PDA

צפה בגרסא המלאה : קרע מלא בביציפיס ובסופראספינטוס

אור55
09-02-10, 06:39
אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי את ממצאי הmri שקיבלתי ... לפי דעתי הכתף במצב סופני:(

ממצאים:
מודגם תקין. A/c - מפרק ה
מודגם קרע בעובי מלא של גיד הסופרה ספינטוס באזור אחיזתו הקדמי אל הגבשושית הגדולה בקוטר 1.7 ס"מ
במישור הצדדי פנימי (חתכים אקסיאלים 5-6 סדרה 3) ובקוטר 1.2 ס"מ בציר הסגיטלי (חתכים סגיטלים 13-12
.( סדרה 7מודגם מעבר של חומר ניגוד אל הבורסה הסוב אקרומיאלית.
מודגם חשד לקרע של הקפסולה של הרוטטור אינטרוול עם מלאות היפואינטנסית במרווח, יתכן רקמה צלקתית.
לא הודגמה רטרקציה של הגיד או אטרופיה שומנית משמעותית של השריר.
שאר הגידים המסובבים מודגמים תקינים.
מודגם קרע נרחב של גיד הביצפס התוך פירקי, מעט לפני אחיזתו אל הגבשושית הגלנואידלית העליונה עד
ליציאתו מהמפרק. הקרע מודגם בעובי מלא בקוטר 2.4 ס"מ במישור הצדדי פנימי (חתך קורונלי 6 סדרה 4, חתך
.( קורונלי 6 סדרה 5, סגיטלים 8-12 סדרה 6
הגיד בתעלה הביציפיטלית מודגם תקין.
.slap הלברום הודגם תקין. ללא עדות לנזק
הקפסולה הודגמה שמורה.
הודגמו אותות תקינים ממח העצם ללא עדות לשברים

jonathan
09-02-10, 13:17
רפואה שלמה..אני מניח שאתה בקושי מתפקד עם היד.

Dark_Muse
09-02-10, 13:46
איך זה קרה?

Logout
09-02-10, 15:31
אוננות יתר?
חח סתם, רפואה שלמה

pala
10-02-10, 13:21
אוננות יתר?
חח סתם, רפואה שלמה

מדבר מנסיון?!

עופר צחר
13-02-10, 16:57
הי,
ראשית אני מפנה אותך למאמר שכתבתי על פציעות בכתף - שמפרט בדיוק על פציעת כתף דומה לזו שאתה מתאר.
לגבי שאלותיך - מודגמים עפ"י הפירוט שרשמת - קרעים בגידים של 2 שרירים שקשורים למפרק הכתף - הראש הארוך של הדו ראשי הזרועי (קרוב לנקןדת התחל של) ובשריר העל-קוצי (סופרה-ספינטוס). מצויין עוד שאין ראייה לנזק גרמי(נזק לעצמות-שברים) וגידי השרוול המסובב האחרים - ללא פגיעה.
מבחינתך - השאלה היא עד כמה הנ"ל מפריע לאיכות החיים, ביצוע פעולות יומיומיות? האם הומלץ על ניתוח?
עדכן..

עופר