין לי בעיה עם זה, פשוט אני מעדיף כל משקה אחר על פני זה..

Locke
05-02-10, 22:06
כן תאמין לי שגם אני לא טעם חרא אחי... במקום זה אין על מיץ אשכוליות תפוזים או ענבים טבעי שהרגע יצא מהמקרר... תענוג.

pala
05-02-10, 22:22
http://4bars.com.au/web/wp-content/uploads/2009/08/stella_artois9-800c397600-pixels.jpg